• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak u nás už se spinká. :slight_smile:
Luci, slyšela jsem, že to byl zánět mozkových blan, nechápu, že to může být taky takhle rychlé. No ať to bylo co bylo, je to strašné.
San, máš pravdu, já se cítím dnes taky úplně bez šťávy. A to je ten vánoční shon teprve před námi, nemáme ještě pro nikoho nic, jen pro Terynku mluvicího pejska a nějakou parádu.
23. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin nikdo a navíc jsem zjistila další brigádu, prý v nihošovicích dělají záclony a berou tam na brigády a snad za den mají ty ženský 1000 kč...
23. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak me julca taky spi,to je snad rvne tak brzo :confused:

jito,ja nemam vubec nic :unamused:
23. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nespi :unamused:
23. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
dneska na plavani fotila instruktorka deti pod vodou,digifotakem pod vodu, chudaci deti,byli pod vodou nekolikrat jak se ty fotky maminkam libili, ale byli mooc sikovny, nikdo ani nepipnul
dali jsme si s Káťou kafe, pak zasli do sekace, koupili Kacence kabatek a Adamkovi bundicku a frceli domu
tak co holky,spachame jeste nejakej sraz??? ve stredu ma byt jeste celkem pekne

ja uz darky kupovala od zari, aby to nebyl takovej sok pro penezenku :dizzy_face:
23. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak kluci spi tak jsme nakonec objednali tu policejni stanici o lega ten bude nadsenej jeste dort objednam a dost adamkovi jmse objednali tu knizku od fischer price teda myslim jsou tam rikanky atd. pekna
23. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: sandří, jíťo - já jsem dneska taky bez energie, taková nějaká podzimní depka či co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko, kupodivu jsem ji rozhejbala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale neni to ono. uz chci leto :dizzy_face:

peto,je fajn ze plavani si uzivate :slight_smile:

kdyz bude srazik,prijdu

adri,tak to bude mit radost :wink:
23. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, nevite nejake podrobnosti o tom pruvodu jak by mel byt o vikendu? :slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaký průvod????
já se taky snažila rozhejbat, jsem hned ráno vyluxovala, uvařila, odpo vytřela, k večeru usmažila koblihy a nic.............. kurňa, naliju si víno to by bylo......... :sunglasses:
23. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja nam taky koupila pivicko :dizzy_face:
a vypada to ze v patek mozna vyrazim s edou do spolecnosti :slight_smile:. do bavora,abych to kdyztak mela blizko :slight_smile:
a to jdu v patek jeste na masaz :dizzy_face:. poprve v zivote :slight_smile:

me rikala neco babi, ze by mel byt pruvod,jako martin na bilym koni a asi jeste nikdo. ja to prave zapomnela co rikala :sweat_smile:. ale pujdem se podivat az budu vedet vic :grinning:
23. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak akorat zacala superstar a juli jak slysela ze zpivaji, tak mi tady zpiva taky :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, je to v neděli.
Klárko, asi podzimní depka, normálně jsem usnula v křesle. Noc byla dnes krušnější, Terce nějak vyhládlo,tak se několikrát hlásila o baštu. :slight_smile:
No dnes to nebude asi o nic lepší, pro změnu nás bolí bříško. :frowning2:
23. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri: ještě trpíte s bříškem? Nás to snad už přešlo...prdí si hezky sám. Ale taky jsme si užili :unamused:
23. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
koho dnes tipuje na vyhazov???
holky, máte některá zkušenosti s DEdrou??
23. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, někdy jo. Dnes nás to zase bere, vždycky tak hrozně prdne až začne brečet. Nebo zase potřebuje pomoc, tak masírujeme bříško, dáme kapičky a teplé pecičky. Ale je to jen vyjímka, už si jinak poradí sama.
Klárko, koukám na Vyprávěj, s Dedrou zkušenost nemám.
23. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri: chuděrka malá, snad se brzy vyprdíká. :pensive:

klari: tipovala jsem Denise,tak to vyšlo
23. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klari, s Dedrou zkusenost nemam, ale ja delam Euronu, coz je to same, ale rekla bych, ze jeste kvalitnejsi :wink:

Taky koukame na Vypravej, to je se mi strasne libi :slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAN:
29.11.09 , 14:45 Strakonice a okolí
Slavnostní zahájení adventu + zvonkový průvod městem
Program před městskou radnicí.
14.45 hod. - vyhlášení výsledků vánoční soutěže Martin na bílém koni
15.15 hod. - divadlo Studna (jazzové stvárnění koled)
16.00 hod. - Zvonkový průvod městem povede Martin na bílém koni - trasa: Velké nám. - Lidická - Ellerova - Palackého nám. - kostel sv. Markéty
16.30 hod. - kouzelné vánoční překvapení - Palackého náměstí
16.45 hod. - zapálení první adventní svíce na městském adventním věnci starostou města - kostel sv. Markéty
17.00 hod. - adventní koncert - pěvecký sbor Gymnázia Strakonice a mladí nadějní zpěváci z Písku - kostel sv. Markéty

Evi, už je klídek tak snad to bude dobré.
Anny, Vyprávěj je skvělý, vždycky si zavzpomínáme a ukazujem co jsme měli doma. :grinning:
23. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my usnuly po 20 hod a já koukala na Vyprávěj to si prostě nemužu nechat ujít

Zdeni a máš kontakt?????? Na tu brigádu
23. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, presne :grinning: :grinning: :grinning:
Naposledy jsme si rikali, ze jsme meli ten pristroj na sifon, takove to plastove jablicko, atd. :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj to je vichr :unamused: domik ma ase pres 38 uz by to mohlo skoncit po 6 hodinach od brufenu mu zase vyleze pokud nebude mit uz zejtra tepl. tak ve stredu ho dam do skolky jen rano na foceni jsem domluvena s ucitelkou rikala at ho privedu ze by to byla skoda no snad uz bude v pohode zejtra jedeme na kontrolu stou jizvou jeste taky nema zahojenou tu rucicku po tom ockovani na tbc tak jsem zvedava kdy pujdeme na ockovani nino ja te dneska uvidela na posledni chvili
23. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri a já se na tebe culila od půlky mostu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo v plastovým jablíčku jsem měla sponky, pamatuji si, že mamka tam taky měla klubko s vlnou. :grinning: měli jsme oranžové.
Naše babi má linku jako Dvořáků. Dnes říkal manžel, že měli takový mixér. :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky meli oranzove :grinning:
23. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my měli červené a mamka Vašíka ho má ještě. teď v něm mý kostkový cukr :grinning:
a nebyla i žlutá hruška?
23. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je sranda to priste ani nemusis ja blbe vydim na dalku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na kutě, taťka ještě Terku nakrmí a já jdu hajat, nějak to na mě přišlo. Krmení po koupání a teď je tatínkovo. :slight_smile:
Dobrou noc.
Evi, jo byla i hruška. :slight_smile:
23. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri: :grinning: ale tu jsme neměli :grinning:
dobrou a klidnou noc všem :wink:
23. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, hruska byla taky :grinning:

Taky si pujdu lehnout, tak dobrou :slight_smile:
23. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek