• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

kvíteček: neblázni, tak moc to poteče? Plena se mi tam asi fakt nevejde :sweat_smile: To abych si koupila ještě o číslo větší, budu pak jak Pamela :grinning:
4. bře 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jen jste chteli nazor tak jste ho meli. Ja vim, me tema se nehodi nikam....
A k tomu mliku, me kdyz se spustilo reakci, kterou nebudu popisovat, tak me opravdu nestacili ani ty vatove kloboucky do podprsenky......
4. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si uzivejte svych stesticek a doufam a verim, ze Vam se nic takoveho nemuze stat. I ja si to myslela, tak si uzivejte kazdeho okamziku toho zazraku! Mozna se s Vami prijdu podelit nekdy o trochu stesti az ho zas budu mit, ale zrejme tu nejsem se spatnymi zpravy vitana. Jinak to rozeni v ST bych zvazila, kdyz tam neni ani jeden atestovany lekar, ale to je jen a jen na Vas. Ja si mohu rici, ze jsem pro sve dite udelala maximum ve vsem. Snad proto mohu alespon trochu zit.....

Evi, mela jsi pravdu, uz tu radost nenajdem ani tady....
4. bře 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani nikdo Te nevyhazuje, jen uz nechceme rozebirat, co se Ti stalo, tohle tema je o nasem teseni se na mimi, o vybavicce, vzajemne se chlubime, jake mame kocarky, co delaji deticky atd.Myslim si, ze neni vhodne, neustale narazet na to, co se ti prihodilo, my to nezazily a Tve narazky me desi, rozrusujou a zneprijemnujes mi konec meho tehu, pokud si o tom chces povidat, zaloz si tema a povidej si tam s holkama s podobnym osudem, myslim, ze Ti to da vic, nez koukat tady, kdo je tehotnej atd, me osobne by to ubijelo.
4. bře 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych ho náhodou měla taky tolik, tak abych stihla pořídit odsávačku, tu sem chtěla řešit až po porodu..
To mi připomíná, že já jsem odkojená od mamky kamarádky. Mamce totiž po porodu brali slepák, ztratila mléko, naše skoro sousedka ho měla dost (má o měsíc staršího kluka), tak se podělila.. Jo, tenkrát to bylo fajn, takhle už to teď nechodí, teď se tím obchoduje.
4. bře 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono s tou laktaci je to fakt individualni, muzes mit obri prsa a mliko zadne a male prsa, a muzes kojit x deticek, ale psaly to tu holky na konovi ze to tece jak blazen, ze se v noci vzbudi a pod nima kaluz, pomalu manza lezi v mliku
:grinning:
4. bře 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám pomalý PC, tak chodí mé příspěvky trochu pomalej.Snad se trefím,když udělám za tím, co sem tu dnes rozpoutala tlustou čáru, jestli můžu
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
4. bře 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvikvicek: Ty osobne si to zazila, ze soudis, co me dela a nedela dobre? Jo tak tohle mam nejradeji. Podle sebe soudim tebe.

Zuzankast: ja si koupila odsavacku pistovou a pak jsem stejne kupovala elektrickou. Nechala bych to az po porodu, sama uvidis jak na tom budes s mlekem. V porodnici ti ji pujci.
4. bře 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tohle je diskuze, muze se tu mluvit o vsem, ale ty ani vse vztahujes jen na sebe a na to co se ti stalo :frowning2:
nebralas moc ohledu a taktu na nas stav. o nic jineho nejde. chceme se tu bavit o vsem. ne jen o jednom.
Bavit se o vsem znamena o dobrym, i spatnym, o tom kdo co kde cetl, slysel nebo treba i jen o pocasi.

Kde budu rodit jsem zvazila, ceka me to kazdym dnem, probrali jsme to i s celou rodinou a jsme rozhodnuti. Je spoustu spatnych zkusenosti se vsema nemocnicema a porodnicema, jen se o tom tady tolik nemluvi,ale mluvi zas jinde. tam kde treba neresi nasi porodnici. Rodilo mi tady hodne kamaradek a vsechny byli spokojeny. To jen moje reakce ke zvazeni porodu.
opominam to, ze pesky napr. do pisku s porodnima bolestma nepujdu :sweat_smile:
4. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proc sem chodis teda? ze pises ze tady stesti nenajdes?
4. bře 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ta tlusta cara je dobry napad :slight_smile:
4. bře 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,rodit za vás fakt nechci :grinning: :grinning: :grinning: ,musím přiznat,že jsem z toho měla docela vítr a ono to zas dopadlo,tak jak to dopadlo,ono vlastně porod jako porod a asi jsem na tom byla hůř než při normálním porodu.
Ani.jsem to já a má nabídka pořád platí,a mám radost z toho,že pracuješ
Evule a Zuzi spolu jsme se potkaly na debatě o písecké porodnici,Evi já nevím,ale Turek je opravdu moc fajn,dokonce tam dělá/l/ zástupce primáře,myslím,že za zeptání nic nedáš :dizzy_face:
nechcete nějaká krásnou noční košili na kojení,použila jsem ji párkrát a už ji potřebovat určitě nebudu,ráda ji některé daruju,je růžová s klubajícím se kuřátkem od Vienetta secret,chtěla bych,aby někomu dělala radost
4. bře 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to te chci videt jak pujdes pesky do porodnice, byt to mas za rohem :D
To at me to nekdo natoci :D
Ja mluvila se spoustou lidi, co tu rodili a spousta z nich mi rekla, ze s druhym radeji jeli do Pisku. Ale jak rikam, tohle je na vas. Ja jen rekla sve.... A neberu si vse na sebe, pisu jen co citim a i rada poradim. Jen zrejme mam drzet hubu a nechat si vse libit. Tak se kochejte a uz se do me nenavazejte, neomlouvejte a delejte, ze jsem tu nikdy nebyla.......At nemusim neustale reagovat. Dekuji.
4. bře 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prave ze tady se dostat do porodnice muzu a nemusim jit pesky. jen ze vsichni nemaji moznost dostat se do vzdalenejsi nemocnice. a na hotel nemame. to uz bych ted tyden bydlela na hotelu a cekala kdy to prijde.
4. bře 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu nepis o sve story a ja nebudu reagovat
4. bře 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mejte se, ja radsi jdu, kdyby Sandra rodila, dam vedet, teda pokud nebudete rychlejsi :grinning:
4. bře 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska se s vámi loučím a moc děkuju,že jste mě mezi sebe přijaly,musím dodělat polívčičku pro děti a manžílkovi to tady všechno nachystat,neboť si chci jít navečer zahrát basket,trošku protáhnout ty svý starý kosti a na chvíli vypnout,ahoj a fakt díky :wink:
4. bře 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: modli se at tu story nikdy nemusis prozivat a at se pak nenajdou lidi, kteri se budou chovat podobne jako ty!
4. bře 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa pa holky! Já z toho probíraní kojení dostala hlad, tak sem si byla udělat topinky se sýrem.. Ale co budu vařit manžovi k večeři, to nevim... Co vaříte vy?
4. bře 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja nic, manza je v praci, ale jdu k mamce na francouzske brambory :slight_smile:
4. bře 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pohadku mladi :slight_smile: Pac prej nevi, co mam varit :D Topinky s vajickem a syrem jsme meli vcera a fakt jsem si posmakla.
4. bře 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen ne vajíčka, včera nám div neodlítla střecha, jak manža prděl :slight_smile:
4. bře 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dětičky budou mít žampionovopórkovokuřecí polívčičku a my prdelačku a jitrničku s jelítkem :dizzy_face:
francouzský brambory zbožňuju,pohádku mládí nemusím,nemám ráda sladká jídla,topinky mňam
4. bře 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas v hospode budou v sobotu zabijackovy hody, tak asi pujdu na ovarovou polevku.......Pohadku mladi muzu, ryzovy nakyp, semlbabu a lusteniny nemusim.
4. bře 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
co že je to ta pohádka mládí? Krupička? Ta zabijačka neni špatná, mám v mrazáku prejt. Ale to my rádi se zelím a brambůrkama, tak to nechám asi na víkend..
4. bře 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj detska krupicka.
Manzel zabijacku nemusi, tak si ji delam sama.
4. bře 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem udělat čínu, ale zapomněla sem koupit maso.. Včera sme měli ještě rajskou s kolínkama, takže něco jako špagety nebo teštoviny taky ne.. Já bych si dala i jen brambory na loupačku,ale toho se manža nenají :frowning2:
4. bře 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se s Vami loucim, za chvili mame schuzi a ja musim udelat jeste spoustu veci.....pa a nestresujte se! Vsechno dopadne jak ma!
4. bře 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucie, pocházím z Protivína. Doktor Turek je můj ošetřující lékař.
4. bře 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ani..
Ahoj Murecka..
Asi se taky loučím, jdu něco vymyslet, copak dům dá :slight_smile:
4. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek