• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky, tak jsme přišli z procházky, tedy tam je fučák to je děs, až mě z toho bolí hlava.
23. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem si dáchla z malým před 10 min jsem vstávaly a jdu mu ohřát obídek :grinning:
23. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chceme jít ven za oknem to vypadá že tam je krásně ale asi tam dost fučí
23. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - já zkoušela nechat malou v počůraných kalhotkách a punčochách a vůbec jí to nevadilo :sweat_smile:
nin - tady fičí, včera jsme přikryly keříky a chvojí je všude možně , ho pak budu muset jít sebra.
23. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ještě spíme, je mi líto jí vzbudit, spíme od 10hod., taky chceme jít ven, hlavně nakoupit. :slight_smile: Ale ten vítr je hnus, nemůžu otevřít okno. :angry:
23. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to ja julku kojila,s tim ze az bude mit dost tak ji obleknu a pujdem vencit toho naseho divocha a julka mi usla tak tvrde ze chrupka v postylce :grinning:. to ja u ni neznam.
jinak dnes nam jarda prijde vyvrtat veci do koupelny,tak uz jen aby to prisel obkladac dooblozit a mame hotovo :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko :grinning:. ja to nejak nehrotim. myslim ze az prijde ten cas, tak ze to pocitove ucitim :slight_smile:. zatim teda vubec. a jestli se nauci v roce nebo dvou,kam spechat. pro me je ted priorita aby se mi zacala hybat.
nekde jsem i cetla clanek,ze deti se neumi naucit dve veci najednou,ze bud se uci mluvit nebo na nocnik,ale oboji ze vetsinou nezvladnou. to ja budu radsi kdyz se driv nauci mluvit :grinning:. ale uvidime :slight_smile:

ja kdyz se o tom bavila s mamkou,tak jeji znama mela holku starou se mnou. malou vysazovala na nocnik od 6. M,strasne ji nutila aby se to uz naucila a stejne to umela az jako ja a to me mamka nenutila a nechavala to az to prijde :slight_smile:. myslim ze to dite si rekne az k tomu bude

ale samo je to vec nazoru a kazda mama to citi jinak :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a fici to venku hrozne :confounded:
23. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasnačka věvc názoru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: malej na něm seděl tak 2x a nějak to taky nehrotím má času až až
Venku to fičí hnusně uvidím jestli pujdeme ven ted k nám jedou Kačenky a my jdeme papat
23. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - já to vnímám úplně stejně, hlavně, aby byly zdravé, ono to přijde, naučil se každý, že jo.
tady takypěkně fičí, ani nevím, jestli půjdem ven, možná odpo na chvíli.
23. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
do skoly v plinach nepujde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . toho se nebojim :sunglasses:

zatim me to popravde ani nenapadlo resit :sweat_smile:. a ani v klokanech (nasich breznovkach) jeste nikdo nedava,tak me to fakt vubec nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:

tak uz jsme vzhuru,oblecu nas a jdeme vencit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no malá je asi hodinu v postýlce a pořád nic, tak vydžím ještě půl hodiny a pak ji taky vyndám.
23. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsem prisla s gyndy tatka to zvladnul adamek celou dobu spal :wink: jinak mitopinka rekl ze muzu bejt rada ze ten porod dopadnul dobre ze mel adamek snuru dvakrat okolo krku mohl se udusit a to mi ta gregorova delala ten velkej ultrazvuk den pred porodem ze to tam nevydelaja myslela ze by to tam meli vydet no moznas se pletu no aspon ze je kluk v poradku :wink:
23. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me spala 20 min. ale jeste se moc nehlasi,tak vyckam :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zachvili pojedeme o strakonic koupit domikovi neco k narozkam ma je v pondeli a jindra zejtra jede tak to uz by jsme nestihli nic koupit chceme se kouknout na kolo ma furt to maly
23. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak stim nacvikem na nocnik ja urcite spechat nebudu az tak okolo dvou let a rychlejc to pochopi s domikem jsme cvicili uz v roce a pul a stejne se seknul a nechtel pak vubec no a byli mu dva roky a za tejden to umel a zadny nervy
23. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme doma z nakupu,julca mi to dospava na balkone :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri a copak domca dostane?
23. lis 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsme dorazily z venku šel s námi i Honza z té hovadiny od pracáku je pustili už po 13 hod tak jsme šly venm nakoupily v DM Balea kosmetiku do dárkových košu a malej si hodinku a půl schrupnul ted si s tatkou hrajou na dece
23. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky byly chvíli venku, naše chvojí lítá po celý vsi - si pak asi budu muset udělat brigádu. Jinak to mojé dítě je tááááááááááák protivný, asi že nespala, nechcete jí někdo na odpoledne, zadarmo :grinning:
23. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak balea kosmetiku mám taky ráda. :wink:

klari: nechceme :grinning: u nás bylo taky dneska protivno.

Holky Davídek si pořád strká prstíky na spodní dásničku, kouše si do nich a pláče,může to být k zubům?
23. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - díky....... :grinning: k zoubkům to být určo může
nin - já taky baleu můžu, co jste pokoupily, taky budu dělat balíčky.....
23. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári u nás dneska neskutečně protivno,takhle protivná snad ještě nebyla :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale zřejmě lezou horní stoličky,protože chce jíst až odpoledne,slintá a v noci se budí s pláčem

jinak nočník u nás pořád stejný,občas,třeba dneska,se povede vyčůrat po odpo spánku,jindy ječí,když jí nechám tepláky bez plíny,tak bud je jí to jednou nebo si to prostě sundá,ale že by upozornovala dopředu,tak to nehrozí :frowning2:

jíto mirka hlaváčů říkala,že u toho chlapečka to snad byl akutní zánět mozkových blan,bylo to prej tak rychlý,že by ho nezachránili ani v nemocnici :frowning2:
23. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsme dorazili samozrejme nekoupili zadnej darek chceme kolo koukneme dnes na internet mozna by byli o trochu levnejsi tyvole za kolo 4200 to je strasny no nic bud to nebo dojedu do dracika a nejaky lego tu policejni stanici okolo 2000 kc nebo 2400 taky mazec to by byl uplne hotovej
23. lis 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

téda tady je vítr,radši nevylejzat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak s tím nočníkem bych to moc nehrotila, z vlastní zkušenosti vím že to není dobré, chodili jsme na nočník od 8 měsíců,pak se v roce seknul a že nejde, samozřejmě začal žvatlat a tak jsem ho nechala a pak letos v létě jsem si řekla že to risknem, sice jsem musela mít pevný nervy,protože ze začátku jsme byli pořád počůraný atd. ... ale vydržela jsem a dneska chodíme jak páni bez plenky,jezdíme už i autem bez plenky a dokonce si sami říkáme,takže bych to příště nechala rovnou kolem toho 2 roku a bude klid
navíc teď venoušek začíná na nočník chodit i v noci,takže ještě nějakou chvilku a budem bez plenek úplně :sunglasses: to je pohoda když máte balík plenek už druhý měsíc a stačí vám to ... :dizzy_face:

zítra jedeme do budějovic,jo a tátu už máme od zítra doma,to budou nervy,což mi to přežijem,ale ta osoba co s námi bydlí ne :grinning: :sweat_smile:
23. lis 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni už se tě někdo ozval z té brigády?????
23. lis 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři nakoupila jsem pěny do koupele, tělová mlíka, sprchové gely damské/panské, šampony, tekutá mýdla no bylo toho 3 plné DM igelitky.
23. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,ja se nedivim ze jsou deti protivny, sama dneska jsem a navic totalne bez energie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to já taky, dala jsem si odpoledne hodinku spánku s Davídkem a on pořád ještě chrní, já už tu mám připravený věci na koupání a on pořád nic :grinning:
23. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek