• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já zítra nevařím mame zajít ke tchýni :wink: :wink: :wink:
15. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ted nedavno koupila pampersky v kauflandu rozbalila a silene smrdeli sla jsem je reklamovat v zivote se mi to nestalo smrad kdyz jsem a.kojila tak jsme to citila pres puncochace hnus
15. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budu delat rizoto vubec me nebavi varit mi dnes byli u tchyne na obede to me bavi vic nez nejaky vareni :grinning:
15. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri to se mě stalo z Huggieskama smrděli jako nafta ale vyčáchly?? a co uznaly tě reklamaci já jsem je chtěla jít reklamovat ale kupovala je mamina a ta tam nechtěla jít protože jájsem neměla ten paragon
15. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo my taky dneska byli u teda SKORO tchýně
15. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak že by nás někdo pozval na oběd se u nás nestane :frowning2: pokud není zrovna nějaká slavnost, takže teď pojedem k našim na oběd až na vánoce což je za dlouho...

já jsem pampersky nekupovala vůbec,protože mě i manžovi smrděli pokaždé a navíc náš venouš je pročůral takže jsme je zavrhli po 2 balíku
15. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bohužel vařím každý den a vůbec mě to už nebaví :confounded: pořád vymýšlet co...

dneska jsme se doma opět pohádali,až jsem volala mamce aby za mnou přijela,že mi je mizerně a tak mě tady potom 2 hodiny přemlouvala ať jdu k nim,ale vzdala jsem to a čekám až manža přijede a co bude... a všechno začalo tím že se mi opět hrabal v mobilu :pensive: :cry:
15. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to mě je moc líto :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Nám vyhovujou jak Hugies tak Pampers
15. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem používala jenom huggies premium nebo když jsem jela do sušice tak jsem tak kupovala fixies
15. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hezký večer
tak my milujeme Pampers a Tesco, Fixies taky máme a ty se mi moc nepasujou. Hugies jsme ještě neměli.
Jaké vám nejvíce vyhovují ubrousky? Nám právě Hugies vůbec ne!!!! Asi nejraději mám Pampers.
15. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo samozdřejmě Huggies premium ty clasic jsou prý na prd
a to tam něšel něco špatného že jste se pohádaly
15. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš my je moc nepoužíváme špíž jen když jsme na cestách doma pmývám vodou a nesterilnímy čtverečky tak mě to bylo doporučeno od chirurga když malému řezaly zadeček
ale jinak na cesty pampers
15. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky o tom uvažuji, ale vždycky zapomenu si vše nachystat, je takové zdlouhavé :wink:
15. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus nenašel,jen jsem tam měla zprávu od kamarádky "půjdeš dneska ven" ale byla z cizího čísla a on z toho hned udělal že je to chlap, já jsem mu jenom řekla že co mu je do mýho telefonu a bylo zle, to není poprví co to udělal a mě to hrozně vadí i když mám čistý svědomí...
15. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni :angry: A to potom zmizel a ještě nepřišel???
Jinak já taky většinou vařím každý den, někdy teda zbyde k obědu na další den, ale nejhorší je to vymejšlení.
15. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
klárko potom se šel ukklidnit na ryby a ve 3 hod. odjel do budějovic na hokej a ještě není doma :angry:

no u nás se bohužel jídlo pokud zbyde druhý den nejí,sem si je tady rozmlsala :confounded:
15. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se ti nedivím mě by to taky vadilo je asi hodně žarlivý viď
Honza celkem taky ale teda takhle nééé - když jsem otěhotněla tak se bál že ho až se malý narodí nebo déle ho opustím a najdu si jiného (špatná zkušenost ). Tak jsem mu řekla že když jsme se rozhodly mít miminko tak že ho neopustím že jinak bych do miminka nešla kdybych si nebyla jistá že chci aby byl právě on jeho táta
Jsem sním štastná i když občas je zataženo asi jako v každém vztahu se vyskytnou mráčky ale je to super partner a hlavně táta
ted je blbý stou prací ale věříme že bude lépe
15. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já kolikrát vařim a máme to na 2 dny
Jinak taky vařím každý den ale víkendy moc nééé to většinou jsme u tchýně
15. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin - přesně, mě někdy jakub taky pěkně se.. a já jeho určo taky, oba jsme horký hlavy a ve vzteku nebo hlavně já když dělám uraženou tak řeknem něco co tak ani nemyslíme, ale důležitý je, si to vyříkat, případně se omluvit. A to je určo v každým vztahu.
15. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláří přesně tak my nadáváme na ně oni určitě na nás ale bez sebe být nedokážeme :grinning:
15. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo, a já si i tak říkám (v dobrým), že jakub už jeden rozvod zažil a podruhý by do toho snad nešel :grinning:
15. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej je dneska neklidnej běhám mu pořád dávat dudlík, spinká ale poplakává tak se svámi loučím a půjdu k němu do pokojíku at nemusím běhat pořád těch 14 schodů
Přeji dobrou noc
papap zítra
15. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás nehrozí že by přišel a omluvil se, jednou teda jo,ale to už jsem byla odstěhovaná zpátky u našich,to jsme nebyli ani manželé a já jsem se prostě v tom vztahu necítila nejlíp a tak jsme si promluvili a on že se to zlepší,tak jsem čekala ale nic,tak jsem se po 14 dnech odstěhovala a celý víkend dělala že nemám mobil atd. ... prostě trucovala, přijel k našim,nečekaně, s kytkou prosil tenkrát dlouho abych se vrátila,nakonec mě ukecal na dovolenou s tím že až se vrátíme že uvidím, dovolená nádherná a domů jsme přijeli zasnoubený, pak bya svatba :slight_smile:

manžel je hrozně žárlivej,proto ani zprávy od našich a kamarádek si v mobilu nenechávám a nedej bože aby mi napsal kamarád,to by byl konec
15. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin dobrou noc... :slight_smile:
15. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
manřžel taky býval žárlivý ale ne až tak, ale spíš si myslím,že to bylo tím, že když se nastěhoval do Strako tak tam nikoho neznal a když jsem si někam vyrazila sama, tak jako žárlil, ale určo by to bylo jiný, kdyby si třeba mohl vyjít i on s nějakým kamarádem. Časem, když poznal víc lídi a měl taky s kým vyrazit a nebyl závislý jen na mě, tak to bylo v poho.
15. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak veselo je asi všude. :grinning: U nás bylo zrovna dnes a včera. :grinning: :grinning: :grinning: Vždycky dopoledne, odpol už je po bouřce a svítí sluníčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Tatínek chce pomáhat a přitom spíše páchá škodu. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nebo si vyndá práci, když potřebuji, aby zabavil Terku, to do mně vjel vztek a už to jelo. Nemůže pracovat večer, nebo si přivstat a pak si stěžuje, že si jí ani neužije.
15. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky, já chci na Děti ráje!!!!
15. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky na ně chtěla,dneska jsem o nich četla na netu a bude to zřejmě pecka :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, já ty písničky fakt můžu a koukala jsem na lístky a nejsou moc drahý.
15. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek