• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

http://www.babyweb.cz/Clanky/a3093-Test-autosedacek-2009-Ztrata-iluzi-o-systemu-isofix.aspx?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=poradny_vypocty

dole máš tabulku
9-18 kg je nejlepší - Romer safefix plus TT isofix, Maxi cosi tobi, a v téhle kategorii mazi uspokojivé patří - Bébé Confort Axiss, Nania Cosmo SP
20. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ze ti neni hanba, testo jeste vyhodis. Kdyz uz bych ho mela, tak bych si taky kolacek upekla :grinning:
20. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,moc dekuju. ja chci tu vetsi velikost,aby nam taky chvili vydrzela. preci jen uz mame 12 kg.
20. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a lepsi je isofix nebo bez? nebo co to vlastne je?
20. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak tě to písnu jdu kouřit
20. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto:to je skoro za trest potkat pani Brůnovou,co :grinning: :grinning: :grinning:

slyšela jsi o těch brabcovejch,to je strašný :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
any napadlo mě to ho udat :grinning: manža říkal, ať to nechám vyhlásit v místním rozhlase :grinning:
20. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No slyšela, psala mi to kamarádka. Byl to syndrom, nebo měl nějakou srdeční vadu? Chodím pořád Terku kontrolovat, jsem z toho hotová, byl skoro stejně starý a byl taky dříve.
JOJO, Maruš potkat to je děsné, ale já jí znám dobře, bydlí nahoře u nás a jezdívala jsem s ní autobusem do ČB, když jezdila j soudu, vždycky jsem věděla hned nějaký drb. :grinning:
20. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo asi zajemcu :grinning:
Tak jste meli udelat treba housticky, ty my delame a mame radi :slight_smile:
20. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to máš i s obrázkama je to systém uchycení do auta
http://www.pacipaci.cz/content/7-system-isofix-autosedacky
20. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
any, vidíš to, to mě nenapadlo, jsem to ale kus vola :grinning:
20. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tim isofixem, je to jen pro auta, ktera to maji zabudovane v sobe, ne?
To jsou jen nova auta.
20. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím,co,jen to přines franta z práce,ale jdou samozřejmě různý fámy,já jsem si podle toho ,co říkal myslela na sydrom,ale těžko říct,jsem ráda,že už jsou děti velký :frowning2: :frowning2: ,vůbec si to nedokážu představit,nejdřív Ivka a ted tohle,na naše malý městečko nějak moc tragédií za sebou :astonished: :fearful:

míša přemejšlí,jakej kaskadérskej kousek bude nejlepší,tak du uspávat
20. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud nemás auto s isofixem i tak se tam dá dát sedačka ale Romer a když jsem koukala že stojí skoro 7000,-

http://www.pacipaci.cz/1086-autosedacka-romer-duo-plus-2009-trend-line.html

http://www.pacipaci.cz/1089-autosedacka-romer-safefix-plus-2009-trend-line.html

Je možné autosedačku s upevňovacím systémem ISOFIX připevnit do automobilu bez ISOFIXU?

Některé autosedačky ano. V hmotnostní skupině 0-13kg, 9-18kg a 15-36kg je zastoupena autosedačkami Römer, které dovoluje upevnění oběma způsoby, tedy upevnění s využitím ISOFIXu i klasickým způsobem upevnění pomocí trojbodového pásu vozidla. To využijete např. v případě, že jeden vůz máte s ISOFIXEM a druhý ne.
20. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já slyšela, že umřel dnes ráno a že to bylo náhle. :frowning2: Ještě včera jsem jí viděla s kočárkem. To jsem taky říkala, že takové městečko a takové věci se tam dějí. :frowning2: :frowning2: :fearful:
No, jsem zvědavá co to bylo,ale je to strašné. Mám z toho pořád divný pocit. Vždycky jsem o tom jen četla, a teď to bylo tak blízko. :angry:
20. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja tomu nejak nerozumim :frowning2:

romery jsou dost drahy :unamused:
20. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš čemu nerozumíš????
20. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
néééé dost drahý ty jsou kurevsky předražený :angry: :angry: :angry:
20. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš ježiši co se stalo???? mě uplně děsíte :confused:
20. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsemu :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
o tej vahovej kategorii co chci se nic nepise,tak tam isofix asi dokoupit nejde a pochybuju ze v nasem aute je
20. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš tohle je autosedačka ve vaší váhové katogerii tu kterou chcete s isofixem ale radši se nekoukej na cenu ta mě málem porazila
20. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že řešíte autosedajdy, taky budeme muset brzy řešit, náš ďábel je dlouhej až běda :grinning:
20. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tam se ta autosedajda neobjevila, ted v tom poslednim odkazu
20. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bud jsou autosedačky s isofixem nebo ne, pokud by jsi si koupila sedačku s tímto systémem uchycení a neměla jsi ten systém isofix v autě tak jí tam i tak mužeš uchytit
20. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek