• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky tak jsem se sem konečně dneska dostala pořád mě to psalo chybu no já byla vztekla

Luci ani jsem se neozvala jelikož jsem tam byla po 9 a když mě prokřupal udělalo se mi zle takže jsme jely rovnou domů, nezlob se. Honza si odpol vzal Honzíčka ven a já si musela lehnout jak jsem se necítila dobře.
A co jsem přijela byla jsem pěkně nasraná - malej je zvyklej dopoledne 2-3 hod spinklat ale nahoře v pokojíčku když jsme odjížděly říkala jsem tchýni dej ho spát nahoru a ona ho nechala dole v obýváku v postýlce takže malej spinkal 20 minut a pak ho vzbudil pes když jsme přijely, od té doby nespinkal až pak Honzovy v kočáru a to jen hodinu. Před pátou mě tak začal plakat jak byl unavený a nemohl zabrat tak se mu pak povedlo usnout a spinkal do těd alespon že tak. Nastvalo mě že mě narušila nás zaběhnutý řád

Jinak my noc taky šílenou, né kvůli malému ale od 2 od rána mě do ksichtu svítil měsíc - lempl kulatej a já nemohla spát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.teda nino to by me nasrala taky jeste ji to rikas no normalni :angry: kluci spi od 7 jindra odjel dnes rano jdu koukat na postu holky potrebuju poradit jakou masticku mam dat adamkovi na pusinku jak slinta tak ma celou bradu cervenou co by pomohlo ma nejakou citlivou pokozku :unamused: nino co ta hlavata ozvala se ti nebo volala si ji me jeste nezavolala
2. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, to by me tchyne nastvala :unamused:
2. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky,ptala jsem se vam na tu skolku a jediny co se vyzaduje,tak aby bylo bez plen a umelo si rict na wc. zbytek vic umet nemusi,neni to podminka. ale pry je fajn, kdyz je to dite aspon trochu vedene k samostatnosti :slight_smile: (to jak jsem psala vcera,aspon trochu se umet najist,vedet ze teplaky se davaji na nohy,cepice na hlavu...). aby to dite melo aspon snahu :slight_smile:

kato, byli jste u toho fotaka?
2. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas babi od pul 1 do 6. jsem rada ze zas budu mit svuj klid, ale na druhou stranu je mi z toho nejak smutno. je to hodna zenska a juli vidi malo :frowning2:. takova kdyby byla moje tchyne tak skacu radosti.
2. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky
Přeji dobré ránko :wink: :wink:
3. pro 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné mrazivé ráno :slight_smile: ,
Nin, nedivím se, že jsi se naštvala. Je těžký si vytvořit nějaký režim a stačí málo a je ta snaha pryč. Tchyně je ale tchyně :unamused: a většina z nás ví jak to chodí když se po nich něco chce. Všechno je úplně jinak :angry: .
Já taky trpím na měsíc, ale naštěstí zatáhnu žaluzie a je klid. Svítil ale mooooc pěkně.
Za chvilku vyrážíme do Berušky. Moc se mi do toho mrazu venku nechce, ale překonám se :wink: .
3. pro 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na měsíc trpím šíleně strašně špatně spím :frowning2: :frowning2:

Tak Honza už má za sebou všechny ty kurzy od pracáku a ted si konečně může udělat rekvalifikaci
3. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

U nas dneska zlepseni, budicek v 5h :grinning:

Zdeni, dneska mi dorazily kuponky, moooc dekujeme :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini:to je v pohodě,jen jsem si nebyla jistá,jestli to mělo být opravdu včera :wink:

mikulášská besídka byla moc fajn,honzis se předved,vůbec se nebál čertů,dokonce se nechal nést do pekla a všem mával na rozloučenou :grinning: ,mikulášovi řek,že chce dárky :grinning: :grinning: a pak se tančilo

musím začít dávat dohromady fotky na kalendář,aby jsme ho stihli udělat,u nás už je to tradice babičky s dědama se moc těší,jen ještě musím kouknout od koho si to necháme udělat
3. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, uz mas ty zdobici trubicky?
Mam pocit, ze je maji tady u nas v Blatny
3. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj zapomněla jsem napsat,že jsem je včera sehnala v albertovi v písku,ale jsou docela malý za tu cenu,ale zase kdybych si měla sama patlat zdobení,tak by mě to vyšlo dráž,pár by toho skončilo kdesi,byla bych spatlaná já a všechno okolo :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy, ten honzik je cislo :grinning:

jinak preju dobre ranko :slight_smile:
jsem se dobre vyspala,sice parkrat byla julca vzhuru,ale ze spani jsem ji vzdy dala prso a spala dal :slight_smile:
ted spi v posteli i s endym,tak cekam kdy ji vzbudi
3. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
posledni mesice jsem stastna ze vubec muzu spat,tak me nejaky mesic nerozhodi :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin u nás na měsíc reagujou děti,někdy jako dneska Míša,na úplněk,jindy i na nov,vždycyky poznáme,že jeden z nich se blíží :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me mesic fakt nechava chladnou :grinning:. po mem totalnim nevyspani nekolika tydnu me nerozhodi :grinning:. dnes me ani nebudila julca jak se prisavala :grinning:. rano jsem se vzbudila tak svezi a rikam edovi jak krasne jsem se vyspala a ze julca se ani nevzbudila :grinning:. tak pry parkrat jo :sweat_smile:. jsem to zaspala a ani o tom nevim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky,zitra jdeme na tu neurologii. zaciam z toho mit hrozny strach. takovy blby pocit,nevim jak to popsat :frowning2:. mam strach aby mi treba nevynadala ze jsme tam meli byt davno, jestli jsem neco nezanedbala... taky vojtovka pry takhle s velkyma detma je strasne narocna. jsem z toho takova smutna :frowning2:. ve spolecnem terminu kam chodim, tak se jim deti uz stavi a nase julca se neumi ani otocit :cry: :cry: :cry:
3. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

u nás pěknej mráz,všechno je bílý :slight_smile:

dneska doma opět dusno,jednak manža a taky bába a já už toho tady mám dost, řekla jsem že si po novým roce najdem byt a přestěhujeme se :pensive: :cry: nejhorší budou ty vánoce,ty máme zkažený každý rok a mě už to nebaví,kvůli venouškovi je chci mít krásný ať má jenom hezký vzpomínky

san neboj julča to dožene, hlavně nesrovnávej s ostatníma,každý mimčo je jiný :wink:
3. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,ale ja nesrovnavam. fakt po ni nechci zazraky aby se mi stavela jako ostatni deti ve spolecnym terminu... mam jen strach jestli jsem treba neco nezanedbala. jestli jsem na detskou nemela vic tlacit... vzdyt ji bude 9. mesicu a neotoci se ani na brisko :cry: :cry: :cry:

zdeni, ty Vanoce me fakt mrzi. taky bych uz kvuli male (mu) chtela aby byli krasne a meli krasne vzpominky. nebo aspon pro ten pocit ze jsem udelala co slo aby to tak bylo. zdeni a to by ses stehovala bez manzi?
3. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, San byly jsme tam, byla to prdel :grinning: dneska jedu pro fotky :dizzy_face:
3. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,super. me se bohuzel zrovna julca blbe vyspala,tak moc nepozovala. ale do vanoc to jeste zkusime :grinning:
3. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorat ma Kacenka porad tu rymu, snad se to zlepsi uz, ma ji od soboty :rolling_eyes:
3. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ji mam uz 8. den. je to fakt opruz :rolling_eyes:
3. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to foceni byla taky pekna divocina, Kacka vyvalila ocicka, uplny udiv v obliceji akde to jsme atd, tak si myslim ze fotky budou podobne jako ty vase, Kacka na tom bude podobne jako Julinka :grinning:
3. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam tu horu pradla, musim to prebrat a taaaak se mi nechce a vecer me ceka zehlenicko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to mě je moc líto :frowning2: u nás je né dusno ale tichá domácnost, neřeším to věnuji se malému a když spinká sedím u PC.
No naštestí my rýmu nemáme stačilo to tenkrát jak byl malej nemocný
K fotákovy chci jít taky holky to je dole v labuti tam vzadu že jo?????
3. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš zítra na vás budu moc myslet
3. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,co se děje,je adventní čas a všude dusno :frowning2: :frowning2: ,u nás tedy nee

san snad to bude v pohodě,musíš se připravit a obrnit,neuroložce ,kdyžtak říct,žes to řešit chtěla,ale já myslím,že to bude v poho,třeba vám nenavrhne vojtění,ale nějakej jinej typ reháby,že je to se starším dítětem horší vím z vlastní zkušenosti,ale zvládnout se to dá,budu na vás myslet
3. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, dekuju. nejak jak se to blizi, tak to na me dolehlo :unamused:

jinak u nas klid od te posledni hadky, naopak snad lepsi. eda mi slibil podporu a pomoc pri cviceni, tak jsem rada. dokonce uz ani neprotestuje kdyz juli spi s nama v posteli,poznal ze to jinak nejde :grinning:

jo jo, v labuti. jsou tam moc ochotny :slight_smile:

nin a co ze i u vas?
3. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři je to kvůli tomu včerejšku sem si totiž dovolila říct že se mi nelíbilo že tchýně udělala něco jinak než jsem řekla já.
3. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
zdeni - to je mi líto, vyprdni se na všechny a jak píšeš, udělej si krásný vánoce už kvůli malýmu
Jakub bude doma od 18 to bude taky něco, jsme spolu takhle dlouho v kuse nebyly, tak se asi sežerem. Navíc, jsemˇsi teď dost zvykla být sama, jak je celý týdnu na služebkách, tak to bude záhul :grinning: Ale vymyslela jsem mu doma nějaký práce, tak snad se chytne :grinning:
sandří - tady u nás je holčina s roční holčičkou, taky cvičí, a malá jen sedí, i málo leze, prý pár "kroků" (nebo jak to nazvat když leze) a hned spadne a je starší než Julča, neboj, všechno se dožene. Ale chápu, že to na tebe někdy tak padne, to má každý takový nálady. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsem vzala malou ven a ona jak je taková čistotná, furt uklízí, tak nechtěla chodit ve sněhu, nejdřív řvala ble, pak si furt čistila boty, no jsem se s ní docela nasmála, hekala celou procházku, tak jí dneska asi vezmu na sáně.
3. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek