• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

No já když jsem si vzpoměla co má pro malého mamina a my tak to jsem zvědavá kolik toho dostane přiští rok už mu nic kupovat nebudu ted ještě pro rodiče ty dárkové koše - kosmetiku už mám ješttě jídlo a pak naaranžovat a něco malé Kačence a je to za námi
25. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je krásná sekačka od 18 měsíců http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4405714
25. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri: asi je naštvaná nebo uražená, kdo ví
25. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já bych pro malého chtěla ještě tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22800507&tab=2 chtěla jsem to koupit dneska v Dračiku ale neměly to a tam to stojí 199,-
25. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sedacka dobra :grinning:

julka ma jen ty chrastici krouzky a pak nejaky hracky jeste po me. tak ja cekam na vanoce jako na smilovani ze si zas bude mit s cim hrat :sweat_smile:
25. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin a prosim te, co je ta hracka jak si ji moc chvalila kdyz jsme spolu byli venku? nemuzu si vzpomenout :sweat_smile:
25. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři určitě myslíš ten zvukový vláček
25. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsou krasny bodycka. koukala jsem na ne uz jako tehule,ale ta cena...
25. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jukni na facebooku na fotky album Brouček a tam Honzík sedí a v klíně má tu hračku ta ho nadchla ze všech nejvíc a je super a v dračiku jí mají za 199,- a mají bud tenhle vláček a nebo farmu a tu taky za 199,-
25. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
diky :wink:
25. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé a tyhle samolepky na auto to objednám na to naše :slight_smile: http://www.cesky.bess.sk/?p=productsList&iCategory=15&sName=Samolepky-na-auto
25. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jsou dobry :slight_smile:.
25. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin - samolepky super, už jsem je objednávala loni a letos zase pro ségru a jakuba k vánocům.
25. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je taky objednám jsou super, jsem to viděla u někoho na autě a líbilo se mi to
25. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, budeš objednávat ty samolepky? Jestli ano, přidala bych se. :slight_smile:
Jinak my máme bodýčko miluji taťku a je super, krásná bavlna. :slight_smile:
Já se tady přebírám v šatičkách a vymýšlím co Terce zítra obléci, ach jo.
25. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš jo jasně budu je objednávat tak se určitě domluvíme vyber jakou chceš jakej cheš text a barvu samolepky a jestli lepení zevnitř nebo zvenku a já je pak objednám alespon se podělíme o poštovné.
Vy máte vlastně zítra to vítání :wink: to bych brala ještě jednou těch 5000,- bylo příjemných :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu čučet na Dům snů
25. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn, kouknu na to a napíšu.
Máme a štvou mi, že je to tak brzo, zrovna okolo 9 spíme a budu muset vylezt brzo vypravit se a pak se věnovat Terce.
Korunky schováme Terynce. :slight_smile:
25. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj taky premyslim jak to udelat se spanim na zejtrek rano ten bude hotovej no snad to nejak zvladne nespat jinak uz obleceni mam pro nej pripraveny ale hodne blinka tak snad to pekny nepobleje :grinning: v zaloze mam uz trochu horsi :grinning: koukala jsem na postu trochu jsem si pobrecela :wink:
25. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitus zejtra se tam uvidime :slight_smile: jdu nakonec s kamaradkou mam radost ze nepujdeme sami
25. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, my taky hodně blinkáme, tak jsem zvědavá. Všichni mi říkají, že to bude ok, že tam bude koukat po okolí, no snad to bude jen chvilku. Vezmu čajík, kdyby nešla jinak utišit. :slight_smile:
No já jí zkusila jedny šatičky, ale teď jsem vybrala ještě jeden model, tak nevím. Tak strašně nerada se oblíká. Já jí měla taky puštěnou, ale spíše jako kulisu. :slight_smile:
25. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
oblikani taky nesnasime ma normalne nervy kdyz ho oblikam takhle malej a co dokaze vypustit sty pusinky :grinning:
25. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej mě celé vítaní prospal :grinning: :grinning: :grinning: jen když ty holčičky začaly hrát na flétnu a zpívat tak sebou škubnul ale spinkal dál super je že nahoru mužeš z kočárem a nechá se před tou síní
25. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
přijde mi, že to vypustí vždycky jak naschvál, za to oblékání, a vždycky když je čistá.
My jdeme s tatínkem a možná přijede i mamka, ale to zatím nemáme potvrzené.
25. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojedeme autem, tak naštěstí kočár řešit nemusím, sedačku tam snad někde necháme, nebo jí mám vzít jen na ruku?
25. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, je tam fotografka?
25. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš jo jo je tam fotografka a my měly i svůj foták

Tak jsem dokoukala dům snů ty to napínají
25. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny tak ty druhé kostky se vyšplhaly na 470 + 60,- poštovné
25. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna jsme zbalili nabiječky na foťák a video.
Musíme se nechat fotit? Prosím tě v kolikátém patře to je? Nekoukám na to.
25. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek