• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já jim tam pak dojdu zavolat musím najít číslo a jít do budky protože nemám kredit a seřvu je tam na dvě doby
20. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt tam zavolej, tohle je des :angry:
Ja kdyz jsem jeste byla na nemocenske, kdyz jsem byla tehotna, tak mi to taky posilali slozenkou, a jeden mesic na me zapomneli, nechci te strasit, a dalsi mesic mi teda poslali dve platby, ale jako ten mesic bez penez byl dooost dobry :angry:
20. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě když chodila nemocenská a mateřská složenkou padlo 10 a byla složenka ve schránce no kdyby na mě zapoměly tak to by bylo veselý to by jsme byli v prdely totálně Honzovy přišla podpora 6890,- :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: zaplat z toho nájem a poplatky a mužeme klukovy místo plen dát ručník
20. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tak nasraná
20. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin - to jeteda bordel, já měla rodičák 16 na účtě, jsem se radši koukala když jsem to tu četla. Jinak já bych taky na nějakou brigádu šla, ale nemám hlídání. Naši v prácia s jakubem počítat nemůžu - je teď pořád na služebkách a když je v práci tak jsem ráda, že se vrátí na koupání. Malou už budu muset brát asi i ke kadeřnici, ségře jí strkat nechci, ta toho má teď sama dost.
20. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři je to neskutečnej bordel že se nestydí

Tak jsem si našla papír s číslem já neveděla kam volat tak je to nahoře nad soudem spadá to pod úřad práce - oddělení státní sociálni podpory tak Honza je doma a já jdu zavolat :angry: :angry: :angry:
20. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dej vědět.
20. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky my máme poštáka totálního debila :angry: :angry: :angry: :angry:

Když jsem po 10hod šla ke schránce a tam složenka nebyla tak jsem potkala poštáká co k nám přišel achodí k nám normálně a říkám mu ,, nemáte pro mě náhodou složenku na peníze má mě přijít rodičák,, on mě říká néné nic vám nenesu nemáte žádnou poštu no a když přišel Honza a já šla s papírem v ruce že tam zavolám a dám jim kotel tak si říkám tak se kouknu do schránky a co myslíte že tam bylo - složenka na 7600,- :grinning: (mám radost ale stejně z toho hovno zbyde) Doufám že vyjde ta brigáda na ten prosinec
20. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,tak aspon ze tak :wink:
20. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ted jsem prijela ze strak. jdu si neco uvarit vubec nevim co jist.sandro ja jsem byla taky boubelata mamka mela silenej strach ze mi to zuztane lina jen jsem lezela vubec nelezla a dobry jsem v pohode :grinning: nic si stoho nedelej ona to dozene zase bude neco jinyho delat rychlect nez jiny deti na ty neurologii mi nesedi ta doktorka svehlova trebe dominik byl rychlej pohybove ale zato s reci mel hroznej problem a to jsem se mu hodne venovala zpivala cetla a od 3let jsme chodili na logopedii je pravda ze jsem stoho byla hotova jiny deti krasne mluvili a on strasny :grinning: a ted mluvi taky pekne dohnal to vsechno jeste ř a mame toza sebou
20. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,

tak ja ted objevila zoubek i Adikovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak se jim prvni zoubek vyklubal uplne nastejno, ja jsem z toho hotova :grinning:
20. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Anny tak tatka musí dát na šaty a u vás rovnou na dvoje :slight_smile:))))
20. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny, to je super :grinning:. dvojcata no :grinning:

adri,ja si tu dr vubec nevybavuju. uvidim az tam pujdem,jestli pujdem :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak samozdřejmě i Adíkovy gratuluji k zoubku a za pár dní bude další nám ten druhý vyrašil přes noc :sweat_smile:

Tak u nás se spinká, za chvíli dáme obídek a půjdeme ven je tam nádherně prý má být krásně až do mikuláše
20. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš jdete dneska ven????
20. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,jeste nevim. nevim jestli muzu kdyz teplotuje.. a jelikoz jsem trochu lina :sweat_smile:, tak premyslim ze ji uspim drndanim okolo baraku a vezmu ji dospat na balkon..

u nas se spalo 2x 10 min, takze spis nic. ted lezi na dece a hraje si na placicku :grinning:
20. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jí zavidím já bych si hrála taky na placičku jééééé to by bylo :wink: :wink: :wink:
Tak to radši néé když teplutkuje to budte doma já nejsem líná trošku já jsem líná dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak gratuluju taky k zoubkum to je sranda ze jim rostou najednou obema :grinning: ta doktorka je aspon pro me uplne silena domik mi tenkrat lezel v nemoc .protoze mi prestal chodit v roce a pul tak tam snim ruzne hazela coz to chapu ale strasne se divila ze rve :angry: se mnou se bavila jak s blbeckem ale pak to uz na me musela poznat ze zacinam mit zni nervy pak se uklidnila a slysela jsem to od spousty lidi mozna neni spatna treba s ni ma nekdo lepsi zkusenosti ale ja ne ale hlavne aby pomohla to je dulezity doufam ze jsem ti nenahnala strach tak silena zase neni haha :grinning:
20. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja porad doufam ze ji nakonec potrebovat nebudeme kdyz mame 14 dnu cas :grinning:

holky,ja se z ty julky po.eru :grinning:. takze s ni jdu cvicit,dam ji na bok,s tim kolinkem,aby ji to nutilo se otocit, ona si misto nejaky akce polozila hlavicku a lezela takhle :grinning:. ona je snad jen lina :grinning: :grinning: . to ma po me :grinning: :grinning: :grinning:

ja ji asi max. dam na chvili na balkon kdyz je tak krasne. chci si doma trochu poklidit,odpo mozna prijde mamka,babi a teta, tak at me nezdrbou :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Honza šel na další kurz/seminář nebo jak to nazvat počítače včera skončili tak dneska jde na přednášku o bezpečnosti práce a právních vztazích :grinning: :grinning: :grinning: sem mu nabízela že mu sebou půjčím i zákoník práce ze kterého jsem čerpala na škole nechtěl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a od příštího týdne bude chodit od 8-16 hod to mě řekněte kdyby si chtěl někam jít zeptat na práci kdy by tam šel :unamused: :unamused: :unamused: a to bude chodit celý týden :fearful:
20. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
se z toho normálně pose.. :pensive: :pensive:
20. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, to je fakt hrozny :frowning2:. edovi ale nic takovyho nenakazali :confused: a to tam byl 4. mesice...
20. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin jedna známá si dělá přes pracák rekvalifikaci na manikúru a tohle všechnomusí taky absolvovat. Se taky divila na co když bude dělat nehty, prostě musí. blázinec.
Holky dr na neurol (jestli teda myslíte tu šílenou) je myslím Švihálková myslím. Je fakt drsná, kamarádka k ní chodila a taky toho měla dost.
20. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ted novinka je to hrazené uniíí a ještě to dotuje stát na takovýhle hovadiny má stát peníze :rolling_eyes:
20. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Švihálková a nemá za manžela taky doktora???
20. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak adamek usnul.ja si udelala spagety ani syr si na ne nemuzu dat :cry: uz mam dve kgdole za tejden jestli to tak bude pokracovat co ze mne bude taky jak jsem slejvala tu vodu tak jsem si oparila nohu musela jsme si to namazat fenist.snad to pomuze to pali hrozne
20. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nevím, myslím ale že ne, vím, že je tam doktor se stejným jménem, dokonce 2, k jednomu i chodím, ale s ní asi nic společnýho nemá.
20. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri ty jsi šikulka to tě nezávidím, já mám dole během týdne kilo protože mě trápí střevní potíže ještě takovejch 20kg dolu a nebudu se zlobit
aha tak to je shoda jmen, holky já mám dneska nějakou lenoru :grinning: :grinning:
to na mě asi něco leze, pálí mě v krku a v nose, tak mám teda radost. jakub tu celý příští týden nebude tak si ani neoddechnu :angry:
20. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek