• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nic ho netrápí,jen bude pěknej vzteklounek po tatínkovi :frowning2:
13. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
treba z toho vyroste :wink:
13. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne půjde spát až těžce po půlnoci, sedí teď v křesle mobil u ucha a volá táta táto tatí :grinning:
13. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamka zlá tak musí někomu zavolat ne
13. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že nevyroste a nedej bože aby měl opravdu celou povahu po manžovi
13. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, snad ne :frowning2:
ale jak vola, to musi byt roztomily :grinning:
13. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem taky ze sprchy na chvili zpet, manzel me nakremuje brisko a ja budu cekat az me to krapet zaschne :slight_smile:
13. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani a jak to vypada se jmenem?
13. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, přes den když teď jezdí vašek dlouho z práce,tak malýmu vytočím tátu a oni si spolu povídají po telefonu,se vždycky u toho řežu smíchy :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je hrozne roztomily kdyz uz ty deti mluvi :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to uz si pak ale musi clovek davat pozor co pred nima rekne :grinning: :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, s jmenem mame neco v zaloze, ale Matysek to nebude :frowning2: Matyasu je ted okolo moc ......
13. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mas pravdu. celkove se davaji ty jmena dost jednotvarne...
13. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj už nesmím říct ani ty v..e, to jsem používala dost často když mě naštvala bába :angry: protože jsem si říkala pro sebe "ty vo.. už toho mám dost"
venoušek už krásně mluví, až se nám všichni diví že ve 2 letech mu to jde, nočník taky zvládáme na 1* už i do města jezdíme bez plenky a plenku dáváme jen na noc a to už si v noci řekne na záchod,takže mám nočník u postele a dám ho vyčurat a spí dál... takže teď jenom aby nás vzali do školky příští rok a bude...
13. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navic na diskuzi na dame ma jedna andelska maminka andilka Mateje, takze nechci ani tam hyrit rany. Sice bude tchan zklamanej, ale co, on to prezije az na nej bude kricet Dedo!! Tak si na tohle ani nevzpomene..... Holky, pred rokem jsem mela termin porodu a jeste chodila po meste a netusila, ze.....
13. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miki, tak to je uzasny. Venousek je sikulka!!!
13. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, ja se pomalu loucim a mizim do pelisku :slight_smile: Jeste si tam urcite vychutnam par kopanecku a budeme snit .....
13. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani dobrou noc :slight_smile:
13. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani dobrou. na spatne zkus nemyslet. ted te potrebuje predevsim koblizek :wink:

zdeni, to je fakt sikovnej!!!
13. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,nin,zapomnela jsem reagovat na stangla,eda uz tam jednou delal a vickrat by ho tam nikdo nedostal :grinning:

tak ja sterilizuju odsavacku pro zuzku at ji predam v poradku,peru nanoznik od golfek, vzdy jsem na nej zapomnela, tak uz vypadal jak od cikanu :unamused: a budu asi trosku poklizet...
ale porad tu jsem :slight_smile: a koukam
13. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda san ty jsi takhle v noci tolik akční???? a eda pořád v práci?
13. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic jdu zkusit uspat malýho,zalehnu s ním do postele a pustím nějakou pohádku... budeme hrát na hru kdo dřív odpadne :grinning: :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc :slight_smile:
13. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, ted na pivu. ale pokrok. napsal mi ze uz se tesi az bude moct chodit se mnou, ze se nebavi, ze to jsou pubertaci :grinning:

jj, ja byvam akcni na vecer, za to po ranu jsem mrtvola :grinning:

to tu budu sama :frowning2:?

dobrou zdeni
13. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na kolik perete nanoznik od kocaru? ja ho vzala na 30,ale mela jsem strach, takze na jemne prani (jako zaclony) a nevypralo mi to vsechno :unamused:
13. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak vy jste toho zase zmakly :slight_smile:
Ja se tesila na patecni pokec, ale jak ted spime hur, tak jsem opet vytuhla u tv :confounded:

Zdeni, tak to je Venousek fakt sikovny, to mate zase doma srandu, co? Kdyz uz takhle mele :grinning:

Sandri, ja bych ho vyprala bud na klasickou 30, nebo 40. Ten matros by to mel prezit :grinning:
Urcite to tam budes mit napsane, ne?

Holky Strakonicky, nekecejte, ze uz vam tam sviti vanocni vyzdoba? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To me pobavilo.
14. lis 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dobré ránko koukám že Sandy se z Ani rozkecala až když jsem zmizela že by to bylo kvůli mému s/z y/i me/mne .... :grinning: :grinning: :grinning: . :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Anny jo jo už svítí na malém městě to včera doúpol instalovaly a večer to svítilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My jsem dneska měle povídaci noc Honzíček se vzbudil ve 2 a povídal si do 3:30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ted jdeme dát přesnídávku
14. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
14. lis 2009 v 08:48 • ninus81
ale neřiká se hýřit nééééé
14. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin říká se "jitřit rány",ale i to zní divně :wink:
14. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek