• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
14. lis 2009 v 10:26 • aninam
Ja te smrt ditete nepreju, jen ty v ni jitris rany.......
14. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musim rict, ze uz me tohle dost unavuje.
Clovek si tady chce normalne pokecat o nasich detech, zivote, a tak, a misto toho jsou tady porad nejake dohady o pravopisua podobnych vecech.
Kazdy dela chyby, nekdo umi to, a druhy neco jineho.
Ani, a ty poucujes o pravopisu, a promin, i ty delas obcas hrubky do oci bijici.

Tak jestli se nedokazeme normalne bavit, tak nema cenu dal v teto diskuzi pokracovat.
Nebyla by to prvni, ktera byla kvuli nekomu zavrena!
14. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
14. lis 2009 v 10:30 • ninus81
anny, ja bych to neresila, kdyby nevlozila ten inzerat na misto, jen jsem v jejim vlastnim zajmu ji chtela upozornit, ze je tam pravopis!!! Ja nerikam, ze jsem dokonala a navic kdyz uz je tohle za nami, tak to nevyvolavam zpet.....
14. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako jestli se tady pise o tom, ze nekdo ´´preje nekomu smrt ditete´´
Tak je mi z toho fakt na bliti!!!!!
14. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny, ja ji nikomu neprela.........jen jsem reagovala na to jak jitri rany s jmenem sveho ditete.......
14. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny mě taky
Nevím jestli jen mě ale se prostě zdálo že Ani se tím jak napsala že nebude jitřit/hýřit rány se do mě chce navážet
14. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. lis 2009 v 10:32 • klaraemma
Nin, mej si dite treba s panem bohem, tohle me fakt rozesmalo......
14. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se stalo, stalo se. Ani, je to strasne co se ti stalo, ale je to pryc a myslim, ze my nikdo tady to tema neotvirame, jen ty.

Takze bych byla rada, aby se tato nase diskuze umirnila a pokracovala v klidu.

Jsme kazda porad doma s detmi, a tohle je prijemne zpestreni, ze si muzeme pekne pokecat.
14. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od začátku jsem soucítila že jsi přišla o malého muselo a musí to být strašné ale nikdy NIKDY bych tě nenapsala že ti to přeju jako jsi to napsala ve vzkazu/reakci ty mě
ja nerikam, ze nepisu!!! Ale nehlasim se na misto, kde je cestina, ani o tom neuvazuju o nic vic neslo...........

Tohle tema speje k uzamceni......
Ja ti nenapsala, ze ti ma umrit!!!! Ty se tu ob dve stranky navazis do prispevku, ktery byl venovan matce, ktera ztratila Matyska a o jitreni ran ja ne.........tohle je to prehlednuti chyb a pravopisu, at si ona navsima me.........
14. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. lis 2009 v 10:36 • ninus81
Anny, tohle neni nikdy pryc, jen se o tom nemluvi, omyl!! Ja jsem z toho davno venku, ale stejne jak vy branite sve deti nazivu ja vzdy budu branit vsechny sve deti!!! A verte mi, ze mi Niny Honzik nikdy nevadil..........tohle jmeno bude mit jeste tisice deti.....
14. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To, kam se kdo hlasi, nebo nehlasi je myslim opravdu kazdeho vec.
Jako, pardon, ale pripada mi, ze se tady bavime fakt jako nejaky pubertacky, a ne jako matky.
14. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko, tak prosím na toho téma vypovídej na tématech tomu určených a tady to vynecháme.
Hnusne??? Ja hnusne nereagovala a ver mi, ze je mi to uplne jedno....... Jen jsem byla prekvapena, jak je svet malej......
Jasne kocko!! Ty jsi bez viny ze?
Klarko, muzes tedy laskave vysvetlit i Ninus, ze nema hyrit ci jitrit rany.......Dik!
14. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chapu, ze tohle nebude nikdy pryc, Ani, ale pokud se nechces rozcilovat, tak toto tema v nasi diskuzi nevytahuj. A myslim, ze nejsem jedina, kdo si mysli to same.

Mam dojem, ze pises jeste do jedne diskuze, kam toto tve tema patri.
14. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. lis 2009 v 10:41 • ninus81
Ani já jsem NINA
14. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nic jsem nehýřila a nejitřila nenapsala jsem o tvé situaci ani čárku
14. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANNY chtěla jsem se zeptat už jste ve sportáku???? Nebo se ti kluci vejdou ještě do hluboké?????
14. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, jasne, to chapu, ze se nikam nehlasis, kdyz si na materske :grinning:
Prave proto nechapu, proc je tu rec a nejakem miste? :slight_smile:

A uz dost!!!!

Chci si tady normalne povidat :slight_smile:
14. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už tady nic řesit nebudu chodím sem ráda za holkama který jsou rádi že jsem tu a já také že jsou tu oni a nechci aby kvůli kravinám tuhle diskuzi zamkly
14. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme jeste v korbach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Neuveritelne, co? :slight_smile:
A vejdeme se tam i s fusakem :grinning:
Pokud se tady nepřestanete hádat, bude toto téma zavřeno!!!
Anny to já taky nemá cenu tohle řešit je to jako házet hrách na zeď
Protože jsem si z mojí špatnou ČJ dovolila napsat že takové místo by se mě líbilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: od tud vše pramení
14. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek