• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ninus, ty už strojíš postýlku, já zrovna hledám na netu, nějakou jaká by se mi líbila a nemůž u nejít, chtěla bych olšovou, stahovací postranici a ještě se šuplíkem. :grinning:
4. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato, nebude, maximalne ty :grinning:
u nas je mala dle utz docela mala a ja jak koule :grinning: :rolling_eyes: . I dr rikal ze je me teda kus a pak byl uprimne prekvapeny ze v tak velkym brise je "jen" 2 639 gr velky mimco :grinning:
medovnik bych si dala :dizzy_face:
4. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda káťo já tohle sníst tak si můžu jít rovnou sednout na záchod :grinning:
4. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, Vasik je kouzelnej :dizzy_face:
a mate krasnou koupelnu :wink:
4. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší na tom je, že ten medovník tu mám od pondělí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já měla takovou chut i když byl už trochu jetej :sunglasses: :sunglasses:
4. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi k babičkám na oběd nechodíme, tu co máme blíž se střídá s budoucí snachou a tak se tam necpeme a k našim to máme dál
4. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
medovnik by mel vydrzet docela dlouho nebo se pletu :confused:
Ja sezeru na co prijdu, byt tehu jeste tyden, tak sezeru snad i manzu se psem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky mi do manzi chybi uz jen 6 kg a vahu co mam v plusu je priserna :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
to já už sežrala 4 jablko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dala bych si třeba těstovinový salát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to jsou chutě takhle večer
autor
to nas zvou kazdy vikend a jeste si vzdy muzem porucit co chcem :grinning:. takze pohoda :grinning:
ale nevyuzivame toho pravidelne :slight_smile:
sandruš děkuju, koupelnu jsme dělali předloni než se malinkej narodil, než jsem nastoupila do porodnice tak jsem tu lezla po 4 a drhla dlaždičky a stejně mě to k porodu nepomohlo...
s těma kilama si nic nedělej, počkej jak to půjde po porodu dolů samo
4. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdybych ja zrala jen ty jablka tak jsem stastna jak blecha :grinning:
Ja ktera jsem nikdy nejedla sladky, tak ted nic jinyho nejim :sweat_smile:.
Dokonce me prestali trapit i zuby ktere jsem driv mela na sladke citlive :grinning:
4. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus tak zajeď, těstovinovýho salátu jsem nadělala že ho budeme jíst snad týden :grinning:
Jo jo postýlku jsem chtěla strojit dneska ale nějak nedošlo ani na její složení, jukni mě do albíčka tam mám fotku přesně jakou mám je to Scarlett - stahovací bok + šuplík :slight_smile:
Jedu hned :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja furt spoleham na vodu, protoze jsem hrozne natekla :sweat_smile:.
ale jako k mej vysce 156 cm mit 20,3 kg nahore je masakr. Ja uz ani nechodim,ale kutalim se. doslova :sweat_smile:. Chodim jak kacer s velrybou dohromady :sweat_smile: :frowning2:
4. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždycky se říkalo že když jíš sladký tak že to bude holka, tak u tebe to sandruš sedí :dizzy_face:
já jsem při venďovi taky jedla převážně sladký ale je to kluk jak buk :grinning:
4. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu holky do hajan, at už je pátek :wink: mejte se krásně a ninuš, zítra jsem tam jak namydlenej blesk :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, i mi vzala krasu, jsem cela podobana, natekla, no des :sweat_smile:
jen bricho mam spis na kluka, tak snad se v CB nespletli. To by me trefil slak, malej edik v ruzove :sweat_smile: . jeste bych z nej omylem udelala homosexuala :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
teda já tě obdivuju jak jsi mohla nabrat 20 kg, já i když jsem jedla jak chtěla tak jsem přibrala 12 kg a měla jsem tak strašně malý bříško že podruhý chci přibrat jednou tolik abych si to taky užila a věděla co je to být těhotná, ale vynechala bych ty nevolnosti co jsem měla skoro celý těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
kato, dobrou :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
káťo dobrou
4. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo dobrou zítra tě čekám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja nezvracela ani jednou. a za prvnich 5 mesicu nepribrala nic. za to pak :rolling_eyes: . co tyden, to kilo :rolling_eyes:
A to jsem se nejdriv hlidala a pribirala jen z myslenky, tak jsem se na to vyprdla. a jim vse.
ale taky hodne piju, tak myslim ze hodne dela to zavodneni. No, nebo aspon necim se uklidnit musim :grinning:. Ale nosi se mi to blbe :grinning:
4. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám pořád mínus 1 KG :grinning: :grinning: a mám to jen v břiše takže jsem nemusela kupovat ani těhu kalhoty :grinning: :grinning:
a tiše doufám že v porodnici nechám ještě nějaké to kilčo do mínusu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, mam z tebe mindraky :grinning:
4. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si ani těhu kalhoty nekupovala, do poslední chvíle jsem nosila svojí velikost 38 a pak jsem na 9 měsíc koupila 40 a teď jsem ráda když na sebe seženu 34 :unamused:
4. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin a sandruš třeba necháte v porodnici 10 kg jako já a potom to bude snadný :dizzy_face:
4. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Śabdři neboj si kočka i stěma kilama :wink: :wink: :wink:
autor
ja mam jedny tehu kalhoty, ze sekace za 79 kc a jsou hrozne pohodlne, tak je necham i po porodu, i kdyby jen na venceni psa :grinning:
Jinak jsem taky vystacila jen s vetsi velikosti, to jsem podedila po mamce nez zhubla. vse ze sekace, ale na donoseni dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes::grinning:
sandruš jdeš dneska zase manžovi naproti? nebojíš se když takhle večer vyrazíš sama do města?
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek