• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

klári u vás je tolik sněhu?tady není vůbec nic :frowning2: :frowning2: hele a co vlastně dělá manža,že pořád jezdí na služebky?

nin to vyšumí :wink:
3. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš, taky na vás budu moc myslet. A sebe z ničeho neobviňuj, nic jsi nezanedbala. Uvidíš zítra co ti poví neuroložka. A co se týká cvičení, tak záleží jaké jsou to cviky. Dřív jsem chodila i na jiné fórum a tam byla holčina a jají malá v roce zvládla jen to přetoční. Nelezla ani po čtyrech. Začala s ní cvičit a během měsíce se už stavěla an nohy. Cvičení jí prý bavilo, jen ze začátku to šlo hůř, než si našla ten správný způsob.
3. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dik :dizzy_face:

nin, to by snad byla nastvana kazda,honza by to mel pochopit.

me taky prekvapila tchyne,kdyz tu asi v pondeli byla,bavila jsem se s babi o juli svatku a ona se zeptala kdy ho vlastne ma. na to ze julce bude 9. mesicu a je to jediny jeji vnouce a na dlouho posledni, tak me to trochu prekvapilo :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - tchyně je střelec :grinning: , hele, je dobře, že to víš, musíš se holt připomínat :sunglasses:
luci - jakub je vedoucí výroby, tak je furt v tahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sněhu tu moc není, ale na sáně to bohatě stačí, právě jsme venku udělaly 2 okruhy na louce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandruš to by pochopit měl ale co já to mám víš kde :grinning: :grinning: :grinning: když se nebaví nebudu se vnucovat
3. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ja dnes mela rozlitanej den strasny odpol. jsem byla s domikem na plavani a byli tam pak certi docela mazec ale pekny zejtra s adamkem s kocim k fialovy ma to na ty pusince hrozny celou bradu cervenou nevim cim to mazat aby ho to nepalilo silene slinta :wink: sandro at ti to zejtra dobre dopadne uvdis ze to bude dobry ja treba jako mala vubec nelezla byla jsme hrozne lina a jaka jsem sikovna holka :grinning: :grinning: :grinning: jinak ja jsem taky rada ze jindra neni moc doma jsem na to zvykla a kdyz je pak treba tejden doma tam je to hrozny narusuje mi nas rezim haha :grinning:
3. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no matky kde jste???
chcete něco říct???????????????????

Já jdu zítra tančit!!! Na Mareše!!!! :grinning:
3. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári jsi v tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé mě to tam naskočilo až po odepsání
3. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jee,klarko,ty se mas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nespi :rolling_eyes:
3. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři, závidím já si taky myslela že jsi v tom než jsem popojela dolů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jdu v sobotu do práce ted čumím na ordinaci tak jsem sem skočila když je reklama
3. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my čekáme až usnou zvířátka,ale vzhledem k tomu,že jsme si všichni schrupli odpo tak to bude asi na dlouho,pak chci prubnout ty zdobící trubičky a nazdobit perníčky a manža u toho bude přetahovat fotky do kalendáře,co jsem vybrala :wink:
3. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jééééééééé to sorry, že jsem vás tak vyděsila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no matky, dám tanec i drink na vás, jo???
3. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári nevyděsila,já bych vám to moc přála :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tonapsala špatně, ne na na vás ale za vás

luci - v únoru jdem žádat o 2.
3. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klari,juuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a mate nejaky podminky? nebo takova moznost neni :confused:
3. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, asi stejný, jen ustupujem z poloromského dítěte, když je Emmča "bílá", tak už kvůli ní, ať jsou obě stejné. Jinak je nám vše víceméně fuč.
3. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
i pohlavi vam je jedno? a vek? zase malinke? doufam ze nevadi ze se ptam. strasne me to zajima. kdyby eda chtel,jakoze nechce :frowning2:, tak bych do toho sla hned
3. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jakub chce kluka, já holku - musím ho ještě zpracovat, jinak je nám to samo jedno, kdybych byla těhotná, taky to neovlivniím a jsem ráda za cokoli. No a věkově taky, jen aby dítě bylo mladší než Emmča. Nevadí, že se ptáš :grinning:
3. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jo :slight_smile:

ja vzdy touzila po trech detech vlastnich a dve adoptovany. mamka se omejvala kdyz to slysela :grinning:. porad by mi to tak nevadilo :slight_smile:. ale bohuzel,neni doba :frowning2:
3. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sań - já bych taky chtěla 3, ale to už je pak problém když se nějak jede, Jakub má kluka z 1. manželství a 4 děti do auta nedáme, museli bysme všude 2, na to fakt není doba.
3. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři tak to je super že už v únoru, snad vám to vyjde rychle
Já stale říkam že další mimi ne ne.
3. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo, je to blby. meli by s tim neco udelat a ty rodiny s detma vic podporovat...
tak tu mam manzu.
dobrou :slight_smile:

rano se jeste prihlasim nez pujdem
3. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky mažu do peřin přeji všem dobrou noc
3. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobré a opět pošmourné ránko, to počasí to je normální hnus
u nás stále trvá tichá domácnost :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
musela jsem pockat az eda odejde do prace a pak teprve zapnout pc :grinning:

pocasi hnus :unamused:

nin,to mate vydrz :grinning:
4. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Nin, tak to mate zabavu :wink:
A to je tatka porad dotceny?

Klari, trochu zavidim, ze jdes trsat :grinning: Hlavne si t uzij :wink:

Zdeni, taky bych se snazila ted byt v klidu, abyste meli s malym krasne Vanoce.
4. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ted jsem dorazila domu pekne vymrzla nemam rada zimu domik ve skolce dnes maji certy moc nechtel vcera mu totiz ucitelka rekla ze pujde do pekla tak ma strach :wink: adam vstaval dnes v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ted dospava v sedacce zachvili prijede kamoska s kruslova tak se tesim dlouho jsme spolu nebyli tak se ji skusim zeptat na ten facebook tak jsem zvedava jestli uz konecne me to nekdo vysvetli :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k doktorce jsem nesla s adamkem nechci tam snim bejt mezi chcipakama :grinning: :grinning: :grinning: tak pujdu do lekarny a zeptam se co by mi doporucili ma to chudinka takovej lisej slinta malej :wink:
4. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek