• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
prinejhorsim,to nejcennejsi uz mam :dizzy_face: a nebyla bych ani prvni,ani posledni
17. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš, že jo. Já jdu spát, včera jsem nemohla zabrat a čumákovala jsem do 2!!! Tak jsem si teď nalila čůčo, a pak zalehnu, snad to zabere.
17. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dobrou :wink:
17. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin: tak to by jsi byla hodná já už jí neviděla přes 10let tak bych to ráda napravila.

Adric: Chodila jsem s Petrou Míčků na základku a mám taky ségru Jarku Marešů a za svobodna jsem se jmenovala Veronika Marešová :wink:
17. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
tak si vypiju svuj cajik a mazu do mesta a do prace, snad nebude mit vrchni dovcu :grinning:
18. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Evi, meli to v kostele v Mirovicich.

Jinak Ordinace mi taky prijde uz dost trapna, ale taky na to cucim :slight_smile:

Tak ja jdu neco poklidit, dneska se mi nejak nechce :confounded:
18. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky dobré ránko,
Já jsem už poklidila, Honza jel na pracák a odpol zase jde na tu kraviny jak ho zařadila cesta za prací po jihočeském kraji chodí tam každý den od 12:30 - 16:30 a pak bude chodit od 8 - 16 hod pokud by to odmítl seberou mu podporu ted tam probírají PC MS Word a Exel věci co zná a pak tam budou probírat prezentaci osoby a práci v týmu - no prostě hovadina na entou
Já na ordinaci koukám od uplného začátku a mám jí rada ale začíná se to tam ubírat směrem každý s každým no třeba nás ještě překvapí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Honzíček už pije mlíčko sice né plnou dávku ale pokrok nastal
Ted mu jdu dát přesnídávku a po obědě pofičíme ven
18. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru jasně já jí napíšu
18. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se spí :slight_smile:))))
18. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, u nas noc celkem dobry, obed mame ze vcerejska, ja mam bazanta a Kacenka kralika :grinning: dala jsem prat pracku, ted sedime u pc, ja chroustam jabko a Kaculka krupku :grinning: odpo jedeme meco malo nakoupit do Strakonic a za kamouskou :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:papá ti honzík skleničky? Já tady udělala probírku,několik jsem jich vyhodila,protože byly prošlý,ale něco mi tady zůstalo,Míša mi je přestala jíst zhruba v 9.měsících,nechtěla mixovanou stravu,takže mi tady zůstaly,dala bych ti je,až sem pojedeš k Maškovi.Jinak k těm kurzům,co musí Honza absolvovat,sice jsou to věci,co umí,ale já s tím docela souhlasím,když už nemá práci,tak aspon někam chodí a bude mít potvrzení z pracáku,že se rekvalifikuje, takoví ti, co nepracujou a sedí doma, nechtěj dělat a berou za to peníze :frowning2: vím,že to není Honzův případ,3vagrová se švárou dělaj tady v OM a nemaj moc práce,aby mohli pobírat plný prachy,tak musí chodit na různý kurzy,ted maj nějakej počítačovej,část peněz jim proplácí zaměstnavatel ale většinu proplácí nějaký evropský fondy,takže si moc nevybereš :frowning2:
18. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a víč co je zajmavé není tam ani jeden černej :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak rodičák mě ještě nepřišel mě omejou :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, tak tam jsem v kostele ještě nebyla. Musí být ale taky hezký.

ordinace je opravdu blbost na entou. :grinning:
18. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:a víš,že mě to nepřekvapuje,to jen potvrzuje moje slova,jsou prostě lidi,co pracovat chtěj a maj smůlu,že nemaj práci nebo ji nemůžou sehnat a jsou lidi,co pracovat prostě nechtěj a nebudou a my na ně doplácíme :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem konecne doma ze spitalu,cekala jsem na vrchni hodinu a pul :rolling_eyes: aby mi behem minuty dala formulare s timze az je vyplnim tak mam prijit zas :rolling_eyes:
byla jsem na rehabce,tak potrebuju doporuceni od detsky,tak ted nekdy tam pujdem na prevenar,tak si o to reknu a budem chodit cvicit.
julca mi to dospava na balkone

nin,to je div ze tam nejsou cerny :grinning:. to asi nepotrebujou :grinning:
18. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mě to taky nepřekvapuje mě to sere na takové lidi vydělávají a ty jsou tam roky a stále pobírají podporu a nebo peníze od sociálky a když tam přijde normální člověk jako jsem já a chtěl by nedej bože něco na dítě tak nemá šanci a to jen pro to že rok před tím vydělával peníze a pak oni mluví o diskriminaci :grinning: :grinning: to spiš diskriminujou nás

My těd dopapaly a chtěla bych jít ven ale zase jsem chytla nějakou běhavku tak mám strach to risknout abych se venku nepo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo si půjčím malého plenku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
San napsala jsem ti IP hodila jsem tam odkaz na práci abych tady neporušovala pravidla že se sem nesmějí vkládat názvy a kontakty na firmy tak to máš pro jistotu v IP
18. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veroniko tak jsem její ségře poslala vzkaz at mě na ní pošle číslo, já mám pocit že tě znám už podle té fotky a příjmení za svobodna možná si mě taky pamatuješ zaměstnankyně (dlouholetá) Hotel Bílá Růže ve Strakonicích :grinning:
18. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru a hlavně podle ségry moc Jarku ode mě pozdravuj a co ta ted vlastně dělá, já jí taky strašne dlouho neviděla chodila za mnou občas do růže ale co jsem doma tak o ní nevím
18. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ta prace zni dobre :wink:. hned jak prijde tak mu to ukazu :slight_smile:

julca uz mi venku spi tak 2 hodky,mozna dyl. nejdriv pred spitalem,ted doma na balkone :grinning:. tak odpo pujdem jen na chvili,spis na nakup a budu doufat ze mi zas v golfkach usne a ja ji soupnu na balkon :grinning:. vecer mame tu schuzi,tak se docela tesim :grinning:
18. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, delala jste uz nektera pro deti lilek? Mam ho ted doma, ale nevim, jestli jim ho uz muzu dat?

Nin, tak si nech posilat materskou na ucet, ne? To je mnohem rychlejsi :wink:

Sandri, Eda shani jinou praci?
Dneska si teda schuzi uzijte, a nebud tak mekka a prosad si tu susarnu :wink: :slight_smile:

My jsme dneska dopo spinkali 2h, coz se nikdy nestalo :sweat_smile:
Ted radi doma, jsem zvedava, kdy zase budou chtit spat.
18. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny,me spala 3 hodiny :grinning:. taky jsem cumela jak puk :grinning:. a probudila se ve skvele nalade :dizzy_face: . takhle krasne chechtat jsem ji dlouho neslysela :grinning:.
klarko,choditko se libi :wink:. jen ho musim jeste nastavit :slight_smile:

jj,schani,chtel by neco jinyho. tady ma malo penez a jeste projezdi...

lilek jsem jeste nedavala. ale asi bych se toho nebala.
18. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak dneska bylo nejake spaci dopoledne :grinning:
Kluci se taky vzbudili ve skvele naladicce :slight_smile:

Tak snad se neco objevi ve Strakonicich, to dojizdeni je strasny. Nas tatka jezdi denne cca 70km :confounded:

Tak ja ho zitra uvarim, taky si myslim, ze to neni nic vadneho :slight_smile: Je moc zdravy.
18. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si myslim ze deti uz jsou ve veku kdy se ma zkouset uz vse :slight_smile:. jen u jahod bych byla opatrna,jinak ne :slight_smile:

ted dostal eda nabidku do blatny za bar. sice by projel jeste neco navic,ale nabizi mu tam slusne penize. tak se rozmysli :slight_smile:

julca mi zas dala kosem s jidlem a ani prso moc nechtela. pritom jedla naposled rano :sweat_smile:. ale nechce. nevim co si to zvyka :sweat_smile:. ted je nahata na dece a je strasne spokojena :grinning:
18. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A do jakeho baru?

Tak to drzi asi nejakou hladovku :grinning:
A co si ji davala k obedu? A to nechce ani kasi, ani presnidavku? Ta u nas zabere vzdycky :grinning:

To vis, nahaty jsou radi :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hale,nedostanu do ni nic. dnes mela kvetakovou polivku s vlockama,minule se mi po ni mohla utlouct,ted nic. na to jak se nehybe,tak kdyz vidi lzicku, tak by byla schopna z lehatka utect :sweat_smile::grinning:. zacne se vzdy prohybat,kroutit a zdrha. dnes ji zkusim dat prvne jogurt,tak treba to bude lepsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hale,ten bar nevim,asi mi to rikal,ale ja to zapomnela :sweat_smile:. zeptam se ti :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klukum jogurt chutna, davam acitivii, ale zatim tam vzdycky dam nejake ovoce :slight_smile: nejlepe banan, to milujou.

Tak kdyby hlad mela, tak si da :slight_smile:

Tak my padime ven dokud je tam tak kraaaasne :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja nas za chvili taky oblecu a pujdem. zatim jsem rada ze je spokojena na dece,to u ni nebyva casto :slight_smile:

chystame se do kaufu,tak tam zkusim zas neco vymyslet novyho. co by ji mohlo chutnat :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsme doma z venku malej měl blbou náladičku než usnul a spinkal jen 45 minut ale probudil se s úsměvem ted mu jdu dát přesnídávku.

To hledají beztak do Blatný do Magicu nééé

U nás jogurt zatím moc nejde spíš tak 5 - 10 lžiček taky přidám bud ovoce nebo přesnídávku je to jiná chut časem si zvykne.
Lilku bych se taky nebála

u nás přesnídávka, mlíko, kaše žádný problém a polední oběd to otvírá pusinu jak blázen
18. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek