• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Holky, přidala jsem něco do fotoalba, jestli budete mích chut tak na to mrekněte - jestli se vám to zdá tak jak mně :slight_smile:
4. bře 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ani, tobe ublizila, tak tvuj postoj chapu. ale ja tu dr ani neznam. takze je mi uplne jedno jestli je nebo neni tehotna. ja si ted uzivam svoje tehotenstvi a pripravuju se na svuj porod, takze gregorova je mi nekde :sweat_smile:
4. bře 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla bych prosbu Aničko, nezlob se, ale mohly už bysme přestat aspoň trošku tu Gregorovou řešit? Myslím že mluvím za všechny, když napíšu, že bysme tu rády probíraly veselejší věci..
4. bře 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kato, no ty jsou jasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja mela taky takovy :slight_smile:. a jestli vysli oba, tak myslim ze to nemuze byt omyl :slight_smile: :wink:
4. bře 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zenstiny :slight_smile: Zuzanko , presne moje slova :rolling_eyes: mam za chvili rodit a tyhle reci mi moc nepridavaj :rolling_eyes:
4. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monitor jeste nemame, az po vyplate, ted jsme koupili konecne sedacku, ale budu objednavat pres net, pres jednu lekarnu, objednala jsem si u nich odsavacku a uplne bez priblemu, rychle jednani, jeste nemeli penize na ucte a uz mi ji expedovali, tak jsem rada. Jinak prsa se mi zvetsila jak blazen, tak uz mam taky koupene dve kojoprdy, vel. 85D a dala jsem za ne do kupy 500, coz neni tak hrozne, jak jsem cekala.
4. bře 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko,já je tam taky vidím úplně jasně,blahopřeju a díky za přivítání :grinning:
4. bře 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo teda teď si mě zas rozbrečela, úplně vidim ty svý testíky, taky sem tomu napřed nevěřila, otěhotnila jsem taky nečekaně brzo. Gratuluju!
4. bře 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Luci vítej mezi nás :slight_smile:
4. bře 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko, Kato, presne tak.
Ani, nezlob se.
ale my si ten konec tehotenstvi,planovani a vse co s miminkem souvisi chceme hezky uzit. tak jako ses tesila ty. je hrozne co se ti stalo, ale tohle je tryzneni i nas okolo ktere to mame pred sebou. my nebo aspon ja nechci jit rodit a mit v hlave jen tva slova a tvuj pribeh. chci si to uzit sama za sebe. A ja do Strakonic rodit pujdu. takze te prosim taky trosku o shovivavost.
Dekuju
4. bře 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvíteček: jo, to je taky dobrá cena, já našla na netu koj. podprdy za 270,- ale sem taková, že co si nezkusim a neosaham, v to nemám důvěru, tak sem koukala v normál. krámu, kde měli nejlevnější za 550,- Taky mám 85D, snad už to tak zůstane.. :sweat_smile:

Jinak Mispuli, sem se úplně lekla, co tu dělá moje ségra :grinning: Ona je Michala a já jí řikám Mišpule :grinning:
4. bře 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji nove tehulce, je to krasne, ono je to tehulkovani opravdovy zazrak :dizzy_face: a vitam nove prichozi :slight_smile:
4. bře 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninu díky,přeju vám vaše starosti,opravdu jsou krásné,i když z mýho pohledu,nevím do čeho jdete,protože jsem obě dětičky porodila císařem docela dost předčasně,a tak jen závidím ty bříška a to,že se budete muchlovat s mimčama,strašně rychle to uteklo,tak si to užívejte plnýma douškama :slight_smile:
4. bře 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svojí sestřičce moc gratuluji :slight_smile: :slight_smile:
Už to teda nějakou tu hodinku vím, a taky mě to dalo práce abych vám to tu nepráskla dřív já :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli vitej! Jsi to ty, co jsme si psaly ne?
4. bře 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, tak ses dobra :grinning:. to muselo dat zabrat co? :grinning:

Luci, ja ti brisko pujcim a muzes za me i odrodit, chces? :grinning:
Snadři tak to jsem ráda že je ten předporod.kurz zbytečnej měla jsem strach abych něco neprošvihla :grinning: :grinning:
autor
hale, ja si tam jen zopakovala vse co vim odsud :grinning:
4. bře 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ja kupovala taky v kramu, na malem namesti, v tom obchode, kde ma Sandra kocarek, a tam meli od Canapolu za 325 kc a moc peknou a jednu jsem koupila v prodejne Eva, ale ta je takova opravdu uplne obyc za 200.
4. bře 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci za mě můžeš taky rodit :grinning: jen tedy to bříško se mi líbí taky.. :slight_smile:
4. bře 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tim kurzem je to pravda, clovek kdyz tam jde je moc chytrej :slight_smile: ale obcas se dovim neco zajimaveho, treba ze deti miluji cervene hracky , vedeli jste to?
4. bře 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se nezlobim, ja to chapu! Jen se bavte! Ja jen reagovala na vcerejsi drb a koukam, ze na spatne strane, tak ja zase budu chvili jen tise cist, abych nerusila a nekazila vasi idilku. Omlouvam se a chapu vas postoj.

Kato, vidim to jasne a blahopreji a tobe z celeho srdce!
4. bře 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidím, možná až pojedu do Strak, tak si ještě tu jednu pěknou pořídim..

Sandro a učili vás tam i dýchat? My tedy probírali zatím první dobu porodní - lépeřečeno vyplňování dotazníku na příjmu, tak nevim, jestli nás to budou učit. Pražandy to prý učili, nedovedu si to představit, jak tam budem cvičně dýchat :grinning:
4. bře 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani teď mě to mrzí, že sem to napsala tak přímo.. promiň a sem ráda, že nás chápeš
4. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dychat me ucili na predporodnim cviceni kde jsem byla jednou :grinning:. ale ukazovala jak :slight_smile:. ale myslim ze az prijde na vec, tak to vedet nebudu
4. bře 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdete si rodit kam chcete! Ja jen tady rekla svuj nazor a nikoho jsem se neprosila o litost.....
Jen si to uzivejte, je to to nejkrasnejsi v zivote, tehotenstvi a mazleni se s ditetem. Ja to take jeste nekolikrat proziji (jednou jiste, dvakrat urcite).
Mejte se tu hezky a dekuju, jak jste me tu drzely.
4. bře 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Sandři to mě povídej :grinning: :grinning: ještě že jsem se zamětsnala konzumováním bulky se šunkou jina bych to práskla :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi ono je to stejne jedno, mliko potece proudem narves do toho plinku abys nebyla jako cune a je po krase :grinning:
autor
Ani, nikdo te nechtel urazit, ani se te dotknout a nikdo te odsud nevyhazuje.
4. bře 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem chtěla Sandro říct. Aničko nechtěla sem se tě dotknout, jen se sem tvé smutné téma moc nehodí a to jsem taky napsala, že nechci řešit tu doktorku a její průšvihy, nijak špatně to nemyslím a už vůbec tě nevyháním..
4. bře 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek