• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
tak jsem ji udelala tak dobrou presnidavku,mago+banan a ona mi zas dala kosem :rolling_eyes: . vubec mi ovocne presnidavky nechce jist :frowning2:

anny,dik :slight_smile:
16. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tedy tak to jí pošli mě, já mám ovocný přesnídávky ráda ještě teď
16. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me to taky chutna,fakt to je dobry,ale posledni dobou (asi 2-3 tydny) mi nechce jist :unamused: . predtim mi div neutrhla ruku kdyz videla misku nebo sklenicku s jidlem a ted tohle :frowning2:
16. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to je s ní práce s prďolkou malou. A zelenina jí chutná?
16. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vubec jsme dnes nestihala byla jsme odpol. s dominikem na plavani chodi na ten kurz pro neplavce tak uz uplaval pulku bazenu parada mam zneho radost adamek ted usina zase porvava :frowning2: jindra odjel takze zase sama na vsechno jsme chudinka :grinning:
16. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, možná zítra pojedu do Strako, napiš mi prosím do ip tel. číslo - ozvala bych se Ti kvůli tomu chodítku. Když ne zítra, tak asi ve středu, v Jysku mají akci na závěsy a docela se mi tam jedny líbí. Když bych jela, tak bych Tí písla, rozhodnu se až zítra...............
16. lis 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,prave ze ani zeleninu mi skoro nechce :confounded:

klarko,IP
16. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
adrïcc: ahoj, ani jsem tě nepřivítala. :slight_smile:

sandři: tak třeba zase dostane za čas chuť. A co má tedy nejradši? Mlíčko od maminky? :wink:
16. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
adric - já jsem taky sama, Jakub přijede v pátek , v so má inventůru - to je na celý den a v ne jede zase na služebku asi do středy, tak se taky moc neužijem.
16. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,prso,prso a jen prso :grinning:
16. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři možná mám jen takové období
My ted nechceme moc mlíčko tak ho nahrazuji vším ostatním a očividně je vidět že nestrádá
Dneska jsem zkoušela bilý jogurt Activi malej dal 5 lžiček a šklebil se jak kdybych mu dávala citrón...no jo zase nová chut a to jsem mu tam přidala trochu přesnídávky.

Evi já je taky mám nesmírně ráda přesnídávku a do toho si dám piškoty a dělají se mě boule za ušima :grinning: :grinning: :grinning:
tak za chvilku začiná na ČT 1 náš oblíbený seriál Vyprávěj....koukáte na něj někdo????
16. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,jeste IP :wink:
16. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak jí dávej mlíčko, ona třeba za čas zase přijde na chuť té zelenince a přesnídávkám... :wink:

nin: tak to jsme na tom stejně, jaká ti nejvíc chutná? Já papám hamánky :grinning: a nejradši jahodovou a meruňkovou, jahodová asi vede :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kdopak nám dneska vypadne??
16. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já jablečnou, borůvkovou, jahodovou a taky hamánky :grinning: :grinning: :grinning: ted je kupuju malému a sem tam mu jednu z národním :grinning:
16. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je dneska ticho po pěšině :frowning2:
16. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja doted uspavala :rolling_eyes:
16. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my už spinkáme :slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
na FB nové fotečky :wink:
16. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me posledni 2 dny usina az tak dlouho. a to mi doted pravidelne kzady den uz ve 20 hod spala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja vim,koukala jsem :wink:
16. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tady koukam na ty recepty jako to je des co ja budu zrat :frowning2: asi jenom polivky brambory ryzi :grinning: nezkouseli jste hokly nektery ty mlika z lekarny myslim treba pohankovy mliko. kukuricny.kokosovy ryzovy nebo oves milk ja to v zivote nemela a nevim jaky pak vybrat aby mi to trochu chutnalo jinak musim pak k doktorce aby mi poradila bojim se aby me nevycucnul moc aby me nevypadali vlasy atd. :grinning:
16. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri zkopiruju tě co mě napsaly holky na stravování jsem se jich tam ptala vydrž
16. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri a na co mliko? jinak neporadim,nemam zkusenost :wink:
16. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to je

Určitě i ona se musí vyhnout mléčným výrobkům.Někdy,teda může třeba něajký kysaný výrobek,ale to je spíš kvůli mléčnému cukru.Jednou za čásek to ale by nemělo udělat neplechu.Pít hodně čaje na podporu kojení,aby nepřišla o mléko.A pak taky zkusit pít sojové,sojovou šlehačku do kávy a podobně.výrobků je moc.I jogurtů se soji,ale mají míň příchutí.holt bude muset jíst třeba hodně maso-dělali to i ve staré Číně,kojné tam směly hlavně vařené maso,aby tak odstrnily jakoukoli nesnášelivost...Jinak hodně vápníku je třeba v máku,ale může i nadýmat,takže s mírou.I hodně luštenin,ale zkusila bych třeba červenou čočku,tak nenadýmá adá se udělat jako bramborová kaše(společne s bramborama,je to moc dobré).Hlavní je nezapomínat pít...
16. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino moc diky ale treba jsem cetla ze to sojo. mliko taky neni oc dobry to je des nekdo napise to a jinej zase neco jinyho a ja se stoho pose....no dnes jsem si koupila teda ten soj. napoj aspon do kafe to pridavam no ctu o tom no stejne musim zajit za tou oktorkou abych se neodelala zachvili by me to hodne mohlo chybet ja nemuzu ani vejce co me to potkalo mam stoho uplne nervy chudinka malej ........... no jinak vypadnul ben to jsem necekala
16. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky všichni na Facebook mám malé překvapení :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je pekny ale ja se v tom facebooku vubec nevyznam prihlasena jsem ale vubec to tam nechapu az mi sem zejtra prijde kamoska musi mi to vysvetlit :grinning:
16. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pod jakým jménem si tam já si tě najdu a pošlu ti přátelství
16. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
založila jsem nám tam profil víš tak aby jsme tam byli všechny :grinning:
16. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to klidne muzes ale ja pak nevim co dal :grinning: :grinning: :grinning: n ozejtra m ito vysvetli snad se v tom vyzna :sweat_smile:
16. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek