• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
lucy, tak to bude mit kamaradka radost :wink:

me je dneska mizerne. tak jsem byla v lekarne aspon pro celaskon a kapky do nosu,julka v ramci prochazky usnula, tak je na balkone. ja pujdu poklidit. je mi ted lip,dala jsem si paralen, tak docela zabral. nesnasim chripky :rolling_eyes:
25. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

my taky prejeme Katam a Kacenkam vse nejlepsi ke svatku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

My jsme akorat prisli z venku, dneska bylo prekrasne :dizzy_face:
Kez by to tak chtelo jeste vydrzet.

Jinak my ted mame noci taky horsi, nekdy lepsi :confounded:
25. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

i já se přidávám ke gratulaci všem Kačenkám :slight_smile: .

Dnes bylo opravdu krásně. Také jsem s Terkou vyjela ven. Teploty už nemá, tak jsem jí trochu provětrala. Zdá se mi, že venku se jí dýchá líp než doma.

Co se týká dárků, tak mám úplně vygumováno. Vůbec netuším, co mám kupovat. To co bych chtěla je mooooc drahý :frowning2: . Lovím na netu, ale inspirace žádná. Větší problém je něco vymyslet Lukymu. Hračky už ho moc neberou a oblečení už vůbec ne.
25. lis 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, jsem rada, ze uz mam vsechny darky nakoupene :slight_smile:
Uz jenom zabalit, to zase bude na noc :grinning:

Alco, ani se te nedivim, v tomhle veku je tezke neco vymyslet :confounded:
25. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny on už by rád třeba mobil, ale já si myslím, že na to má ještě čas.
25. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky my sjem taky dneska byli celé odpoledne venku - bylo nádherně kdo by řekl že je konec listopadu, byli jsme v Dráčiku a malému jsme koupily ježíška
25. lis 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky my sjem taky dneska byli celé odpoledne venku - bylo nádherně kdo by řekl že je konec listopadu, byli jsme v Dráčiku a malému jsme koupily ježíška dostala jsem kartičku a pak na každém nákupu budu mít slevu 7% a když tam budou mít něco za pohádkovou cenu tak to platí pro držitele karty - jo mají tam za pohádkovou cenu toho pejska a vyjde z 999,- na 849,-
25. lis 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčí v dnešní době si myslím že už brzo není na mobil když mě říkala známá v první třídě má 90%dětí mobil já si pamatuju že první mobil jsem měla v 17 a byl to Alcatel :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Nin já taky měla první Alcatel :grinning: , takový pádlo.
Když ono je to potom jen pro zlost. Všude ho chtějí tahat sebou, pak si s ním hrajou ve škole a je z toho zle. Slyším to od Lukyho každou chvilku.
A kartu z Dráčiku mám taky. Je to fajn mít slevy, i když je malá, ale aspoň něco.
25. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale taky si myslim, ze v dnesni dobe maji mobil i prvnacci. Na jednu stranu je to dobre, na druhou ne.
Ja mela prvni mobil sagem, a to uz byla jako masina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Je, Nin, tak to je dobra cena :slight_smile:
A koupili jste jeste neco?
Tak nejlepsi cena pejska byla zatim v tom odkazu, jak si nam posilala.
25. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem nejdřív chtěla toho pejska objednat z toho odkazu kvůli připadně reklamaci jsme toho hafana koupily v Dráčiku, když budeš chtít není problém ti jí půjčit.

takže má malej to do té vany jak jsem minule házela odkaz, ted už toho pejska a plus i tohle http://www.babyshopdino.cz/fisher-price-skladaci-krouzky-chrastici-n1070/d-71476/
25. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, to je fakt s tou pripadnou reklamaci.
A ty krouzky jsou taky pekne.
Nekonci dneska nahodou neco v te aukci? Jak si sem taky hazela odkaz?
25. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo končí ty kostky včera končily jedny a šli z 1,- na 590,- a ty jedny jsou zatím na 136,- a do konce jsou 3 hod to půjdou ještě nahoru já bych za ně dala max 250,- jelikož jsou dvoje a to by normálně stali oboje v krámu cca 500,-
Když budeš tu kartičku chtít půjčit tak není problém
25. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u nás se spinká to pak bude kanec brzo vzhuru odpoll spinkal cca 45 min a jinak dělal u babičky kravinky :grinning:
25. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
si říkám jestli si nemám jít lehnout taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale néééé dneska jsem zvědavá na Dům snů jdu kouřit
25. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přišel nám doplatek za vodu 670,- (díky bohu já se uplně bála kolik to bude )
25. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....ale taky nám mohly vracet :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, to jo, pak uz jsou drahe.

Jo jo, pokud bych karticku potrebovala, tak se ozvu :wink: :slight_smile:

Tak to doplatek neni zase tak sileny, ale je fakt, ze mohli neco vratit :grinning: Ted by to nebylo k zahozeni, co?
Jeste, ze mame studnu :slight_smile:

My jeste nespinkame, ale jsme vzhuru od pul 3h :confounded:
25. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mohly my taky máme studnu ale stejně :frowning2: a splatnost je do 10.12 nechápu proč takhle trapně dělají vyučtování
25. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mohly my taky máme studnu ale stejně :frowning2: a splatnost je do 10.12 nechápu proč takhle trapně dělají vyučtování
Já stejně nechápu když to někdo vyšroubuje takhle nahoru že si nespočíta kolik ho to vyjde v krámu v té první aukci tej co to vyhrála vyjdou o dost dráž a to ještě + poštovné
25. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych byla radši kdyby ještě nespinkal takhle bude brzo budíček :sweat_smile:
25. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holt to nekoho nebavi nakupovat v kamennym obchode, nebo na to nema cas, tezko rict :unamused:
To ja si vzdycky vsechno radeji obhlidnu, abych to pak mela co nejlevnejsi :slight_smile:
25. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, my ted vstavame tak v tech 5h, a pak uz se nespi :confounded: jak kdy
25. lis 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To uz se pak budi navzajem, pac je mam uz u sebe v posteli :slight_smile:
25. lis 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - díky za odkazy.............
alco - i já měla alcatel, v 21!!!
Jakubovo bejvalá chtěla pro malýho telefon už v mateřské školece - nechápu, neuměl číst, nic............... jsem mu řekla A Ť začíná šetřit v 18 na byt a auto :grinning:
25. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klari, dobry :grinning: :grinning: :grinning:
ja mela 1. tel v 15-ti a byla to nokie 5110 :slight_smile:
a taky si myslim ze uz neni brzo na tel.

nin,ty krouzky jsou super,julka je ma a miluje je :slight_smile:

u nas uz se spi,tak jsem zvedava na jak dlouho :sweat_smile:
25. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim holky :slight_smile:
u nas uz se taky chrni, byl vzhuru od pul4 a to by do sedmi nevydrzel, takze u nas bude taky brzo budicek
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
vyklubal se nam treti zub, jednicka nahore

ja bych toho hraciho pejska chtela taky ale asi pockam na pristi vanoce, to uz si ho uzije vic
25. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petu,tak gratuluju :wink:. ja myslim ze nam taky rasi dalsi,ale uvidime.

me byla vzhuru od 3, tak uz byla taky unavena.
25. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak kluci usinaji jdu zehlit :frowning2: a cumet na postu vubec nevim co k vanocum nakupovat pro kluky jo ale pro rodice to vubec nevim to zase budeme nakupovat na posledni chvili :grinning:
25. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze se anina dlouho neukazala
25. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek