Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
25. lis 2009
Ne ne bude se ptát jestli se chcete nechat vyfotit ale není to podmínkou ale fotky ač dražší jsou hezký 🙂
Ty vado mám pocut že v prvním patře
ninus81
25. lis 2009
mažu na kutě přeji dobrou noc všem a holkám zítra hezké vítání 🙂
murecka76
25. lis 2009
No já se nerada fotím, ale mohli by jsme mít alespoň jednu společnou fotku. 😃
Ninuš, děkujeme, taky mažu na kutě, dobrou noc.
anny84
26. lis 2009
Dobre ranko,

holky, uzijte si pekne vitani, a at vam deticky vydrzi 😉 🙂

Nin, tak to se kostky vysplhaly sakra vysoko.

My jsme dneska meli noc pomerne dobrou, v ramci moznosti 😃
Snad se to uz zlepsi.
anny84
26. lis 2009
Dneska jdeme s klukama na 8. mesicini prohlidku, tak jsem zvedava na vahy 🙂
mispuli
26. lis 2009
ahoj holky

přejeme příjemné vítání 😉 😉

kolegyně z práce dneska ráno porodila chlapečka 😉 ,tak se nám to úspěšně rozrůstá

za chvíli jedeme na logopedii a pak na nákup do tesca,tak se mrknu,jestli budou mít ten mluvící strom 😉

my noc taky docela dobrou,o půlnoci jsem míše namazala zuby,málem mi ukousla prst,myslela si,že jí strkám flašku,pak jsme místo dávky čaje udělala jednu mlíka a k ránu znovu namazala,probudily jí až ve čtvrt na osm prdíci,byly to pěkný rány z děla :-p
sayastautor
26. lis 2009
dobre rano 🙂
anny,klukum vse nej 😉

my tez v ramci moznosti noc dobra

preju hezky vitani 🙂
tara78
26. lis 2009
Přeji krásné ráno,
dnes to vypadá zase na krásný den 🙂 .

Holky užijte si vítání občánků 🙂 .
anny84
26. lis 2009
Luci, jakou mas masticku na ty rostouci zoubky?
A je to k necemu?

Sandri, kluci dekujou 🙂

Jo jo, dneska bude jako vcera x-) jupi

Tak uz jsem stihla vyprat dve pracky, tak to jdu povesit ven.
ninus81
26. lis 2009
Holky přeji dobré ránko

Anny klukům vše nej nej nej k 8 měsícům 😃 nám řekla Dr že máme přijít až v roce na prohlídku ale zajdu tam dřív naposledy ho vážila v 6 m

jo my taky mažeme dásničky calgelem a řekla bych že to pomáhá

Holky taky vám přeji aby jste si užily vítání

Luci to budeš moc hodná když se podíváš po tom stromě děkuji
tara78
26. lis 2009
Anny ta jsi ale šikovná, už 2 pračky?
Já vařím cizrnu, chci udělat salát. Dělám ho poprvé, tak jsem na to zvědavá.
ninus81
26. lis 2009
No já díky bohu nemusím dneska vařit uvařila jsem včera večer tak mám klid 😃
Dneska bude krásně tak vyrazíme odpol ven at si užijeme sluníčka, škoda jen že se neuskutečnil ten sraz 😞
anny84
26. lis 2009
Tak ho zkusim koupit, az nam zase polezou dalsi, at jsme pripraveny 🙂

My jsme taky byli naposledy v 6 mesicich, ale rekl, at dorazime zase v 8. A zrovna to vyslo uplne presne.
Ted akorat byli hosi v inkubatoru, taaaak strasne to leti 😢

Ja dneska taky nevarim, jen teda pro kluky a to uz mam hotove 🙂
Dneska jsem opet nejaka aktivka 😃
To bude tim pocasim.

Cizrnu jsem taky jeste nedelala.

Jo, holky, nemate nektera nejaky recept s kapustou? Mam ji plnou misku a nevim co s ni???
ninus81
26. lis 2009
Tak zase šumím na stránky pracáku a nic 😞 😞 mě překvapilo že na prodavače motorových vozidel chtějí vyšší odborné vzdělání ]-( ]-( ]-( ]-(
ninus81
26. lis 2009
Anny http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55076 dělám tohle docela často u nás to vede
ninus81
26. lis 2009
já ne šumím mělo tam být čumím 😃 😃 tatka mě tu nenechal cigárka tak si počkám do odpoledne až půjdeme ven :-N
anny84
26. lis 2009
Joo, tak ten recept vypada fakt pekne 🙂
Ten zitra udelam, koupim dneska maso a bude to.
Dik 🙂
sayastautor
26. lis 2009
taky nemam cigaretky, tak cekam do odpoledne az vyrazime ven 😃. ale ja kocarkovat moc nebudu,necitim se na to. musim do mesta,do dmka a pak me vystrida mamka. sice jsem chtela odpocivat,ale mam smulu, musim nebo spis chci poklidit kdyz prijedou ty ed. prarodice. a to jsem myslela ze vymaluju predsin aby to bylo vse hotovo,ale kaslu na to
ninus81
26. lis 2009
není za co 😃 😃 tak jdu udělat malímu mlíčko a vypadá to že půjde spinkat blíží se jeho hodina dopoledního spánku
ninus81
26. lis 2009
Sandři to jsem dopadly viď 😃 😃 😃 já se dneska taky necítím moc ok jsem nějaká přepadlá ale využiju poslední hezký dny stejně kdo by to řekl na konci listopadu a venku takhle hezky
sayastautor
26. lis 2009
je to des 😃. kdyby si tak clovek mohl jentak lezet a treba cist a kuryrovat x-) . jenze to mi nehrozi. babi si bude chtit uzit julci,tak budu muset travit cas u tchyne a koukat na svagra :-S 8-( :-N 😃 😃 😃
kvikvicek
26. lis 2009
Anicko taky preji klukum vse nej, at jsou na maminku hodni a hlavne at jsou zdravi x-) x-) x-)
mispuli
26. lis 2009
ahoj holky,jsme zpátky,na logopedii byla s honzíkem mooooc spokojená,že se mu dobře rozvíjí slovní zásoba,při odchodu nám řekla,že je to výraznej pokrok a že vůbec nečekala,že by to mohlo jít tak rychle 😉 ,tak jsem ráda,to pohladí po duši a dodá sebevědomí,i tatka byl spokojenej 😉 😉

holky mám pro vás blbou zprávu,ale ten strom jsem tam nikde nenašla a to jsem ty hračky prošmejdila 3x 😞 😞 ,ale měli spoustu jinejch a docela dost ve slevě a na dveřích nápis,že na veškerý plyšáky maj 20 % slevu,měli tam v akci i tu mluvící knížku od FP,jak máme my,jinak jsem se zase plácla přes kapsu a udělala nákup za 1500 kč,ale nakoupila jsem do zásoby nutroš,ten nám brzy dojde a plíny,maj tesco essential za 199 kč a my je ted používáme,jsme s nima spokojený,dala bych je na stejnou úroven jako pampers a huggiess

anny:používám kamistad a řekla bych že účinek má
sayastautor
26. lis 2009
lucy, tak to jsou z logopedie super zpravy 😉. to je vyborny 🙂

jsi hodna zes koukala na ten strom,nic se nedeje ze nenasla 🙂

my gel nedavame zadny,zatim. dnes jsem julce koukala do pusinky,tak ty nase 2 ratafaky uz jsou nadherne videt a vedle nich jsou dalsi carky,dve. ale citit nejsou. tak uvidime kdy vylezou 🙂
adricc
26. lis 2009
ahoj holky na vitani dobry ale cekala jsem od toho trochu vic u dominika tam deticky zazpivali ted tam jenom promluvila a konec ale penize dobry 😃 adamek to vydrzel a to nespal od 6hod. tak jsem cekala ze bude vyvadet 😉 jinak jitus ja te tam nepoznala vubec nevim jestl si tam byla skoda 😃 taky mam radost kdyz na logopedii domika pochvali a jsou videt pokroky ted mame prijit azz v lednu na ř a mame to za sebou ale co se tyce mluveni dost jsme si uzili 😞
mispuli
26. lis 2009
zuzi:jmenuje se sestra Stará?
mispuli
26. lis 2009
a ještě je tady docela by mě zsajímalo na kolik se nakonec vyšplhá http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4400871
sayastautor
26. lis 2009
lucy,dik,uz ho mame 😃
dnes jsme byli s mamkou v drackovi, tak jsem ji k svatku koupila kachnicku v kouli od FP a pak zviratka do vany. k vanocum mluvici knizku od FP a mamka ji koupila ten hrnec 🙂
sayastautor
26. lis 2009
koukala jsem tam i na tu uklidnujici hvezdicku od FP a docela me zklamala :-| . puvodne jsem ji chtela a rozmyslela jsem si to.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24993329&tab=2