Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
klaraemma
17. lis 2009
ver - já ji znám jen od vidění, ani jsem nevěděla jak se jmenuje, prostě jen od vidění, bohužel Ti nepomůžu.
veronika.m
17. lis 2009
Klárko tak děkuju a náhodou ani nevíš kde přibližně by mohla bydlet viď?
klaraemma
17. lis 2009
vůbec, já ji myslím znám z gymnastiky - jsem před lety chodila, ani se nezdravíme , nic. Zkus spolužáky.
veronika.m
17. lis 2009
Super nápad jdu na to. Děkuju 🙂
evulebobule
17. lis 2009
tak mně nejde facebook, to je konec 😃
máme půjčenej počítač než se nám opraví ten náš notebook a je to tedy propad...rychlost blesku ]-(
sayastautor
17. lis 2009
evco,ju krtiny 🙂. my je tak dlouho planovali a nemohli se dohodnout,az z toho seslo :-N😞 8-(

jinak si beruska ted dala dvacet u prsa a je nejspokojenejsi dite pod sluncem 😃. je na dece,hraje si,cvici s nozickama,povida si u toho,prdi pusinkou a je strasne roztomila x-) . a je bez plenky, tak se ji to tuze libi 😃. koukam na ni a jsem z toho namekko :-N.-)

veru,ja neznam
sayastautor
17. lis 2009
a vazila jsem julku a vypada to ze nam za mesic pribrala jen 500-600 g x-)
evulebobule
17. lis 2009
sandři: už se taky moc těším, já se taky nějak k tomu nemohla dokopat tam zajít a vidíš, po měsících jsem to stihla. Byli jsme rovnou na sezení. Termín máme na Milukáše 😃
anny84
17. lis 2009
Evi, tak to se mate 🙂
A i krasny termin. Budete to mit v Sedlici v kostele?

Sandri, nasi znami krtiny kluka v roce, a jde to vlastne kdykoliv, takze muzete jeste i vy 😉
ninus81
17. lis 2009
Veronika: já Evu znám ale bohužel na ní nemám kontakt jen mám za přítele na facebooku její ségru tak pokud chceš písnu jí at mě pošle číslo
ninus81
17. lis 2009
Já křtená nejsem a ani Honza není a malého bych nedala taky - věc názoru samozdřejmě 😃
klaraemma
17. lis 2009
tak my taky nikdo křtěný nejsme, ale myslím, že to je pěkná záležitost, obřad a tak, určo je to zážitek. hlavně Tě to k ničemu nezavazuje, myslím, nebo ano??
anny84
17. lis 2009
Ja teda jsem, ale asi bych taky kluky nedala, abych pravdu rekla, moc tomu nerozumim :-N
sayastautor
17. lis 2009
ja krtena nejsem,eda jo. ale eda ma celou svoji rodinu verici a ty si to prali. me to jinak bylo celkem jedno,nerozumim tomu 🙂. ale prislo mi to hezke 🙂. a taky edovo prarodice hrali a hrajou moc dulezitou roli v ed. zivote, citila jsem, zeby jim to udelalo hroznou radost.
ja chtela aby julca bylo mimco. za rok uz by jim tam mozna utikala 😃
evulebobule
17. lis 2009
tak my jsme pokřtěný oba a jak píše klárka, je to pro nás taková hezká a slavnostní příležitost.
Bude to v Sedlici.
klaraemma
17. lis 2009
evi jasný, sejde se příbuzenstvo, posedí se............... určitě to je zážitek.
anny84
17. lis 2009
To jo, to bude hezky.
My jsme byli loni, bylo tam cca 30 lidi, a byl to fakt zazitek 🙂
evulebobule
17. lis 2009
klari: asi tak. moc se těšíme.

Any, a kde to měli?
adricc
17. lis 2009
ahoj tak jsem uklizela celej barak az ted jsem si sedla fuj 😃 domikovi dnes vypadnul prvni zub tak knam dnes prileti zubni vila 😃 uz se tesim ahoj verco nevim kam stebou jjinak evu znam ale taky nemam cislo v mladi jsme se trochu kamaradili :-N zejtra jdeme do ty poradny nemam hlidani doufam ze adamek bude spat. jinak mi jsme krteny vsichni a ted chci i adamka jen se do toho dokopat a zaridit
sayastautor
17. lis 2009
tak se mi zda ze ta ordinace zacina byt pekna blbost 8-(
klaraemma
17. lis 2009
sandří - mě se to zdá už delší dobu, koukám na to ze zvyku.................. a u PC
adri - kdy nahodíš foto??
sayastautor
17. lis 2009
ja to mam taky spis jen jako kulisu,ale prijde mi to uz cim dal vic postaveny na hlavu.
a taky me zacina stvat jak posledni dobou ve vsech serialech davaji ze zenska je neverna a ten chlap je vzdy chudak 8-(
sayastautor
17. lis 2009
zitra mame schuzi v baraku,tak jsem zvedava jak se mi podari si otevrit pusu :-N. mam vic bodu ktere chci probrat. uz me totiz ty duchodkyne toci,tak jdu zitra do utoku 😎
klaraemma
17. lis 2009
jojo sandří, každý chrápe s každým, každý je s každým kamarád a štve mě, jak jsou tam ti dotoři a sestřičky (bez urážky) tak strašně ochotný a milý, to je neuvěřitelný, vůbec se to nepodobá skutečnosti (aspoň podle mých zkušenosti). Jediný, kde se mi "líbilo" bylo když jsme ležela v Praze - tam je to trochu o něčem jiném.
sayastautor
17. lis 2009
je to opravdu nerealny. nejlepsi je eda,ten pak chodi a vidis,ja jsem ti to rikal ze jsou vsechny zensky kurvy 8-( .
klaraemma
17. lis 2009
no jo, no, tak snad chápe, že je to jen seriál, že je tam všechno kravina. :-S
sayastautor
17. lis 2009
prave ze asi nechape 8-(

ted jak je to i v ulici,tak to uplne proziva jako by na hejlovo miste byl on :-N
klaraemma
17. lis 2009
no tak zrovna ta situace v ulici teda není tak nenormální, ale přece se nemůže vžívat do rolí z filmů. takže doma furt při starém???
sayastautor
17. lis 2009
hale,jak kdy. lepsi nez predtim,ale porad si predstavuju neco jinyho :-| . nevim jestli jsem tak narocna,ci kde je problem 😃. ale uz to nehrotim. co bude,to bude 🙂
klaraemma
17. lis 2009
jasný, třeba se to časem nějak vyvrbí.

Začni psát odpověď...

Odešli