• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
tak krecek nam pravidelne utikal kazdy vecer, tak ted ho chudaka mame jen v prepravce. ale nechtela jsem ho jednou najit rozcupanyho od endyho :unamused:
nasli jsme ho bud za lednici nebo pod posteli
24. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už ho máme, šla jsem taky pod postel a byl zalezlej pod šupletem Světlo z baterky ho vyhnalo. A kdo za to může? Ten náš trhlej táta. Nezavřel klec. Až přijde z práce tak mu pěkně vynadám :angry: :grinning: .
24. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ještě že myši (křečky) doma nemám to by mě způsobilo smrt
24. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin počkej až malej vyroste a začne s tím :wink: . U nás jsme odolávali 3 měsíce. Nakonec máme rovnou 2. Není to zas tak strašný, jen si prostě musí někdo :zipper_mouth: dát pozor na dvířka od klece.
24. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, a neměli jste nejdříve samečka a pak samičku asi tak měsíc co jí máte? Včera šel za mnou jeden klučík a dvěma holčinami a vyprávěl jak má křečky a ty se páří. A že budou mít mladý, a že samička nenosí 9měsíců jako máminky miminka, musela jsem zpomalit a poslouchala jsem je, byl to zážitek. :grinning: Děti byli nakupovat Ježíšky.
Ninuš, taky mi nic takového nesmí do bytu!!!!!! :slight_smile:
24. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, San jestli mate tolika mravencu v celym baraku, tak by vam meli barak vystrikat, vsechny byty, nam to v panelaku pomohlo a slehla se po tech parchantech zem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neco takovyho se kato projednavalo na schuzi,ale baby to nejak zakecaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

taky na me leze nejaka ryma. ach jo

a julka sice usla ve 20 hod,ale uz 5x jsem k ni musela jit aby si podudlala prso. uz jsem z toho nejak vycerpana :confounded:
24. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad prikrmy, ja davam nekdy uz i dopoledne cerstve ovoce - banan, strouhane jablicko, hrusku, pak v poledne masozeleninovy prikrm,nekdy i s prilohou-ryze, brambory, chystam se na jahly, pohanku atd, a odpoledne bud presnidavka, nebo ted zaciname jogurt, do ktereho pridavam ovoce, caj pijeme boifenyklovy, nebo bylinny a Kacenka da i 100ml a vecer kojeni, v noci tak dvakrat kojim, spis jednou, a rano taky kojim, no a obcas dostane krupku :grinning:
24. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
me boli v krku jako prase, ale jinak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: rymu nemam ani teplotu
24. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
San pujdem se druzit v patek?
24. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm, tak to me nevypije nic. s jogurtem jsme zacali teprve minuly tyden, nastrouhany ovoce jsem ani nezkousela dat... jsme nejak pozadu...
prilohy uz teda mame vyzkouseny. jahly a pohanku budu zkouset v nejblizsi dobe. vlocky uz jsme davali
v noci kojim tak 20x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to musi mit speciality jen moje dite? :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,v patek mi to zas na 99% nevyjde :frowning2: . ma prijet edovo babi a deda z jihlavska,dlouho juli nevideli, tak se jim budu venovat. teda o babi ani tak nejde,ta se zdrzi do utery,ale deda se ve tri bude vracet zase zpatky a nez vsechny obejde. musi ji proste videt,jinak by mi to neodpustili...

tak od 20 hod po seste co place a musim jit znovu uspavat :confounded:
24. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už se stříkalo 2x a taky se dávali mystičky a nepomohlo nic. Potvory jsou tu snáma pořád.
Jíťo máme 2 samečky, tak doufám, že se paní nepřehlídla :fearful: :grinning: .
24. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozor OPRAVA - ne snáma, ale s náma ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem 4 káťám přejeme vše nej,nej,nejlepší :grinning: :grinning: :grinning:

jo a míša si to zase vybrala,prostě pátá raní je její,už aby měla ty zuby venku :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
25. lis 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

Všem našim KAČENKÁM vše nej nej nej nej nej nejlepší k svátku :wink:
25. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alči před námi to opravovat nemusíš my neprudíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Káto koukám že dětičky krmíme podobně my davám taky někdy i dopoledne
25. lis 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
my meli strasnou noc,jsem uplne ko :rolling_eyes: :confounded:

kacenkam tez preji vse nej,nej,nej :slight_smile:
25. lis 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš jak pak to???

Já dneska razím na poslední rehabelitaci tak v 10 má přijít babi a bude hlídat Honza je opět na té hovadině, jinak uprostřed malého náměstí stojí vánoční strom ale zatím bez světýlek
25. lis 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska spinkaly od 20hod - 3:00 mlíčko a od 4:00 - 8:00
25. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
usnula sice ve 20 hod,ale do 23 byla vzhuru s placem 8x ,pak uz ani neusnula,az v 1. do rana pak jeste parkrat vzhuru byla ale to uz slo. zkousela jsem ji dat i nutrilon jestli nema hlad,ale to nechtela
25. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

též přeji všem Kačenkám vše nej nej nej...... :slight_smile:
U nás dnes noc klidná, klasika ve 3 mlíčko a pak až do 7 jsme spinkali. Teď už spinká zase, ale jak dlouho.
25. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
taky přeju Katkám vše nej
včera jsem večer na netu nebyla - jsem byla cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
luci - ta vkládačka je super, na něco takovýho jsem si taky myslela. Kdejste jí kupovaly???
Sandří - my měli v pronájmu taky mravence, ale do toho musí jít celý barák a stříkat to pravidelně, nám tam chodila firma i 2x do měsíce a sami chlapi říkali, že jakmile jeden byt vynechá, tak to nemá smysl. Jinak uklízet veškeré jídlo a co jde tak do lednice, oni se dostali i do špajzu. Ale byla to fakt hrůza. :angry:
25. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári já nevím,kupovala to mamka,ale myslím,že jsem je norálně viděla v hračkárně :wink:
25. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári našla jsem to,já věděla,že jsem to někde viděla http://www.wiky.cz/wiky-drevena-skladanka-krtecek-1.html?pid=190,v táboře jsou dvě hračkárny wiky,ještě se zkus kouknout na stránky www.olymptoy.cz tam sice vkládačky s krtkem nejsou,ale je tam spousta jinejch se zvířátkama,já odsud budu v pátek objednávat,tak kdyby se ti něco líbilo,tak to můžu vzít a ninka by ti to přivezla do Strakonic,vid nini :wink:
25. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám takovou radost,kamarádce ve Vídni se dneska těsně po půlnoci narodila holčička Lara :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata, moc dekujeme za prani k svatku, holky normalne dneska je to presne rok co jsem se dozvedela ze cekame holcicku, a ta holcicka uz mi tu leze a radi jako dablik :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jo a noc jsme mely taky na prdlacku asi 4 jsme behem noci byly vzhuru a vstavacka v sest, jsem uplne vystavena a vycucla, a okousana, Kacka musela dudat, jedine tak zase v noci zabrala :confounded:
25. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky prejeme kacenkam vse nejlepsi k svatku :grinning: mi ted prijeli je tam krasne zejtra jdeeme na to vitani jsem zvedava jak to adam zvladne doufam ze bude aspon trochu vvyspalej jinak to bude mazec :angry:ted spi v sedacce dnes se budu valet az usne odpoledne v kocaru uz se tesim :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si ohřála obídek,míša byla neskutečně protivná,asi jí ty zuby tentokrát opravdu bolí :frowning2: :frowning2: ,tak usnula,aspon se dřív probudí a půjdeme ven na prochajdu,když je tam tak krásně,dopoledne bylo na sluníčku takový teplo,že jsem jí i sundala čepičku,byly jsme tý kamarádce koupit nějakou drobnost,protože říká že nic nechce :wink: :wink: ,tak jsme zašly do hračkárny,prodává tam i oblečení a měla napsáno,že má slevy až 70% na nový věci,no mě se fakt skoro nic nelíbilo a to,co by se mi líbilo zas nebylo o tolik zlevněný :frowning2: ,tak jsem zašla do sekáče a koupila nádherný tričičko a dupajdy,dohromady za 75 kč :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek