• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak to tě nezávidím, já to měla před pár dny že mě bolely klouby hlava bála jsem se že to bude nějaká viroza a naštestí je to pryč - doufám
20. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dneska ukecával šefík na noční do růže tak jsem mu dala košem protože jdu zítra večer do inferna a to bych byla grogy
20. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky doufám, že to nebude nic hroznýho už kvůli malý. Ach jo, kurňa.
20. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby jste věděly o nějaké schopné slečně / ženské tak schání na recepci ale bohužel jen ženský
20. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si myslim ze se jmenuje svehlova sty neurologie a je fakt blazen mozna ona by potrebovala pomoct :grinning:
20. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla na neurologii jednou kvůli těm zádum a byla tam už nevím jak se jmenovala strašně příjemná mladá doktorka, a velmi ochotná ale ta asi nepracuje s dětmi nevím jak to tam chodí
20. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nino ale ja uz ty kila nechtela dat dolu ale jak to tak vypada tak zase budu chcipak ted mam 55
20. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak stim kojenim jeste sandro ja mam taky plus nulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a domika jsem kojila 14 mesicu no adamka uvidime ale kdyz jsem presstala kojit dominika tak se mi chtelo brecet nic nic nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak se to trochu srovnalo
20. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri já tě nějaké ode mě dám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mě by nechyběly
20. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se stále spinká od 10:00 :wink: mám prostě zlatý dítě
20. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už se nespinká tak se s vámi prozatím loučím jdu malému ohřát oběd a pak půjdeme ven
20. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak koukám, že tu máme samej zoubek! Gatulujeme!
Včera byla Juli pěkně protivka, najednou koukám, že má u pusinky krev, sem se lekla, že se kousla těma dvěma zoubkama :frowning2: A dnes koukám, že se nekousla, ale jak žužlala hračky, prořízla si další zoubek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Bohužel už to neprobíhá v klidu jako ty předchozí, je mrzutá :frowning2: :frowning2: Ještě že je venku krásně, půjdem ven, tam jí to přejde.

Práci bych taky brala, ale domů (kojení mi nedovolí víc)..
20. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak me julka spi na balkone,pekne zachumlana :slight_smile:

zuzko,taky gratulace k zoubku :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky any gratuluju k dvěma zoubkům, kluci si to dobře domluvili :grinning:
20. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda já tu nejsem chvilku a vy toho nakecáte :slight_smile:

Klárko já hledám brigádu protože manžel bude od pondělí asi tak do března doma, to bych s ním vážně nedala a tak chci aspoň na pár hodin někam vypadnout a když se mi bude někde líbit,tak se s nima chci domluvit po rodičáku na práci.

Já jsem dneska umyla všechny okna a že jich máme / 14 / :confounded:

Anny tak teda teď gratulujeme oboum aby se to nepletlo :grinning: jsou to klucí šikovný
20. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: to jsi šikula, my jsme byli dvě hodinky venku,tak jsem vyvětraná a teď si jdu dám pozdní oběd :grinning: a pak jsme dostali s manžou chuť na pou'tové koláče, tak udělám dva ale na celý plech. :grinning:
20. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme doma z prochazky, dnes bylo nadherne :slight_smile:

Evi, ty poutovy bych si taky dala :wink: :slight_smile:
Ale do toho nejdu, nedelam rada kynuty :confounded:

Zdeni, ty okna, to je teda des. To jich mate jak na kostele.
To me jeste ceka, ale do Vanoc porad cas :wink:
20. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, tak já kousek pošlu :wink:
já jsem se kynutý nějak naučila sama, jak na to jednou přijdeš, tak už je to dobrý,
taky to párkrát nebylo ono, ale dneska se snad povede, už kyne pod utěrkou. :wink:
20. lis 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to bych brala :grinning:
Asi jo, kdybych ho delala casteji, tak by to bylo v pohode.
Ja si vzpominam, jak jsem delala ty kynuty jahodovy knedliky, jak mne to nekynulo, tak jsem to soupla ke klukum do postylky :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any to mám v živý paměti a jak těstíčko hezky vykynulo. :grinning:
20. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni - to chápu, manžel mě loni o vánocích 14 dní dovču - hrůza, ne že bysme se hádali, ale jak už na něj nejsem zvyklá takhle celý den, tak to bylo děsný. A letos mi s radostí oznámil, že prý bude doma asi 3 týdny - to bude na mašly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já bych taky brala nejakou brigádku jako zpestreni i vydelat nejakou tu korunku k ty almuzne co dostavame
Adik mi ted dospava na balkone, uz ho pujdu vzbudit aby mi chtel spinkat vecer
ja budu mit honzu taky doma asi mesic, me z toho taky jebne :sweat_smile: :grinning:
20. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak jak jsi psala že jdeš péct tak jsem neodolala a zabrousila na mimibazar do receptů a už se mi peče v troubě
- http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=62784 tak jsem zvědavá

Petul nazvala jsi to dobře je to almužna

My jsme celé odpol nespaly - takže ted jsme po koupání a půjdeme do hajan už zívá na celý kolo
20. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako holky, nebudete tomu verit, ale ja jsem slamenka :grinning:

Nin, babovka vypada dooost dobre, ja ji pekla predevcirem, samozrejme dneska uz nebylo :slight_smile:

Kluky uz mam v postylkach, dneska spali malo, takze byli vyrizeni brzy.
20. lis 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, nedivim se, ze jste odpo nespali, kdyz se dopo trhali rekord :grinning:
20. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANNY no nekecej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty a slamená tomu teda jen stěží věřím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás už se taky spinká :grinning: malej spal za celej den 3 hodinky tak byl taky zmohlej a už chrupká
20. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dopo jsme trhli v kuse 3 hodinky to překvapil :grinning:
To čučíš coooo? Ja taky :grinning: :grinning: :grinning:
no mě málem vypadly oči u důlků :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zapiš do kalendáře :dizzy_face: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek