• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

klári já bych z ikey radši kuchyni pro nás :grinning: :grinning: :grinning: ,do jedný jsem se tam zamilovala,ale to až jednou do vlastního
30. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:jestli tady budeš,mohla bys pro mě zkusit vydražit tuhle kitty? Klidně jít do 250kč-300kč ,já jsem pořád přihlášená moc krátce :frowning2:
30. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme zpet z mesta. samozrejme juli nezapozovala,je tam vazna na fotkach :frowning2:. od babi dostala zviratka do vany. ted mi jeste kocicka spi na balkone. nevzbudilo ji ani jak jsem ji prenasela z kocarkarny a davala na balkon a to od pul 9 nejedla :astonished:
30. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Luci už jsem na í přihodila a pokusím se to hlídat, večer jdu pryč tak na to kouknu než půjdu a kdyštak přihodím
30. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc,Míše se líbila na obrázku,chechtala se na ní jako pominutá,tak třeba se zadaří a když ne,tak se třeba zase něco objeví,je tam ještě jedna,ale ta mi nepřijde tak hezká http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4461738,blbý je že tahle končí dřív,ale zase o ní není žádný zájemce
30. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak julka stale spi. hale,kdyby mela hlad tak se vzbudi, ze jo? :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak to ti julka spala krasne my slavime ty narozky domik byl nadsenej s ty stanice ted to stavi adamek spi zachvili prijde tchyne :angry: :angry: s tchanem udelali jsme mu vyzdobu mel radost vcera mi vytekla trikrat pracka tak ji ted jindra vycistil tak snad to pujde jinak jsem v prd......... :grinning:
30. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tak co Juli koukám že krásně spinkala, neboj kdyby měla hlad přihlásí se :wink:
30. lis 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri: Domíkovy přejeme z Honzíkem vše nej nej nej :wink: :wink:
30. lis 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak navsteva odesla domik furt stavi jiny darky ho nezajmaji ja uz adamka kojim a pujde v pul spat je hotovej a ja jdu poklidittak pracka vytejka furt jeste nakonec budeme muset koupit púracku pred vanocema ale kde na to vezmeme fakt nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus diky za prani ted jsem mu to rekla a ukazala te na fotce
30. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha :grinning: :grinning: pracku :grinning:
30. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky my byli dneska na plavani, pak jsme sli s Katou do mesta a potom si dali kafe v pizzerii, meli sezeni venku, bylo pekne, kdo by to byl rekl ze budem sedet venku koncem listopadu

Ninus co vy, budete chodit plavcit s malym??

luci ja bych si to choditko vzala :slight_smile: , mam to klasicky ale u nasich a tam ho moc nedavam jen vzdycky na chvilku, za za nej budes chtit???
30. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri tak domikovi poprej i za me :wink:
30. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul,je to takový to,co tlačí před sebou,je opravdu úplně obyčejný a po několika mnoho dětech,ale je stále funkční,takže za něj nechci vůbec nic,maximálně 2 kinder řezy a dvoje medvídky jojo,jen nevím jak ho doručit,leda po nince,kdyby byla ochotná ho tady naložit,až pojede k maškovi a dovézt ti ho do strakonic nebo byste si sem k nám udělali výlet,třeba by se našlo i něco na adíka,já nějak nic ted nenafocuju,tak to promysli,kdyžtak poprosíme ninku,já ti ho ještě večer nafotím a pošlu na maila,pošli mi adresu a ty se rozhodneš,jesli ho chceš,ju :wink:
30. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri: chudák to se musel leknout :grinning: :grinning: :grinning:
to nám zatím pračka pere ale je 14 let stará takže nás taky asi za chvíly opustí

Petul měly se mi ozvat ale nikdo se neozval tak asi nebudeme což mě docela mrzí
30. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není problém klidně ho vyzvednu
30. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko dekujeme jo ted si my pripomela to plavani ja volala ty hlavaty minulej tejden rekla ze se do dvou dnu ozve a nic tyvole zacinam mit na ni nervy ted nevim na com jsme uz m i mela volat predtim a to se neozvala cop tobe ninus rekla ja chtela jeste do tecch vAnicek od 4 mesice jestli se neozve do stredy tak ji budu zase volat tycvole ted jsem nasrana :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri mě taky ta ženská pěkně sere, malej má vodu rád tak jsem se těšila že budeme chodit no asi to vypadá že nééé
30. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci mas IP
30. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych si pro nej mohla sjet pristi tyden, to mame v pisku posledni lekci plavani tak uz bych do Protivina taky sfoukla :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul máš tam re ip,klidně přijedte,k nám je to 10 minut cesty a my máme rádi návštěvy :slight_smile: jdu ohřívat véču
30. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino a volala si ji a co ti rekla
30. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosim vas, nevite nektera, jake to je v te cukrarne v tom patre jak je Coop? Tam jak je poliklinika?
30. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny myslíš v té cukrárně sluníčko??? Je to tam příjemný parkrát jsem tam byla dá se tam dostat kočárem je tam výtah
30. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
anny - cukrárna super, taky tam chodíme, je tam pěkný koutek pro děti.
30. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, diky :slight_smile:
Segra se tam chce vypravit s malou, ale ona je trochu vic zivejsi :grinning: :grinning: :grinning: tak ten koutek ji snad zabavi :grinning:
30. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co se takhle nekdy sejit v tyhle cukrarne? jak tam vypada ten koutek??? daji se tam treba polozit nekam deti takhle maly? a projela by anicka s duokocarkem??? :slight_smile:
30. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky přeji dobré ránko
Luci tak bohužel kočku jsem nevyhrála odcházela jsem po osmé a byl ještě chvíli do konce a co na tu druhou mám kdyštak přihodit jestli teda ta aukce ještě trvá???

Petul sejít se můžeme já nejsem proti
1. pro 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek