• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak já jdu dát cigárko a zalomím to zítra zase večer do práce
27. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dobrou ninus
27. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky přeji krásné ránko a krásnou sobotu
Mě se na dnešek zdály hrozný kokotiny nad kterýma ted přemýšlím
28. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Nin, co se ti zdalo??

My jsme dneska meli super noc, vstavali jsme jen dvakrat a konecne v pul 7h :slight_smile:

Ted jsme po snidani, a ja jdu udelat tu vyzdobicku :dizzy_face:
28. lis 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To radši ani nebudu komentovat ještě by se někdo do mě navážel. ale znáš je takový ty živé sny nad kterýma přemýšlíš pak půl dne.

My celkem taky ale trochu poplakával cca do 23 hod přijde mě že nám raší další zoubky ale pak jsme spaly do 8 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak ja s a. vstavala opet v 6 pak spal hodku a ted ho dam do kocaru ven odpol. jedeme za kamoskou do stekne nino a kdo by se jako do tebe mel navazet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, to znam, nekdy to mam taky, ale ted kdyz se mi neco zda, tak uz si to rano nepamatuju :confounded:
28. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre dopoledne :slight_smile:
u nas noc relativne klidna. asi 2x poplakavala a parkrat se sama pricucla,ale slo to. ratafaci zatim nevykoukli,tak jsem zvedava kdy se proriznou :slight_smile:

a sny se mi nezdaji,max o sedackach,kocarech nebo vecech na juli co je potreba :grinning:
28. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré poledne dobrou chut pokud zrovna obědváte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já dodělávám maso s kapustou a pak nakrmím Honzíčka a vyrazíme ven k Honzovo rodičům a večer pomažu vydělat nějakou korunu
28. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme ted dojedli maso s kapustou :grinning: :grinning: :grinning:
Kluci jsou take napapani :slight_smile:

Za chvili pujdeme ven, a pak budeme opekat se sousedy burty :slight_smile:
28. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se pred chvili vratili domu, dneska bylo zase krasne, opekani jsme si uzili a pekne se napucli :grinning: :grinning: :grinning:

Adik spal dneska odpo asi tak pul hodiny, takze je dooost unaveny, pujdeme holt driv koupat.
28. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co jste vsechny delaly?
28. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky my jsme byli cele odpoledne venku, a před chvílí jsem odvezla malého k babi, hodila očistu a začnu se chystat do práce.
Kdo by to byl řekl že koncem listopadu si budete ještě opékat :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne, zrovna jsme to rikali, ale je to super :dizzy_face:
28. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezky vecer :slight_smile:
tak my tu od 4 meli edovo babicku,eda pak jel na akci z prace a zustala jsem tu ja ,ed. babi,moje mamka a teta. tak jsme popili vino,koukali jak se julca koupe,povidali,bylo to moc fajn :slight_smile:. odesli v 9
28. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky
Tak jak jste užily sobotní večer??? Dneska je venku krásně já vstávala v 11 ted jsem se najedla a jdu uklízet než si pojedu pro malého
29. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jak bylo nin?

ja pred chvili uspala juli,tak mi spi na balkone. uspavala jsem ji jezdenim okolo baraku a pri te prilozitosti jsem zjistila ze bejvalej se nastehoval vedle do vchodu :rolling_eyes:
ja ted cekam doma na ed. babi. eda je na plavecaku. pak pujdem spolecne mrknout na pruvod :slight_smile:
taky jsem nastvana,vypadla nam trubka na odpad ke drezu,ale jelikoz mam rozbity cislo, tak nemam to na naseho instalatera. ach jo. budu muset schanet jinyho.
29. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Celkem to ušlo lidí přiměřeně ale přišly známý které jsem dlouho neviděla tak jsem pokecaly a uteklo to suprově
přinesla jsem si 1000,-(alespon něco )

Tak to je pech ještě že do vedlejší vchodu a né bytu
29. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojholky tak ja celejden uklizim uz jsem umyla okna v celym baraku ja se snima ale neseru jeste vytrit az usne adamek no mam radost domik je dole u tchyne vcera hlasili ze bude nes vichrice no zatim to tak nevypada :grinning: :grinning: jindra prijede az zejtra domika do skolky nedam ma ty narozky hrozne se tesi
29. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem udělala ván.výzdobu zítra umeju okna abych mohla dát do oken ten dekorační sníh a hvězdu
Tak na malém náměstí už svítí stromek
29. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

my jsme dodelali vyzdobu akorat ted, taky jsme davali do oken ten snih, je to krasny :dizzy_face:

Nin, tak to je super privydelek :slight_smile: Hlavne, ze to uteklo :wink:

My jsme dneska byli doma, dvakrat prochazka, jak jinak :grinning:
29. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas v Mackove nam taky sviti uz vanocni stromecek :grinning:
29. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsem si konecne sedla kluci usinaji budu koukat dneska na ct1 na ten film snad to nebude konina :wink: adamek uz spi no ale okolo 10 nebo 11 se vzbudi a chce kozicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chtela jsem jit s domikem na ten pruvod ale me by nevychazelo kojeni tak je to skoda
29. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme z5 z návštěvy, byly jsme si zaplavat, dala jsem si bublinky na záda nějak mě bolí, jak jsme byly ve čt v mariánkách, tak jsem řídila tam i zpátky a od tý doby děs, taky musím na masáž.
anny - my vás dneska v mačkově viděli, kolem půl 4, jeli jsme z blatné, venčili jste se všichni včetně pejska :sweat_smile:
já budu zítra nebo v někdy v týdnu mýt okna a taky začnu pomalu dělat výzdobu. Dneska jsme se stavěly v Ikeii - no nádhera, už mají výprodej vánočních ozdob :grinning:
29. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klari, fakt? :slight_smile: Jo jo, vencili jsme se vsichni i nase dva pejsky :grinning:

To uz tam maji vyprodej??? To je dobry. Ja mam porad ty same, zatim se nam neokoukaly :slight_smile: Ladim zlato - cerveny
29. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
nam se ty zuby asi zastavili, protoze zas krasne spinkame :slight_smile:
za chvili jdu vyzvednout edovo babi, chce se podivat na tu novou lavku a cestou to vezmeme ke fotakovi a necham juli hezky vyfotit, aby mela nejake hezke fotky (nebyla jsem schopna se prohrabat pc a nechat je vyvolat :sweat_smile:). pak chce babi neco koupit julce, tak pujdem do hrackarny :dizzy_face:
30. lis 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Sandri, my jsme na tom podobne, fotek mame milion, ale zadne ne v albu, vse v pc. Tak kluci dostanou k Vanocum krasne album, tak nas to snad konecne donuti :sweat_smile:

My teda taky ted spinkame lepe, tak snad uz to zustane :slight_smile:

To pujdete beztak do Dracika, ne? :grinning:
30. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak tohle aktivní chodítko máme a už ho naprosto nepoužíváme,je sice starší a slepovaný,ale řekla bych že pořád stačí,chceme se ho zbavit,kdybyste ho některá chtěla,tak ho rádi udáme dál http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4429762

my tady o víkendu měli na návštěvě kamarádku,tak si děti užívaly tety,v sobotu jsme napekli perníčky,dětičky pomáhaly...ujídat těsto,až jsem jim to musela zatrhnout,aby jim nebylo zle,dneska jede franta služebně do Děčína,tak s ním jede jeho mamka,aby se cestou nenudil a někde neusnul,jede tam jen něco nafotit a zase zpátky,tak má za úkol sehnat mi někde ty zdobící trubičky,jinak já tedy asi perníčky nenazdobím, i tak jsem na ně zvědavá,jsou to moje 1.perníčky v životě,péct prostě neumím :sweat_smile:
30. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak jsme konečně doma. Byla jsem na víkend u rodičů. Kluci byli na turnaji v ČB.
Už mám další dárečky pod stromeček. Nakonec jsem Terce koupila toho mluvícího psa od FP v Dračiku. Platila ho mamka, tak jsem ráda. No jsem zvědavá co na to bude Terka říkat. Ještě pro ní mám autíčko na ovládání.
Ještě bych chtěla něco objednat z toho odkazu co tu dávala Nin, přidá se někdo?
30. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
tak mě to nedalo, peru záclony a umyla jsem si okna, zatím jen dole, ale já je všechny myla v říjnu, tak se s tím moc sr.. nebudu :grinning: . jen balkonový dveře už jsou zase jak prase, ale už je nechám a vošplouchnu je 24. Jinak to chodítko jako má Luci máme taky, trochu jiný myslím, že od chicco, slíbila jsem ho tady ve vsi půjčit holčině, ale kdyby jste měla některá zájem, tak se ho můžu zapůjčit.
Jo a odpadl nám jeden zrovna hlavní dárek pro Emmču, objdnala jsem jí sadu - kočárek (už velký) jídelní stolička, cestovní postýlka, taška pro mimi, vajíčko a jídelní soupravu, před 3 týdny volali, že to je v balírně a v pátek že zboží nebude, že je vyprodaný - nechápu, když bylo už balírně :astonished: No, nakoupíme ty věci stejně, ale jednotlivě, bude je dostávat postupně během roku, no. ale štve mě to, teda. A od našich prý dostane kuchyňku. Jak jsme byly v Ikeii, tak tam mají dětskou kuchyni a vypadá úplně stejně jako naše velká, tak jsme jí chtěli vzít, ale je dvřevěná a já bych jí ji chtěla dávat v létě ven a to mi přijde lepší plastová. Ale jinak je super, i doplnky má jako máme my v naší, taková prďácká je. :grinning:
30. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek