• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi, my taky ne. :grinning:
23. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá ránko :wink:
24. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: ,
tak u nás se nemoc už rozběhla naplno a musím s Terkou k doktorovi. To bude zase scéna. Doktory nesnáší.
24. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budete něco objednávat z těch stránek jak dávala Ninuš odkaz?
24. lis 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:

jito,moc dekuju :slight_smile:

alco, ja nejspis budu,ale nevim kdy,zatim nejsou korunky
24. lis 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky budu objednávat ale jak píše Sandruš zatím nejsou korunky :frowning2:
24. lis 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nas po dlouhe dobe klidna noc, mala se vzbudila na papani v pet a pak to zalomila do pul osme, ted radi jak cerna ruka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: me boli v krku, ale uplne strasne, bojimbojim, abych nemela anginu, beztak bych dostala antibiotika a musela bych prestat kojit po dobu, co bych je uzivala, to ja nechci :cry: ach jo nebo mam praseci chripku :sweat_smile: bojim se aby to nechytla Kacka
darecky nejake mam, pro Kacenku vsechny, manza uz si vybral, takze tomu uz nic, ja nic nechci, a rodicum dame nejake malickosti, segre taky, dostanou kalendare , budu kupovat hrnicky a konvici od tescomy a holici strojek a taky eon dostane nadelino, prisel nam nedoplatek za elektrinu 6 litru, takze u nas tak :pensive: :sweat_smile: :rolling_eyes:
24. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
San nemáš za co, hledala jsem a našla, jinak jsou všude plakáty. :grinning:

My měli dnes hroznou noc, usnula jsem až v 5.30 do 7.30hod.
Asi nás trápí zuby, jinak nevím, bříško měkké, rýma žádná ani teplůtka, ale brečí a brečí i ze spaní, když se chová tak je klid. Dudlík jen olizuje a s lahvičkou si taky jen hraje, strčí si kousek do pusinky a kouše.

Taky se mi líbí věcičky z těch stránek, kouknu na ceny v obchodě a pak když tak objednám.
24. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíto u nás podobná noc nebo tedy spíš ráno :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,aby mi malá takhle brečela se stalo naposledy skoro před rokem,když jí lezly první zuby :frowning2: ,museli jsme se přestěhovat do obýváku a stejně vstávali s řevem,když odešel tatka do práce těsně před sedmou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže jsem protivná já i malá,jíst mi nechce,snídani ani náhodou a to už vidím,že mi dá košem i s obědem,jediný co dělá,tak se nalejvá čajem vypíná mi počítač natvrdo :sweat_smile:
24. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,tak snad se z toho vylizes. blby je ze kojici skoro nic nesmi :rolling_eyes:

ty jo, tak to jste meli noci,holky :rolling_eyes: . i kdyz ja uz neznam co to je spat 3 hodky v kuse nekolik tydnu :frowning2:

ted mi to doma spi,julca i eda,ja uz mam vse hotovy co jsem chtela. obed pripravovat nemuzu abych je nevzbudila,tak mam klidek,ale urcite ne na dlouho.
24. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nám nepije ani čaj, teď si dala 40 mlíčka a spí task jsem zvědavá jak dlouho. Dnes máme být v ČB na cvičení, vůbec se mi nechce, sama s ní dnes necvičím. Je tak smutná a pořád na mě kouká, když se chová, vůbec nepohne očíčkem jinam. To víš, že jsem jí v noci pořád měřila, mám od pátku úplně fobii. :frowning2:
24. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti naprosto rozumím,jiřka taky říkala,že se z toho nemůže vzpamatovat,on má tomášek ke každýmu zubu vysoký horečky a už měl i febrilní křeče

holky my se vyspíme asi až se naše děti oženěj nebo vdaj a budou mít vlastní děti,i když možná ani pak ne :sweat_smile:
24. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty křeče jsem měla taky, když jsem byla malá, dokonce mě i hospitalizovali a vyšetřovali, pak když jsem měla vyšší teplotu musela mi mamka dávat ditiaden.
Luci, myslím že ani pak ne, vidím to u mamky, spí i s mobilem v blízkosti a ráno, když se neozvu tak volá jestli se něco neděje atd..
24. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
febrilni krece znam. taky me vezla rychla na detskou jipku (bylo mi 13 let) s podezrenim na meningokoka-mela jsem krece,fleky,apaticka,teplota mi stoupla behem hodiny! z 36,7 na 41,4. mamce rekli ze to asi nepreziju :zipper_mouth: :cry: a nakonec z toho byli "jen" febrilni krece
24. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
od te doby spatne snasim i jen zvysenou teplotu :sweat_smile:
24. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jéjéj co se to děje??Teda já takový noci vůbec neznám, doufám, že to k nám nepřijde. Malá vyrabovala koutek s hračkama a už tu jede pro změnu krtek. Jsem jí trochu probrala hračky aby tu měla místo na nové, tak musím pořídit krabici na ty vyřazené.
A o víkendu takový pěkný program ve Strako??? A my jedem ke tchánovcům :cry:
Ale adventní trhy budou taky, že jo?? první víkend v prosinci??
24. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buď ráda Klárko, nejhorší je ta bezmocnost, že nevíš co je trápí a jak pomoc, tak zkoušíš. :frowning2:
JOJO trhy jsou od 4.-6.12., ty miluji, teprve mi dojde, že vánoce už se blíží. :slight_smile: Zatím mi to jinak nějak nedochází.
24. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári.včera byly ve schránce nový letáky z alberta v tejdnu od 25.11 by tam měli mít mluvícího krtka za 319 kč,což mi nepřijde tak drahý na to že to je originál Miller,kdybysme doma neměli 3 jiný,tak do něj jdu okamžitě :wink: a taky jsem ho míše pustila,když je tak protivná,tak se mi ani nechce oblíkat a jít ven,stejně počasí nic moc,já bych chtěla sníh

honzis měl taky před rokem a pár měsíci febrilky,probudil se a byl trochu unavenej,ale teplotu neměl,pak mu během chviličky vyskočila teplota na 40,normálně na ně netrpí,jenže s jeho diagnozou hned musel na ct,aby to nebylo něco horšího,takže ted při jen trochu zvýšený teplotě do něj peru diazepam :unamused:

jíto tady se v neděli rozsvicí stromeček,docela se těším,letos má bejt i pár stánků,tak snad nebudou dětičky zdrhat
24. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme si z malým na hodinku dáchly já jsem nějaká přepadlá a od včera mě bolí hlava, Honza je na té kokotině od pracáku a malej řádí v postýlce, si představte co se ten kanec naučil normálně piští ale tak pronikavě že to až bodá do hlavy a jemu se to pískaní moc líbí :confused: :confused: :confused: :confused:
24. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já se jdu s váma rozloučit, ve čtv. nám začínají dělat okna, tak se s Davčou klidíme. Budeme tam asi tak týden až dva. Mějte se tu hezky. Bude se mi stýskat :wink:
24. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi měj se hezky
24. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - papa
luci - mluvího krtka jí minulý týden koupila ségra, dostane ho k vánocům., ale díky za tip.
24. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky:pokud byste nějaká měla zájem,daruju za poštovný hrající měsíček http://www.sambik.cz/Fotografie/Zbozi/Original/S%204011339.jpg ten náš má modrou čepičku,hraje moc příjemnou melodii,ale my měly yšku uspávačku,takže jsme ho téměř nepoužívali :wink:

klári:tak to bude mít emička radost,my máme toho chechtajícího se,Míše se moooooc líbil,jenže už se dochechtal
24. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsem dorazili domu jindra odjel tak jdu neco delat tady to je jak po vybuchu :grinning: na kontrole dobry tak konecne pribral dobre ma 5400g tak to jde aspon ze tak ockovat ho bude az tak za mesic ze to nema jeste zahojeny no a taky zacal pribirat co jsme zacalo stou dietou tak mozna pro to :frowning2: domik uz teploty zatim nema ale lezi furt a cumi na bednu na pohadky
24. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak my jsme byli od 13hod venku malej usnul v 13:15 v káře a spinkal mě do 16 hod takže jsem jezdila po měste v tom nejlepším počasi jsem zmrzlá jako sobolý hovno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ted Honza krmí a já jdu dělat večeři
24. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky já nikdy na mimibazaru tedy spíš aukci nenakupovala,ale líbí se mi tam kočička hello kitty,to stačí,když se zaregistruju a pak můžu přihazovat?
24. lis 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári tuhle vkládačku máme u našich a m alá ji přímo zbožnuje http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4414310
24. lis 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak jsem se zaregistrovala a pak si teprve přečetla podmínky,takže stejně utřu,ale to je jedno,třeba se tam zase někdy něco naskytne :wink: ,stejně tomu nějak moc nerozumím :angry:
24. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky chci vás poprosit kdyby jste některá jely do TESCA a mely tam tuhle hračku http://www.e-slunicko.cz/elektronicky-mluvici-strom-medvidka-pu-1385.html mají jí mít slevněnou na 199,- viděla jsem to v sobotu v blesku že jí tam mají mít skoro z 1200,- na 199,- a kdyby jste jí tam některá viděla za tu cenu 199,- vemte mě jí 2x
24. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin já určitě pojedu,ale až ve čtvrtek,tak uvidím :wink:
24. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek