• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Murečka můj ne,chodím tady k tyllovi,ale Turek mě rodil a je skvělej,docela ti závidím,hele třeba se tady potkáváme a nevíme o sobě :dizzy_face:
4. bře 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Musím běžet,basket volá,jen počkám,až se chlapi vrátí z krámu a nechám manžu,ať si to tu s nima užije :dizzy_face:
4. bře 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem tu - nějak jsem se přejedla a pak si dáchla :grinning: :grinning: sakra já než to tu vždycky přelouskám to j hrozná doba :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Zrovna nin mizim, dneska sis početla co? sme se trošku rozpovídaly.. Musim jít zatopit a vařit, tak papa
4. bře 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám že mizim už skoro hodinu, to je hrozný.. :sweat_smile:
4. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi papapa
4. bře 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tééééda holky vy jste se rozjely....
já si odjedu na odpoledne a vy hned napíšete 2 stránky :fearful:
my si s Venouškem děláme pohádku mládí k večeři a jak nám to chutná :dizzy_face:
jinak vítám mezi námi mispuli :wink:
Kátě moc gratuluju k //, to je krásný, já bych to chtěla prožívat znova :dizzy_face:
4. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Mispuli,
jestli chceš chodit k Turkovi, tak ordinuje každý čtvrtek na poliklinice ve Vodňanech, někdy ho zastupuje doktorka Čabrádková, ta je taky super.
Jo, u Tylla jsem byla jednou. A shodou okolností bydlím s jeho bratrem bydlím na patře ve Strakonicích, takže Rudíka potkávám tady, když přijede na návštěvu. Pan doktor Kolář (obvodní) je Tyllovo synovec.
V jaké části bydlíš?
4. bře 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak jsem se vratila od mamci. bylo to fajn a hnedka mi to lip uteklo :slight_smile:
taky jsem dala pesky 6. pater schodu, tak uvidime :slight_smile:
Murecka, vitej :slight_smile:
Tylla znam jeste ze skoly kdyz jsme meli praxi :stuck_out_tongue_closed_eyes: . mate na mysli mladyho nebo staryho?
4. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Sayast, ahojky :grinning:
v Protivíně ordinuje většinou star :grinning: ý, mladej jen občas zaskakuje, ale v Písku mají svojí ordinaci. Já jsem u něho byla jen jednou, je mi strašně nepříjemná ta jeho sestra, má pěkně prořízlou pusu. :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sestru neznam, ale znam mladyho Tylla :grinning:. Taky kdo by ho neznal kdo v Pisku delal zdravku :grinning:. Ten ma taky pekne prorizlou pusu a asi nejen to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
No on ani starý není zakříknutý. :grinning: :grinning: :grinning: Já k němu nechodím, ale mamka má vždycky zážitky. :grinning:
4. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To verim :grinning:. I kdyz oni vsechny co si pamatuju tam z gyndy stali za to :grinning:. na gynekologii,porodnici nas ucil Velisek a to bylo taky sado maso :grinning:. Oni jsou asi vsichni tyhle dr uchylny :grinning:
4. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Velíška, vůbec neznám, jen to jméno, má soukromou ordinaci. Já jsem v prosinci ležela v nemocnici v Písku, je to tam samej nový, mladý doktor, ale všichni jsou fajn. :slight_smile:
4. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja uz si nikoho ani moc nepamatuju jmenem, preci jen je to uz nejaky patek co jsem tam byla :grinning:
4. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si zase klimbla :grinning: pěkně hodinku a půl než přišel drahoušek. Na postýlku se dneska nedostalo tak budu tiše doufat že se k tomu dokope o víkendu.
Ted jsem se pustila do vaření omáčky abych zítra udělala jen rýži a jak mě to bavilo,(po tak dlouhé době) miláček nakrájel masíko no krásná spolupráce :wink: :wink: :wink:
4. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to je Nin super :slight_smile:. neboj, na postylku je cas :slight_smile:
To me varit moc nebavi, protoze moc neumim :sweat_smile: :rolling_eyes:
4. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě to vaření strašně baví, ráda někdy i experimentuju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a vždycky to dopadlo na 1 (jééé já se schválím )
4. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem tu, já jsem právě uspala malýho a dodělala "večeři" ale spíš to bude na zítra - těstovinový salát s králičím masem
4. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar Ninuš,
co jsi měla dobrýho? Ze by jsi taky dala své sestře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
mě taky vaření baví, navíc vařit musím když mám venouška,nejsem zrovna zastáncem kupovanýho jídla i když jako rychlovka někdy to není špatný, ale v dnešní době dost drahý a kupovat to na každý den :confounded:
4. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
nin a katus to bude mít babička veselo doma co až se tam sejdeme s prckama :dizzy_face:
4. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo sestřičko odpoledne bylo čevabčiči ( ale to už je spapané) a zítra bude roštená om + rýže takže i něco zbyde když dorazíš dřív než Honza z práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme se ségrou stejně starý děti, ségra rodila 2. září 07 a já 28.září 07 a když k nim přijedeme na návštěvu tak mám normálně havaj, venoušek si s andrejkou vyhrajou a ani o nich nevíme :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Aby se z toho nezbláznilo, budou to jako schůdky :grinning: :grinning: ještě brácha stou jeho a bylo by sakra veselo :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja zatim nebyla nijak nucena varit, manza v tydnu ji v praci a me vzdy mamka neco prinese. O vikendu bud neco ukuchtim nebo obejdem budouci babicky :grinning:
ale az bude mala, tak samozrejme zacnu.
on manza taky spis vsechno neji nez ji, tak je tezky neco vymyslet a sama pro sebe me to nebavi. Takze treba v tydnu varim to co neji. a to je na chvilku. brokolici, rizoto nebo tak.

Tak u nas to bude prvni vnouce a pravnouce siroko daleko a na dlouho :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: Tak já zítra příjdu na roštěnou :grinning: já mám furt takový divný pnutí v břiše :confounded:
4. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
holky zrovna nahrávám fotky do alba, jsou dnešní aktuální tak se můžete podívat...
4. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ted jsem si dala dvě jitrnice a pak medovník :wink: a ještě mám na něco chut. Jestli jsem opravdu těhotná, tak to naše dítě bude pěknej otesánek. :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Já teda kromě tech 3 neděl co jsem ted nic nedělala vařím pořád ale většinou o víkendech mám leháro jelikož jak píšeš Sandři obejdme budoucí babičky :grinning: :grinning: a domů si vezeme kastrůlky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek