Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
20. lis 2009
Tak to tě nezávidím, já to měla před pár dny že mě bolely klouby hlava bála jsem se že to bude nějaká viroza a naštestí je to pryč - doufám
ninus81
20. lis 2009
mě dneska ukecával šefík na noční do růže tak jsem mu dala košem protože jdu zítra večer do inferna a to bych byla grogy
klaraemma
20. lis 2009
no taky doufám, že to nebude nic hroznýho už kvůli malý. Ach jo, kurňa.
ninus81
20. lis 2009
kdyby jste věděly o nějaké schopné slečně / ženské tak schání na recepci ale bohužel jen ženský
adricc
20. lis 2009
ja si myslim ze se jmenuje svehlova sty neurologie a je fakt blazen mozna ona by potrebovala pomoct 😃
ninus81
20. lis 2009
já byla na neurologii jednou kvůli těm zádum a byla tam už nevím jak se jmenovala strašně příjemná mladá doktorka, a velmi ochotná ale ta asi nepracuje s dětmi nevím jak to tam chodí
adricc
20. lis 2009
no nino ale ja uz ty kila nechtela dat dolu ale jak to tak vypada tak zase budu chcipak ted mam 55
adricc
20. lis 2009
jinak stim kojenim jeste sandro ja mam taky plus nulky 😃 😃 😃 😃 a domika jsem kojila 14 mesicu no adamka uvidime ale kdyz jsem presstala kojit dominika tak se mi chtelo brecet nic nic nic 😃 😃 😃 😃 pak se to trochu srovnalo
ninus81
20. lis 2009
Adri já tě nějaké ode mě dám 🙂 🙂 🙂 mě by nechyběly
ninus81
20. lis 2009
u nás se stále spinká od 10:00 😉 mám prostě zlatý dítě
ninus81
20. lis 2009
tak už se nespinká tak se s vámi prozatím loučím jdu malému ohřát oběd a pak půjdeme ven
zuzankast.
20. lis 2009
Ahojky, tak koukám, že tu máme samej zoubek! Gatulujeme!
Včera byla Juli pěkně protivka, najednou koukám, že má u pusinky krev, sem se lekla, že se kousla těma dvěma zoubkama 😞 A dnes koukám, že se nekousla, ale jak žužlala hračky, prořízla si další zoubek 🙂 🙂 🙂 Bohužel už to neprobíhá v klidu jako ty předchozí, je mrzutá 😞 😞 Ještě že je venku krásně, půjdem ven, tam jí to přejde.

Práci bych taky brala, ale domů (kojení mi nedovolí víc)..
sayastautor
20. lis 2009
tak me julka spi na balkone,pekne zachumlana 🙂

zuzko,taky gratulace k zoubku 🙂
evulebobule
20. lis 2009
ahoj holky any gratuluju k dvěma zoubkům, kluci si to dobře domluvili 😃
mikesova25
20. lis 2009
Téda já tu nejsem chvilku a vy toho nakecáte 🙂

Klárko já hledám brigádu protože manžel bude od pondělí asi tak do března doma, to bych s ním vážně nedala a tak chci aspoň na pár hodin někam vypadnout a když se mi bude někde líbit,tak se s nima chci domluvit po rodičáku na práci.

Já jsem dneska umyla všechny okna a že jich máme / 14 / :-S

Anny tak teda teď gratulujeme oboum aby se to nepletlo 😃 jsou to klucí šikovný
evulebobule
20. lis 2009
zdeni: to jsi šikula, my jsme byli dvě hodinky venku,tak jsem vyvětraná a teď si jdu dám pozdní oběd 😃 a pak jsme dostali s manžou chuť na pou'tové koláče, tak udělám dva ale na celý plech. 😃
anny84
20. lis 2009
Tak my jsme doma z prochazky, dnes bylo nadherne 🙂

Evi, ty poutovy bych si taky dala 😉 🙂
Ale do toho nejdu, nedelam rada kynuty :-S

Zdeni, ty okna, to je teda des. To jich mate jak na kostele.
To me jeste ceka, ale do Vanoc porad cas 😉
evulebobule
20. lis 2009
Any, tak já kousek pošlu 😉
já jsem se kynutý nějak naučila sama, jak na to jednou přijdeš, tak už je to dobrý,
taky to párkrát nebylo ono, ale dneska se snad povede, už kyne pod utěrkou. 😉
anny84
20. lis 2009
Evi, to bych brala 😃
Asi jo, kdybych ho delala casteji, tak by to bylo v pohode.
Ja si vzpominam, jak jsem delala ty kynuty jahodovy knedliky, jak mne to nekynulo, tak jsem to soupla ke klukum do postylky 😃 😃 😃
evulebobule
20. lis 2009
Any to mám v živý paměti a jak těstíčko hezky vykynulo. 😃
klaraemma
20. lis 2009
zdeni - to chápu, manžel mě loni o vánocích 14 dní dovču - hrůza, ne že bysme se hádali, ale jak už na něj nejsem zvyklá takhle celý den, tak to bylo děsný. A letos mi s radostí oznámil, že prý bude doma asi 3 týdny - to bude na mašly :-p
petulka12
20. lis 2009
ahoj holky já bych taky brala nejakou brigádku jako zpestreni i vydelat nejakou tu korunku k ty almuzne co dostavame
Adik mi ted dospava na balkone, uz ho pujdu vzbudit aby mi chtel spinkat vecer
ja budu mit honzu taky doma asi mesic, me z toho taky jebne :-N 😃
ninus81
20. lis 2009
Evi tak jak jsi psala že jdeš péct tak jsem neodolala a zabrousila na mimibazar do receptů a už se mi peče v troubě
- http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=62784 tak jsem zvědavá

Petul nazvala jsi to dobře je to almužna

My jsme celé odpol nespaly - takže ted jsme po koupání a půjdeme do hajan už zívá na celý kolo
anny84
20. lis 2009
Jako holky, nebudete tomu verit, ale ja jsem slamenka 😃

Nin, babovka vypada dooost dobre, ja ji pekla predevcirem, samozrejme dneska uz nebylo 🙂

Kluky uz mam v postylkach, dneska spali malo, takze byli vyrizeni brzy.
anny84
20. lis 2009
Nin, nedivim se, ze jste odpo nespali, kdyz se dopo trhali rekord 😃
ninus81
20. lis 2009
ANNY no nekecej 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ty a slamená tomu teda jen stěží věřím 😃 😃 😃 😃 u nás už se taky spinká 😃 malej spal za celej den 3 hodinky tak byl taky zmohlej a už chrupká
ninus81
20. lis 2009
no dopo jsme trhli v kuse 3 hodinky to překvapil 😃
anny84
20. lis 2009
To čučíš coooo? Ja taky 😃 😃 😃
ninus81
20. lis 2009
no mě málem vypadly oči u důlků 😃 😃 😃
ninus81
20. lis 2009
to zapiš do kalendáře x-) 😃 😃