• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
mamka ted nosi moje obleceni a ja vubec nemuzu verit tomu ze je moje, ze jsem byla takova hubenoura :dizzy_face:

Zdeni, pujdu, ale dyl, dneska jde jeste na pivco, ale jen na chvili :slight_smile:. Nebojim se, protoze ja nez se nekam dokutalim, tak dojdu jen tak 200 m pred barak :grinning:
4. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nakupuju pro venďu taky v sekáčích, jezdím do sušice tam je značkový Next a potom po internetu a jsem spokojená a navíc pořád objednáváme od jedný paní co má o 3 měsíce staršího chlapečka takže nám to akorát vychází :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ono taky s nasim palicatym psem nekam jit je o nervy :sweat_smile:. takze takhle staci :grinning:
4. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža je dneska taky na pivku, ve středu chodí hrát na 18 hod. fotbal a pak si zajde na 2 a přijde domů kolem 23 hod. i když dneska slíbil že přijde dřív
já nemůžu sama vyjít ani teď na dvůr k nám, jsem pos.... až za ušima,nedej bože kdyby teď někdo zazvonil,to snad zalezu pod stůl a budu čekat, já se strašně bojím :fearful: :zipper_mouth:
4. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastně vy máte ještě pejska na toho jsem úplně zapomněla
4. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nakupuju po sekáčích a taky v Sušici jsem nakupovala v dětském sekáči a tak nádherné věci že by člověk neřekl že jsou ze sekáče - a taky next jsem na tu značku trochu ujetá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nase rodina po sekacich nakupuje hodne. Ja jen neco, to uz se mi to musi libit.
vcera tu byla babi a zas koupila neco male, kdyz opomenu to, ze me zakazala neco kupovat ze toho mam dost, tak me pobavilo jaky uz nema odhad. nakoupila veci kde i na cedulce ma psanou velikost na 1 rok a myslela si ze mala to ma na leto, max. podzim a nenechala si vymluvit ze ne. ale mela radost :grinning:
4. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nakupuju jenom next,toho máme doma hafo a tak nádherný hadříky, jen na ven kupuju něco co když malej zničí mi líto nebude
4. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ten můj byl taky na pivku ale ted už je v pelechu pomohl mi stím masem na omáčku a šel si lehnout ráno vstává v 3hod do práce, to zase budu celej den sama :unamused: :unamused: :unamused: no kecám sama ne ze psem ale ta naše mrcha si nechce povídat :grinning: :grinning:
Ještě že zajede segra - jinak bych se nudou asi zbláznila
4. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandruš ale to se ti neztratí, já už teď nakupuju na 2,5 roku - 3 roky, jsem hodně vepředu,ale neztratí se mi to a navíc ušetřím,protože nakoupím dopředu a mám klid pár měsíců :slight_smile: a když nám chce někdo něco koupit tak říkám rovnou na 3 roky :grinning:
4. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krasny veci maji i na velkym namesti v tom anglickem sekaci :slight_smile:. Taky odsud mam jen next, HM, cherokee

Jo, ten nas hlidac by mi pomohl :grinning:. ten by zlodeje jeste privital :grinning:

manza kdyz ma ranni, tak zajde ve st a pa na ping pong, to jde tak od 17 do 21 hod a fakt moc nepije, tak 3 pivka a na dyl ho ted moc poustet nechci, kdyby nahodou uz to prislo, tak aby mi ho pustili na sal :sweat_smile:
4. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já jsem doma celý den sama jenom s malým ale zabavíme se i když malinkej když usne tak je mi smutno,tak sednu ke koníkovi a listuju na netu :grinning:
4. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já v nich na sebe nakupovala občas - a vždycky skvělý kousky
Na malého mám většinu Next hadříků jak ze sekáče tak z mimibazaru a nebo z laclíku :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra čekám že mě snad dorazí bordura co mám objednanou a dekorace a abych o víkendu vyzdobila pokojíček - chtěla jsem vám sem hodit odkaz jakou mám vybranou ale nakonec jsem odolala a pak hodím fotečky rovnou pokojíku
4. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastně jóóó vy jdete rodit spolu :dizzy_face:
ninus a přítel se taky chystá?
4. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja vim, ja jsem za to rada :slight_smile:. me jen vytaci tim, jak si nikdy neodpousti rejpnout, ale ty nesmis :angry: . mas toho dost.
to uz nam na leto koupila i saticky a sukynku, tak doufam ze jich nenakoupi vic, protoze si chci taky nejakou vybrat :grinning:
Jo a jeste dodala, to jsem se taky zasmala :grinning:. a hlavne uz to nesmi byt kluk (kvuli te sukynce ze sekace :grinning:)
4. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nakupuju v laclíkovi a taky na lili :grinning:
já se ráda pokochám až hotovým pokojíčkem
pro malýho jsem vybrala pokojík méďu pú ale nevím jestli bude ještě za 4 roky aktuální, což to možná ještě jo ale aby mi v 8 letech neřekl co to mám za pokojík
4. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, tak to je jediná postýlka co odpovídala mým představám a dělají jí i v olši. Fakt pěkná. Kouknu ještě v ČB v bejbycentru, když jsme tam byli na kočárek tak už jsem taky koukala, ale nějak tomu moc nevěnovala pozornost, řešila jsem přebalovák. Byla jsem trošku překvapená z výběru kočárků. Mají jich tam tolik a my nevybrali. :frowning2:
No ten muj když jde tak mě co chvilku volá jestli jsem ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a naštve mě když chrupkám a on volá jestli náhodou nerodím :grinning: :grinning: :grinning:

Já doufám že bude u porodu, pokud nebude v práci - jelikož rozváží zboží po republice tak se nikdy neví kde bude mám z toho obavy chce tam být i on a já ho tam taky moc chci
já nakupuju pro ségry andrejku šatičky a sukýnky, pro ty holčičky toho je tolik že bych jí chtěla hned ale věřím tomu že to bude kluk jako buk i podruhý :grinning:
4. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdem jdem a uz se oba tesime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jen lidi okolo nas to moc nepobiraj. omlouva je teda to, ze jeste nemaj deti. ale chtej mi, zrovna minulej vikend tahat manzu na diskoteku a nebo az do rana po hospodach :rolling_eyes: . Me by to jindy ani treba zas tolik nevadilo, ale kdyz mame slibeny porod kazdym dnem, tak je logicky ze potrebuju aby byl spis se mnou a hlavne strizlivy. jinak je mi houby platny. tak to me vytaci :rolling_eyes: . samozrejme manza to chape, ale je za podpantoflaka :sweat_smile:
4. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manža chodil na pivko před porodem ale stejně kdyby to na mě přišlo tak by řídit nemohl, bych snad musela řídit já a to nevím nevím :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandruš to známe,oni to poznají až budou čekat svoje děti
4. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu postýlku dělají ve variantách - přírodní(borovice)
- vanilka ( buk)
- přírodní ( buk)
- olše ( buk )

jukni na www.scarlett.cz - je to celej katalog ale nejsou tam uvedené ceny
4. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
postýlky nový se mi taky moc líbily s tím šuplíkem ale já jsem měla na malýho ještě po vaškovi a stačila mi a nehrozí že by jsme kupovali na druhý novou :unamused:
4. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z toho si nic nedělej, přesně tak oni to poznají až budou čekat své děti.
Já se taky obávám aby to na mě nepřišlo když bude drahej na pivku :slight_smile: to by mě tam asi musel odvézt pes
4. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky bohu že mám v pohotovosti celou rodinku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nemusíš mít strach,někdo tě tam odveze :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš moc děkuji.
Možná taky budeme mít starší. Mamky známý říkal jednou, že má postýlku v garáži a že jeho dcera jí nechtěla, tak jsem mamce dala za úkol zjistit jak vypadá a jestli jí ještě má. Ale pro jistotu koukám a uvidíme. :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když bude nejhůř můžeš jít pěšky :grinning:
kamarádka když rodila první, tak jak jí odtekla plodová voda tak si zabalila v klidu tašku a vyšla si z Mlýnský kolem hvězdy do porodnice, tam na ní koukali :confused: jako na blázna a ona v naprostým klidu :grinning:
4. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem nakonec ráda že jsem si novou nekoupila, když se venďovi tam nelíbilo a od 7 měsíce spal s námi, pak jsem v 10 měsíci dal cestovní, tam taky vydržel chvíli a teď už má od vánoc postel a je spokojenej, prostě u nás nesmí mít postel žádný zábrany okolo, jinak vyvádíme a nespíme :cry: :angry:
4. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek