• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Koukám Klárko že i tvůj příspěvek byl smazán :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já připravuju pangase, se těším, tuhle ho dělal Jakub a moc mi chutnal. Děláte ho taky některá?
14. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho ještě nedělala ale dala bych si ho dneska máme vepřovou pečeni + brambor
14. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé nin - to budeme mít zítra, teda skoro to samé, knedlo, vepřo, zelo.
já právě ryby nejím, ale tohle je teda ňamka.
14. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, ja ho taky delam :slight_smile:
To mne pripomnelo, ze jsem ho dlouho nedelala, takze by to nebylo marne :slight_smile:

Ja dnes porad nevim co budu varit :confounded:
Ale tatka vymyslel, ze mozna sjede pro pizzu, nebo cinu :grinning:
14. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdyby jste někde viděli tohle chrastítko dejte mě vědět
http://www.obchodumysaka.cz/prod--chrastitko-telefon-pruhledny-506/
to je to co jssem zašantročila :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a malej ho má rád u nás naproti jsem byla a tam ho nemají
14. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny tak tu bych si dala jak pizzu tak čínu - jé ty jejich osmažený nudle z/s krevetama :wink: ty dělají vynikající na stražným v té restauraci
14. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo? My tam nekdy jezdime, ale bali jsme se tam dat si jidlo :grinning:
14. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jdeme s klucikama ven, zacina se tu delat krasne :dizzy_face:
14. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny tady u ná taky my pojedeme po obědě k Babičce
14. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady kousek v česticích je dneska pohádkové odpoledne, tak se tam pojedem odpo podívat.
14. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu z malým u maminy a večer se u ní nachystám a jdu do práce
14. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já možná večer vyrazím na Argemu.
14. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tu bych si taky dala líbit Argemu a kdyby třeba i Keks
14. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak psala Zdenča - musíme se nějak domluvit na tu Hvězdu??!!
14. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já jsem hodku pryč a čumim jak puk :sweat_smile: :sweat_smile:

klári já dělám pangease celkem často,miluju to masíčko a hlavně bývá naprosto bez kostí :wink: ,jo a IP
14. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci no vydíš o co jsi přišla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hele je u vás v protivíně nějaké hračkářství já sháním ten telefon (házela jsem sem odkaz )co jsem malému zašantorčila(si myslím že jsem ho nechala u dr) ještě tady zkusím dráčika ale nevím nevím
14. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři já bych mohla spíš v pátek protože do vánoc budu chodit Inferno :frowning2:
14. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: holky já jsem fakt asi hodně zmatená protože nevím jak se tam dostal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už dva dny hledám ten telefůnek malého to chrastítko a ted jak mu připravuji věci otevřela jsem šuplík kde má malej tepláčky a kalhoty a co si myslíte že navrchu leželo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: TELEFON :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám takovou radost že jsem ho našla a malej bude nadšenej že se muže dělat haló haló :wink: :wink:
14. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hračkárna tady u nás je,docela dobře zásobená,ale mě se ten tvůj telefonek nezobrazil,tak zkus hodit ještě nějakej jinej odkaz,jinak jedu do Tábora,hračkářství několik,tak se ti můžu mrknout,máš naplánovanou nějakou kontrolu u Maška?
14. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin to tak bejvá,takhle jsme jednou hledala frantovy kalhoty,prostě nebyly,pak jsem je objevila po půl roce a frantovi už nebyly :frowning2:
14. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Luci mám mu ještě volat ale měla bych tam jet cca 2.12 nejspíš pojedu sama jelikož Honza musí chodit na to školení od toho pracáku tak by jsem pokud to tak bude mohli dát kafíčko :slight_smile:
14. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně,my budeme stopro doma,protože odpo půjdeme s dětičkama na mikulášskou besídku od krtečka :wink:
14. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak brouček se prospinkal skoro 2 hodinky a ted jdeme papat a pak k babičce
14. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my uz jsme taky doma z venku, je tam fakt krasne a i teplo, odpo kluky tolik nenabalim :slight_smile:

Nin, tak vidis, telefon je na svete :wink:

Takhle segra objevila i par veci v odpadkovem kosi, a jednou tam byly i klice od baraku :grinning: :grinning: :grinning:
To nas to ale cekaji pekny veci :slight_smile:

My jedeme odpo do Pisku,moji sestrenice klucik slavi 2 roky, tak bude parba :grinning:
14. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mě ta Hvězda vcelku jedno, jen se musíme domluvit pár dní dopředu - kvůli hlídání, tak sakra, už ale musíme hodit nějaký datum, ne??
Anny - tak pěknou pařbu :grinning:
Nin - já pravidle nacházím věci v odpadkovým koši, lednici a koši na prádlo. :grinning: Bude hůř, neboj :sweat_smile:
14. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky šla na nějakou oslavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale je mi záhádou jak se tam dostal já si nejsem vědoma že bych ho tam dávala :confused: :confused: :confused:
Malej ted dopapá - krmího ted chvilku tatka :grinning: a pak oblečeme a vyrazíme takže Anny je tam hezky jo tak to ho moc nabalovat nebudu at se nespotí.
Já vám tak závidím tu hlubokou korbu, i když ve sportáku se maléme líbí a já na něj i skrz stříšku vydím ale ta hluboka byla lepší měla jsem ho na očích a čučela na něj že se mi občas podařilo vjet do kytiček na trřžmici to teda jako na začátku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale sporták jinej kupovat nebudu očividně malému nevadí že na mě nekouká
14. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kecalky :grinning: :grinning:

téda tady dopoledne nejsem a nestačím se divit :astonished: :astonished:

klárko mi taky zřejmě pojedeme do čestic,tak se možná uvidíme :wink:
14. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ahoj tak to asi nejsi jediná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my vyrážíme k mamině tak se s/z vámi prozatím loučím :wink:
14. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin ahoj a mějte se hezky, jo a máš IP :wink:
14. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek