• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

http://brigady.prace.cz/pd1105438

tohle by mohla být celkem dobrá brigáda
19. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta kavarna je fakt hovadina :grinning:

super ze cviceni pomaha :wink:

tak ja jdu,eda uz remca ze domu nemusi kdyz sedim na konovi :sweat_smile:

dobrou :slight_smile:
19. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky Dobrou
19. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ja vcera opet vytuhla, Adik spi porad vselijak :confounded:

Jooo, a dneska rano jsem nasla Davidkovi prvni zoubek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Uplne me to dojalo :slight_smile: Uz to je veliky kluk se zubem :grinning:

Adik dneska od pul 1h do pul 5h nespal, jen knoural :unamused:
Tak ted jeste dospaval s tatkou v obyvaku, abych si chvili zchrupla.

Sandri, to bude v pohode, to cvico s Juli zmaknete :wink:
A pak si budes rikat, ze porad nelezi jako placicka :grinning:
20. lis 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
tak na nervovy jsme objednany az 4.12., tak to se to mozna do te doby nauci sama :grinning:
julca v pul 5 dostala horecku,tak jsem ji dala paralen,nicmene od te doby uz jen plakala,tak jsme s edou jak mrtvoly :sweat_smile:. do tech pul 5 spala,ale ne v kuse,taky byli prestavky. tak uvidim jak ji bude dal,minule mela horecky 4 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anny,gratuluju davidkovi k zoubku :slight_smile:
20. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na nervove jdete proc? Tam vam poradi s tou vojtovkou?
My jsme teda taky jak mrtvoly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ty jo, tak snad ty horecky prejdou, to je des :unamused:

Diky :dizzy_face:
20. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nejdriv se na juli musi podivat neurolog jestli tam neni nejaky jiny problem a pak podle situace navrhne vhodne cviceni, ktere nam pak na rehabce ukazou a my budem doma cvicit

snad uz teplutkovat nebude, v noci mi ji bylo uplne lito :frowning2:
20. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zadny problem nebude, jen se ji holt nechce.
Treba do 4.12. bude hazat otocky, ze se budete divit :slight_smile:

Jako u nas je Adik pekne sidlo, otoci se kam potrebuje :slight_smile: Davi je pohodar, jako pretaci se, ale taky se mu moc nechce. Je spokojeny na zadickach a hracky ma v rucickach.
20. lis 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
san.je mi líto,že máte reakci,my naštěstí ještě pořád bez,tak doufám,že už to ty dva dny vydržíme :wink: a vám at je líp

k tý vojtovce,cvičila jsem s oběma dětma,s honzíkem jsme se k tomu museli vrátit a cvičíme zas,ono je to opravdu nebolí,pláčou,protože je nutíš dělat,něco,co pro ně není přirozený,tím,že tlačíš na určitý body,tak si to dítě vytváří nový reflexní cesty a když mu naskočí,tak ten pohyb začne dělat přirozeně,na to otáčení dávají ze začátku asi 2 cviky,není to časově omezený,prostě čekáš,až udělá to,co má,někdy to udělá hned a někdy to trvá dlouho,doporučuje se cvičit aspon 3x denně,ale zase záleží na stupni postižení,takže si myslím,že u vás 2x bude stačit,jen se opravdu nezalekni toho pláče,nesmí tě to odradit,děláš to pro její dobro a neubližuješ jí,ale třeba vás to mine,zkoušíš julince pomáhat,když je na dece? Nechci,aby to znělo,že nějak poučuju,jen s tím mám zkušenosti,kdyby ses chtěla ještě na něco zeptat... :wink: :wink:

ni ta brigoška vypadá dobře
20. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo,ted koukam na tu brigosku,uplne jsem ji prehlidla :sweat_smile:. vypada to dobre :slight_smile:. ale ja mam smulu kdyz kojim a asi by ani nikdo nemel cas mi ji tak hlidat :slight_smile:

lucy, budu rada za kazdou radu :slight_smile:. cvicim s ni. ono ji fakt chybi malo. vcera jsme nad tim premysleli s mamkou a vypada to spis jako ze se boji nez by nechtela... cvicim s ni bud ze ji dam ruce nahoru, tak cvici ve skolce s detma,a tim ji to donuti se otocit a nebo kolinkem. nevim jestli rozumis.
20. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
san správně je to s tím klínkem,natočit jí na bok a pak přes kolínko pomoc :wink: ,myslím si,že i ten válec na lezení by vám pomoh,nebo jestli máte míč na cvičení,dát jí tam na bříško a povalovat po něm :wink: ,pokud nemáte ten na cvičení,tak by stačil i větší nafukovací,ne plně nafouknutej :wink:
20. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
valec mame a boji se ho jako cert krize :frowning2:. jen ho vidi,nedejboze se ho dotkne, tak hystericky rve :sweat_smile:. asi ji vadi ten material jak ho nezna...
20. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

gratuluju adíkovi z zoubku :dizzy_face:

san cvičení zvládnete neboj :wink:

na brigádu už jsem koukala včera a samo že už životopis odletěl...
20. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
takjí přes něj zkus přehodit plínku
20. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
san a eda chce jaku práci? vašek dostal nabídku na docela dobře placenou práci,ale byl by 14 dní pryč a převážně asi v německu a pak 14 dní doma, plat 40 - 50 tis. měsíčně,je to ježdění na nějakém stroji v lese,tak kdyby jí nevzal třeba by jste měli zájem
20. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky zrdavím
San - jak píšou všichni, to zvládnete..................................... počkej, až Ti bude utíkat......... :sweat_smile:
zdeni ty scháníš brigádu??
20. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,eda tak kouka po lepsim. ta volyne neni prave orechove :slight_smile:. ty jo,v tom nemecku penizky dobry,ale on nema na nic takovyho ridicak :unamused:

lucy,vidis,prehodit pres to plinku me nenapadlo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
San:ještě jí u toho zkus svlíknout nebo dát aspon bez plínky,psala jsi,že to se jí líbí :wink:

tak my vyrazíme ven,dneska přijedou naši,tak nás čeká cesta pro řízečky :wink:
20. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,to ja ji k tomu svlikam :slight_smile:
tak treba to zvladnem i bez rehabky :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ráda že se ten odkaz líbil že někdo poslal životopis :grinning: viď Zdeni já ho pošlu také peníze se hodí a 65,-/hod není marných sice by musela nastoupit Honzova mamina na hlídání ale před vánocema se hodí tak nám přišly odečíst vodu a jako každý rok se bude dělat vyučtování jak jinak než před vánocemi :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jinak mateřská složenkou stále nedorazila :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, to je divny,tak jim na socku zavolej
20. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to mate ty rizecky dost casto, ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni, Davi ma zoubek :grinning: ale to je jedno :grinning:

Tak ja jdu delat zase presnidavku, mam jeste posledni hrusky, tak at to zpracuju :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě:kamarádka má dceru,dneska je jí 16leta vždycky o ní říká,že byla neskutečně líná,v 9 měsících ještě nedělala nic,doktorka jí tenkrát taky hnala na nějaký vyšetření,ale ukázalo se,že jí nic není,pak prostě jednou začala a už se nezastavila :wink:
20. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, urcite bych si tam zavolala, tohle neni normalni, jestli se nekde ta slozenka nezatoulala, znas postu.
Sandruš jsem totálně nasraná, si myslím že i tou blbou složenkou by tu už měla být a to mám volat k třem trpaslíkům a nebo nahoru nad soud??????

Zdeni kdyby jsi věděla o nějaké práci pro chlapa tak písni ty kurzy kam chodí je to hotová kravina včera psaly test :grinning: :grinning: :grinning:
autor
ja myslim ze k trpaslikum :wink:
20. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny GRATULACE k zoubku to už máme velký chlapy / holky když mají zubáka :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si pis :slight_smile:
My se tomu smejeme, protoze Adik nespal celou noc, porad fnukal a ten nic, tak rikame, ze to oddrel za brachu a tomu zoubek vylezl :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak a dneska večer to budete mít obráceně
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já životopis taky poslala :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek