• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
hm,a ja chybela :frowning2:
13. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to chtela urcite uklidnit je pravda ze asi jsou tam otrochu horsi nojo ty kluci jsou proste zivejsi a domik se sel po vetsinou do skolky vybehat :slight_smile: a pak doma byl hodnej unavenej :grinning:
13. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hale,mamka co mela loni tu tridu,tak to byla hruza :sweat_smile:. ja byla zrovna tehu a dekovala jsem ze cekam holku :sweat_smile:. ty kluci tam byli hrozny :pensive: . ale domca ne, to bych si ho pamatovala :wink:
13. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, ja taky :slight_smile: Manzel daval dohromady aparaturu a novou televizi. Museli jsme kvuli tomu pravit stenu, ale uz mame vanoce :slight_smile: Jezisek letos prisel o mesic drive :wink:

Nin, ten balik z ebutiku objednavat nebudu, resp. budu, ale az po novem roce.....
13. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, v ktere skolce je tvoje mamca???
13. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale me to dneska neva :slight_smile:
aspon si tu poklidim,musim vyvarit tu odsavacku pro kterou si zuzka zitra rano prijede a udelam si odpocinkovy vecer :slight_smile:
no to ja jsme taky hlavne v noci to spime spolu ale to me nevadi aspon nevstavam s omikem jsme to mela taky tak do 14 mesice jsme spolu spali a behem 4 dnu jsme to odnaucili ale ten dudlik nechtel adamka jsme to naucila a jse za to rada
Say, to si mi pripomnela, ze musim vyndat maso zitra na obed :grinning:
Adric, ja si myslim, ze je lepsi dudlik v puse nez prsty.....
13. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mamka je ve skolce naproti behavymu,v te slepe ulicce u dukelky :slight_smile:

ja jsem teda stastna za kojeni. kdyz se v noci vzbudi,vezmu si ji k sobe,strcim prso a spime :grinning:. nedovedu si predstavit v noci vstavat a delat mliko :unamused: . jsem na to asi moc pohodlna :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tu jak mam minutu od baraku??? To se mi dost libi :slight_smile: No snad ji do te doby nez ji budeme potrebovat zase nezrusi....
13. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak prsty si obcas zuzla. ted se naucila,nechapu to, ale cuca tkanicky od cepice nebo z bryndaku,kdyz ji to vezmu,tak rev
13. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem fakt magor furt pisu jsme misto jsem :grinning: nevim proc :slight_smile: no ona rikala tvoje mamka ze takovou tridu dlouho nemeli :grinning: moc je lituju me by zavreli kdybych tam mela delat ja bych to nevydrzela ja bych zesilela na to fakt musi bejt povaha a klidny nervy
13. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, tak bacha na to, prej jsou po tom krivy zoubky. Ja o tom teda vim prd, ale slysela jsem to :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nezrusi urcite,maj tam porad plno :wink:
ted to ma par let nova reditelka a ta se tomu fakt venuje. hracky ktere bys jentak nekoupila,vsechno. a ucitelky taky fajn :slight_smile:. kdybych to nemela pres cely mesto,tak davam juli tam :dizzy_face: . ale mamka ji tam stejne nechce :grinning:
13. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
skolka jsou jeste zlaticka :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,po te tkanicce? jestli jsou krivy zuby dedicne tak to stejne bude mit po me :grinning:

adri, hrozny. to bylo neco na moje nervy,a to jsem tam byla jen na chvili vzdycky. ja bych je musela snad profackovat :pensive: . musim rict,ale ze mamka z nich byla taky psych. na dne :pensive:
13. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani, to s tebou asi nebudu souhlasit :sweat_smile:. byli strasny,strasny. podporovali se v tom navzajem, do toho tam bylo i postizene,strasne zlobil,ostatni ho napodobovali,vysvetlit si to nenechali...
13. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me to taky vyhovuje ze spima spolu a nemoce a rust zubu atd. jsme zvladli diky tomu v pohode proto mam adamka taky v noci u prsu a me se to libi manzelovi nevadi je rad jsme na to zvykli .ty ruce nevadi i jsme o tom cetla je to proste normalni to dela urcite kazdy dite adamek je tam ma furt pak je ma uplne studeny a dudlika mame jen na usinani a mam radost domik to nechtel a taky furt rval ten a.je hodnejsi
13. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to manzovi vadi kdyz by s nama julca mela usinat. tak to ji vzdy prenasim do jeji,ale kdyz se vzbudi v noci, tak to uz si ji nechavam u nas :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslim ze mas pravdu byli sileny ja z neho byla uplne hotova chtelo se mi brecet jak se tam choval vim ze tam byli horsi ale umel taky pekne holky loucim se adamek se budi papa
13. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ach jo, nejede mi farma, to mi to zas shnije :rolling_eyes:
13. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri, dobrou :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, ne po tkanicce, po tech rucickach.... A kdyz si pak vezmes, ze tyhle deti, co zlobi ve skolce prijdou do skoly.... Pamatuji si jak me loni v 6.B zacali predvadet opice... nebo kdyz ve 3.B zacal skakat klucina sipku z lavice, protoze tvrdil, ze trida je plna vody a ze si chce zaplavat.......Kolegyni si ten samej kluk stouchal kruzitkem do ruky a komentoval to slovy, ze hleda svoji modrou krev.....
Ja dite do nasi postele dat nemuzu, pac bychom ho s manzelem oba zalehli nebo se nevyspali, silene se v noci prevalujem.....
13. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri, dobrou noc :slight_smile: A ja zalezu do sprchy, snad toho koblizka ve me trosku sklidnim :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,ja ji davam taky az kdyz je vetsi. u male jsem se bala :slight_smile:

tak to tu zustanu sama? :frowning2:

rucucky zas tak casto nezuzla :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
say já už jsem tu taky i když s ubrečeným venoušem, to vám je takovej stekloun... :angry:
13. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
copak ho trapi,broucka?
13. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale už se vyspal a mamka odmítla pustit pohádku
13. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha. tak to jsi zla maminka :grinning:
uz spi?
13. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek