• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

vidíš šáhla na ni neuroložka a nastartovala ji :grinning: :grinning: :grinning: ,u nás lezli nejdřív pozadu oba i honzis i míša :grinning:
4. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
san.já musím začít,předsevzala jsem si,že s tou pneuškou,která mi zůstala kolem břicha,nemůžu vylézt před žáky
4. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se zblaznim, ted se sama otocila na brisko :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je odpolední spánek ven jsme nešly kvůli pokašlávání a poradě z DR. Já se půjdu taky natáhnout

Sandři no vydíš :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás se leze stylem jednou do předu, dvakrát do zadu občas to prohodí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v postýlce jsme daly už i tu nízkou polohu - pro jistotu
4. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, tak to je dobre :slight_smile:

U nas taky Adik spise ´´leze´´ dozadu :slight_smile:

Kato (Kadel), fotky pekne :dizzy_face:

Jako ja jsem rozhodne pro srazik, vzdyt jsme s Petou navrhovaly pristi utery???
Ze bychom mohly na Podskali, a potom do te cukrarny jak je v tom patre, ale prave nevim, jestli tam projedu i ja? :slight_smile:
4. pro 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, ja mam taky ten cvicici stroj na bricho i orbitrek :slight_smile:
Na to bricho se snazim kazdy den, mozna uz to nejaky efekt malicko ma.
4. pro 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, my ti taky prejeme vsechno nejlepsi k narozkam :wink: :slight_smile:
4. pro 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme uspali kluciky doma v posteli, mam klidek a tady nikdo :confounded:
4. pro 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz jsme vzhuru :grinning: :grinning: :grinning: Takovy prace to da je uspat, a oni pak spi 20min.
4. pro 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny mě malej spinkal hodinku do půl paté
Mamina mu koupila včera od sunárku Jižní ovoce z vločkama (20,-)- a můžu říct větší hnus jsem neochutnala, malej se nedal přemluvit ani po 3 lžičkách takže to asi dojí pes i babi to pak ochutnala a taky jí to moc nejelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Koukám tady je klub cvičenců - holky založte sokola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já cvičím jen cviky nutné na ty moje bolavé záda jinak na to dlabu
4. pro 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už se spinká :wink: :wink: :wink: :wink:
4. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas uz taky :slight_smile:
Asi tak 5min
4. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem chodila do Sokola :grinning:
Tak muzeme zalozit skupinu :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky jdete se 7.12 podívat na ten vánoční kamion
4. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam vsechno uklizeno to je pohoda kluci spi od 7 nino jakej kamion zejtrajdu s domikem do pekla a u kamosky budou pak certi . nevite nahodou jestli je neco zejtra na velkym namesti okolo 4 by tam meli bejt certi slysela jsem to ale nevim jestli to neni kec :grinning:
4. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem slaměná tatka vytáhl Honzu na pivko, malej spinká a kouikám tady nikde nikdo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak já se jdu odebrat do postele
4. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri COCA COLA vánoční kamion má přijet 7.12 na Velké náměstí, pro děti tam je spoustu her (prý) a mužeš děti nechat vyfotit se santou (serou mě že není ježíšek ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale asi se juknout půjdeme

Jo holky co toho 8 ten srazík kdy,kde ským a za kolik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: né bude ráda se zůčastním
4. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak všem DOBROU :wink:
4. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš a kde ten kamion bude a v kolik?
4. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
ja byla u mamky, pak uspavala. na kamion se urcite podivat pujdem. v utery nejspis se taky zucastnime,ale az uvidim jak julca snesla to vysetreni. mame tam byt na 10, tak nevim na jak dlouho to je.
4. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten santa to je vrchol vseho to trosku nedomysleli ale pujdeme asi taky
4. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky dobré ránko

Jituš přijede 7.12 2009 na Velké náměstí
tady jsem zkopírovala co píšou na stránkách Rádi si hrajete a dostáváte dárky? Tak to jste tu správně, tady se dozvíte, na co všechno se můžete ve Vánoční vesničce těšit. Už před příjezdem samotného kamionu máte možnost si od tří hodin vyzkoušet spoustu báječných her a ochutnat i něco dobrého na zub.

O půl páté odpoledne pak dorazí Vánoční kamion a přiveze nejen Santa Clause, ale i spoustu dalších soutěží. Můžete stejně jako Santovi pomocníci skřítci ozdobit domovy vašich blízkých zářícími světly a poslat jim svůj vánoční pozdrav přímo od kamionu, nebo si vyrobit vlastní vánoční kometu, kterou pak doma ozdobíte svůj vánoční stromeček.

Rádi zpíváte či posíláte "esemesky"? Všechny tyto své dovednosti u kamionu určitě využijete! Stejně tak můžete svým známým poslat vánoční pohlednici, aby se i jejich oči o Vánocích rozzářily radostí.

A co takhle navštívit Santu samotného? Jasně! Hop na schůdky a za chvíli jste v Santově pokojíčku - nechte se s ním na památku vyfotit!

Tak neváhejte a přijďte, těší se na vás nejen Santa Claus, ale i jeho pomocníci skřítci!
5. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre dopoledne :slight_smile:

na kamion se docela tesim :slight_smile:
vcera jsem byla kouknout na trhy,ale docela me zklamali :unamused:
5. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre dopo :slight_smile:

My se mozna taky pojedeme mrknout na kamion :wink:
Jinak jedeme do Strak i dneska, mame tam oslavu, a pak chci jeste do DM :slight_smile:

Tatku mam venku s klukama, tak jsem si stihla krasne poklidit a uvarit, to mam radost :slight_smile:
5. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
JITUŠ a dnes ti přeji vše nej nej k dnešnímu svátku :wink: :wink: :wink:
5. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo, mne to nedostlo, my prave jedeme slavit Jitku :slight_smile:

Tak Jito, vse nejlepsi dneska pro zmenu ke svatku :grinning:
5. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak Jíto,všechno nejlepší :wink: :wink: ,míša ted usnula,honzis odpočívá,pak půjdeme ven na čerty,jediný čeho se vždycky bojím,jsou dělobuchy,no snad se budou děti krotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak my jsme odpol byli na procházce takových lidí co jsme potkaly cestou na podskalý to jsem snad naposledy viděla o pouti všechno to táhlo přes lávku na trhy, my jsme tam nešly nesnáším tu tlačenici, tak jsme se byli projít na podskalý. ed jsem byla u maminy odvezly jsme tak Honzíčka já dala vanu a pomalu se začnu chystat do práce vyrazím dřív a dojedu se podívat na Kačenky :wink:
5. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji vám čertovsky hezký sobotní večer a s těma co zlobí (jako já) se sejdeme v pekle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (ještě že je tam teploučko)
5. pro 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek