• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Nin to nevadí,nee tu modrou nikdo nevydražil,tak přemýšlím,že zkusím tý pani napsat,že jsem nemohla aukčit,ale že bych o ní měla zájem,nejlepší na tom bylo,že pak ještě těsně po desátý s úplně stejnou vyrazil nějakej chlápek,měl aukci jen hodinu a pár minut a vydražil ji jeden přihlížející za vyvolávací cenu,ale to nevadí

jedeš zítra k tomu Maškovi?
1. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zkus té paní napsat ta bude ráda že jí prodá za vyvolávací cenu

Jo jo jedu zase cítím v zádech pnutí tak se těším až mě zase srovná
1. pro 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v te cukrarne jsme byli jednou se zuzkou, bylo to tam fajn. kdybyste chteli nekdy udelat srazek, prijdu

preju dobre ranko :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kolikátou jedeš,doufám,že nás navštívíš :wink:
1. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

holky, musite mi ale vyzjistit, jestli do toho vytahu nalezu i ja s klukama :grinning: abych se tam nezašpracnula :grinning: :grinning:
Potom bychom urcite dorazili, a muzeme to projit i Podskalim, a tam je pak nejak nakrmit :slight_smile:
To abychom si to tam cele zarezervovaly :grinning:
1. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky a co pristi utery 8.prosince by se vam hodilo??? bylo by to jen maly posezenicko
1. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ni:měla bych na tebe prosbu,nepůjdeš dneska nakoupit do nějakýho většího kšeftu? Potřebovala bych sehnat od dr.Otkera zdobící trubičky,franta byl včera v tescu,ale tam je neměly,nebo se třeba zkus zeptat v cukrárně,ale jestli nee,tak nevadí
1. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Nin za kolik se dražila ta kočka? Taky jsem jednu našla na netu, tak mě zajímá cena.
1. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
za kolik jsi jí našla ty?:
1. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem našla za 239,-. Je to trošku dražší než na MMA.
1. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď jsem našla aukci na tu samou jako na MMA. Je to ten samý obrázek. http://www.aukro.cz/item837218226_krasna_velka_kocicka_hello_kitty.html
1. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja v utery zatim muzu :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul promin,ale tatka mi odnes foták do práce,takže to nafotím zítra
1. pro 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko v pohode :wink:

dneska je teda hnusne, takovy sero bylo celej den, ja ted uspala adamka na balkone snad bude spat aspon chvili, vubec se mi nechtelo ven
1. pro 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak me julka spi na balkone,doma nemohla zabrat,tak jsem ji musela oblict a jit ven udrncat. pocasi je strasne. ja tu navim od patka rano mam kazdy den na cely den edovo babi. je to unavujici. clovek si nic neudela a nema ani chvili pro sebe. ted je teda pryc,prijde zas zitra. holt je zdaleka a chce si juli uzit. ale uz se tesim na svuj klid :sweat_smile:
1. pro 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci byla jsem kaufland a penny market a nesehnala jsem je :frowning2: :frowning2: zítra až přijedu zkusím ještrě billu a coop a kdyštak tě je pak pošlu poštou když je seženu.

Dneska je hnus počasí my jsme taky ven nešli malej je zvyklej dopol spát v postely a odpol si taky dáchnul samozdřejmě maminka dopoledne sním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jak mě pobolívaly záda tak mě Honza namasíroval a uplně ta bolest zmizela
1. pro 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo nini taky už jsem koukla nato,co všechno nevymyslí :grinning: ,já si čekám na tuhle kittynku,jestli ji dostanu,tak jí předám strejdovi a ten jí dá míše pod stromeček http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4467889,hlavně tedy doufám,že když jsem se přihlásila minulý úterý,tak už můžu dneska přihazovat :sweat_smile:
1. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://julisek2009.rajce.idnes.cz/30.11.2009/

zelva krasna, uz jsem prihodila :grinning:
1. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
san.jestli ani ted edáček nevidí vlastní podobu,tak ho prodej do ústavu jako laboratorní krysu :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci kdyby tě nešlo přihodit tak písni a já přihodím dneska jsem doma tak jí mužu hlídat
1. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš fotky nádherný kolik si za ně dala???????
1. pro 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj díky,počkám tak do půl devátý a poprvý zkusím přihodit :wink:
1. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
u té želvy bych to zalomila asi hned :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
eda fotky jeste nevidel,tak uvidime jestli z nej udelame laboratorni krysu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nin,150 kc,format 13x18 cm. foceno v labuti
1. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky něco pro zasmání,některý ty potvůrky jsou senzační,třeba neuron mě dostal :grinning: :grinning: :grinning: http://www.giantmicrobes.cz/?a_aid=3d362279
1. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je dobry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je hustý už vydím jak malému kupuju třeba stafylokoka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek