Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
16. lis 2009
tak mě napiš do IP jaké máš příjmení nebo jak tam jsi vedena já si tě najdu a at ti to kamarádka zítra potvrdí to mé přátelství
kvikvicek
17. lis 2009
ahojky, Adricc ovesne i pohankove mliko je moc dobre, me teda smakuje x-)
my zase spali hrozne a v sedm vstavacka :-p
holky nemuzu se dostat na facebook, musim si znovu zalozit ucet, tak se pak nedivte, kdyz vam prijde zadost o pratelstvi ju? 😃
ninus81
17. lis 2009
Dobré ránko holky
My jsme spinkaly krásně od 19:30 - 6:30

Holky prosím vás kde je v areálu nemocnice kojenecký ústav
ninus81
17. lis 2009
Teda fuj já nepíju normální mlíko natož nějaké ovesné nebo pohankové to zní přímo děsivě :-| 😃 😃 😃
anny84
17. lis 2009
Cusik holky,

tak my jsme vcera vecer narychlo vyrazili do Strak do kina, davali 2Bobule, mne se to strasne libilo 🙂
Pak jsme sli jeste do Hangaru a do Clasiccu 😃 Dala jsem 3 dvojky bileho a doma jsem pekne brzdila 😃 😃 😃
Bylo to poprve co jsme nekam vyrazili, kluky meli nasi. A bylo to teda super x-)

Jo, holky, ja jsem si taky zalozila novy ucet na FB, vcera, tak nevim, jestli me tam najdete??? Ja tomu porad nerozumim :-N
ninus81
17. lis 2009
Anny já te mám v přátelích na FB 2x ale ze včera žádnou žádost od tebe nemám
sayastautor
17. lis 2009
dobre ranko,
my opet hrozna noc a do toho mi julca spadla z postele. vubec to nechapu a byla jsem z toho hotova |-|

anny, tak to jste se meli x-) . taky bych sla 🙂

tak ja se jdu podivat na ten FB
adricc
17. lis 2009
ahoj .anny ja to taky nechapu mam tam uz i nejaky pratele nektery neznam 😃 ale prijmout je umim a to je vse takze nino klidne si me najdi adriana cimburkova ja te prijmu pak prijde ta znama ta snad to chape a vysvetli mi to na to mliko jsem taky zvedava jak bude chutnat ...kojenak je hned na zacatku jak bylo driv detsky naproti chirurgie
sayastautor
17. lis 2009
FB dobrej!!!!
ninus81
17. lis 2009
Takže Kojenák je za tou žlutou nemocniční lékarnou????
Chci tam právě odnést nějaké věci po Honzíkovy tak snad mě s nima nevyhodí
ninus81
17. lis 2009
Adri tak jsem si tě našla na FB 😃
ninus81
17. lis 2009
Sandři takovejch pádu ještě bude a je malá OK
sayastautor
17. lis 2009
jinak kdyby byla soutez o neschopnou matku, tak vedu 😢 . julca nekolik dni strasne spatne spi,fakt se vubec nevyspim a nevim co se k ranu stalo, jestli jsem tvrdeji usnula a strcila do ni nebo se prekulila,ale spadla mi z postele |-| |-| 😢 😢 😢 😢
uplne jsem se klepala,brecela. julca ta v poho. skoro se nebouchla,nahodou spadla na polstarek,hned jak jsem ji pochovala,tak byla dobra a chechtala se a povidala. ale ja mam trauma jeste ted 😞 . pak uz jsem oka nezamhourila.

preposilam co jsem psala jinam o tom nasem padu |-|
vim ze padu bude hodne,ale me vydesilo to, ze nevim jestli nespadla kvuli me |-|

jj,nin,ze tou lekarnou po cesticce. to najdes. driv to bylo detsky, tak jestli si tam nekdy byla...
sayastautor
17. lis 2009
adri,taky jsem si te pridala
ninus81
17. lis 2009
tak si mě ANI vymazala na FB 😃 😃 😃 z přátel po té naší výměně názorů 😃 😃 😃
sayastautor
17. lis 2009
fakt? :-o
ninus81
17. lis 2009
Holky kdyby jste se některá chtěla přidat a udělaly by jsme sbírku a zanesli to tam - možná se to někomu bude zdát blbej nápad mě se to v hlavě zrodilo včera

Sandři snad ty věci přijmou co myslíš??????????
ninus81
17. lis 2009
Sandruš jo jo a i Honzu 😃 😃
sayastautor
17. lis 2009
ja si myslim ze by to vzali 😉.
klidne bych tam neco vzala,ale ja nez si to preberu :-N. neco si chci nechat a neco chci jeste zkusit prodat na burze co bude na jare.

nin,co dneska kocarkovani? vypada to ze bude krasne 🙂
ninus81
17. lis 2009
tak jdu dýt Honzíkovy přesnídávku a pak jsem zpátky 😉
sayastautor
17. lis 2009
musim taky ted nekdy do spitalu na oddeleni a tak se mi nechce :-N
ninus81
17. lis 2009
Sandři dneska bohužel né jedeme k našim
Já něco mám na MMB na prodej a něco tam dám musím to dneska probrat
sayastautor
17. lis 2009
ja nez se k probrani dostanu :-N. vidim to na to jaro :-N. jsem na to neschopny clovek :-p
tak az se ti to bude hodit,tak se ozvi,ja muzu vzdy
anny84
17. lis 2009
Sandrus, hlavne, ze se nic Juli nestalo, musime si pomalu zvykat, tech padu bude fakt strasne :-S

Holky, ja jsem si totiz musela zalozit novy mail na ten FB, pac k tomu memu jsem zapomnela heslo. Takze ted jsem tam jako zaregistrovana, ale nemam tam zadne pratele, a nevim, jak poslat ty zadosti?
ninus81
17. lis 2009
Anny a jak si tam?????myslím na FB
ninus81
17. lis 2009
jo musím se opět pochlubit objevila jsem ted 2 zub
anny84
17. lis 2009
Jak myslis??? 😃 😃 😃 Jak jsem tam
😃 😃 😃 😃 😃
klaraemma
17. lis 2009
nin - mamka v tom kojeňáku dělá, tak tam klidně něco zanes, lidi to tam normálně nosí.
anny84
17. lis 2009
Ty jo, tak to uz jsme pekny zubaci 😉 🙂
anny84
17. lis 2009
Jste, ne jsme. My jsme porad kolozubky 😃 😃 😃