• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ne ne bude se ptát jestli se chcete nechat vyfotit ale není to podmínkou ale fotky ač dražší jsou hezký :slight_smile:
Ty vado mám pocut že v prvním patře
25. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mažu na kutě přeji dobrou noc všem a holkám zítra hezké vítání :slight_smile:
25. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se nerada fotím, ale mohli by jsme mít alespoň jednu společnou fotku. :grinning:
Ninuš, děkujeme, taky mažu na kutě, dobrou noc.
25. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

holky, uzijte si pekne vitani, a at vam deticky vydrzi :wink: :slight_smile:

Nin, tak to se kostky vysplhaly sakra vysoko.

My jsme dneska meli noc pomerne dobrou, v ramci moznosti :grinning:
Snad se to uz zlepsi.
26. lis 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jdeme s klukama na 8. mesicini prohlidku, tak jsem zvedava na vahy :slight_smile:
26. lis 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

přejeme příjemné vítání :wink: :wink:

kolegyně z práce dneska ráno porodila chlapečka :wink: ,tak se nám to úspěšně rozrůstá

za chvíli jedeme na logopedii a pak na nákup do tesca,tak se mrknu,jestli budou mít ten mluvící strom :wink:

my noc taky docela dobrou,o půlnoci jsem míše namazala zuby,málem mi ukousla prst,myslela si,že jí strkám flašku,pak jsme místo dávky čaje udělala jednu mlíka a k ránu znovu namazala,probudily jí až ve čtvrt na osm prdíci,byly to pěkný rány z děla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre rano :slight_smile:
anny,klukum vse nej :wink:

my tez v ramci moznosti noc dobra

preju hezky vitani :slight_smile:
26. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné ráno,
dnes to vypadá zase na krásný den :slight_smile: .

Holky užijte si vítání občánků :slight_smile: .
26. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jakou mas masticku na ty rostouci zoubky?
A je to k necemu?

Sandri, kluci dekujou :slight_smile:

Jo jo, dneska bude jako vcera :dizzy_face: jupi

Tak uz jsem stihla vyprat dve pracky, tak to jdu povesit ven.
26. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeji dobré ránko

Anny klukům vše nej nej nej k 8 měsícům :grinning: nám řekla Dr že máme přijít až v roce na prohlídku ale zajdu tam dřív naposledy ho vážila v 6 m

jo my taky mažeme dásničky calgelem a řekla bych že to pomáhá

Holky taky vám přeji aby jste si užily vítání

Luci to budeš moc hodná když se podíváš po tom stromě děkuji
26. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny ta jsi ale šikovná, už 2 pračky?
Já vařím cizrnu, chci udělat salát. Dělám ho poprvé, tak jsem na to zvědavá.
26. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já díky bohu nemusím dneska vařit uvařila jsem včera večer tak mám klid :grinning:
Dneska bude krásně tak vyrazíme odpol ven at si užijeme sluníčka, škoda jen že se neuskutečnil ten sraz :frowning2:
26. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ho zkusim koupit, az nam zase polezou dalsi, at jsme pripraveny :slight_smile:

My jsme taky byli naposledy v 6 mesicich, ale rekl, at dorazime zase v 8. A zrovna to vyslo uplne presne.
Ted akorat byli hosi v inkubatoru, taaaak strasne to leti :cry:

Ja dneska taky nevarim, jen teda pro kluky a to uz mam hotove :slight_smile:
Dneska jsem opet nejaka aktivka :grinning:
To bude tim pocasim.

Cizrnu jsem taky jeste nedelala.

Jo, holky, nemate nektera nejaky recept s kapustou? Mam ji plnou misku a nevim co s ni???
26. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zase šumím na stránky pracáku a nic :frowning2: :frowning2: mě překvapilo že na prodavače motorových vozidel chtějí vyšší odborné vzdělání :angry: :angry: :angry: :angry:
26. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55076 dělám tohle docela často u nás to vede
26. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne šumím mělo tam být čumím :grinning: :grinning: tatka mě tu nenechal cigárka tak si počkám do odpoledne až půjdeme ven :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, tak ten recept vypada fakt pekne :slight_smile:
Ten zitra udelam, koupim dneska maso a bude to.
Dik :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky nemam cigaretky, tak cekam do odpoledne az vyrazime ven :grinning:. ale ja kocarkovat moc nebudu,necitim se na to. musim do mesta,do dmka a pak me vystrida mamka. sice jsem chtela odpocivat,ale mam smulu, musim nebo spis chci poklidit kdyz prijedou ty ed. prarodice. a to jsem myslela ze vymaluju predsin aby to bylo vse hotovo,ale kaslu na to
26. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
není za co :grinning: :grinning: tak jdu udělat malímu mlíčko a vypadá to že půjde spinkat blíží se jeho hodina dopoledního spánku
26. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to jsem dopadly viď :grinning: :grinning: :grinning: já se dneska taky necítím moc ok jsem nějaká přepadlá ale využiju poslední hezký dny stejně kdo by to řekl na konci listopadu a venku takhle hezky
26. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to des :grinning:. kdyby si tak clovek mohl jentak lezet a treba cist a kuryrovat :dizzy_face: . jenze to mi nehrozi. babi si bude chtit uzit julci,tak budu muset travit cas u tchyne a koukat na svagra :confounded: :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anicko taky preji klukum vse nej, at jsou na maminku hodni a hlavne at jsou zdravi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jsme zpátky,na logopedii byla s honzíkem mooooc spokojená,že se mu dobře rozvíjí slovní zásoba,při odchodu nám řekla,že je to výraznej pokrok a že vůbec nečekala,že by to mohlo jít tak rychle :wink: ,tak jsem ráda,to pohladí po duši a dodá sebevědomí,i tatka byl spokojenej :wink: :wink:

holky mám pro vás blbou zprávu,ale ten strom jsem tam nikde nenašla a to jsem ty hračky prošmejdila 3x :frowning2: :frowning2: ,ale měli spoustu jinejch a docela dost ve slevě a na dveřích nápis,že na veškerý plyšáky maj 20 % slevu,měli tam v akci i tu mluvící knížku od FP,jak máme my,jinak jsem se zase plácla přes kapsu a udělala nákup za 1500 kč,ale nakoupila jsem do zásoby nutroš,ten nám brzy dojde a plíny,maj tesco essential za 199 kč a my je ted používáme,jsme s nima spokojený,dala bych je na stejnou úroven jako pampers a huggiess

anny:používám kamistad a řekla bych že účinek má
26. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy, tak to jsou z logopedie super zpravy :wink:. to je vyborny :slight_smile:

jsi hodna zes koukala na ten strom,nic se nedeje ze nenasla :slight_smile:

my gel nedavame zadny,zatim. dnes jsem julce koukala do pusinky,tak ty nase 2 ratafaky uz jsou nadherne videt a vedle nich jsou dalsi carky,dve. ale citit nejsou. tak uvidime kdy vylezou :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky na vitani dobry ale cekala jsem od toho trochu vic u dominika tam deticky zazpivali ted tam jenom promluvila a konec ale penize dobry :grinning: adamek to vydrzel a to nespal od 6hod. tak jsem cekala ze bude vyvadet :wink: jinak jitus ja te tam nepoznala vubec nevim jestl si tam byla skoda :grinning: taky mam radost kdyz na logopedii domika pochvali a jsou videt pokroky ted mame prijit azz v lednu na ř a mame to za sebou ale co se tyce mluveni dost jsme si uzili :frowning2:
26. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi:jmenuje se sestra Stará?
26. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě je tady docela by mě zsajímalo na kolik se nakonec vyšplhá http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4400871
26. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,dik,uz ho mame :grinning:
dnes jsme byli s mamkou v drackovi, tak jsem ji k svatku koupila kachnicku v kouli od FP a pak zviratka do vany. k vanocum mluvici knizku od FP a mamka ji koupila ten hrnec :slight_smile:
26. lis 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukala jsem tam i na tu uklidnujici hvezdicku od FP a docela me zklamala :unamused: . puvodne jsem ji chtela a rozmyslela jsem si to.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24993329&tab=2
26. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek