• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

My jeste spinkame pred spanim :grinning:
Jeste si vzdycky musi dat tak pul hodinky okolo te pul 6h.
To jsme vzdycky jeste chodili ven, ale ted kdyz je tma brzy, tak to zkousime doma v posteli, ale to je boj :confounded:
22. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jak se tu máte? My přesouváme křtiny na 9.1. protože manžovo mamka je nemocná a bude až do konce prosince.
22. lis 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak u nás dneska rodinný den, sestra, malá, naši - užívaly jsme se navzájem celý den. Odpo jsem si došla se sestrou na větvičky a udělaly jsme truhlíky, ale já jen 2 , se mi nějak nechtělo dělat na všechny okna.
Sandří - u nás tady holčina cvičila v malou vojtovku taky kvůli tomu, že malá byla líná, a stačilo pár dní a hned se rozhejbala.
Nin - oooooooooooooo takové chvály, super. :grinning: :sunglasses:
malá byla dneska trochu protivná, měla 2x průjem a šla si i dřív lehnout, tak snad na ní nic neleze. :rolling_eyes: :confounded:
22. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,tak si to uzijete o mesic dyl :wink:

nam na vikend prijedou edovo prarodice,tesi se moc na juli :slight_smile:. tak jsem je poprosila at mi pro juli naporcuji kralika :dizzy_face:

bracha byl u pritelkyne,jsem na tu holku zvedava :grinning:. bracha je do ni strasne zamilovane,prvni laska. a slecna vypada ze bude dobry ero :slight_smile:. bracha tam jezdi uz i na vikend na noc a ja ho skadlila, jestli uz :grinning:. a on tak opatrne,vis,ona je trosku hrr,zadna stydlivka :grinning:. rikam, tak ze te hodila na postel a nez si stacil rict ne, tak bylo pozde :grinning:. tak odpovedel,no :grinning:.
22. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Adricc, kde máte vítání?? My jdeme totiž taky ve čtvrtek. :slight_smile: Pěkný capáčky mají na velkém náměstí naproti městskýmu úřadu, kupovala jsem tam kozačky Terynce na vítání k šatičkám, ještě vůbec nevím co jí dát. :slight_smile:
Máme hrozný problém s papáním, nechce vůbec papat, nedříve tak za 5hodin do ní dostaneme mlíčko. Jinak vypije tak 20ml a začne brečet, vyhazovat flašku. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,tak to nevim :unamused: . co zkusit jiny druh UM?
my teda taky nejime,ale ja to prsem nahradim...
22. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak kluci uz hodku spi domik ma teploty aspon ze je jindra doma ze na to nebudu sama je nachcipanej no snad zejtra bude lip doufam je to hrozny kdyz zacnou deti marodit mam strach a to mu bude 6 let a bojim se pokazdy . pred 2 mesicema mu pichali ucho tak snad se mu to zase nerozjede :frowning2:jinak mi na to vitani jdeme taky ve ctvrtek ve strakonicich v 9 hodin a jako chudinka pujdu asi sama mamka bude hlidat domka jindra musi odject no budu to muset zvladnout hlavne budu vypadat jak svobodna matka :frowning2:
22. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s mlickem neporadim mozna zkusit jiny :wink:
22. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, tak to je bracha dobrej :grinning: , a kolik mu je?

Adri, snad bude brzy po teplotach, ja mam taky vzdycky strach. I u rymy.
Ted je mi jich zase strasne lito, jak trpi u toho jednoho zubu :cry:

Jito, urcite bych zkusila koupit jine mlicko. My mame Hipp, je dobry a klukum chutna :slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer :wink: ,
Anny přesně tak po nocích farmařím, nějak to musím dohnat :grinning: , ale ta únava ráno, to je něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Nin vodní svět pro malého je moc pěkný. Taky jsem Terce koupila něco do vody. Síťku (podběráček) s nějakýma potvůrkama. Potom dostane žehličku a zbytek musím ještě vymyslet.
22. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se taky marodí. Terka má ošklivý kašel a k tomu dostává ještě rýmu. Špatně spí, pořád se budí. Zítra s ní půjdu k doktorce. Mám z toho hrůzu, bude tam určitě narváno.

Jíťo taky se přidávám k holkám. Zkusit nové mlíčko a pak se uvidí. Já dávám Hami a také nám chutná.
22. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, tak to se uvidíme. :grinning: Neboj určitě nebudeš jediná kdo tam bude sám, když to dělají takhle blbě dopoledne, to v ČB je to odpoledne, určitě je to lepší. :unamused:
Holky, mlíčko už jsme vyměnili, ale stejně to není ono. Papáme Bebu sensitive, kvůli stoličce, sice to není žádný zázrak, ale alespoň ob den se vyprázdní, zkusili jsme se vrátit k hypoalergenní a nechce. Prostě musí vyhladovět a pak pije. Nevím jestli jí trvá déle to strávit, nebo jsem vyčetla, že by jí mohla pálit žáha, taky totiž dost ublinkává.
Jste moc hodné, asi zajdeme k doktorce, vypije za den tak 600ml, to se mi zdí dost málo. :unamused:
22. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak ja vubec nestihala dneska, vcera jsme si koupili stenu do obyvaku a dneska to tady davali do rychtyku, malej v noci spatne spal, prijde mi ze se tlaci dalsi zub

Adri ja byla taky na vitani obcanku sama, vlastne s babickou, pac honza je pres tyden pryc a taky sem si prisla jak svobodna matka :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Probíráte autosedačky, tak se přidám. Máme tuhle, ale trošku jiný obrázek u hlavy (kolekce 2008), tohle už je nová.
http://www.babypoint.cz/www/obrazky/velke/1900.jpg
22. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla na vítání jen s Terkou :grinning: . Nikdo jiný bohužel neměl čas.
22. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady malej spinká od 20hod ale já byla na měštácích vyřídít bráchovo pokutu tak jsem se sem dostala až ted.
Já na vítání šla z babičkou jelikoč Honzu neuvolnili z práce

Kláři chvály se krásně poslouchaly
a jak jsem psala že musíme mít bilej vršek tak jsem měla půjčený super triko a nikdy bych neřekla že mě budou ostatní chválit že mě bílá sluší :grinning: :grinning: :grinning: no prostě hezkej večer :grinning: :grinning: :grinning:

Sandři tak to jsem se nasmála jak jsi psala z bráchou
22. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš 600 ml je opravdu málo
22. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Ninuš krásný večer - to já se těším, Tady bude 4. hrát Mareš, tak si se ženskýma vyrazíme. :grinning: Jinak Mareš Franta ne Leoš. :grinning: :grinning: aby jste byly v obraze.
22. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme radeji zadne vitani nemeli :grinning:
Coz me ale mrzi :confounded:
22. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím je ten Hipp, nebo Hami sladké? Terka totiž nechce Nutrilon, je nahořklý oproti Bebě a nepolkne to. :unamused:
Já si taky říkám, že je to málo, ale jsme rádi alespoň za to, přibývá krásně za týden 15dkg, no nevím zkusím zavolat doktorce, nechce se mi tam, určitě tam bude hodně lidí.
22. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hipp je prave sladky, je fakt chutny. Ne ze bych ho pila :grinning:
22. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš to budu vědět Anny ta davá mám pocit Hipp
22. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny to jsi napsala jak reklamu :grinning: :grinning: :grinning: a jestli si občas cvakneš za to se stydět nemusíš :slight_smile:
22. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja si odtrhnu od pusy a necham to klukum :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři a musíme se domluvit kdy vyrazíme tady na jednu stranu kdybych včera nešla do Inferna tak v sokolovně hrála skupina Škwor tu bych si šla poslechnout
22. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako co mne fakt chutna, tak to je bananova kase co davam klukum, to se vzdycky musim drzet, abych jim ji nesnedla :grinning:
22. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čumím na MMA a přihazuji na tyhle kostičky koukala jsem na ně u Dráčika a jsou docela drahy jsem zvědavá na kolik se vyšplhají http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4406335
22. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš Hami je taky sladký. Co jsem slyšela tak nejsladší by měl být sunar. A pokud dáváš hypoalergení Nutrilon tak ten je opravdu fuj, hořký. Vlastně všechny tahle nějak upravený mlíka jsou hořčí. Měla jsem Bebu a ani jsem jí nedodělala, Terka jí odmítala.
no já zase přesnídávky ale občas ukradnu jednu :grinning: :grinning: :grinning: ale samozdřejmě že né malému od pusy
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek