• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

no myslím jako příjmení jestli z háčkama a čárkama já tě nemůžu najit
17. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ten druhý objevila dneska ten se snad musel vyklubat přes noc včera tam 100 % nebyl
17. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jdu hodit kulturu ( vanu ) at vypadám jako člověk :grinning:
17. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři tak to je dobře já to tam v týdnu zanesu
Jmeno tam mam Anna Vršťalová a mail tam mam vrstalovaanna@seznam.cz

Tak si me tam najdi :grinning:
čágo holky
nin dobrej napad na fb, chtela jsem tam pridat fotky ale ukaze se to jen jako fotky od fanousku vlevo dole ale na hlavni strance nee, tak ja ti je poslu pres icq a hodis je tam nebo to mam dat jako fotky od fanousku???

my mame zuby dva dole uz mesic a pul a nejak se to zarazilo :confused: a zatim zadnej nevyrost

sem malyho nechala plazit po zemi v obyvaku a uz sel na pocitac, kabely, do stolku lez, jezis to bude likvidator, kam ty veci vsechny schovame :sweat_smile: :grinning: , hracky absolutne nezajem, jsme za ne mohli usetrit :grinning:
17. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
san snad bude juli v poho, ja z tohohle mam taky strach ze klimbnu a spadne mi, my mame postel vysokou, furt si rikam ze si ho rano nebudu brat do postele ale to nejde
17. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych se prave nekolik dni nevyspala vubec kdybych si ji tam nevzala. i tak je to hruza,asi ji lezou dalsi zuby,tak poplakava prubezne celou noc. tohle fakt nechapu jak se stalo :pensive: . je dobra,to spis ja z toho mam trauma :frowning2:

nin,gratulace k zubakovi. nam taky vylezl pres noc :wink:. 10. jsem nasla 1,nic jinyho v puse nebylo a 11. uz tam byl druhej :grinning:. ted tam ma dalsi 2 tecky,tak si myslim ze nam brzo vyrasi dalsi,pokud uz tam dnes nejsou,nechce mi ukazat pusinu :grinning:
17. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
premyslim jestli s juli nezajdu na rehabilitaci kdyz mam cestu do spitalu :frowning2:
to jak se mi otocila na brisko byla asi nahoda. od te doby nic. jedine co dela,tak ze se otaci z briska na zadicka a to este jen na levou stranu.
17. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,prisla materska
17. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš tobě přišla mateřská????
17. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny tak jsem tě našla
Petul pošli mi je na mail Nina.Vadlejchova@seznam.cz a nebo je dej jako fotky od fanoušku je to na tobě
17. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš to spíš k dětské a ta tě pak pošle na rehabelitaci nééé
autor
nin,prisla mi vcera,ale zjistila jsem to az ted
a ty to máš na účet vid???
Já právě složenkou
17. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja to mam na ucet.
17. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě to snad dorazí zítra ale fakt zlatá mateřská padlo 10 a byla ve schránce
Malej už hodinku spinká až se vzbudí jedeme na oběd k mamině a pak k druhé babi
17. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado mě to tady zase nějak blbne nejde mě vkládat příspěvek
17. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už to jde
17. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny potvrd mě pak na FB přátelství joooo už jsem tě měla v seznamu přátel 3x tak jsem to vymazala a ted mě musíš potvrdit to jdu udělat i na Kačku
17. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz jsem to potvrdila :slight_smile:

Jako na FB aby mel clovek vysokou skolu :grinning: :grinning: :grinning:
Musim si to vsechno pekne nastudovat :wink:
17. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak kamoska se v tom taky nevyzna jinak si myslim ze jsem vas vsechny potvrdila aspon doufam :grinning:sandro nic si stoho padu nedelej domik uz mel 4 zlomeniny pak jsem se vzdy stydela jit k doktorce jako bych ho tyrala
17. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás všechny potvrdila na FB. :wink:
17. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky asi a to je vse co jsem asi zvladla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,me spis drasa ze nevim jak se to stalo,jestli za to nemuzu vis. :frowning2:

tak mi s jidlem zas dala kosem :unamused:
17. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukam ze mas za pritele michala brodcu,ten se mi jeden cas libil :sweat_smile::grinning:
17. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny - přesně na FB normálně vejšku, uffffffffffff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sandří - já jsem z těch pádů taky byla úplně hotová, no jo, teď bude to období. My jak jsme byly s malou na pohotovosti, tak nám říkal Dr. že to teď prostě bude, že je to normální, ale věřím, že jsi z toho úplně hotová. U ségry tuhle naletěla na stůl a prokousla si ret, ta z toho byla taky špatná, jsem jí říkala, že až bude Julča větší, tak si taky zvykne. Blbý, ale je to tak, tím nemyslím, že by mě to nemrzelo, že si ublíží.
17. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ted padu jeste bude domik mi taky kolikrat padnul s postele hlavne ze se ji nic nestalo tak se tim netrap ted kojim d. je venku pred barakem je tam krasne okolo 2 pujdu taky s adamkem koukam ze se anina dlouho neukazala ted jsem si vsimla ja dezinfikuju adamkovi tu jizvu tak ma stoho vyrazku tak asi uz prestanu nino jak dlouho se to ma strikat na to misto mozna uz koupim ten repik a budu to delat tim repikem
17. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
je klarko ja te asi znam nechodila si na dukelku
17. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
san mě malej venoušek když mu bylo 7 měsíců spadnul z postele,bohužel ségra má vyvýšené letiště takže to byla docela rána,spadnul na koberec,chvilku plakal ale za pak to bylo dobrý, volala jsem doktorce a ta mi řekla pokud nemá teplotu,nezvrací atd. ... že je to dobrý kdyby ne že musíme přijet, to bylo v pohodě, bohužel když mu byl už rok pryč vylezl na zítku co máme u krbu,je celá kamená a dole pod ní jsou také kameny, na chvilku jsem se otočila a jako na potvoru spadnul, rozrazil si čelo, a byl odřenej na obličeji po celý pravý straně včetně klíční kosti, to mi bylo teprve ouvej, rychle k doktorce ta nás hnala na rentgen ale dobře to dopadlo a vím že to nebyl poslední pád,protože když ho vidím co dokáže tak mi hrůzou stojí vlasy na hlavě

nejsi první ani poslední maminka a počkej až julča bude chodit,to bude mnohem horší,je to mrzutý ale je to tak...
17. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek