• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
tohle je ta kachnicka v kouli,ale ve skutecnosti je 100x hezci
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17371579&tab=2
26. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři ta kačenka je hezounká já ted sleduji na MMA tohle http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4422612 je to za super cenu jsem zvědavá kam se vyšplhá koukala jsem na ní v Dráčiku a je moc hezká,(tu bych chtěla jako jeden z dárku k roku ) já mám ohromnou radost že jsme koupily toho pejska a hrnec dotane od Kačenek. A od maminy tu tříkolku s tou vodící tyčí ta je od 9měsíců - 3 let a je nádherná :slight_smile: pak ješte stavebnici od FP a mobilní telefon od FP

Luci děkuji že jsi se koukla si myslím pokud to bylo v Tescu si to rozebraly zaměstnanci
26. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu trikolku chci k roku :slight_smile:. jak jsem psala odrazedlo :grinning:. mobil ma julka od 5.-ti mesicu a docela si s nim vyhraje :slight_smile:

zelvicka pekna,taky jsem na ni koukala :slight_smile:

jo a byla jsem v dm a nechala tam zas 500 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . a pak HAK :stuck_out_tongue_closed_eyes: . penize jen litaji.

tak jdu neco delat kdyz budeme mit tu navstevu :slight_smile:
26. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už se od půl sedmé spinká jelikož odpol malej nespinkal (no usnul jen na 30min) to budeme zase strašit brzo.

Sandři ty peníze lítají viď :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Tak se jdu pomalu svalit k televizi a počkat na Ordinaci :dizzy_face:
26. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas uz se taky spinka :slight_smile:

U doktora dobry, oba kluci maji presne 9kg, Adik 72cm a Davi 74cm.
Pak nam taky zkousel ten sluch, to byla sranda, ale slysime dobre :slight_smile:
Dalsi kontrolu mame v 10. mesicich.

Jinak nakupy v DM znam, to je vzdycky hrozny :grinning:
Tam to mam moc rada.
26. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak vítání bylo pěkné, ale ty dětičky fakt chyběli. Děkujeme za přání.
Adri, byla jsi to ty s tím chlapečkem jak hned usnul po obřadě, měli jste šedou zavinovačku do autosedačky? Kamarádka ti kupovala kafíčko bez mléka na pokladně? :grinning:

Anny, gratuluji k úspěchům u doktorky. :slight_smile: Pěkná váha. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ta ordinace to je něco ta veverka je pěkná čubk.... no a jak jsem viděla co bude příště tak ředitelka to samé
26. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky dobré ránko

Tak koukám včera tady byla účast mizivá :sweat_smile:
27. lis 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

presne tak, Ordinace uz je pekna volovina :unamused:
Co tam jeste nevymysli.

My dneska noc supeeer, Adik se jen dvakrat vzbudil, jsem z toho prespani vic unavena, jak kdyz se budi kazdou hodinu :grinning: :grinning:

Dneska budu delat to maso s kapustou, tak jsem zvedava :slight_smile:
27. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko
tak ja uz mam naklizeno, eda pro ne prave jel na nadrazi.
my noc taky celkem slusna :slight_smile:
27. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to u nás byl budíček ve 22 hod tak jsme čumákovaly do půl dvanácté a pak spinkal do 7
tak se mi včera povedlo vyhrát na MMA tu vkládací želvu od FP za 219,- ( Nová) tak mám z toho radost

Já ho budu dělat zítra :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si říkala kde jsi a ty si šurovala :grinning: :grinning: :grinning: máš naklizeno, napečeno, navařeno :grinning: :grinning: :grinning:

já jdu pověsit první pračku a naládovat další, mám zameteno, umyté nádobí no ještě aby ho někdo utřel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
napeceno ne,na to nemam a ze vcera co jsem varila v noci mam testoviny :grinning:
je mi porad mizerne :frowning2:. nejradsi bych lezela a nechala se obskakovat. bohuzel si o tom na dlouho muzu nechat jen zdat

nadobi mi prave myje mycka :dizzy_face: , vytreno mam. jen prach jsem neutrela,ale vsak se nikdo nezblazni :slight_smile:
27. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,my ted vyrazime ven na prochazku s kocarem dnes nejedeme do strakonic pace kure vstavali jsme v 6 nic moc :wink: jito jo to jsem byla ja ale ja nevim jak vypadas cernovlasa na mikado jinak nevim :grinning:
27. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha pecu kure ne pacu :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je dopolední spánková siesta
Já mám vyprané už 2 pračky, to pak nechci vidět tu kopici na žehlení
27. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že tady je mrtvo, já jsem si šla lehnout k malému a spaly jsme do ted :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, Ninuš ty se máš. :grinning: My se vztekáme pod hrazdou. :angry: :angry: :angry:

Adri, jojo to jsem byla já, takový slon v černým. :grinning:
27. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tak se hlásíme,co je doma manža je to děs, v úterý byl na operaci a tak nemůže nic dělat a já jsem z něj na nervy :confounded: musím mít pořád uklizeno a na chvilku si nesednu :angry:

nin s tou brigádou,číslo nemám,ale najdu na netu tu firmu já totiž nevím ani jak se to jmenuje a pak ti to písnu
jinak dneska jsem konečně dala ty slevový kuponky do obálky a hodila u nás do schránky tak doufám že to dojde,potom holky písněte

venoušek si dneska šel sám od sebe lehnout nahoru do ložnice,jinak už přes den moc nespíme
27. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin máš IP :wink:
27. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám tady mrtvo :unamused:

u nás fouká tak hnusnej vítr a chvilkama i prší,takže ven to nejde... :confounded:
malej si hraje v ložnici,nechce teď být vůbec s námi dole,protože ho bába pořád tahá k sobě, nejradši by byla kdyby k nám chodil jenom spát a jinak byl s ní... holky já už s ním nemůžu jezdit ani nakupovat,jak jsem na tom :cry:
27. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak ted kojim a pak toho malyho protivaka dam spat do kocaru ven aby mi neuletel tam je peknej vitr :grinning: odpoledne zajede kamoska s malou nikolkou tak se tesim a koukneme na ten facebook snad uz mi to nekdo vysvetli :grinning: :grinning: jo jitus tak uz vim ne ze bych v tobe videla slona haha obcas jsme se stretli pohledem tak aspon neco :grinning: :grinning: :wink:
27. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, to ani nevím. :grinning: :grinning: :grinning: Koukali jsme jaký má holčička ošklivý kašel. :unamused: Tady je taky vítr, my se zrovna vrátili z venka, už jsme dnes byli 3x, vůbec nechce spát v postýlce, takže uspím a pak dospává doma.
Luci, to rozsvícení stromku může být pěkný, ale je to asi až od 17hod. a to je na nás dost pozdě, no uvidím, možná zase pojedeme na 2dny k babičce. :slight_smile: Taky potřebujeme nějakou chůvu, aby jsme mohli vyrazit po nákupech, nechci Terku tahat po nákupech a ani nemá člověk klid na výběr. Kdybych alespoň věděla co. :angry: :angry:
27. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo ma ho uz dlouho dobry tri tejdny a nemuze se ho zbavit a dostala i jak maji asmatici ten fukar nebo jak se tomu nadava ma nabeh na astma tak adamek spi venku za pul hodky dorazi kamoska jdu poklidit par drobnosti aby se nelekla :grinning:
27. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Jíto,rozsvícení je v 17:00,já jsem zvědavá na ten vánoční trh na nádvoří kaplanky
27. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byl fakt ošklivý, chudák holčička. :frowning2:
No právě, ten trh mě láká, no uvidíme, jestli budeme v neděli u babičky a jestli tam zůstaneme.
My už spinkáme 2hodinky v kočárku doma a já si dáchla v křesle. :grinning: Poprvé od porodu jsem si schrupla přes den, no dobrých 20min. :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak maso se povedlo, a melo uspech :slight_smile:

U nas byl dneska taky pekny vichr, ted samozrejme ustal, kdyz uz jsme doma :confounded:

My mame v nedeli take vanocni trhy, a pak rozsviceni stromecku :slight_smile:
27. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se opět spinká od půl čtvrté a spí jak malej tak velkej Honza :grinning: :grinning: a samozřejmě i Rex :grinning: :grinning: to zase bude malej akční do pozdních hodin. Ven jsme dneska nešli protože trochu pokašláváme tak jsem do toho větru nechtěla malého brát.
27. lis 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas se pokousime usnout doma v posteli, tatka se obetoval :grinning: Ale porad tam kluci zpivaji, predpokladam, ze spi jenom tatka :grinning: :grinning: :grinning:

Ja jdu neco poklidit.
27. lis 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek