Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
murecka76
23. lis 2009
Evi, my taky ne. 😃
ninus81
24. lis 2009
Dobrá ránko 😉
tara78
24. lis 2009
Dobré ráno 🙂 ,
tak u nás se nemoc už rozběhla naplno a musím s Terkou k doktorovi. To bude zase scéna. Doktory nesnáší.
tara78
24. lis 2009
Holky budete něco objednávat z těch stránek jak dávala Ninuš odkaz?
sayastautor
24. lis 2009
dobre ranko 🙂

jito,moc dekuju 🙂

alco, ja nejspis budu,ale nevim kdy,zatim nejsou korunky
ninus81
24. lis 2009
Já taky budu objednávat ale jak píše Sandruš zatím nejsou korunky 😞
kvikvicek
24. lis 2009
ahoj holky, u nas po dlouhe dobe klidna noc, mala se vzbudila na papani v pet a pak to zalomila do pul osme, ted radi jak cerna ruka 😃 :-p me boli v krku, ale uplne strasne, bojimbojim, abych nemela anginu, beztak bych dostala antibiotika a musela bych prestat kojit po dobu, co bych je uzivala, to ja nechci 😢 ach jo nebo mam praseci chripku :-N bojim se aby to nechytla Kacka
darecky nejake mam, pro Kacenku vsechny, manza uz si vybral, takze tomu uz nic, ja nic nechci, a rodicum dame nejake malickosti, segre taky, dostanou kalendare , budu kupovat hrnicky a konvici od tescomy a holici strojek a taky eon dostane nadelino, prisel nam nedoplatek za elektrinu 6 litru, takze u nas tak |-| :-N 8-(
murecka76
24. lis 2009
Dobré ránko,
San nemáš za co, hledala jsem a našla, jinak jsou všude plakáty. 😃

My měli dnes hroznou noc, usnula jsem až v 5.30 do 7.30hod.
Asi nás trápí zuby, jinak nevím, bříško měkké, rýma žádná ani teplůtka, ale brečí a brečí i ze spaní, když se chová tak je klid. Dudlík jen olizuje a s lahvičkou si taky jen hraje, strčí si kousek do pusinky a kouše.

Taky se mi líbí věcičky z těch stránek, kouknu na ceny v obchodě a pak když tak objednám.
mispuli
24. lis 2009
Jíto u nás podobná noc nebo tedy spíš ráno 😞 :-p ,aby mi malá takhle brečela se stalo naposledy skoro před rokem,když jí lezly první zuby 😞 ,museli jsme se přestěhovat do obýváku a stejně vstávali s řevem,když odešel tatka do práce těsně před sedmou :-p :-p ,takže jsem protivná já i malá,jíst mi nechce,snídani ani náhodou a to už vidím,že mi dá košem i s obědem,jediný co dělá,tak se nalejvá čajem vypíná mi počítač natvrdo :-N
sayastautor
24. lis 2009
kato,tak snad se z toho vylizes. blby je ze kojici skoro nic nesmi 8-(

ty jo, tak to jste meli noci,holky 8-( . i kdyz ja uz neznam co to je spat 3 hodky v kuse nekolik tydnu 😞

ted mi to doma spi,julca i eda,ja uz mam vse hotovy co jsem chtela. obed pripravovat nemuzu abych je nevzbudila,tak mam klidek,ale urcite ne na dlouho.
murecka76
24. lis 2009
Luci, nám nepije ani čaj, teď si dala 40 mlíčka a spí task jsem zvědavá jak dlouho. Dnes máme být v ČB na cvičení, vůbec se mi nechce, sama s ní dnes necvičím. Je tak smutná a pořád na mě kouká, když se chová, vůbec nepohne očíčkem jinam. To víš, že jsem jí v noci pořád měřila, mám od pátku úplně fobii. 😞
mispuli
24. lis 2009
to ti naprosto rozumím,jiřka taky říkala,že se z toho nemůže vzpamatovat,on má tomášek ke každýmu zubu vysoký horečky a už měl i febrilní křeče

holky my se vyspíme asi až se naše děti oženěj nebo vdaj a budou mít vlastní děti,i když možná ani pak ne :-N
murecka76
24. lis 2009
Ty křeče jsem měla taky, když jsem byla malá, dokonce mě i hospitalizovali a vyšetřovali, pak když jsem měla vyšší teplotu musela mi mamka dávat ditiaden.
Luci, myslím že ani pak ne, vidím to u mamky, spí i s mobilem v blízkosti a ráno, když se neozvu tak volá jestli se něco neděje atd..
sayastautor
24. lis 2009
febrilni krece znam. taky me vezla rychla na detskou jipku (bylo mi 13 let) s podezrenim na meningokoka-mela jsem krece,fleky,apaticka,teplota mi stoupla behem hodiny! z 36,7 na 41,4. mamce rekli ze to asi nepreziju :-x 😢 a nakonec z toho byli "jen" febrilni krece
sayastautor
24. lis 2009
od te doby spatne snasim i jen zvysenou teplotu :-N
klaraemma
24. lis 2009
ahoj holky,
jéjéj co se to děje??Teda já takový noci vůbec neznám, doufám, že to k nám nepřijde. Malá vyrabovala koutek s hračkama a už tu jede pro změnu krtek. Jsem jí trochu probrala hračky aby tu měla místo na nové, tak musím pořídit krabici na ty vyřazené.
A o víkendu takový pěkný program ve Strako??? A my jedem ke tchánovcům 😢
Ale adventní trhy budou taky, že jo?? první víkend v prosinci??
murecka76
24. lis 2009
Buď ráda Klárko, nejhorší je ta bezmocnost, že nevíš co je trápí a jak pomoc, tak zkoušíš. 😞
JOJO trhy jsou od 4.-6.12., ty miluji, teprve mi dojde, že vánoce už se blíží. 🙂 Zatím mi to jinak nějak nedochází.
mispuli
24. lis 2009
klári.včera byly ve schránce nový letáky z alberta v tejdnu od 25.11 by tam měli mít mluvícího krtka za 319 kč,což mi nepřijde tak drahý na to že to je originál Miller,kdybysme doma neměli 3 jiný,tak do něj jdu okamžitě 😉 a taky jsem ho míše pustila,když je tak protivná,tak se mi ani nechce oblíkat a jít ven,stejně počasí nic moc,já bych chtěla sníh

honzis měl taky před rokem a pár měsíci febrilky,probudil se a byl trochu unavenej,ale teplotu neměl,pak mu během chviličky vyskočila teplota na 40,normálně na ně netrpí,jenže s jeho diagnozou hned musel na ct,aby to nebylo něco horšího,takže ted při jen trochu zvýšený teplotě do něj peru diazepam :-|

jíto tady se v neděli rozsvicí stromeček,docela se těším,letos má bejt i pár stánků,tak snad nebudou dětičky zdrhat
ninus81
24. lis 2009
Tak jsme si z malým na hodinku dáchly já jsem nějaká přepadlá a od včera mě bolí hlava, Honza je na té kokotině od pracáku a malej řádí v postýlce, si představte co se ten kanec naučil normálně piští ale tak pronikavě že to až bodá do hlavy a jemu se to pískaní moc líbí =-) =-) =-) =-)
evulebobule
24. lis 2009
ahoj holky, já se jdu s váma rozloučit, ve čtv. nám začínají dělat okna, tak se s Davčou klidíme. Budeme tam asi tak týden až dva. Mějte se tu hezky. Bude se mi stýskat 😉
ninus81
24. lis 2009
Evi měj se hezky
klaraemma
24. lis 2009
evi - papa
luci - mluvího krtka jí minulý týden koupila ségra, dostane ho k vánocům., ale díky za tip.
mispuli
24. lis 2009
holky:pokud byste nějaká měla zájem,daruju za poštovný hrající měsíček http://www.sambik.cz/Fotografie/Zbozi/Original/... ten náš má modrou čepičku,hraje moc příjemnou melodii,ale my měly yšku uspávačku,takže jsme ho téměř nepoužívali 😉

klári:tak to bude mít emička radost,my máme toho chechtajícího se,Míše se moooooc líbil,jenže už se dochechtal
adricc
24. lis 2009
ahoj tak jsem dorazili domu jindra odjel tak jdu neco delat tady to je jak po vybuchu 😃 na kontrole dobry tak konecne pribral dobre ma 5400g tak to jde aspon ze tak ockovat ho bude az tak za mesic ze to nema jeste zahojeny no a taky zacal pribirat co jsme zacalo stou dietou tak mozna pro to 😞 domik uz teploty zatim nema ale lezi furt a cumi na bednu na pohadky
ninus81
24. lis 2009
Ahojky tak my jsme byli od 13hod venku malej usnul v 13:15 v káře a spinkal mě do 16 hod takže jsem jezdila po měste v tom nejlepším počasi jsem zmrzlá jako sobolý hovno 😃 😃 😃 😃 😃
Ted Honza krmí a já jdu dělat večeři
mispuli
24. lis 2009
hele holky já nikdy na mimibazaru tedy spíš aukci nenakupovala,ale líbí se mi tam kočička hello kitty,to stačí,když se zaregistruju a pak můžu přihazovat?
mispuli
24. lis 2009
klári tuhle vkládačku máme u našich a m alá ji přímo zbožnuje http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4414310
mispuli
24. lis 2009
aha,tak jsem se zaregistrovala a pak si teprve přečetla podmínky,takže stejně utřu,ale to je jedno,třeba se tam zase někdy něco naskytne 😉 ,stejně tomu nějak moc nerozumím ]-(
ninus81
24. lis 2009
Ahojky holky chci vás poprosit kdyby jste některá jely do TESCA a mely tam tuhle hračku http://www.e-slunicko.cz/elektronicky-mluvici-s... mají jí mít slevněnou na 199,- viděla jsem to v sobotu v blesku že jí tam mají mít skoro z 1200,- na 199,- a kdyby jste jí tam některá viděla za tu cenu 199,- vemte mě jí 2x
mispuli
24. lis 2009
nin já určitě pojedu,ale až ve čtvrtek,tak uvidím 😉