• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Adricc, tak tohle jsem vždycky odsuzovala, jak si někdo může půjčit na dárky či dovolenou. fakt nechápu.
Jinak koukám, že máme skoro stejně staré dětičky, naší Terynce se zachtělo trošku dříve tak je 14.7., ale měla být až 6.8. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri my jsme se i tak z rodičema domluvili že to nebudeme přehánět a hlavně se bude kupovat pro děti, a mezi sourozencema si taky nic dávat nebudeme
13. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak ten se mi líbí víc než ten co jsem dávala odkaz a i ta cena je přijatelnější ta beruška je nádherná
13. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těma půjčkama to taky nechápu,lidi když na to nemají tak si půjčovat na dárky,dovolenou atd. nemají

já na vánoce šetřím každý měsíc hned od ledna a pak to v prosinci utratím a od ledna budu zase šetřit... :grinning:

loni mě vánoce stály 15 tis. ale letos to vyjde na míň,teda pro dětičky to bude stát dost ale jinak budu kupovat menší dárky pro ostatní,chtěli jsme to mezi sebou zrušit,ale je to blbý tak jenom maličkosti
13. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta žirafa je dobrá http://www.popron.cz/index.aspx?gotoId=604583 ta byse líbila mě :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni my jsme to mezi sourozencema zrušily mě každý rok vyšli na těch 7000,- a loni teda na cca 10000,- ale letos prostě to bude slabší jak jsem psala prostě jen rodičum a dětičkám. A od ledna to začnu dělat jak jsi psala ty budu si každý měsíc dávat na stranu peníze a pak nakoupím a abych to neprošustrovala budu to dávat k mamině to bude asi to nejlepší
13. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo adamek se narodil 3.8 tak jsou stejne stary :grinning: ze by jsme meli nevestu :grinning: mi to taky neprehanime mezi dospelima ani adamek tolik nedostane ten ted dostane houpacku od fisher price za statecnost zejra se uz pohoupe no a jemu je celkem jedno co bude pod stromeckem hlavne dominik ten jeste veri na jeziska myslim ze je to posledni rok tak at si to uzije
13. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino :grinning: :grinning: :grinning: pamatuju to bylo neco
13. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin taky jsem na ně koukala a přemýšlela jestli je objednám ale malej už má takovýhle provaz jeden a nebere ho
13. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to byl HIT já si je snad objednám :grinning: :grinning: :grinning: z nostalgie
13. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej se vzbudil a řve a řve a řve,to budeme vzhůru do 3 hod. :confounded: :pensive:
13. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, stála jsem na ně na Matějský pouti frontu, to byl hit. :grinning:
No Adámka jsme taky chtěli, kdyby to byl klučík, hmmm tak třeba budu mít zeťáka. :grinning: :grinning: :grinning: Koukám, že bude veliký, naše princezna taky měla ve 3měsících 61cm a váhu něco přes 5kg, to teď přesně nevím, teď máme 5990g.
Já vůbec nevím co kupovat, to zase budou nervy.
13. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš jo tak ta vánoční výzdova svítí už ted :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vid a ted chtějí za 220ks 70,- :grinning: :grinning: :grinning:

Malej mě ze spaní pokašlává, ted jsem mu byla dát dudlu
13. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já se s vámi loučím a jdu to zalomit at jsem zítra fit na večer do práce
Přeji krásnou dobrou noc

Já se spíš těším na příští rok na vánoce z toho Honzíček už bude něco mít :wink: a to najedu na šetření dle Zdenči :wink: :wink: :wink:
13. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ale snad už to bude jen lepší a lepší.
To si děláš srandu. :grinning: :grinning: :grinning: , no manžel říkal, že na kruháči už je betlém, v 17hod. ještě nesvítíil, tak doufám, že ještě ani teď ne, já fakt věřila, že to ještě nerozsvítí až o adventu. :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se jeste nestresuju mi nebo my :grinning: tak 14 pred stedrym dnem to je pak stres hnus kazdej rok si rikam po vanocich ze zacnu nakupovat v zari no a vzdy se na to vyprdnu a pak se nervuju .....jo adamek je dlouhej ale vahove nic moc jedna rekne dokrm druha doktorka to je dobry to staci jak pribira no a ja si mam vybrat no ale je spokojenej tak asi mu to staci kdyz tak to pak dozene
13. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nééé jituš fakt už to svítí a počítej že na kruháči to bude svítit taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak já mizím holky DOBROU
13. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, dobrou a klidnou noc, zítra pěknou službu. :slight_smile:
Andri, my přibíráme cca 200g týdně, teď už trošku méně, tak 150g, měli jsme totiž jen 2240g. Takže už jsme vše dohnali. Hlavně, že je Adámek spokojený.
Taky jdu do hajan, dobrou noc.
13. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc jdu taky lehnout k telce nez se ta mala pirana vzbudi :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu, manzel to stihnul nejak rychle :slight_smile:

Tak cecka mame doma jeste jeden plnej igelitovej pytlik a taky duhovy kulicky..........
13. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo dis je dneska kazdej druhej, ja mam na to svuj nazor.......:slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mas pravdua hlavne se to fakt neresilo
13. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vy si ze me delate srandu :rolling_eyes: . tolik napsano :grinning:. ted uz zas nevim na co reagovat nez jsem se dostala na konec :frowning2:

adri,mamka si te pamatuje a pry domca nebyl zlobivej :wink:. to tam meli jiny experty :grinning:

no a nez to doctu tak jste vsechny pryc :frowning2:

jsem slamena
13. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co se tyce pribirani, tak nase porodni vaha 3050 g a ted cca 12 kg :grinning:
13. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
say, ja jsem tu stale .... :slight_smile:
Prcek kope, takze bych stejne neusla :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsme tady jeste nejak me telka nebavi holky davate detem dudliky a jaky
13. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aspon nekdo :slight_smile:
me julka usnula az po 9 a nez jsem vas docetla,tak vetsina zdrhla :frowning2:
13. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri, ja se snazila ji naucit od porodnice do 6. M a byla jsem bez sance. dudlik jsem ja,prej ten nejlepsi :grinning:
13. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dneska se to tu rozjelo :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek