Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
murecka76
4. bře 2009
Ninus, ty už strojíš postýlku, já zrovna hledám na netu, nějakou jaká by se mi líbila a nemůž u nejít, chtěla bych olšovou, stahovací postranici a ještě se šuplíkem. 😃
sayastautor
4. bře 2009
kato, nebude, maximalne ty 😃
u nas je mala dle utz docela mala a ja jak koule 😃 8-( . I dr rikal ze je me teda kus a pak byl uprimne prekvapeny ze v tak velkym brise je "jen" 2 639 gr velky mimco 😃
medovnik bych si dala x-)
mikesova25
4. bře 2009
teda káťo já tohle sníst tak si můžu jít rovnou sednout na záchod 😃
sayastautor
4. bře 2009
ty jo, Vasik je kouzelnej x-)
a mate krasnou koupelnu 😉
kadel
4. bře 2009
Nejhorší na tom je, že ten medovník tu mám od pondělí 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 já měla takovou chut i když byl už trochu jetej 😎 😎
mikesova25
4. bře 2009
tak mi k babičkám na oběd nechodíme, tu co máme blíž se střídá s budoucí snachou a tak se tam necpeme a k našim to máme dál
sayastautor
4. bře 2009
medovnik by mel vydrzet docela dlouho nebo se pletu =-)
Ja sezeru na co prijdu, byt tehu jeste tyden, tak sezeru snad i manzu se psem 😃 😃 😃 😃 :-p :-p :-p
Taky mi do manzi chybi uz jen 6 kg a vahu co mam v plusu je priserna ]-( 😞 😞 😞
ninus81
4. bře 2009
to já už sežrala 4 jablko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ale dala bych si třeba těstovinový salát 🙂 🙂 🙂 to jsou chutě takhle večer
sayastautor
4. bře 2009
to nas zvou kazdy vikend a jeste si vzdy muzem porucit co chcem 😃. takze pohoda 😃
ale nevyuzivame toho pravidelne 🙂
mikesova25
4. bře 2009
sandruš děkuju, koupelnu jsme dělali předloni než se malinkej narodil, než jsem nastoupila do porodnice tak jsem tu lezla po 4 a drhla dlaždičky a stejně mě to k porodu nepomohlo...
s těma kilama si nic nedělej, počkej jak to půjde po porodu dolů samo
sayastautor
4. bře 2009
kdybych ja zrala jen ty jablka tak jsem stastna jak blecha 😃
Ja ktera jsem nikdy nejedla sladky, tak ted nic jinyho nejim :-N.
Dokonce me prestali trapit i zuby ktere jsem driv mela na sladke citlive 😃
mikesova25
4. bře 2009
ninus tak zajeď, těstovinovýho salátu jsem nadělala že ho budeme jíst snad týden 😃
ninus81
4. bře 2009
Jo jo postýlku jsem chtěla strojit dneska ale nějak nedošlo ani na její složení, jukni mě do albíčka tam mám fotku přesně jakou mám je to Scarlett - stahovací bok + šuplík 🙂
ninus81
4. bře 2009
Jedu hned 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
4. bře 2009
ja furt spoleham na vodu, protoze jsem hrozne natekla :-N.
ale jako k mej vysce 156 cm mit 20,3 kg nahore je masakr. Ja uz ani nechodim,ale kutalim se. doslova :-N. Chodim jak kacer s velrybou dohromady :-N 😞
mikesova25
4. bře 2009
vždycky se říkalo že když jíš sladký tak že to bude holka, tak u tebe to sandruš sedí x-)
já jsem při venďovi taky jedla převážně sladký ale je to kluk jak buk 😃
kadel
4. bře 2009
Já jdu holky do hajan, at už je pátek 😉 mejte se krásně a ninuš, zítra jsem tam jak namydlenej blesk 😃 😃 😃
sayastautor
4. bře 2009
jo, i mi vzala krasu, jsem cela podobana, natekla, no des :-N
jen bricho mam spis na kluka, tak snad se v CB nespletli. To by me trefil slak, malej edik v ruzove :-N . jeste bych z nej omylem udelala homosexuala :-N 😃 😃 😃
mikesova25
4. bře 2009
teda já tě obdivuju jak jsi mohla nabrat 20 kg, já i když jsem jedla jak chtěla tak jsem přibrala 12 kg a měla jsem tak strašně malý bříško že podruhý chci přibrat jednou tolik abych si to taky užila a věděla co je to být těhotná, ale vynechala bych ty nevolnosti co jsem měla skoro celý těhu :-p
sayastautor
4. bře 2009
kato, dobrou 🙂
mikesova25
4. bře 2009
😃 😃 😃 😃 😃
káťo dobrou
ninus81
4. bře 2009
Káťo dobrou zítra tě čekám 🙂 🙂 🙂
sayastautor
4. bře 2009
ja nezvracela ani jednou. a za prvnich 5 mesicu nepribrala nic. za to pak 8-( . co tyden, to kilo 8-(
A to jsem se nejdriv hlidala a pribirala jen z myslenky, tak jsem se na to vyprdla. a jim vse.
ale taky hodne piju, tak myslim ze hodne dela to zavodneni. No, nebo aspon necim se uklidnit musim 😃. Ale nosi se mi to blbe 😃
ninus81
4. bře 2009
Holky já mám pořád mínus 1 KG 😃 😃 a mám to jen v břiše takže jsem nemusela kupovat ani těhu kalhoty 😃 😃
a tiše doufám že v porodnici nechám ještě nějaké to kilčo do mínusu 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
4. bře 2009
Nin, mam z tebe mindraky 😃
mikesova25
4. bře 2009
já jsem si ani těhu kalhoty nekupovala, do poslední chvíle jsem nosila svojí velikost 38 a pak jsem na 9 měsíc koupila 40 a teď jsem ráda když na sebe seženu 34 :-|
mikesova25
4. bře 2009
nin a sandruš třeba necháte v porodnici 10 kg jako já a potom to bude snadný x-)
ninus81
4. bře 2009
Śabdři neboj si kočka i stěma kilama 😉 😉 😉
sayastautor
4. bře 2009
ja mam jedny tehu kalhoty, ze sekace za 79 kc a jsou hrozne pohodlne, tak je necham i po porodu, i kdyby jen na venceni psa 😃
Jinak jsem taky vystacila jen s vetsi velikosti, to jsem podedila po mamce nez zhubla. vse ze sekace, ale na donoseni dobre :-p😃
mikesova25
4. bře 2009
sandruš jdeš dneska zase manžovi naproti? nebojíš se když takhle večer vyrazíš sama do města?

Začni psát odpověď...

Odešli