• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ver - já ji znám jen od vidění, ani jsem nevěděla jak se jmenuje, prostě jen od vidění, bohužel Ti nepomůžu.
17. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko tak děkuju a náhodou ani nevíš kde přibližně by mohla bydlet viď?
17. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vůbec, já ji myslím znám z gymnastiky - jsem před lety chodila, ani se nezdravíme , nic. Zkus spolužáky.
17. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super nápad jdu na to. Děkuju :slight_smile:
17. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mně nejde facebook, to je konec :grinning:
máme půjčenej počítač než se nám opraví ten náš notebook a je to tedy propad...rychlost blesku :angry:
17. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,ju krtiny :slight_smile:. my je tak dlouho planovali a nemohli se dohodnout,az z toho seslo :sweat_smile::frowning2: :rolling_eyes:

jinak si beruska ted dala dvacet u prsa a je nejspokojenejsi dite pod sluncem :grinning:. je na dece,hraje si,cvici s nozickama,povida si u toho,prdi pusinkou a je strasne roztomila :dizzy_face: . a je bez plenky, tak se ji to tuze libi :grinning:. koukam na ni a jsem z toho namekko :sweat_smile:.-)

veru,ja neznam
17. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a vazila jsem julku a vypada to ze nam za mesic pribrala jen 500-600 g :dizzy_face:
17. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: už se taky moc těším, já se taky nějak k tomu nemohla dokopat tam zajít a vidíš, po měsících jsem to stihla. Byli jsme rovnou na sezení. Termín máme na Milukáše :grinning:
17. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to se mate :slight_smile:
A i krasny termin. Budete to mit v Sedlici v kostele?

Sandri, nasi znami krtiny kluka v roce, a jde to vlastne kdykoliv, takze muzete jeste i vy :wink:
17. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veronika: já Evu znám ale bohužel na ní nemám kontakt jen mám za přítele na facebooku její ségru tak pokud chceš písnu jí at mě pošle číslo
17. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já křtená nejsem a ani Honza není a malého bych nedala taky - věc názoru samozdřejmě :grinning:
17. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my taky nikdo křtěný nejsme, ale myslím, že to je pěkná záležitost, obřad a tak, určo je to zážitek. hlavně Tě to k ničemu nezavazuje, myslím, nebo ano??
17. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda jsem, ale asi bych taky kluky nedala, abych pravdu rekla, moc tomu nerozumim :sweat_smile:
17. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja krtena nejsem,eda jo. ale eda ma celou svoji rodinu verici a ty si to prali. me to jinak bylo celkem jedno,nerozumim tomu :slight_smile:. ale prislo mi to hezke :slight_smile:. a taky edovo prarodice hrali a hrajou moc dulezitou roli v ed. zivote, citila jsem, zeby jim to udelalo hroznou radost.
ja chtela aby julca bylo mimco. za rok uz by jim tam mozna utikala :grinning:
17. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme pokřtěný oba a jak píše klárka, je to pro nás taková hezká a slavnostní příležitost.
Bude to v Sedlici.
17. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jasný, sejde se příbuzenstvo, posedí se............... určitě to je zážitek.
17. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, to bude hezky.
My jsme byli loni, bylo tam cca 30 lidi, a byl to fakt zazitek :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: asi tak. moc se těšíme.

Any, a kde to měli?
17. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsem uklizela celej barak az ted jsem si sedla fuj :grinning: domikovi dnes vypadnul prvni zub tak knam dnes prileti zubni vila :grinning: uz se tesim ahoj verco nevim kam stebou jjinak evu znam ale taky nemam cislo v mladi jsme se trochu kamaradili :sweat_smile: zejtra jdeme do ty poradny nemam hlidani doufam ze adamek bude spat. jinak mi jsme krteny vsichni a ted chci i adamka jen se do toho dokopat a zaridit
17. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se mi zda ze ta ordinace zacina byt pekna blbost :rolling_eyes:
17. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - mě se to zdá už delší dobu, koukám na to ze zvyku.................. a u PC
adri - kdy nahodíš foto??
17. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja to mam taky spis jen jako kulisu,ale prijde mi to uz cim dal vic postaveny na hlavu.
a taky me zacina stvat jak posledni dobou ve vsech serialech davaji ze zenska je neverna a ten chlap je vzdy chudak :rolling_eyes:
17. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zitra mame schuzi v baraku,tak jsem zvedava jak se mi podari si otevrit pusu :sweat_smile:. mam vic bodu ktere chci probrat. uz me totiz ty duchodkyne toci,tak jdu zitra do utoku :sunglasses:
17. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo sandří, každý chrápe s každým, každý je s každým kamarád a štve mě, jak jsou tam ti dotoři a sestřičky (bez urážky) tak strašně ochotný a milý, to je neuvěřitelný, vůbec se to nepodobá skutečnosti (aspoň podle mých zkušenosti). Jediný, kde se mi "líbilo" bylo když jsme ležela v Praze - tam je to trochu o něčem jiném.
17. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to opravdu nerealny. nejlepsi je eda,ten pak chodi a vidis,ja jsem ti to rikal ze jsou vsechny zensky kurvy :rolling_eyes: .
17. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, no, tak snad chápe, že je to jen seriál, že je tam všechno kravina. :confounded:
17. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prave ze asi nechape :rolling_eyes:

ted jak je to i v ulici,tak to uplne proziva jako by na hejlovo miste byl on :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak zrovna ta situace v ulici teda není tak nenormální, ale přece se nemůže vžívat do rolí z filmů. takže doma furt při starém???
17. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hale,jak kdy. lepsi nez predtim,ale porad si predstavuju neco jinyho :unamused: . nevim jestli jsem tak narocna,ci kde je problem :grinning:. ale uz to nehrotim. co bude,to bude :slight_smile:
17. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný, třeba se to časem nějak vyvrbí.
17. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek