Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mispuli
1. pro 2009
Nin to nevadí,nee tu modrou nikdo nevydražil,tak přemýšlím,že zkusím tý pani napsat,že jsem nemohla aukčit,ale že bych o ní měla zájem,nejlepší na tom bylo,že pak ještě těsně po desátý s úplně stejnou vyrazil nějakej chlápek,měl aukci jen hodinu a pár minut a vydražil ji jeden přihlížející za vyvolávací cenu,ale to nevadí

jedeš zítra k tomu Maškovi?
ninus81
1. pro 2009
Tak zkus té paní napsat ta bude ráda že jí prodá za vyvolávací cenu

Jo jo jedu zase cítím v zádech pnutí tak se těším až mě zase srovná
sayastautor
1. pro 2009
v te cukrarne jsme byli jednou se zuzkou, bylo to tam fajn. kdybyste chteli nekdy udelat srazek, prijdu

preju dobre ranko 🙂
mispuli
1. pro 2009
na kolikátou jedeš,doufám,že nás navštívíš 😉
anny84
1. pro 2009
Dobre ranko,

holky, musite mi ale vyzjistit, jestli do toho vytahu nalezu i ja s klukama 😃 abych se tam nezašpracnula 😃 😃
Potom bychom urcite dorazili, a muzeme to projit i Podskalim, a tam je pak nejak nakrmit 🙂
To abychom si to tam cele zarezervovaly 😃
petulka12
1. pro 2009
ahojky holky a co pristi utery 8.prosince by se vam hodilo??? bylo by to jen maly posezenicko
mispuli
1. pro 2009
ni:měla bych na tebe prosbu,nepůjdeš dneska nakoupit do nějakýho většího kšeftu? Potřebovala bych sehnat od dr.Otkera zdobící trubičky,franta byl včera v tescu,ale tam je neměly,nebo se třeba zkus zeptat v cukrárně,ale jestli nee,tak nevadí
tara78
1. pro 2009
Dobré ránko,
Nin za kolik se dražila ta kočka? Taky jsem jednu našla na netu, tak mě zajímá cena.
mispuli
1. pro 2009
za kolik jsi jí našla ty?:
tara78
1. pro 2009
Tak já jsem našla za 239,-. Je to trošku dražší než na MMA.
tara78
1. pro 2009
A teď jsem našla aukci na tu samou jako na MMA. Je to ten samý obrázek. http://www.aukro.cz/item837218226_krasna_velka_...
sayastautor
1. pro 2009
ja v utery zatim muzu 🙂
mispuli
1. pro 2009
petul promin,ale tatka mi odnes foták do práce,takže to nafotím zítra
petulka12
1. pro 2009
lucko v pohode 😉

dneska je teda hnusne, takovy sero bylo celej den, ja ted uspala adamka na balkone snad bude spat aspon chvili, vubec se mi nechtelo ven
sayastautor
1. pro 2009
tak me julka spi na balkone,doma nemohla zabrat,tak jsem ji musela oblict a jit ven udrncat. pocasi je strasne. ja tu navim od patka rano mam kazdy den na cely den edovo babi. je to unavujici. clovek si nic neudela a nema ani chvili pro sebe. ted je teda pryc,prijde zas zitra. holt je zdaleka a chce si juli uzit. ale uz se tesim na svuj klid :-N
ninus81
1. pro 2009
Luci byla jsem kaufland a penny market a nesehnala jsem je 😞 😞 zítra až přijedu zkusím ještrě billu a coop a kdyštak tě je pak pošlu poštou když je seženu.

Dneska je hnus počasí my jsme taky ven nešli malej je zvyklej dopol spát v postely a odpol si taky dáchnul samozdřejmě maminka dopoledne sním 😃 😃 😃 😃
Jak mě pobolívaly záda tak mě Honza namasíroval a uplně ta bolest zmizela
ninus81
1. pro 2009
mispuli
1. pro 2009
jojo nini taky už jsem koukla nato,co všechno nevymyslí 😃 ,já si čekám na tuhle kittynku,jestli ji dostanu,tak jí předám strejdovi a ten jí dá míše pod stromeček http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4467889,hl... tedy doufám,že když jsem se přihlásila minulý úterý,tak už můžu dneska přihazovat :-N
sayastautor
1. pro 2009
http://julisek2009.rajce.idnes.cz/30.11.2009/

zelva krasna, uz jsem prihodila 😃
mispuli
1. pro 2009
san.jestli ani ted edáček nevidí vlastní podobu,tak ho prodej do ústavu jako laboratorní krysu 😃 😃 😃
ninus81
1. pro 2009
Luci kdyby tě nešlo přihodit tak písni a já přihodím dneska jsem doma tak jí mužu hlídat
ninus81
1. pro 2009
Sandruš fotky nádherný kolik si za ně dala???????
mispuli
1. pro 2009
jj díky,počkám tak do půl devátý a poprvý zkusím přihodit 😉
ninus81
1. pro 2009
u té želvy bych to zalomila asi hned 😃 😃 😃 😃
sayastautor
1. pro 2009
lucy 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
eda fotky jeste nevidel,tak uvidime jestli z nej udelame laboratorni krysu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

nin,150 kc,format 13x18 cm. foceno v labuti
mispuli
1. pro 2009
holky něco pro zasmání,některý ty potvůrky jsou senzační,třeba neuron mě dostal 😃 😃 😃 http://www.giantmicrobes.cz/?a_aid=3d362279
sayastautor
1. pro 2009
to je dobry 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
1. pro 2009
Luci 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tak to je hustý už vydím jak malému kupuju třeba stafylokoka 😃 😃 😃 😃