• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

murecka náš táta není s malým skoro vůbec, když ho má hlídat, tak uteče ven že má moc práce nebo jde nahoru na stavbu,ale to dám vždycky malýmu boty a jde za ním a pak slyším jenom to nedělej,to nechej atd. ... a když byl malej tak s ním moc času taky netrávil ale vašek má takovou povahu,prostě chce mít svůj klid a né se nervovat, já jsem si na to zvykala dlouho, bába se s tím nezžila ještě teď a nemůže to pochopit,pak se akorát mezi sebou pořád hádají :confounded:
15. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ale on si pak stěžuje, že si jí neužije. Hlavně, když chci být u mamky, to jsou vždycky ksichty. Teď zase razíme v úterý večer až do pátku, ale ve čt za námi tatínek dorazí, jdeme za kulturou.
Prý přichází o vše co dělá nově, ale když má možnost o víkendu se jí věnovat, tak to ne. Každý večer teda nakrmí, někdy i koupe. Ale dnes mě fakt dojal. :slight_smile:
15. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
na plavecaku jsme byli ve strako, uplavali nejaky bazeny a pak se valeli. bylo to fajn,az na to ze jsme se vecer pohadali. a kvuli uplne blbosti. julku jsem uspavala od pul 8, sedim s ni v jejim koute, potme,potichu,eda na posteli,kouka na tv, kdyz uz bylo 10, tak do me vjel vztek,proc by jako nemohla spat teda s nama kdyz nemuze usnout, ze me takove uspavani nebavi. tak jsem si ji teda vzala do velke,behem 3 minut spala. eda spal urazene v jejim koutku na gauci. nema totiz rad ze by s nama od zacatku mela spat v posteli, to se vzdy urazene stehuje na gauc. v noci uz mu to nevadi

zdeni, vim o cem mluvis, mam doma to same. ja uz rodine i rekla,at mi hlavne nic nepise do zprav-treba o nem, precetl by si to. staci ze si nekoho-chlapa (kamarada,spoluzaka) pridam na FB do pratel a je zle.

julce se taky moc nevenuje,ale kdyz jdu k mamce,tak mu vadi ze ji mamka vidi pomalu casteji nez on. pritom kdyz jsme doma,tak o to moc nestoji...

bytecek nafotim, jen to jeste neni. tak az bude aspon ta koupelna. julky koutek budu dodelavat az po vanocich az budou penizky.

plenky mam nejradsi pampers,ubrousky babylove
16. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Přeji dobré ránko, tak my dali svačinku a malej si hraje
Há musím říct že Honza se malému věnuje na 100 % vykoupe, přebalí, hraje si sním a to dělal i když měl práci je to prostě super táta :slight_smile: a já jsem moc ráda
16. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky,

ty jo, Zdeni, tak je na prd co mas coma :confounded:
Tak snad se to brzy zlepsi.

Jinak ja taky musim naseho tatku pochvalit, klukum se hodne venuje za co jsem strasne rada :slight_smile:

Sandrus, vy jste byli na plavcu i s Julcou?
16. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se bavite o chlapech, Jirka se Kacence venuje, ale do koupani ho musim nutit, mi dycky rekne, ja se sam nerad koupu, a jeste abych nekoho myl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no by me trefilo, ale vykoupe ji, jenze mu musim kolem toho vsechno nachystat, takze to pro me neni zadna pomoc, radsi koupu ja, on pak uklidi ten neporadek kolem toho, ale neboji se prebalovani, i kdyz je tam hovnajs, umi pouzivat latkovky, holky on umota i novosklad :sunglasses: to jsem na nej pysna, a tim ze mame jen latkovky, tak to hovinko se musi hodit do zachodu atd, takze je s tim vykalemvic v kontaktu a v pohode :grinning: i kdyz, kdyz je vetsi naloz, tak se zhrozi, ale to i ja :grinning: :sweat_smile: vcera hlidal asi tri hodiny, mel nachystanou pro malou svacu a byl vozit, jajela do Strak ke kamosce, pomoct s kojenim a tak,chudak je z toho cela vypleskla :pensive: tak jsem si posusnala male mimi a jela do Kaufu pro nejake drobnosti (meli zrovna v akci cervenou repu,peknou, kilo za 4 kacky :grinning: )

ja do Hvezdy nemuzu, Kacka silene blbe spi a uklidni ji jen prso,vstavam tak 5 krat za noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

plinky mame latkovky a je to pohodicka, jednou za dva az tri dny vyperu,uschne mi to za12 hodin, stahnu ze susaku, poskladam a instaluju na Kacenku,nemame jedinou opruzeninu,nic nam neproteka, parada. ubrousky nepouzivam, smrdi mi, mam doma jeden balicek huggisek, ale to mam pro strycka prihodu, jeste jsem na ne nesahla, jak se pokakame, pocurame, vezmu ji, umeju detskym mydlem a vodou, osusim plinkou,namazu a je to. kdyzbylo teplo, mela jsem myci olejicek a mam latkove ubrousky.

Nin ty piskoty jsem taky nasla, akorat jsem si nevsimla, a 14.11. mi prosla zarucni lhuta :confounded: nevadi to ze jsou ty piskoty z celych vajec, kdyz se ma bilek davat az po roce veku? jsem z toho jelen, me se tak Kacence nechce davat nejakej sajrajt, ale vimze se tomu nakonec nevyhnu, koukala jsem se Sandrou na susenky, cetla jsem slozeni a je tam sul a kyprici latky, tak jsem je nakonec nevzala :pensive: jeste pockam az ji bude osm mesicu
16. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
repu jsem taky nakoupila :grinning:. ale stejne mi s ni dala kosem :rolling_eyes: :grinning: :grinning:

anny,byli jsme bez julci,nejdriv jsem ji teda chtela vzit,ale pak jsme si rekli ze to nejdriv okouknu a pak uvidime. ale zadne vekove stare mimi tam nebylo,tak asi jeste pockame
16. lis 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky udelame jeste jeden sraz? nebo prijedte nekdo do Stekne, tady se da vyborne vencit a pak se muzem presunout k nam, deti si prebalime, nakrmime, pohrajem si bude sranda :dizzy_face:
16. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja pro sraz jsem,prijdu urcite!
kato,prijela bych rada,rikala jsem ti to uz, ale zatim mam strach jet sama busem nebo vlakem :unamused: . ted jsem se naucila jezdit mestskou,jezdi ten bezbarierovy,ten je fajn :dizzy_face: ,akorat ho maji ted rozbitej,tak jezdi normalni a to nemam sanci sama zvladnout :cry: . to se mnou musi mamka a i tak je toho dost. a k vam urcite jezdi taky takovej :frowning2:
16. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se nejak srazime ve Strakonicich :wink:
16. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to budu rada :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káto já je dneska dala ty bezlepkový a chutnají uplně stejně jako normální ale já dávám i normální jako i holky taky my jsem na nich vyrostly taky a nic špatného s námi není - Samozdřejmě je to věc názoru :wink: :wink:
Podel nových studii co holky řešily na stravování miminek se lepek prý muže zavádět od 6 nebo 7 měsíce
16. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vymyslete kdy se srazíme ..... tenhle týden nemůžu ve čtvrtek to mám rehabelitaci joo vlastně mužu zapoměla jsem že na ní jdu dopoledne a příští týden zatím žádný plán nemám
16. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je tak fajn že tady už je klídek :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin :grinning: :grinning: :grinning:

ja muzu kdykoliv. tak co treba streda?
16. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vás všechny po delší odmlce zase zdravím. Kačence zítra budou 3 týdny, je hrozně hodná, nepláče, v noci spinká, někdy ani nevím, že jí mám. Manžel je z ní úplně paf, pořád se okolo ní točí a peskuje mně - je ten dudlík čistej?, není pokakaná? nemela by už jíst? atd :grinning: :grinning: :grinning: . Pomáhá mi se vším vyjma přebalování - když je pokakaná, tak musí hrozně rychle něco udělat a vysmahne :grinning: :grinning: :grinning: Byly jsem na kyčlích, tak je vše v poho, jdeme tam až v 6 týdnech. U dětský taky ok, malá připrala 350 g za týden, tak jsem ráda. Já to šestinedělí taky snáším docela v poho, myslela jsem, že to budu mít horší. Už mám 14 kg dole, a chybí mi už jen 6 abych měla zpět svou váhu ( v těhu jsem přibrala přez 20 kg :rolling_eyes: Akorát co mi štve je to popraskaný břicho, popraskalo mi ve 37 tt a pak ještě víc při porodu. Jsem z toho docela hotová, protože jsem mazala jak o život. No, snad to trochu zbělá, jinak břicho už nikdy nikomu neukážu :unamused: J
16. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky zase mě ten bláznivej Koník blbnul nemohla jsem se sem dostat

Sandruš prosím tě už ti přišel rodičák???? Mě ty kurvy ještě nic neposlaly :angry: :angry: :angry:
16. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem taky urcite pro srazik, zase vas vsechny mooooc rada uvidim :wink: :slight_smile:

Pro me by byl srazik lepsi pristi tyden, ale pokud bychom to domluvily na tento tyden, zkusim se nejak prizbusobit :slight_smile:

Kato (Kadel), tak to je super, ze jste se takhle krasne zabehly :slight_smile:
Az budes mit cas, hod nam sem zase nejake fotecky :wink:

Ja mam bricho taky strasne popraskane, ale neni divu, takovy bachor nikdy nikdo nevidel :grinning: :grinning: :grinning:
A to jsem mazala taky poctive dvakrat denne :confounded:
16. lis 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak to mně taťka taky pomáhá, přebalí, nakrmí, kočárkuje i vykoupe. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: U koupání musím asistovat a tak si taky raději vykoupu sama.
Jen v sobotu a v neděli si vytáhne práci, když to nejméně potřebuji a čekám. :unamused: :unamused: :unamused:

Jestli bude srazík příští týden tak se taky zůčastníme, ale bohužel můžeme jen PO, ST, PA v úterý jedeme do ČB na cvičení a ve čvtrtek máme vítání a to přijede babička. :slight_smile:
16. lis 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

všechny vás zdravím. Co nového?
16. lis 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus Evi,

no to je dost, ze se taky ukazes :grinning:
Kde porad litas? :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,jeste neprisel :frowning2:

kato,doufam ze se taky zucastnis sraziku :wink:

anny,prosim te, jak si hazela ten odkaz na pernik,davas tam jablka nebo ne? jak je to lepsi? dekuju :slight_smile:

ja bricho popraskany nemam ani malinko a to jsem nemazala vubec :dizzy_face:
16. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my dneska plavali, Adamek a Kacenka to tam roztocili, normalne Adik dal rucicku Kacence na holy zadecek, no chlap no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Adík to je ale kanec .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobře že se vám tam líbí
Sandři to je ale v prd.. :frowning2: zlatě když chodila mateřská tak padlo 10 v měsíci a byla složenka ve schránce
16. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je adik dobrej :grinning:
16. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, jednou jsem je tam dala, prijde mi to takovy jemnejsi s nimi, dala jsem jich asi 5.
Budes pect? :slight_smile:
16. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,uz mam testo, bez jablek teda :slight_smile:. ale eda chce i polevu, tak mam recept,sice nemam vse co potrebuji,ale neva. jen jak neumim pect, ta poleva se dava az kdyz je to hotovy? :sweat_smile:
16. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, poleva az nakonec, az to vychladne :slight_smile:
16. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, já ti ani nevím. Teď by nám měli na začátku prosince dělat okna,tak bude veselo :astonished:
16. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek