• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

san držíme palečky

nin není snad nic horšího než uražená mužská ješitnost,vlastně je,srážka s blbcem :sweat_smile:
4. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, San, taky na vas budeme myslet, urcite to bude ok, nektere dite je holt rychlejsi, jine pohodlnejsi :wink:
4. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, ja uz jsem facebook vzdala :grinning:
4. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny jestli mi ted ta kamoska rekne ze to neumi tak ná to se.... ja nechapu proc bych mela nekomu posilat srdicka hahah :grinning:
4. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dekuju.
ja ted byla juli uspat venku aby aspon chvili dop spala jak je zvyjkla,tak ted spi na balkone. aspon je i na vzduchu a endy vyvenceny. kdybych ji uspala doma ,tak spi 15 min a musela bych ji budit abych nas vypravila. takhle ji jen vezmu a jedem. mame tam byt v 11
4. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš moc na vás myslím

Luci jo jo srážka z blbcem je horší občas u ní teče i krev :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mě už se podařilo párkrát z blbcem srazit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Adri a co zkusit holtův krém zeptej se na něj sice smrdí ale nám ho hned po propuštění z porodnice napsala když měl malej u pusinky potničky a večer sem namazala a ráno byli pryč
4. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,dekuju

tak uz mam strevni potize :sweat_smile:
4. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš to je normální to já mám taky když jsme nervozní tak dostanu vždycky takovou srač.. že mám strach se vzdálit od WC :grinning: :grinning:
Pak písni
4. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,pisnu hned jak prijdem.

mam strach aby treba nerekla ze jsem tam mela byt davno a tak. nebo aby nerekla ze je nejak nemocna :zipper_mouth: :frowning2:
4. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
san:nemocná není neboj srajdu tu taky mívám pravidelně,jednou,když byl honzis ještě mimčo ajeli jsme do motola na kontrolu,tak jsme přijeli pozdě,protože mi musel tatka 2x stavět ,jednou u lesa nad shelkou u Dobříše a podruhý u benzíky v Chchli,nejlepší na tom bylo,že byla na druhý straně silnice,tam se najet dalo,ale zpátky už ne,takže jsme museli jet kus zpátky a pak to podjet tam co je odbočka na Radotín,už jsem si fakt myslela,že si snad vezmu honzisovu plínu :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
adri - koho znáš z Krušlova - tu bydlím :grinning:
san - taky na vás budem myslet :wink:
4. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my razime. ani nevim kde to tam je,tak at mame rezervu. pak pisnu
4. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
JITUŠCE přejeme z Honzíčkem vše nej nej nej nej nej nej nej nej nejlepší k dnešním narozeninám hlavně hodně štestíčka,lásky,penízků a samozdřejmě i pořádnou kopici zdravý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíto my se taky připojujeme,přejeme pohodu,klídek a at ti všichni nejbližší dělají jen a jen radost :slight_smile: :wink:
4. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak kamoska neporadila sedeli jsme u toho nechapeme ty srdicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jitus prejeme taky vse nejlepsi :wink: klaro misa s anickou u me byli a prohlizela jsem dedru taky si prej blazen do uklidu prej jako ja tak mas neco na dlazbu tak jsem si ji objednala taky to bude lesk :grinning: ted se a. vzbudil okolo 2 pojedeme pro domika
4. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ten holtuv krem mam ale on nema potnicky ani akne tak prave si rikam aby ho to nepalilo no ale zkusim to
4. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,taky vse nej :wink:

tak jsme zpet. dr byla prijemna :slight_smile:. po neurologicke strance jsme naprosto v poradku. vsechny reflexytake dobre. jedine co ji brzdi je jeji vaha (to jsem vedela i bez ni :grinning:), zatim by necvicila (ale kdybych o to stala,tak neni problem),ale ze ji to prijde zbytecne. sice by se to urychlilo,ale juli by se vic trapila. pry tomu dame jeste 2 mesice cas a uvidime. volala si na konzultaci primare z detskyho,tak se juli bude v utery delat ultrazvuk hlavicky jestli nema metabolickou poruchu (nejak zvetseny podvesek mozkovy) a bude se s dr gergorou resit uprava jidelnicku. mam omezit vic kojeni a snazit se ji prevest jen na nemlecnou stravu.
4. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jste dopadly skvěle holky,myslím,že tě ted musí hřát u srdíčka,že jsi nic nezanedbala a děláš pro juli jen to nejlepší :wink:
4. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro tak to je fajn ze to mate za sebou a ze ti doktorka prisla prijemna :grinning:
4. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky jsme volala opet ty hlavaty a ona ze mi opet zavola ze v pondeli na to bude koukat co a jak uz me sere rekla ze jsme prihlaseny mezi poslednima tak to mi mohla rict jsem mohla skusit treba pisek mame cekat
4. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem spokojena :slight_smile:. ultrazvuk se bude delat jen pro jistotu, pry ze behem cca 3 mesicu fontanela zaroste a pak uz by se muselo delat CT pod narkozou, tak abysme to radsi meli takhle dokud to jde. jinak nas moc chvalila,ze rozhodne nic spatne nedelam, ze se staram dobre,tak me to potesilo :slight_smile:. juli taky pry se snazi, jen holt ma tezke telicko, tak to nejde. Primar byl moc prijemny, videla jsem ho prvne :grinning:. tak dal nejdriv konzultaci po telefonu a pak mu to nedalo a stejne se prisel podivat :grinning:. ale tomu julca pry moc baculata neprisla :grinning:. fakt sympatak. no a dal pujdem k tomu gregorovi, ze i pise clanky o takovych detech a jidelnicku, tak nam udela ten ultrazvuk a vezme si nas do parady s jidlem. tak jsem zvedava co mi poradi :grinning:. nic jednoduchyho to nebude kdyz spi jen u prsa a nic jinyho nepije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, :angry:

moc moc děkuji za milé přáníčko. :slight_smile:
Já vůbec nestíhám, Terka je pěkný éro, musíme pořád drajdit venku, aby spala, pak jsem vymrzlá a brzo vytuhnu. :frowning2:
Dárky žádný, umytý jen 2 okna a upečeno taky nic.
San, to máš krásné zprávičky, hlavně, že nemusíte cvičit. :slight_smile:
Dnes jsem byla v POMPU, chtěla jsem včelýho medvídka a oni je nemají, prý je museli všechny vrátit kvůli čojce, pak jsem chtěla to broučka lezoucí od FP jak dávala Ninuš odkaz a toho už taky nedělají. :angry:
4. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský,
tak se po delší odmlce hlásím :grinning: u nás vše v pořádku, Kačence už bude v úterý 6 týdnů. Strašně to utíká, už dělá různý zvuky a pase :grinning: sice jen chviličku, ale hlavičku drží krásně. Spinká tak od 23:00 do 7:00 každou noc :grinning: :grinning:. Jsme na Nutrilonu, protože mi někdo ukradl mlíko. Já jsu v úterý na gyndu na kontrolu, tak jsem zvědavá. Zatím musím říct, že takovýhle šestinedělí bych přála každýmu, snad nám to vydrží. Dneska přijede manžel, tak už se na něj moc těším. I když musím říct, že si občas připadám jako svobodná matka, protože domů jezdí jen na víkendy. Ale zase jsme si vzácný a pořád nám to klape :slight_smile: A kdy uskutečníme nějaký sraz? POřád o tom jen mluvíme a nic :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a ještě vám musím říct, že jsem si koupila ten posilovací stroj na břicho Ab rocket, tak každý den dělám 50 sedů lehů - jsme zvědavá, zda to bude mít nějaký efekt :slight_smile: je to ale docela makačka :slight_smile: :grinning:
4. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadel já si ho chi koupit po vánocích,až dostaneme penízky,taky doufám,že to bude mít nějakej efekt
4. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem nějaký fotky do alba :slight_smile:
já jsem ho kupovala ve sportisimu ve Strakonicích za 999,- na internetu ho mají za 2200,- nebo tak nějak :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za tip :wink:

kačenka je krásná,já bych si taky chtěla poňuchňat mimčo :grinning:
4. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krasny fotky kato :wink:

s cvicenim jste blazni :grinning:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chcete neco rict :grinning:. julca se mi plazi po kuchyni,pozadu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek