• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
jeste bych chtela vymalovat aspon kuchyn,to uz ale edu v nejblizsi dobe asi nepremluvim :grinning: :cry:
14. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si vymaluj sama i kdyz je to mazec ale taky by si to zvladla a jakou barvu mate
14. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zvladla,ale to by to mel moc jednoduche :grinning:
ne, s julcou to nejde,byla by to piplacka a tak dlouho mi na hlidani nevydrzi.

kuchyn mame merunkovou,ale chtela bych neco vyraznejsiho a julky koutek + obyvaci loznicka je zluty. to taky potrebuje,ale neni to tak potreba jako ta kuchyn.
ale jeste pockam. ve stredu mame v baraku schuzi a budou se resit okna (ty uz mame),ale i zatepleni, tak abysme nemalovali kdyztak zbytecne :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko
sandrus repu delam treba s bramborem a kurecim

srazik by eventuelne jeste sel udelat, ma byt hezky cely tyden, tak co holky domluvime se? my nemuzem jen v pondeli, to mame plavani
15. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja muzu kdykoliv. takze se prizpusobim :slight_smile:

peto,dik,hned dneska uvarim :slight_smile:
15. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
tak já jsem dneska jak praštěná, jednou za čas vyrazím a budu se léčit 2 dny. To jsem ani nepila - řídila jsem, přijela jsem domů v 1, takže taky nic hroznýho, ale dneska mě bolí celý tělo, oči zarudlý jak králik, hlava bolí, no už jsem vyšla ze cviku - chvilka tance v zahuleným kulturáku......................
Dám si po o šlofíka s malou, Jakub stejně po o jede na služebku, tak co, na uklízní kašlu.................
15. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak vám podle mého přeji dobré ránko
Jo jo Petul tady móc móc veselo o hodně jsi přišla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem taky pro srazík ale nemužu ve čtvrtek to mám rehabelitaci, tak někdo navrhněte den :wink: :wink: :wink:
Tak jsem mluvila z maminou malej usnul když jsem tam byla v 19:30 a spinkal do 7hod, já si jdu ted poklidit a pak jedeme za tchýní na oběd a pak za malým
15. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Čusík holky,

taky preju krasne slunecne dopoledne :slight_smile:

Tak oslava byla super, bylo tam 6 deticek, 3 miminka a 3 dvoulety, takze bordel a sranda :grinning: :grinning: :grinning:

Pro srazik bych jeste urcite byla, ale tento tyden ma tatka konecne letos prvni dovolenou, takze bychom se chteli vsichni uzit, no, uvidim podle situace.

Sandri, hod nam sem nejake fotky :slight_smile: jsem zvedava :grinning:
15. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Joo, Nin, tady te hodim odkaz na pernik co delam, musim rict, ze je vynikajici, lepsi neznam :wink: :slight_smile:

http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JNRMMRDPD&id_kategorie=JNLQCOO5
15. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak klidně ten další týden, to už nebudu asi muset na rehabelitace tak mužeme něco vymyslet :wink:
15. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ten právě Honza má rád ale chtěl by víš taqkové ty co se prodávají jen nevím jak mu to splnit
15. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu poklízet ...se mě moc nechce :frowning2:
15. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Kup mu ho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Anny to jsem dneska udělala koupila jsem jich 10 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a každou chvíli co půjdu do krámu je budu kupovat ale docela by mě zajmalo jestli by se dali upéct takhle doma budu hledat třeba najdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsme se pred chvili vratili z plavecaku :slight_smile:
15. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: :wink: :wink: holky no kdepak jste všechny
Sandři vy jste byli plavčit???
15. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak adamek spi ja jdu zehlit nic moc zabava :wink: furt premejslim o ty praseci chripce mam docela strach a nevi jestli nenaockovat aspon domika na normalni chripku a mozna ho ani nebudu posilat do skolky zacina se to sirit ve stredu jdeme do pedag.psych.poradny kdyz kresli tak ho boli furt ruka behem chvilky tak nam asi ukazou nejaky cviky v zari jde do skoly to by tam trpel no a prej ho ho vyzkousi na zralost do skoly tak jsem zvedava treba nam daj i nejaky cviceni co dopilovat
15. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, hlásím, že jsem slaměná a budu celý týden.
Adri - fuj, žehlení............ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sandří - kde jste byly plavat?? A nahoď fotečky bytečku. prosím.
15. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem taky slaměná :grinning: :grinning:
Malej spinká a já naštestí nic dělat nemusím všechno jsem poklidila dopol i když pár kousků na žehlení by se našlo ale není chut tak alespon co s vámi budu kecat nafotím věci co nám jsou malé většinou 3-6 a už i něco 6-9 :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no fuj uz to mam ted jdu zalehnout k telce doufam ze neusnu :grinning: vstavala jsem pred 6 s adamkem :angry: ja budu slamena zejtra jede uz na cestu tak do soboty
15. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky a jak jsme se bavily o těch piškotech tak jsem dneska objevila piškoty které jsou od 6 měsíců - mají je v Bille a jsou to bezlepkové piškoty zajmalo mě jak chutnají tak jsem je koupila a jsou uplně stejný jako klasicky
15. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
No já včera přišla domů po 3 hod a už v 7 jsem koukala že jako budu vstávat tak pak jsem se donutila a ješte si pospala do 10hod když jsem doma neměla miláčka
15. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my uz jsme taky v postylkach :slight_smile:
V telce nic nedavaji, tak si pustime asi nejaky film.
15. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
já koukám teda mám zaplý jako kulisu Nova cinema dávají tam Holky z porcelánu
15. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Fakt? Tak to tam jdu hodit :slight_smile:
15. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsme byli odpo ve Strakach neco nakoupit, tak jsem si vsimla, ze tam fakt sviti ta vanocni vyzdoba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To mi prijde dost prehnany. Vetsinou to vsude byva az od prvniho adventu.
15. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Anny naše město je prostě výjmečné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když jak u blbů tak i s výzdobou hlavně že máme milion kruháču a kruháčků a ted i výzdobu
15. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
hlásím že já jsem slaměná též a dokonce už od oběda :angry:
poslední dobou se doma potkáváme ve dveřích,ach jo :unamused:

já koukám na net po oblečení a jako kulisu mám puštěný superstar... na holky z porcelánu jsme koukali minulý týden

já žehlení přímo nesnáším a taky dokážu koukat na ten koš i týden než se k tomu donutím,ale někdy slyším i po dvou dnech že to prádlo se samo jako nevyžehlí a pak teda jdu ať se děje co se děje

holky co budete zítra vařit?
15. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jo od zítra akce Rosmann - Pampers když koupíš 2 balíky tak jeden je za cca 245 nebo 250 ted si to nepamatuju.
Jo jinak jsem načala Pampersky a na nich je normálně maly obrázek holčičky jak chytá motýlka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
nin já nevím jestli to pampersky dělají ale poslední dobou když jdu do rosmannu tak tam mají plenky pro chlapečky a pro holčičky zvlášť,holky růžový obal a klucí modrý :grinning: :grinning: :sweat_smile:
15. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek