• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
u nas je dop spanek taky pravidlem :slight_smile:. tech 10 min :grinning:. ale obcas prekvapi a spi i hodinu :slight_smile:
21. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste jsem zapomnela ze jsem zametla a peru. tak to to dnes se mnou neni tak hrozny :grinning:
21. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja mam hotovo :dizzy_face:
Tatka sel ven s klukama, tak jsem mela klidecek, to se mi pak uklizi lip :slight_smile:

Nam spi kluci dopo max hodinku, ale musi se s nima jezdit, jak jinak :grinning:
21. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my jsme dneska ale jednicky :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vás chválím ja se vrhnu na uklizéní až odpol malej bude u babičky tak uklidím a pak za nima zase pojedu a večer rovnou od nich do práce no to budu zase grogy jsem vzhuru od 7 a minimálně do 6 do rána budu takže budu mít takovou 24hod šichtu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budes mit sakra dobrou sichtu, tu te zase tolik nezavidim :grinning:
21. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, tak te dneska prisla konecne slozenka? A volala si tam?
21. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak koukam ze se tady uklizelo ja uklizela vcera vecer dnes je adam od rana silenej furt rve a spi a rve no nic moc ted ho dam do kocaru tak snad uz se stoho vyspi byla jsem ve meste v knihovne koukam ze se to pocasi asi bude kazit tak krasny den preju pa
21. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak my jsme byly v lese na chvojí a přikryly jsme keříky, tak může přijít zima :grinning: Já mám vypráno ještě kdyby to tak někdo vyžehlil. A peču perník , Jakub se prý postará o večeři. :grinning: :wink:
21. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš do večera mají ještě akci na pampersky v Rosmanu my jsem tam byli cca před 1,5 hod a měly všechny velikosti a jinak v tescu mají Mega pack Huggies premium za 299,-

Malému jsem dneska koupila první dárek od ježíška :grinning:
21. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
v penny maj ted taky v akci pampers. balik za 269 kc :slight_smile:

nin,jakej darecek?
22. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.ted mi adamek usnul vcera jsem koupila pampersky takovy ty novy jsou dobry hrozne mekoucky ale drahy vysla jedna plena 5.10 ale docela to jde v dmku jsem je koupila chtela jsem je vyzkouset . uz asi tak hezky nebude je celkem zima rano jsme byli pro jindru a zase v utery jede a mi mame vytani obcanku ve ctvrtek schanim capacky nevite kde je sezenu chci mu dat laclace ale aby mel jen ponozky to nevim asi by to vypadalo blbe pujdu sama nebo s mamkou
22. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak chci koupit adamkaovi toho zubika ale nevim jakyho nemate ho nekdo
22. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem konečně zase dorazila. Jsem strašná OSTUDA :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Poslední dobou nám blbnul počítač. Teď mám půjčený (je to strašnšj rychlík, než se něco načte tak si jdu uvařit kafe, nebo můži v klidu umýt nádobí :angry:) a ten náš se opravuje. Snad to půjde, jinak jsem vyřízená. Na nový bohužel není. Jedině, že by Ježíšek :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: ?
Chtěla jsem něco dočíst, ale jste holky ukecaný a vzdala jsem to. Musím pospíchat, protože ta naše potvora jak vidí, že jsem u PC tak mě vyhazuje a chce pouštět písničky. Teď momentálně píšu ve stoje, protože slečínka udělala scénu, že chce na židli a vyhodíla mě.
Převážně závislačím až pozdě večer, kdy se uvolní místo a ostatní členové rodiny jdou spát.

Dodačně všem gratuluji k pokrokům, zoubkům a ostatním aktivitám :slight_smile: .

Jen jsem zaregistrovala, že Sanra cvičí s Julčou. Nějak jsem ale nenašla proč. Také jsem s Terkou cvičila. Pomohlo to. Naše neuroložka byla Zorka Švehlová.

A plenky? Zvykla jsem si na ty z Tesca. Terce vyhovujou a cenově taky ujdou. Nad Pampersky ale není, to musím přiznat.
22. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky alco :slight_smile:
to je terka pekny cislo :grinning:
jj,budem s julcou cvicit vojtovku,zatim teda ne,ke svehlovy jsme objednany az 4.12.,tak nez nas jeste objednaji na rehabky,tak to potrva. cvicit budem protoze se mi julca neotaci na brisko :unamused:

me teda pampersky vyhovuji nejvic,ale ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: . kupuju je jen v akci. ale jsou nej.

adri,jakyho zubika myslis? :confused:

a capacky ja objednavala pres net, tak nevim kde je koupit,ale myslim ze v sekaci je obcas maji,pak by je urco meli v nejakym detskym obchode,na malym nebo velkym meste,v labuti
22. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a u manzi mi ta krasna ruzova autosecka neprosla :cry: :cry: :cry:
pry porad mluvim o druhym diteti,tak co kdyz to bude kluk a musel by sedet potom v ruzove sedacce :sweat_smile:

a ve volyni mu pridala,tak tam zatim zustane :slight_smile:. doted to byla bida :frowning2:. dostal 8200 kc + dys (z) ka a ty tam moc nejsou. jak kdy.
22. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Julče se nechce otáčet? Potvůrka jedna :wink: . Neboj, ona to všechno dožene.
22. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
z briska ji to jde uz pres mesic,ale jen na jednu stranu :unamused: a obracene vubec :angry: . je to moje mala potvurecka :dizzy_face: . alco,vy jste cvicili proc? :slight_smile:
22. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka měla po porodu částečně ochrnutou pravou ruku.

Ona na to přijde, jake se nakroutit aby se obrátila :grinning: .
22. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak hlavne ze se to terce spravilo :slight_smile:

hale,zajimavy je,ze kdyz me vidi se lzickou,tak to by mi zdrhla hned :grinning:. ale jinak se hybat moc nechce. je to moje placicka :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
San prohlídla jsem si fotečky Julči a musím říct, že má nádherný oči a ty řasy, prostě krása.Tiše závidím :wink: .
22. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, vypadá to dobře. Nevidím v ručkách žádnej rozdíl.

Ona utíká před lžičkou? To bych do ní neřekla :grinning: . A nemyslím to nějak špatně, to ne. Mám kamarádku a ta má taky holčičku od narození prostě krev a mlíko. Taky se jí nechtěla otáčet a ani lézt. A teď? Jak si to pěkně sviští. Všechno to dohnala.
22. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdepak,posledni dobou do ni neco dostat je umeni :grinning:. a nebo mi to jidlo ji jen poprve,ale na podruhe uz ne :grinning:.
22. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme tam ale koukam ze hodne zdalky tak priste jdu dat adamka do kocaru a uklizet domik zacal marodit tak mam silenou radost
22. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky
Tak včera to bylo fajn i pracovně jsem se bavila - sešly se tam dvě moje bejvalé lásky :grinning: :grinning: tak jsem se dozvěděla že ten jeden mě má strašně rád stále a strašně na mě trpí a to jsem se spolu spíž než chodily jen jednu dobu kamarádily :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a přátelé jsme dodnes no prostě těch komplimentu - zahřálo to na srdíčku a udělalo radost pak jsem dostala pochvalu jak to dělám že po porodu vypadám líp než před no prostě večer plnej chvály jsem se červenala až na prdely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vstávala jsem před chvilkou jelikož jsem přišla v 6 hod a ted vyrážím pro malého

Sandruš vždyt Juli v té autosedačce bude cca do 7 let :slight_smile: :slight_smile: a to už druhé mít budete :grinning:

jo Honzíkovy jsem koupila tohle http://www.legenio.cz/MRNATA/Vodni-svet/1642-Fisher-Price-Prisavky-do-vany-Vodni-kamaradi-FP-B0662.html

v Tescu za 229,-
22. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak dneska mame pekne rozvrzany den, Adikovi jak roste ten zoubek, tak ho to asi boli a hodne place :cry:
Uz aby byl cely venku. A pak dalsi a dalsi, to bude :confounded:

Nin, tak to byl uspesny vecer, a jeste takove komplimenty :wink: To bych taky rada slysela :grinning:
Ale to nehrozi :grinning: :grinning: :grinning:

Darecek bude mit Honzik pekny :slight_smile:
Neco takove bych taky jeste brala pro kluky. No, mozna jeste vyrazime ted nekdy do Tesca.

Sandri, presne jak pise Nin, s tou sedackou, tam budes mit Juli dlouho, tu ruzovku si prosad :wink: :slight_smile: je krasna.
22. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alco, to je taky dost, ze se ukazes :slight_smile:
Ty pak v noci farmaris, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,kdyz ja bych druhy chtela,abych byla tehu az julca bude v 1. tride ZS :slight_smile:. takze ono by to vychazelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zkusim ukecat.
fajn ze v praci to slo :slight_smile:
ti vodni kamaradi jsou hezky,taky jsem na ne koukala,meli (nebo maj?) je ted levne v dracikovi,ale me se na obrazku libili vic nez ve skutecnosti,tak jsem je nevzala.

anny,uz aby ty zuby byli venku vid :slight_smile:

adri,tak at je domca brzo fit :wink:
22. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Sandři já je chtěla v Dračikovy koupit ale mají je tam o něco dražší proto jsem je vzala v Tescu tam mají docela pěkné slevy
Ted jsem přijely od maminy - Honza koupe a já jdu dělat mlíčko tak se ukážu až malej usne :wink:
22. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to uz je museli zdrazit,kdyz jsem tam na ne koukala tak je meli za 289 kc tusim. vic urcite ne

vy uz koupete? to my mame jeste casu dost :grinning:
22. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek