Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
klaraemma
17. lis 2009
jojo, chodila, nahoď taky fotku ať vím...................... 😃
mikesova25
17. lis 2009
http://strakonicky.denik.cz/nehody/st-20091117-...

holky tohle je hrozný, já jsem včera jela okolo a vypadalo to hrozně, mi pak bylo normálně špatně 😢 |-|
adricc
17. lis 2009
😃 jo nahodim zatim nemam zadnou tak musim aby mi to nekdo pomohl tam dat 😃 ale nejdriv se budu muset hodneeeee upravit 😃
klaraemma
17. lis 2009
holky, jak sem házíte ty odkazy???
mikesova25
17. lis 2009
klárko já vždycky zkopíruju ten odkaz co sem chci dát a potom sem dám vložit
klaraemma
17. lis 2009
klaraemma
17. lis 2009
zdeni dík 😃
klaraemma
17. lis 2009
tak ta naše můra je skoro 2 hodiny v postýlce a zatím jen buzeruje panenky 😃 , tak ještě chvíli a jdu pro ní a asi se půjdem trochu projít s Matějem, jestli nezačně pršet.
mikesova25
17. lis 2009
tady se taky zatahuje,malej usnul před chvilkou,už od 12 hod. si drtil oči ale spát že nebude,tak jsem řekla že jdem ven a než jsem stačila dojít pro oblečení tak usnul v křesle 😃
mikesova25
17. lis 2009
měl strach asi z tý dlouhý cesty,půjdem pěšky ke tchýni 🙂
klaraemma
17. lis 2009
tak my už jsme po procházce, počasí dobrý, teď jsem jí pustila Krtka.
kvikvicek
17. lis 2009
San uplne vim jak se citis, Jirkovi Kacenka spadla ze sedacky, melana celicku fialovou bouli a strasny rev to byl, nemohla jsem ji uklidnit, radsi jsme jeli, me bylo uplne zle a na omdleni a taky jsem myslela ze Jirku zabiju :-N |-| :-S 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a vcera Kacenka zacala otvirat skrinky a hned si tam privrela packu, me trefi, se hrozne bojim tech urazu. jo a taky Kacka si ted seda jakoby na bok a pak se skuli na zada a to taky rachne hlavou o koberec, jen to zaduni, mam dycky smrt v ocich |-|
kvikvicek
17. lis 2009
jdu honit malou prelezla obyvak a uz je v kuchyni 😃
kvikvicek
17. lis 2009
San jak to udelas v patek, co budes brat sebou pro malou za veci a budes brat pro ni jidlo? nejakou sklenicku?je to o pul desate, a mozna tam budem i dve hodky, tak nevim 😉
sayastautor
17. lis 2009
kato,jidlo ji dam az doma,spis ze je zvykla mi v tu dobu vzdy spat :-S
videla jsem dnes kocarkovat pavla lysenku 😉

klarko,segra je mi nejaka povedoma 🙂
sayastautor
17. lis 2009
zdeni,s tou nehodou je to strasny |-|
anny84
17. lis 2009
Klari, segra bydli v Blatny? Mne je povedomi ten jeji manzel.

Jako urazu se taky desim, my uz mame maly ted, kluci se porad perou o hracky. Spis Adamek teda, abych to uvedla na pravou miru 😃 😃 😃
klaraemma
17. lis 2009
holky, nene, já to tamdala asi špatně, je tom odkazu, je to ta blondýna, je tam bez Libora, je ze Strako , malá je Julie Valentová,
sayastautor
17. lis 2009
klarko,ja vim 🙂,jmeno bych nezapomnela (julie) 😃
jinak moje julie je vztekla protoze je na dece a musi cvicit 😃
klaraemma
17. lis 2009
sandří, tak zítra pojedu do Strako, jsem se domluvila a mamka pohlída Emmču a Libor pohlídá Juli, tak půjdem s Martinou. S tou jsem domluvená na půl 12, že nakojí a pak pojedem, budeš doma?? Hodila bych Ti to chodítko. Jo a kde bydlíš???
sayastautor
17. lis 2009
klarko,budu doma 😉. bydlim jestli vis kde je sportovni hala,gympl,raj... machova ulice,primo naproti sportovce 🙂. strasne moc dekuju! muzes vzit sebou segru a zajit na kafco 😉
klaraemma
17. lis 2009
jo tak to se hodí, ségra bydlí Dubského, tak to nebude daleko. Tak já tě kolem té 12 zavolám jo.
sayastautor
17. lis 2009
ok nebo staci kdyz napises at si setris kredit 😉
klaraemma
17. lis 2009
jasně, nějak to uděláme. chodítko už mám v autě.
sayastautor
17. lis 2009
moc dekuju 🙂
ninus81
17. lis 2009
AHojky kecalky my jsme ted dorazily od maminy z habeše šli jsme ze ségrou a Kačenkou u maminy jsme je fotily tak až bude chvilka hodím fotečky
evulebobule
17. lis 2009
ahoj holky, tak u nás budou křtiny, těším se. 😉
veronika.m
17. lis 2009
Ahoj holky, občas sem jen tak juknu a viděla jsem odkaz na Strakonický deník na nově narozená mimi a tak sem to projela a zjistila že moje kamarádka z dětsví Eva Trávníčková porodila holčičku Vanesku. Chci vás poprosit neznáte jí některá že by jste mi dala tel číslo?? Už ve Str 7let nebydlím ale mám tam rodiče a jezdím tam tak bych ráda i našla Evu. Jo a zdravím i Adricc, my se známe spíš od vidění, ale jsem v kontaktu s Petrou Míčků (spolužačka z dukelky) a říkala že za tebou s malým Filípkem jezdí. 😉
petulka12
17. lis 2009
nin mas je v mailu (fotky) 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli