• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
je lucy,tak kdyby ji tam meli za ty 2 stovky, tak mi ji prosim taky vem :slight_smile:. dekuju
24. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrknu se
24. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
míša má ted super zábavu :sweat_smile: vyndaváa vrací sáčky s rejží z a do krabice
24. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to budeš hodná prosím koukni děkuji a co chceš z aukce já tě na to přihodím já jsem přihlášená
24. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4402764 strašně se mi líbí tahle kočička,ale mám strach,že tam všichni přihlížej a nakonec se strhne bitka :frowning2:
24. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale byla bych ochotná za ní dát až 150 kč
24. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,to bys byla moc hodna :slight_smile: a ta kocicka je moc pekna :wink:
u nas uz se spi :confused: .a zacala uz i docela jist :slight_smile:.

nin, kolik davas prikrmu denne? dva? zel. polivku a presnidavku? premyslim ze pridam uz dalsi, ale nevim co :unamused:

byli jsme dnes ve meste,eda si vozil julku, pak jsme byli na pizze,pak eda koupal, prijemne straveny den :slight_smile:
24. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
san:tak to muselo bejt určitě super,však se to muselo líbit i Edovi,že jste se měli tak hezky.Podívám se vám v každém případě,jedeme ve čtvrtek na logopedii a já pak chci v tescu udělat velkej nákup
24. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to bys byla moc hodna :slight_smile:
jo,i eda vypadal spokojene :slight_smile:. navic mu vratili ntb z reklamace,tak byl nejspokojenejsi :grinning: :grinning: :grinning:
on si nas ted moc neuzil, za 23 listopadovych dnu,je to dnes 5. den co ma volno. jinak je v praci od rana do noci (vc. vikendu) a vubec nas nevidi. i julka si ho vyslovene uziva a on je z ni celej po :grinning:. sam uznal ze je to lepsi jak uz je vnimavejsi. a co teprve az se bude vic hybat :dizzy_face:
24. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,nemate prosim typ na mravence faraony??? mame je vsude :frowning2:. je to strasny. pouzivame faracid, ale ten mi prijde na prd :unamused: . mame je v celym baraku,ve vsech bytech :rolling_eyes:

16000 prispevek je muj :slight_smile:. aspon doufam :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
san zkus biolit na lezoucí hmyz http://biolit.cz/produkty/pripravky-proti-lezoucimu-hmyzu/,my máme rybenky a jednou za čas stříknem a je po nich
24. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak kočka šla na 170,- a aukce už byla ukončena ale určitě tam objevíš jinou na aukce mužeš přihazovat až za týden od registrace.
To budeš moc hodná když se v Tescu jukneš
Sandři u nás většinou 2 nebo 3 jak kdy
24. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás se taky spinká a já se těším na ordinaci :wink:
24. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky teda sandro to ti neporadim ja bych stoho zesilela zrovna jsme tedd zabijela pavouka ja jsem znich uplne hotova hnus ja mam dnes celej en stredu a ted jsem se tesila na postu a ona je ordinace taky dobry i kdyz obcas je to tam trapny
24. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy, dekuju za tip :slight_smile:. asi to velice brzo pomazu koupit :grinning:. mravenci jsou totiz strasne drzy :rolling_eyes:

na ordinacku se taky tesim :dizzy_face:

a co davas jako ten treti prikrm nin?
ja zitra asi zkusim domaci kasi, uvazuju o jahlovy.
24. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri, mit tu pavouky tak jsem schopna se radsi odstehovat :sweat_smile:. ale mravenci jsou taky otravny. jsou jich tu stovky a snad neznicitelny :rolling_eyes: . a lezou do rychlovarny konvice,nedejboze kdyz se zapomene nejakej drobek na lince :confounded:
24. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma z ČB, vyfasovali jsme nový cvik, paní doktorce se nelíbilo, že při pasení hříbátek máme pěstičky. :frowning2:
San,nám dával domovník nějaký prášek v takových plastových lapačích, rozdávalo se to v loni po celým baráku, my je teda neměli, měli je naproti, celá ta strana, ono to jde i stoupačkami.

Ninuš, do kdy je ta akce nevíš?

Spíme už od 19hod., ale jak to je ve hvězdách, přes den byla docela hodná, tak uvidíme. :unamused:
24. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je strasny chudinko me by slehlo a nam se tady obcs objevi takovy velky pavouci telo tlusty dlouhy nohy vzdycky rvu ted sedim ticho a najednou rana obcas mam tady strach :wink: mozna to byl ten vitr
24. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mi nerikej adamek je ma taky furt a nechce pani doktorka aby jeste sahala pro hracku :grinning:
24. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin dík já schválně koukala,bylo mi jasný,všichni čekaj do poslední chvíle a pak přihazujou jak zběsilí.Do tý doby zapomenu heslo a login :grinning: :grinning: :grinning:

san honzíkovi kdysi chutnaly zeleninový kaše od sunarky,míše jsem je ani nezkoušela,ta je spokojená kdž jí udělám večer kaši ovocnou do flašky a už sosá :grinning: :grinning: ,zrovna jí jdu dělat
24. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to past zacal brzo a stejne je ma v pesticce no ja nevim kdy ji maji mit otevrenou
24. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto,kterej vám přidala?,míša dneska byla taky relativně hodná,snad si to zas nevybere v noci :sweat_smile: ,musím si připravit mastičku a až usne,tak jí to máznout
24. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdy ji mela otevrenou si ani nepamatuju :sweat_smile:

lucy, ja budu delat spis domaci,kupovat min. a to jen pro oziveni jidelnicku. ale dekuju za tip :slight_smile:

pavouci je moje smrt :rolling_eyes:
24. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se za chvíli vrátí tatka z budějovi z hokeje,dneska s sebou vzal neteř,tak jsem zvědavá,co na to říkala,hlavně,že jsme vyhráli :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, příště máme už ukázat jak pase a hraje si při tom s hračkami. :grinning: to je 21.12. pak se ptala jestli udrží stehýnka ve vzduchu, musím přiznat, že jsme se toho ani nevšimli, ale po příjezdu jsme zjistili, že je drží.
Paní doktorka je dost razantní, viď Lucy, prostě tabulkářka jako hrom. Nesmí být Terka v křesílku, pouze na zemi a co nejvíce pást koníky.
Luci, takový cvik na boku, tlačíš do kyčličky a do ramínka, jako kdyby jsi jí chtěla zkroutit.
24. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,tak to bysme u ni krute neuspeli :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To asi určitě. Hlavně se mi nelíbí její podání, je dost přísná, je to hold kapacita.
Nejvíc mi štve, že jsem tam lezla, vůbec jsme tam nemuseli, já jsem chtěla jen, aby se na Terku koukla, je to totiž švagrový teta, no a ona nás hned čapla a už tam každý měsíc jezdíme. Kdyby nebylo švagrový tak ani nevím , že existuje. Naše doktorka ani neví, že někam jezdíme a vždycky nás chválí.
24. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,ale aspon mate vse v pohode a jste pod kontrolou. podivej na nas. ja porad detske verila ze v pohode,je cas a nakonec se neumi otocit ani na brisko :frowning2:. a taak me to trapi :cry:
24. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zrovna říkal manžel, že nám jí alespoň každý měsíc zkouknou. :wink:
Ale, když brečí u cvičení tak jsem naštvaná.
24. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer,

Sandři tak s mravenečkama žijeme už pár let :confounded: . Jsou to strašný potvory a zbavit se jich je dost těžký. U nás už se toho vyzkoušelo hodně. Pomohlo to jenom na chvilku :cry: . Včera jsem zrovna přendavala video a DVD a když jsem vypojila scart kabel tak jsem se nestačila divit. Bylo jich tam móóóc. A malinký i vajíčka. Prostě ono vlezou všude. A zjistila jsem, že mají rádi maso a sladké pečivo.

Právě za mnou přiběhl Luky, že je něco v pokojíku. Tak jdu zkontrolovat křečky a on jeden chybí. No to jsem zvědavá, kde ho teď budeme hledat.
24. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek