• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nemůžu si pomoc ale nejroztomilejší jsou asi pohlavní,ještě bysme mohly chlapům dát pivní kvasinky,mykozu nohou nebo zápach z úst :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - fotky super, my se nechaly fotiv loni - dostly to babičky k vánocům. letos poprosím kamarádku a až přijede i ségra s Liborem a malou, tak nás kamoška vyfotí všechny, jako nás 3 a ségru s rodinou - pro naše k vánocům, mi už bysme se všichni nesešly u foťáka.
Luci - mám dotaz, půjdeš na jaře s malou zápisu??
1. pro 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári půjdu,protože to mám doma jen na 3 roky,nehledě na to,že pokud by s tím ředitel souhlasil a nějak se nám to podaří vyřešit na ten půl rok,tak bych chtěla nastoupit už v září
1. pro 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ta zelva je krasna sandro mas krasnou holcicku je uplne uzasna chlapaci spi od 7 dnes jindra spravil tu pracku no mam radost tak snad aspon tak dva mesice pujde jinak nevim kde by jsme vzali na novou a jeste ted pred vanocema :grinning: nemame ani moc na darky jiindra rikal ze vsem koupime mydlo :grinning: :grinning: :grinning: i detem :sweat_smile: jdu cumet na ordinaci dnes jsem byla hrozne unavena asi to pocasi
1. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky tak u nás se už od půl osmé spinká a já jdu čučet na ordinačku pak sem nakouknu :wink: jsem zvědavá kdo ským :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - já chci taky, ale te´d se mi zase zdá, jestli se jim nebude zdát oproti těm starším dětem pomalá, což je jasný, ty máš zkušenosti, jak to probíhá?? Já mám rodičák taky na 3 roky.
1. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ta kočka končí za 11 minut zkoušela jsi přihodit????
1. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári já do toho moc nevidím,já to pochopila tak,že s ní přijdu k zápisu a tím ji vlastně zaregistruju a nastoupí až v těch 3 letech,před tím ji tam snad můžeš dávat na pár hodin v měsíci,ale přeptám se,moc jsem se o to ještě nezajímala,ona nám nějaký information sežene i san od maminky,viď? :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin ted jsem to odklepla a jsem tam :wink:
1. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci díky, já mám právě strach, že po ní budou chtít barvy, apod. to neumí, pleny taky má, s mluvením žádná sláva, ale rozumí všechno. Sandří, prosím poptej se nám u mamky.
1. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to fakt nevím,ale myslím si ,že ne,měli by poadovat,že bude bez plen,měla by se umět částečně svléct a obléct a asi umět pít z hrnečku a jíst lžící,barvy neblázni,to je až do školy,ba právě naopak na to by ji tam měli připravit oni :wink:
1. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak plíny musíme doladit, jíst umí - s bordelem, pít z hrnečku v poho, oblíkání se snaží, ale zatím ne. No snad na to budou brát zřetel, pak se tam stejně půjdem domluvit ještě těsně před nástupem.
Tak jsem dneska udělala trochu vánoční výzdobu , jo a padá tu sníh!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hurááááááááááá
1. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tak jsem ji vydražila za vyvolávačku,ale ted nevím,jak dál,kde mám hledat,že se mi ozvali?Na mojí mailovce?
1. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem Luci jestli tam ta ženská má podmínky prodeje a nemá tak jí napiš vzkaz at tě posle číslo účtu a variabil.symbol to je většinou ID na mimibazaru???? Její odpověd tě přijde na mail a nebo počkj jestli se ozve sama
1. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte nějaký typ na program pro uprávu fotek????
1. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám nikde nikdo :grinning:
1. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

u nás taky padá sníh :dizzy_face:

já jsem si dělala dneska seznam co upeču...

jinak k tý školce, klárko kam budeš dávat malou? já jdu s venouškem k zápisu na jaře do čestic, ale vezmou mi ho do školky až ve 3 letech, jinak není šance a to dokonce ani ve městě...
1. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ahojky
Já letos nepeču, babička se toho zhostila s chutí já ani vánoční cukrový nejím a Honza jen linecké, rohlíčky a perníky
1. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin já toho taky moc péct nebudu, jenom linecký,kokos. kuličky, rafaelo kuličky a čokoládku :dizzy_face:

já jsem si vždycky vozila cukroví od mamky a nepekla jsem,ale mamce letos zbylo hodně cukroví ze svatby a pak to letos zůstalo na mě
1. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Nin, ja pouzivam na ty fotky Photo zoner studio, je to dost prehledne :slight_smile:

Ja mam letos v planu asi tak 5 druhu cukrovi, na vic neni cas :grinning:
Ale to me strasne bavi, uz se na to tesim :slight_smile:

Jako my jsme dneska vstavali ve ctvrt na 5h :confounded: od te doby uz hosi nezabrali :unamused:
2. pro 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno,
my jsme vstávali teď... :grinning:

anny tak to ti nezávidím,taky jsme měli takový období a vydrželo to miláčkovi dlouho... :confounded:

u nás je pěkná zima
2. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
u nás se vstávalo v 7.30. Budí se většinou když Luky jde do školy.
Počasí je děsný, snad vykoukne na chvilku sluníčko. Ráno jsem obdivovala měsíc, krásně svítil.
Želva krásná, taky by se mi moc líbila, ale typuju, že cena se vyšplhá ještě pěkně nahoru :frowning2:.
Anny tak takový budíček nezávidím.
2. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, u nas je jasno a sviti slunicko :dizzy_face: nadhera
Tak jsem toho vyuzila a uz se mi perou povlaky.

Kluci jsou dost cili, ted se nasnidali, tak chytli dalsi dech :slight_smile:
Tak mam chvili cas, tak jdu zase povlict postele.
2. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
klarko, zeptam se ti, ale urcite uz nesmi mit plenky. melo by aspon trochu umet samo jist. vedet ze do teplacku patri nozicky, do tricka rucicky,kam backurky,cepice. ale samo se nemusi umet samo oblict, jen aby vedelo zhruba kam co patri.

u nas noc nic moc :unamused:
2. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
san tak nějak jsem si to myslela :wink:

u nás noc poslední dobou docela dobrá a hlavně honzis je na noc bez pleny a už druhou noc jsme zvládli bez nehody,takže se dmu pýchou :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už taky svítí :slight_smile: , jen aby to vydrželo a nezačalo pršet jako včera.
2. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už taky svítí sluníčko a je i docela teplo, takže véna drandí venku na motorce :grinning:
2. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me julca ted spi v posteli, na 12 cekame babi, tak to pujdem asi ven :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin čekaly jsme,ale vzhledem k tomu,že jsme nebyly pořádně domluvené,tak nevím,kdy sem jedeš.My budeme za chvíli odcházet k babi s dědou,odpoledne jdeme s honzíkem na mikulášskou besídku od Krtečka,tak se přemistujeme,protože míša zůstane u babi s dědou a je to v době,kdy spí,tak abysme jí nerušili spánek,tak potřebuju,aby usnula u nich,tchýňka nám udělá i oběd,tak to mám dneska bez práce :wink: ,tak se tu mějte :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
u nás noc hůrza, to jsem ještě nezažila, vzbudila se kolem 1,rýmu jak blázen, tak jsme vystříkaly nos, vzaly jsme ji k nám, tak se tamvrtěla do 3, pak jsem jí přenesla zpátky, a vstávala v 7, takže jsme toho moc nenaspaly, teď je lepší.
zdeni - já dám malou do Strako, mám tam furt trvalé bydliště, když jí nevezmou dřív, budu ráda když to půjde od těch 3 let.
a jinak taky nepeču, udělám nějaký buchty a bude.
2. pro 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek