Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
aninam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aninam
14. lis 2009
Ja te smrt ditete nepreju, jen ty v ni jitris rany.......
anny84
14. lis 2009
Musim rict, ze uz me tohle dost unavuje.
Clovek si tady chce normalne pokecat o nasich detech, zivote, a tak, a misto toho jsou tady porad nejake dohady o pravopisua podobnych vecech.
Kazdy dela chyby, nekdo umi to, a druhy neco jineho.
Ani, a ty poucujes o pravopisu, a promin, i ty delas obcas hrubky do oci bijici.

Tak jestli se nedokazeme normalne bavit, tak nema cenu dal v teto diskuzi pokracovat.
Nebyla by to prvni, ktera byla kvuli nekomu zavrena!
ninus81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aninam
14. lis 2009
anny, ja bych to neresila, kdyby nevlozila ten inzerat na misto, jen jsem v jejim vlastnim zajmu ji chtela upozornit, ze je tam pravopis!!! Ja nerikam, ze jsem dokonala a navic kdyz uz je tohle za nami, tak to nevyvolavam zpet.....
anny84
14. lis 2009
Jako jestli se tady pise o tom, ze nekdo ´´preje nekomu smrt ditete´´
Tak je mi z toho fakt na bliti!!!!!
aninam
14. lis 2009
Anny, ja ji nikomu neprela.........jen jsem reagovala na to jak jitri rany s jmenem sveho ditete.......
ninus81
14. lis 2009
Anny mě taky
Nevím jestli jen mě ale se prostě zdálo že Ani se tím jak napsala že nebude jitřit/hýřit rány se do mě chce navážet
klaraemma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aninam
14. lis 2009
Nin, mej si dite treba s panem bohem, tohle me fakt rozesmalo......
anny84
14. lis 2009
Co se stalo, stalo se. Ani, je to strasne co se ti stalo, ale je to pryc a myslim, ze my nikdo tady to tema neotvirame, jen ty.

Takze bych byla rada, aby se tato nase diskuze umirnila a pokracovala v klidu.

Jsme kazda porad doma s detmi, a tohle je prijemne zpestreni, ze si muzeme pekne pokecat.
ninus81
14. lis 2009
Od začátku jsem soucítila že jsi přišla o malého muselo a musí to být strašné ale nikdy NIKDY bych tě nenapsala že ti to přeju jako jsi to napsala ve vzkazu/reakci ty mě
aninam
14. lis 2009
ja nerikam, ze nepisu!!! Ale nehlasim se na misto, kde je cestina, ani o tom neuvazuju o nic vic neslo...........

Tohle tema speje k uzamceni......
aninam
14. lis 2009
Ja ti nenapsala, ze ti ma umrit!!!! Ty se tu ob dve stranky navazis do prispevku, ktery byl venovan matce, ktera ztratila Matyska a o jitreni ran ja ne.........tohle je to prehlednuti chyb a pravopisu, at si ona navsima me.........
ninus81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aninam
14. lis 2009
Anny, tohle neni nikdy pryc, jen se o tom nemluvi, omyl!! Ja jsem z toho davno venku, ale stejne jak vy branite sve deti nazivu ja vzdy budu branit vsechny sve deti!!! A verte mi, ze mi Niny Honzik nikdy nevadil..........tohle jmeno bude mit jeste tisice deti.....
anny84
14. lis 2009
To, kam se kdo hlasi, nebo nehlasi je myslim opravdu kazdeho vec.
Jako, pardon, ale pripada mi, ze se tady bavime fakt jako nejaky pubertacky, a ne jako matky.
klaraemma
14. lis 2009
Aničko, tak prosím na toho téma vypovídej na tématech tomu určených a tady to vynecháme.
aninam
14. lis 2009
Hnusne??? Ja hnusne nereagovala a ver mi, ze je mi to uplne jedno....... Jen jsem byla prekvapena, jak je svet malej......
Jasne kocko!! Ty jsi bez viny ze?
aninam
14. lis 2009
Klarko, muzes tedy laskave vysvetlit i Ninus, ze nema hyrit ci jitrit rany.......Dik!
anny84
14. lis 2009
Ja chapu, ze tohle nebude nikdy pryc, Ani, ale pokud se nechces rozcilovat, tak toto tema v nasi diskuzi nevytahuj. A myslim, ze nejsem jedina, kdo si mysli to same.

Mam dojem, ze pises jeste do jedne diskuze, kam toto tve tema patri.
ninus81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ninus81
14. lis 2009
Ani já jsem NINA
ninus81
14. lis 2009
a nic jsem nehýřila a nejitřila nenapsala jsem o tvé situaci ani čárku
ninus81
14. lis 2009
ANNY chtěla jsem se zeptat už jste ve sportáku???? Nebo se ti kluci vejdou ještě do hluboké?????
anny84
14. lis 2009
Nin, jasne, to chapu, ze se nikam nehlasis, kdyz si na materske 😃
Prave proto nechapu, proc je tu rec a nejakem miste? 🙂

A uz dost!!!!

Chci si tady normalne povidat 🙂
ninus81
14. lis 2009
já už tady nic řesit nebudu chodím sem ráda za holkama který jsou rádi že jsem tu a já také že jsou tu oni a nechci aby kvůli kravinám tuhle diskuzi zamkly
anny84
14. lis 2009
Jsme jeste v korbach 😃 😃 😃 😃
Neuveritelne, co? 🙂
A vejdeme se tam i s fusakem 😃
kalerat
14. lis 2009
Pokud se tady nepřestanete hádat, bude toto téma zavřeno!!!
ninus81
14. lis 2009
Anny to já taky nemá cenu tohle řešit je to jako házet hrách na zeď
Protože jsem si z mojí špatnou ČJ dovolila napsat že takové místo by se mě líbilo 😃 😃 😃 😃 od tud vše pramení

Začni psát odpověď...

Odešli