• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Holky, tak si jdu lehnout, dobrou :slight_smile:
22. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři oni to ty mladí dneska berou sakra hopem :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky DOBROU :wink:
22. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Palmička a brouček je nádherný asi do něj půjdeme. :slight_smile:
Any, o hvězdičce už jsem taky uvažovala. :grinning: Ježiš to zase bude krámů :grinning: :grinning: :grinning: , vedle nás je volná garsonka tak jí asi budeme muset po vánocích koupit, aby jsme to měli kam uložit. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pejska už jsme koupili, ukázala jsem ho Terce a měla oči navrh hlavy, tak jsem zvědavá. Ještě chci koupit včelího medvídka a končíme. :slight_smile:
22. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky, ještě musíme dát jednu 120, musím využít, že v noci pije, no a 4hod. zase. :slight_smile:
San, to je, ale divoška. :grinning: :grinning: :grinning: Chudák brácha, to si zítra ve škole užije. :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc.Hlavně klidnou!!!!! :slight_smile:
22. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem dodatečně DOBROU NOC.
Musela jsem za Terkou, chudáček se nějak rozkašlala a pak jí nešlo zase usnout.
Nin, super odkaz, já už mám vybráno :grinning: , ale ještě jsem to neprošla všechno.
22. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Přeji dobré ránko, noc byla děsivá malej mě tak vystrašil, v 23 hod začal pokášlávat tak jsem na něj koukala pak se rozplakal a pak najednou nemohl popadnoud dech tak jsem ho čapla do náruče a pleskla po zádech, pak vypil mlíčko a v klidu usnul v půl jedné a spinkal do sedmi já ho soustavně celou noc pozorovala

Já už mám taky vybráno :grinning: z odkazu
23. lis 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak u nas noc klidna domik mel teplotu zase ale jinak to jde tak snad se to zacne lepsit hlavne aby nemel praseci chripku zachvili jedu na gyndu k topinkovi jeste jsem tam od porodu nebyla to jsem lempl no snad mi nevynada :grinning: jindra se bude starat to zase bude bordel az prijedu :grinning: :grinning: :grinning: no na to vitani jsem zvedava adamek rad spinka vtuhle dobu ten bude pekne protivnej
23. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zkusenejsi maminky, jaky jste porizovaly detem nocnik? nechci urcite ten hraci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Káťo já pořizovala uplně obyč za 60,- naproti nám jak je obchod na rynku je to ten nejměnší nočník a koupila jsem i ten hrací ale ten je zatím moc velký 110,-
23. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

teda Nin, tohle je strasny, klukum se to taky parkrat stalo, naposled vcera Adikovi pri jidle, mel zachvat place, tak mu zaskocilo a uz to bylo. To se mi vzdycky tresou kolena jeste hodinu potom :frowning2:
Hlavne, ze je vse ok.

Ja bych teda chtela toho mluviciho pejska, segra ho ma, a vzdycky kdyz tam jsme a pustim jim ho, tak jsou z neho hotovi :slight_smile:

Kato, nerikej, ze uz chces davat Kacenku na nocnik? :slight_smile:
23. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kato my meli hraci ale jednou se toho domik lekl a byl konec s nocnikem uz mi nechtel sedet na nem ale kazdy dite je jiny a pak nechtel na zadnej ale tim nemuselo byt
23. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny do toho chci jít taky je za super cenu v Dráčiku je za 999,- a pro členy co mají kartu za 899,- a to budeš kupovat dva???
23. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaznis??? :grinning:
Musi se podelit, jsou to preci brachove :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si právě říkala kupovat všechno dvakrát to aby jsi kradla
23. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,teda,to bych z toho byla hotova :frowning2:

kato,ty uz ji chces ucit na nocnik? :confused: . to ja zacnu asi az nekdy v lete
23. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja chci az zacne poradne sedet, tak ji tam aspon dat sednout po vyspinkani a tak, aby si malinko na nej zvykala
23. lis 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a u nás se spinká,malej spapal přesnídávku já ho uložila a než jsem mu přinesla čajík tak už spinkal
Honza je na tom školení od toho pracáku od 8 - 16hod
23. lis 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo já tam malého občas taky dávám tvaří se na nočníku strašně duležitě, ale opravdu je lepší ten mensí na ten velkej má malej zatím malou prdelku :grinning: :grinning:

Sandři to mě povídej já z toho nemojla spát a pořád jsem ho kontrolovala, když se to v noci stalo tak jsem tak zařvala na Honzu ten se chudák málem přizabil jak za námi bežel
23. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas uz je po 15 min vyspinkano :grinning:

to ja s nocnikem pospichat nebudu. vzdyt je to jeste miminko,chci si to uzit co nejdyl. stejne ji nic neutece :slight_smile:
23. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo - s nočníkem chválím, my máme obyč z Ikei za 50, jak psala Adri - zvonícího se může leknout. My teda malou taky dávaly hned jak začala sedět,po spaní, před koupáním, po jídle, zkraje dobrý, alepak se sekla a nechtěla sedět vůbec, takže jsem v létě skončila a nechám to až jí budou 2 roky, ale každý dítě je jiný, tak to zkus, třeba se u vás zadaří. Mám kamarádky co jim děti chodily v roce na nočník v poho a taky ty, co ještě ve 3 ne.
23. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři já jsem taky už v roce chodila na nočník bylijsme prý brzo bez plen :grinning: tak třeba malej bude šikovnej po mě
23. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin - by obě se ségrou taky, malá teda ne :angry: , ale se nepos..., hlavně, že je zdravá, ale proti zkoušení nic nemám, každý dítě je jiný, a pokud to zvládne (i když to je hlavně na tý mamině, ono si ještě samo neřekne) tak proč ne, ušetří ti to práci i peníze. Naše snad bude v plenách i ve škole :grinning: i když teorii máme na 1
23. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Ninuš, tenhle pocit znám, fakt děs!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Terka se nám začala jednou večer po koupání na přebalováku (no jak kapr na suchu), byla steklá, tak jsem jí taky čapla a pleskla přes zadeček a byla v klidu, ale hrozný pohled a strach.
My už taky spíme, ale dnes jsem u ní musela ležet než zabrala, tak jsem zvědavá jak dlouho vydrží, spíme tak 30min.
Adri, naše doba na spinkání je také po 9hodině tak jsem zvědavá jak to zvládneme, hlavně ani nesnese, když musí ležet, chtěla by už sedět. :slight_smile: Nebo koukat přes rameno, myslím, že tam bude pěkně rušit. :wink:
23. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hrotit to nebudu, bude to zatim jen pro seznameni, proste Kacence chci ukazat dalsi moznost, kam se vyprazdnit, taky se rika, ze deti v latkovkach se nauci driv na nocnik, ta plenka fakt studi,kdyz je pocuranaa Kacka rve, jinak Kacenka dobre snazi nove veci, tak uvidime :wink:
23. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja chodila na nocnik ve 13. mesicich :slight_smile:
23. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme na nocnik jeste nezkouseli, ani by me to jeste nenapadlo :sweat_smile: myslim, ze je cas :slight_smile:

Ja jsem ted kluky uspala v kocaru a soupla pod okno, tak jsem zvedava :slight_smile:
Uklidila jsem dvorek, protoze nase psi vemeno miluje, kdyz muze rozervat matraci, na ktery lezi, takze byl cely dvorek pohazeny senem co v ni je, a kousickami te latky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jenom shanime stare matrace :grinning:
To uz ma snad dvacatou :grinning:
23. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny, to mate dobry psisko :grinning: :grinning: :grinning:

co kluci? porad spi?
23. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, ta je dobra, jen dela bordel :grinning:
Misto toho, aby hlidala barak a poustela hruzu, tak by kazdyho laskou opusinkovala :grinning:

Klucici jsou uz vzhuuuuru :grinning: nezklamali
23. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek