• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
jj,magic,to je ono :grinning:
18. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
julka spi na balkone,tak jdu varit,pak napisu jak jsem se v kaufu pohadala s dedkem :grinning:. trenink na vecer :grinning:. uz se tesim :sweat_smile:

v rosmannovi uz pampers nemaji,jsou vyprodany :frowning2:. pry mozna v sobotu
18. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to už je neměli v pondělí odpoledne kdy ta akce začala mamina tam byla a beznadějně pryč to víš dobrá cena 249,- když se vzaly 2 balení tatka naštestí akci stihl a koupil je k vánocům :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmm tak nevím jak ted to tam je ale já bych tam nešla ani za milion ale třeb už jsou tam jiné poměry a klid
18. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - to je dobře, hlavně, aby ho užila ona i ty
nestraště mě s rodičákem, se musím kouknout, já dneska vesele platila kartou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,ja mam rodicak na ucte od pondeli :wink:

tak jsem v kaufu vybirala u zeleniny a asi jsem s kocarem blbe stala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a najednou slysim a vidim jak dedek nad kocarem kasle abych ho pustila. tak se mi hned promitla praseci chripka :sweat_smile:. tak jsem ho sjela ze staci rict a ja se uhnu a ne ze mi bude kaslat do kocaru :rolling_eyes: . tak mel dedek kecy ze kdyz blbe stojim. rikam ze to jde rict slusne a ne takhle. a ze ted stoji stejne blbe jako ja :grinning:
18. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, dobřes udělala, já nevím, co ty lidí myslím, asi že máme oči a uši i na zádech, nebo co???
18. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako holky, ja nevim, kde ten Magic je? :grinning: :grinning: :grinning:

Ty lidi jsou nekteri fakt blbecci, to by me taky dost vytocilo, jeste, kdyby kaslal nad kocarem :angry:
18. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cago holky my byli celej den pryč, dopoledne u kamaradky v Podolí a pak drandili po
Blatny jak bylo krasne

v Magicu visi papir uz strasne dlouho ze prijmou obsluhu
Ani je to vedle Rozmaryny
18. lis 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
me rodicak prisel uz v pondeli, v tom maji bordel :unamused:
18. lis 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, myslis byvalou Moniku?
Tak to uz vim :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul a taky to máš na účet???

Teda Anny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty nevíš kde je Magic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak já měla dneska doučko, je to docela zpestření, aspoň trochu odfrknu :grinning:

sandři: dobře.... :grinning: :grinning: dobrá reakce, beztak děda čuměl jak vyoraná myš :grinning:
18. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin jj na ucet
18. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
co sraz zítra, má být hezky.
18. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zitra urcite nemuzu, coz me dooost mrzi. Ale ten pristi tyden bych mohla urcite :slight_smile:
To bychom se zucastnili.
Taky by snad jeste melo byt pekne.

Kato, co mala Kacenka, hod nam zase nejake fotky :wink:
18. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru máš v IP tel číslo na Evinu :wink:
18. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem se na schuzi fakt pobavila. clovek tam byl 2 hodiny a nic.
jen perla,vite proc nechteji zatepleni? :grinning:. protoze pry nema cenu kdyz nekteri lide vetraj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
byli jak slepice,boli me z nich hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vubec nestiham dnes prijeli elektrikari rano v 8 a litali mi tady v botech tak jsem opet musela uklizet hlavne ze jsem vcera vytirala po kolenou vzteky se mi chtelo rvat .ale dobra uz to mam tak jsem v pohode kluci spi od 7 ale bez tak se ta mala prisavka bude zachvili budit :grinning:
18. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro a co jak si poriidila s duchodcema
18. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se musim pochlubit,mamka jak hlidala julci, tak ji snedla cely jogurt :dizzy_face: . mela ho prvne :slight_smile:

zitra asi vyrazime na prevenar. v prosinci sem maji dorazit chripky,tak at ji pak nehonim kvuli ockovani... snad nebude takova reakce jako minule
18. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,to vytirani nastve,znam to :rolling_eyes:

adri,mam to rozepsany na facebooku :grinning:. pobavila jsem se :grinning:. jsou to slepice :rolling_eyes:
18. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny - mně sem ty fotky nejdou dát, ale jsou nějaký na facebooku (ninuš je tam včera dávala, je tam Kačenka s Honzíkem když jsme byli u mamky) přidala jsem si tě na FB, tak se nelekni, až ti přijde žádost od Kateřiny Curtis (jsem tam ještě pod starým jménem)
18. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dobry ja na tom facebooku neumim pracovat :grinning: jako nejdu vas ale dal to uz nevyjedu jsem fakt debil no nic zejtra jsem prijde brachovo holka tak snad uz mi to nekdo poradne vysvetli
18. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dokoukala Dům snů jo jo takovej domeček by se mi taky líbil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobrou noc :wink:
18. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin: děkuju moc za číslo jsi zlatíčko. To víš že tě znám, nejen od vidění a vím že jsi v růži pracovala. Já chodila s Robinem S. asi tři roky?? Už ani nevím. :fearful: Ségře pozdrav vyřídím ta žije zase v Brně a já v Praze tak jsme takhle daleko a vidíme se jen u našich ve Strakonicích. Ale je to fajn je tam fakt klid. Až někdy moc. :slight_smile: Už sem si nějak zvykla na ten hektickej život.
18. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ,bez tak jeste spite mi pojedeme do skolky .verco znam te bydlela si ve 12 patraku segru znam taky ty si byla takova hubena malinka holcicka :grinning: :grinning: :grinning: tak pozdravuj segru
19. lis 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Sandri, tak to musela byt schuze opravdu uspesna :grinning:
My kdyz jsme bydleli v panelaku, tak jsme je taky mivali, to jsme se vzdycky pobavili :slight_smile:

Kato, ja jsem ti zadost poslala :wink:
Na fotky jsem koukala, jsou krasny :slight_smile:

Adri, pro me je taky porad FB spanelska vesnice :grinning:
19. lis 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

Dobré ránko :grinning:
Jak jste se vyspinkaly :grinning: :grinning: :grinning: já celkem dobře jen na mě něco leze, bolí mě klouby a hlava :frowning2: :frowning2:

FB byl pro mě ze začátku taky dost chaotický ale už se v tom vyznám

Veru: za číslo vubec nemáš za co to byla maličkost :wink: segra tam vlastně studovala néé už má školu hotovou???
jo jo vím že jsi tam za robinem jezdila já jsem v růži nechala mladí vydržela jsem tam skoro 7 let a pak jsem otěhotněla ale s R. to bylo fajn je to super šéf, jen bohužel nemá štestí na zaměstnance furt mu schází :frowning2:
19. lis 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek