• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak já se jdu obléct pak se vrhnu na oblékaní malého a pošupajdíme ven

Malej se v poslední době naučil pískat takže sedí v židličce a píská a píská a píská
19. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.eshopbaby.cz/katalog/zabrana-k-postylce-brevi-p114/
san - my budem kupovat až bude malá v postýlce tohle.
19. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nome taky mela volat zac. listopadu a taky nic prosimte nino mas na ni telef. ja si ho vymazala mi meli jeste do tech vanicek no stejne by jsme ted nechodili kdyz je po operaci ale to ona nevi a stejne se neozvala od prosince bych to vzala tady ve strakonicich jsou ruzny casy vzdy dopoledne chodila jsaem i s domikem
19. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri v IP máš tel.číslo my razíme se obléct a ven
19. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári přesně tu jsem myslela jen jsem si nepamatovala jak se jmenuje,tak jsme na ni nemohla hodit odkaz :unamused: ,jen mě sštve,že z toho nemůžu vyčíst,jestli se to nandat i na gauč,takovej ten sklápěcí,jestli víte co myslím,prostě klasickou postel s úložným prostorem,co musím zvednout
19. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Nino, hlavně potřebuju tak ty časy, aby mi jjezdil bus..
19. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino dekuju jdu tam zavolat
19. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - mě se to taky líbí, nemusím k postely přidělát nic natvrdo, můžu to pak kdykoliv sundat, a i se mi to docela líbí, nepřijde mi to rušivý. Zkus tam zavolat, jestli Ti poradí.
19. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezky vecer :slight_smile:
tak to jsem si precetla brzo ze jdete nin na podkali,ale hlavne ze jsme se sesli :grinning:

my byli ur. mame 11,66 kg (za 5 tydnu +300 g), dostali jsme prevenar, mame ocekavat reakci kdyz byla i po prvni davce. jinak zitra juli mam objednat na neurologii a budem cvicit vojtovku :frowning2:
19. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to přibírá nějak míň ne? a proč vojtovku?
19. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky preju hezky vecer,

Sandri, proc tu vojtovku budete cvicit???
Tak snad bude reakce nejaka mirna, nejlepe zadna :wink:
19. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tojsi fakt přečetla brzo no hlavní je že jsme se setkaly - Julinka je krásná ženská já jí závidím ty řasy :wink: :wink:
Zítra když bude počasí by jsme zase mohli jít????

Jinak já byla od 17hod - 20 hod v ruži na záskok a ted čumím na ordinaci :slight_smile:
19. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,uz pribrala malo,ale to je i tim ze neji,jen kojim. pry muzu prislazovat i zel. glukopurem,ze by pak mozna jedla.

vojtovku protoze se neotaci a tak. pry ji chybi malo,ale jak je boubelata,nejde ji to a jelikoz uz ma docela vek,tak ze by bylo dobry tomu pomoct. taky rikali at se pripravim na plac,ze vojtovka boli a bude plakat :frowning2:.

zatim bez reakce,ale posledne dostala teplotu az v noci.

jsem z toho takova smutna. rehabku jsem i chtela,ale nenapadlo me ze hned vojtovku. a v zadance na nervovy ma psano opozdeny motoricky vyvoj, tak me to nejak dostalo :pensive:
19. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři neboj chce to jen čas a trpělivost a hlavně nesrovnávat dětičky každé je jiné někdo se otáčí, někdo ne tak hlavu vzhuru a dej jí jen čas :wink:
19. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ja ale nesrovnavam. ja jsem i dr rikala ze ne. ja po ni nechci aby mi sama sedela,lezla,stavila se. jen si myslim ze v 8.M uz by bylo na case aby se otacela na brisko :wink:
myslim ze vsechny, bez vyjimky by si to taky prali byt v me situaci a taky by z toho byli smutny jako ja :wink:

mezi nama,me kdyby julca vse delala,tak bych te co to nedela taky radila cas,klid a nesrovnavat :wink:.

ale vim ze to myslis dobre,dekuju :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozdřejmě že to myslím dobře :wink: :wink: , ono je to asi jednoduché radit - držím vám palečky :wink: spíš pěsti - ty přinášejí štestí :wink:
19. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju :slight_smile:
vis jak,tebe by taky trapilo kdyby honzik lezel jak placicka a ani se neotocil :wink:. to uz pak neni o srovnavani.ale o strachu jestli je vse ok...
19. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný naprosto to chápu, taky bych to řešila stejně ale bude to dobrý a vše je ok Dr ti říkala že je to tím že je baculatější a vydíš podle vážení že se to přibírání zastavuje ono se to vlastně říká že cca 7 - 8 měsíc by se mělo zastavit přibíraní - Sandruš ty máš prostě místo mlíčka snad smetanu :grinning: :grinning: ale bud ráda že kojíš já ti to závidím
19. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dik :slight_smile:
vidis a to jsem myslela ze se svejma nulkama nikdy moc kojit nebudu :grinning:
19. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem o té metodě četla článek prý se staršími dětmi cvičí 2x denně / 30 minut
19. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a vydíš z nulkama (to kecáš :grinning: :grinning: :grinning: ) kojíš jak o závod a já mám kozy jako vozy a mlíko žádný :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted už né jak vozy spíš jako kokršpaněl uši - díky díky tomu kdo vynalezl Push upky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre,ted mam nulky plus,pred tehu nulky minus :grinning: :grinning: :grinning: . a az dokojim,tak si ty zbytecky budu rolovat do podprsenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak snad tu hodku denne zvladnu :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a píšou že ta metoda není bolestivá

cituji: Rozhodně bolestivá není, ale děti jsou nuceny drážděním výbavných zón vykonávat pohyby, které jsou jim vlastně cizí a kterým by se raději vyhnuly.

ty si prej nulky plus bud za ně ráda alespon tě nebolí záda
19. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
rolovat tak se sejdeme u nás a budeme kojit vodníky z mostu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
co Eda koukal na tu práci jak jsem ti posílala v IP???
19. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,kouka,bude tam posilat zivototpis :slight_smile:. dekuju :wink:

nin,tam me sice neboli zada z velkych prsou,ale s tezky julci,si nevyberes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hm,kojit vodniky :grinning: :grinning: :grinning: co ty nevymyslis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dik za citatek :slight_smile:. me prave tvrdila ze to bolestivy je :frowning2:
19. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem četla článek a tam to tak psaly, no určitě to není nic příjemného
Mě bolí záda z prsou a z toho našeho chlapáka :grinning: :grinning: ale vypadá to že mě rehabelitace celkem pomohly no uvidím ale musím začít něco dělat a to soustavně nedovedu si představit že by mě do konce života měly bolet záda :fearful:

To by byla si myslím dobrá práce tak třeba vyjde a nebude muset být v baru
19. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde se nám courají ostatní maminy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čučím po práci a hledám a hledám a zatím nic moc

Normálně me zarazilo že u nás naproti v baráku kde byl dřív bar ted dělají a budou za chvílí otvírat Internetovou kavárnu v dnešní době když má net doma každý se mi to zdá jako nesmysl
19. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek