• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
aojky holky,
nestacim se divit. clovek tu dop neni a tady tohle :frowning2:

myslim ze se sem vsechny chodime odreagovat,popovidat,poradit,podelit se o zkusenosti...
hadat se muzeme doma s partnerem. aspon teda ja.

julka dnes mela k obidku rajcatovou polivku a jak ji chutnala :grinning:
14. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj takovy krasny den a tady hadka no jeste to uzavrou to bych se tu moc neohrala :grinning:jinak zachvili jedeme do strakonic pujdeme na prochazku
14. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky přeji nějaké zatažené odpoledne ted jsme přijely domu byli jsme u tchýně na obídku absolutně neplánovaně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a pak jsme odvezly malého k mamině já za chvilku jdu hodit trochu kulturu a pojedu za maminou a malým a pak od ní rovnou do práce
14. lis 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tak si to v práci užij i když to není nic moc,ale je to pěkný odreagování ...

už jste přemýšlely kdy do tý Hvězdy? Co takhle hned příští týden?
14. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme nakonec do těch čestic nejeli, malej usnul v 13 hod. a probudil se před chvilkou... konečně se mi možná povede naject na normální režim...
14. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to by bylo fajn kdyby si malej najel na nprmál režim vid
Jo a psala jsem ti IP
ten příští pátek to by šlo, v sobotu já nemužu to budu zase v práci
14. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat nedělala jste nebo nemáte recept na perník dneska se mě na to ptal Honza nemyslím ten perník co se klasicky peče ale takové ty malé perníky co jsou slepované marméládou nebo čím to je a jak se prodavají v každých potravinách.
Když některá budete mít recept písněte děkuji
14. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš Julince vše nej k dnešním 8 měsícům ( sakra to není možné jak to utíká )
14. lis 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
San taky přejeme Julce vše nej... :dizzy_face:

Nin četla jsem IP,díky :wink:

Já budu jenom doufat,že půjde dneska spát normálně tak v 19.30 hod. a ráno vstane klasicky a půjde si lehnout zase po o. :slight_smile: co bych za to dala,aby si to takhle upravil, já jsem nevyspalá už 2 týden a mám dole opět 2 kg :confounded:
14. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se loučím koukám že nikde nikdo

Anny doufám že paříš na oslavě :grinning: :grinning:
Petul a co ty jak jste včera poseděly???

Přeji hezký zbytek soboty a né že toho nakecáte moc pokud mě vyjde čas tak se připojím u maminy na PC a pokud ne tak se mějte hezky pápápápápápápá
14. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to už si průsvitná nééé já tě nějaké to mé kilo dám tak 10 - 15 :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: jééé kéž by to šlo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
14. lis 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři IP
jo a promyslete tu Hvězdu holky moje at je hlavně velká učast

a co ještě udělat nějakej srazík než napadne sníh :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
14. lis 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už mažu
14. lis 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tak mi nějaký to kilčo dej, já 10 kg zkousnu a ani to nebude znát :wink:
já jsem pro srazík než napadne sníh, zima bude dlouhá a než se zase uvidíme to už pak půjdu do práce :confounded:

ninus měj se... :slight_smile:
14. lis 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a teď tady budu sama :unamused:
14. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :wink: jsem tady ted kojim tak mam chvilku
14. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsme prijeli a jindra jde skladattu houpacku tak jsem na ni zvedava snad se adamkovi bude libit
14. lis 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj adric :slight_smile:
já myslím že adámek bude mít velkou radost,děti tohle milují
14. lis 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomu budou jenom svítit očička jak bude spokojenej :slight_smile:
14. lis 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, ještě ,že jste nejeli, my tam vyrazili v půl 2, bylo to od 1 ale malá šla po 12 spát, a když jsme přijely tak to skončilo :cry: To bylo celkem krátký. Tak jsme vyrazli do Strako na podskalí, udělala jsem si nákup v drogerii - to zas bylo peněz :cry: , ale mám zásoby, koupíla ještě pár kravinek jen tak a teď pro změnu čučíme na krtka a Jakub bude přidělát fotky na stěnu, tak to musím kontrolovat. V ten příští pátek nevím, Jakub zítra odjíždí na služebku, vrací se v pátek a pak v neděli jede zase, tak to by byl asi naštvaný kdybych vypadla hned jak by přijel :confounded: Sakra.
14. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
klárko a já myslela že mají program na celý odpoledne, když jsem četla leták co nám přišel
a byly tam nějaký dětičky v maskách?
14. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ja koukam co tu bylo za divocinu??? :sweat_smile:

Nin tak prijemnou sluzbu v praci, v patek to bylo fajn, po dlouhy dobe mezi lidma, docela jsem se bavila i bez alkoholu :grinning:, dneska zalehnu snad jeste driv musim dohnat spankovej deficit
holky ja bych rada vyrazila do ty Hvezdy s vami ale u me je problem (nastesti) :slight_smile: kojeni a pak taky pripadnej odvoz

Kaťo diky za ty vodolepky, vem mi je pls na plavco v PO
14. lis 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, my taky měli jen ten leták, když jsme tam v půl 2 přijížděli, tak tam odkláněli dopravu, kvůli tomu průvodu a právě nám říkal chlap co hlídal silnice, že to skončilo. Možná se to přesunulo do hospody, ale tam jsem s malou nechtěla, bylo krásně, tak co v hospodě. Jsem si myslela, že spíš bude program venku, psali, že tam bude občerstvení a krámky s hračkama.................
za chvíli bude příprava na večer, jedu na tu Argemu , ale předtím s kamarádkou na večeři............... :sweat_smile: juchůůůů
Peti - tady bylo hotové čoromoro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kláři a kde hraje argema?

petul jsem taky koukala co to tu je :astonished:
14. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni v čepřovicích.
14. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto,prosim s cim delas tu repu?

dekuju za prani pro julcu,leti to :cry:

my dnes malujem tu koupelnu :dizzy_face:

ja hvezdu tak brzo slibit nemuzu :frowning2:. dokud kojim, tak muzu jit max. posedet nekam blizko mamky,abych byla behem kratke doby k dispozici. takze asi zatim beze me :cry:
pro srazik jsem :wink:
14. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se jdu vypravovat, mějte se, pa zítra.
14. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,uzij si to :wink:

nin,at to v praci utika :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky koukam ze vsichni bez tak lezite u telky me to nebavi dnes usinal adamek pekne blbe nemohl zabrat
14. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my delali druhou vrstvu malovani v koupelne a uklizeli to :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek