• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

( já do toho pekla fakt jdu - INFERNO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
5. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jito vsechno nejlepsi k svatku :wink: ja ted kojim a pujde spat domik spi u mamky odpol. u kamosky dobry kdyz tam byli certi to machroval ale pak jsme byli v pekle mazec silena tlacenice pul hodky frontu lidi se tlacili a doik pak zacal brecet a sliboval ze bude hodnej hlavne ve skolce ze uz se bude snazit a musel dat na to ruku luciferovimel strach a ani si mu nedivim s mladsim ditetem bych se bala jit skoro vsichni breceli i ty velky no ja skoro taky nad domikem :grinning: :grinning: :grinning: ale tech lidi nesnasim to :wink:
5. pro 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky já razím na ksicht namalovat obličej, pak za Kačenkama a pak do práce

a Adri kde že to bylo vím že jsi psala něco o velkém náměstí???

Tak se tu mějte papa
5. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
rikala mi to kamoska ze to slysela a asi to byla blbost byla tam a anic nebylo
5. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme nakonec taky sli na ty trhy na hrad, ale nedalo se tam fakt s kocarem absolutne projet, takze jsme dosli nakoupit do Rosmanna, a pak na tu oslavicku :slight_smile:

Dostali jsme mikulaskou nadilku, tak jsme zazasobeni mnamkama :grinning:
5. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, peknou certovskou sluzbu :wink: :slight_smile:
Pozdravuj Kacky :slight_smile:
5. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moc děkuji za krásný přáníčka. :slight_smile:
Jedna várka hostů odjela a zítra nás čeká další oslavička. :grinning: Máme náročný prosinec, za 14dní má ještě manžel svátek tak taky nějaká menší oslavička bude. A příští týden máme 5let od seznámení tak možná někam vyrazíme. :grinning:
Došli jsme se projít na trhy, aby nám slehlo a mohli jsme pokračovat. :grinning: :grinning: :grinning: S kočárem to bylo husté. :frowning2:
Na kamion taky asi půjdeme.
Ninuš moc děkuji za info a přeji příjemnou službičku.
Jo, my dnes měli první kašičku, tak jsem zvědavá v kolik se vzbudí. :slight_smile:
5. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,vse nej k svatku :wink:

nin,tak hezkou sluzbu :slight_smile:

ja byla odpo na kafcu se sestrenkou a pak u maminy :slight_smile:. bylo to fajn,zas jsme se seli cela rodinka :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Tak dneska jsme spinakli do pul 8h, po dlooouhe dobe :slight_smile:
Holky, dneska mi spadnul Adik z postele :cry: Byl to sileny pohled.
Ale nastesti nez spadnul, tak shodil polstar, ktery mel jako barikadu. Fakt hnus :frowning2:
6. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny, to ja znam :pensive: . hlavne ze se mu nic nestalo
6. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne, to je nejdulezitejsi :pensive:
Ten pohled byl sileny, jak tam lezel na te zemi. Temer vubec neplakal, nastesti. Ale to bylo proste ve vterine, nechapu, jak se to mohlo stat.
6. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,me naopak plakala hodne,ale bylo to z leknuti,hned jak jsem ji pochovala, tak prestala. taky nechapu jak se to mohlo stat. a doted kdyz si na to vzpomenu, tak je mi spatne :pensive:
6. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, nejspis se lekla.
Tak hlavne, ze je to za nami, ted nevim z ceho budu delat barikadu :confounded:
6. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsme dneska presedlali do sportaku :cry:
Jsem z toho nejaka vykulena, nemuzu si na to zvyknout.
Ale kluci byli spokojeni, to je nejdulezitejsi :slight_smile: Jak koukali ven.
6. pro 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
včera služba v pohodě, uteklo to rychle byl tam čert,mikuláš a čertice které běhaly jen v černých tangách,prsa venku a natřené černou barvou :grinning: :grinning: :grinning: chlapum málem vypadly oči, čert měl kožené no vypadalo to jako korzet tak jsem prohlásila že je jako ze sado maso salonů no a mikuláš byl fešák běhal jen v džínách a té plachtě s křížem a po hodině byl ožralej jak dobytek,dost jsem se nasmála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Domů jsem dorazila v půl šesté, a za boha nemohla usnout do půl osmé jsem se pořád převalovala a pak se furt budila takže jsem spaní v 11 hod vzdala a šly jsme udělat vánoční uklid konečně jsem umyla okna,dala do nich hvězdu a nastříkala sních, ještě mě chybí vyprat záclony a máme klídek.

Malej byl u babičky hodný a spinkal krásně jako vždy

Anny ježiši to je hrozný hlavně že se nic nestalo takovejch pádů asi ještě bude
Honzík je taky ve sportáku strašně spokojenej, já si na to taky ze začátku nemohla zvyknout

Jituš nemáš zač info podám ráda když vím :wink: :wink: :wink:

Zítra nebo v uterý půjdeme k fotákovy tak jsem zvědavá
Sandruš a dají ty nafocený fotky i na CD???????????????
6. pro 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny, nebud smutna,vzdyt na to jak mate male korbicky, tak jste tam byli dlouho :wink:. my teda stale v hluboke,ale na jak dlouho, tot otazka :grinning:

anny, ja uz mam juli jedine u zdi,pak spim ja a na kraji eda. dnes v noci jsem se musela smat :grinning:. eda uplne na kraji,ja namackla na nem,na boku. a porad mi bylo divne ze nemuzu na zada. a ona si julca lehla na pric, takze krasne rozvalena a my jak sardinky :grinning:

jinac jsem dnes aktivni a musim sama sebe pochvalit :grinning:. komplet vyklizena spajzka (dostali se mi tam moli :rolling_eyes: ),doma naklizeno, uvareno,upeceny dort a pripraveny testo na pernicky. a konecne mam taky vanocni vyzdobu :slight_smile:. mam ze sebe radost :slight_smile:
6. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

anny to jste vydrželi dost dlouho v korbičkách :slight_smile:

holky od kolika je tedy zítra ten kamión, chceme se jet taky podívat a nakonec pojedeme nakupovat dárky,takže to bude super den, jsem na manžu koukala jak na zjevení když to řekl :astonished:
ale asi si uvědomil že tento víkend to přepískl, v pátek pryč, včera si šel sám na zábavu a přišel až ráno za světla a teď je opět pryč...

ale co mi dělá velkou radost je to,že letos budou vánoce bez báby :dizzy_face: konečně se to někam hlo a bude u dcery :sunglasses: možná si budete ťukat na čelo ale já jsem tak šťastná že budou konečně po 7 letech společného bydlení krásné vánoce :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:

malinkej už dneska spinká od 17 hod. na dnešek jsme šli totiž spát až v 0.23 hod. a to byl do rána vzhůru 4x, to bude asi těma čertama, bohužel se lekl čerta a už tam za nima jít nechtěl,ale nakonec když odešel čert ven tak si i s mikulášem a andělem povídal, ale od tý doby je jak vyměněný....

já jsem byla včera s tchýní na trzích u hradu a pak jsme si zašly na oběd do restaurace vedle inferna, teď si nevzpomenu jak se to tam jmenuje a výborně tam vaří a já jsem měla doma ještě i večeři, porci jsem nesnědla tak sem si jí nechala zabalit :grinning: :sweat_smile: jinak bych řekla že letos trhy bída, loni byli mnohem hezčí
6. pro 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já se včera léčila z pátečního tance :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no už mi není 20, ale pěkně jsme si zatancovaly, popily (ráno bolehlav :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), no prostě matky na mateřské jak urvané ze řetězu :grinning:
Jinak trhy docela dobrý, ale strašně lidí, snad rok co rok víc, takže jsem se ke stánkům kolikrát ani nedostala, po té páteční akci jsem ani neměla chuť na medovinu nebo něco jinýho, no ale procházka se hodila.
Dneska nás vzal jakub do Písku , prošly jsme se, zpátky nakoupily v cukrárně, tak jsme si zamlsaly a pak ještě jakub dojel do Nahořan pro nakládaný hermelíny, tak jsme si pěkně šmákly.
Včera přišly asi v půl 8 naši, přivezly malý Mikuláše, dřív nestíhaly mamka měla denní, tak jsme ještě vyháhly malou z postýlky, tak čučela, naskládala si na zem banány, mandarinky a čokoládky a běhala, tančila a tleskala kolem nich, tak jsme se pěkně nasmály.
6. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, vydrzeli jsme tam sakra dlouho. Takhle, oni by tam jeste vydrzeli, ale Adik spi treba v kocaru odpo hodinku, a pak si chce sednout, ale kdyz treba prsi, nebo fouka vitr, tak ho v korbicce neposadim, takze taky proto. No, uz to je prendane, takze si musim zvyknout :wink:

Sandri, my spime tak, za my dva na kraji, hosi uprostred, ale jeste nas maltezacek taky v posteli, je nas tam 5 :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak si teda sikovna, takovy aktivity :wink:
Ja zacnu asi taky pomalu uz pect, musim si to rozvrhnout.

Nin, tak to si mela doooost dobrou sluzbu :grinning: hlavne, ze bylo na co koukat :wink:
6. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ja se neptala a oni mi to nenabidli :wink:,ale urcite jo,jen to podle me bude o dost drazsi :unamused: .
super ze sluizba v praci byla dobra :slight_smile:

ja mam okna a zaclony hotove uz od koupelny :grinning:. vic na to seru .-)

zdeni, vyborne ze budete mit hezke vanoce bez baby :dizzy_face:

klarko,super ze jste si uzili, ja se taky moc tesim az pujdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

anny, tak to vas tam je dost :grinning:. endy do postele nesmi. ale stejne chodi kdyz uspavam a vi ze nemuzu vyhanet :grinning:. zmetour to je :grinning:

zitra budem delat ty pernicky, se tesim jak mala,miluju je. eda bude zdobit,to me nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a do oken vyzdobu nedavam, protoze nam tu videt neni. ale stve mi to, vypada to jinak krasne :slight_smile:. ale prece se nebudu snazit zbytecne :grinning:

me stanky zklamali. hlavne proto ze lidi kdyz videli ze jedu z kocarem, tak schvalne vstupovali do cesty a neuhybali :rolling_eyes:
6. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
san výzdobu si dej - kvůli sobě, ne kvůli ostatním. Jinak si přesně pamatuju když jsme byly na trzích loni s malou v kočáru - děsný, lidi jak blbý, ještě nám vynadaly, málem jsem se tam pohádala, fakt hovada. Nakonec musel vzít jakub malou na ruku a já šla sama s kočárem , protože jsem se bála, že nám do kočáru někdo spadně. Fakt organizace děsná. letos aspoň byly stánky jen z jedný strany, tak se dalo jakštakž projít.
6. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny,to je dobry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj anny mas krasny kluky broucci jsou dvouvajecny vid :slight_smile: to je sranda obdivuju ja nevm jak bych to zvladala to musi bejt chvilema mazec hledam tady recepty na tu adamkovo alergii nes mel opet trochu krve a hleny se stoho poseru ani super star uzme nebavi taky premejslim furt jakou tasku domikovi vybrat dostane ji od jeziska tak uz je na case ji koupit mi nemame jeste ani jeden darek jsme lemplove jako kazdej rok :grinning:
6. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, doktor mi cele tehu rikal, ze cekam jednovajecne kluky, ale jak vidis, je kazdy uplne jiny :slight_smile:

Tak to jste dobry, ze jeste nemate zadne darky :grinning: To ja uz bych byla nervozni, ja musim uz jenom zabalit :wink:
6. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dobré ránko všem
7. pro 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny super video. Já jsem někam zašantročila CD s koledama tak je musím najít a stáhnout
7. pro 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul IP

jinak dobré ráno všem

my měli krásnou noc a mamince se zdáli hoooodně odvažné sny :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ahoj :slight_smile:
7. pro 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nini:honzík odjel právě do školky,byl jak ndrženej :grinning: :grinning: ,že ho veze děda,protože tatka jel služebně na Šumavu,tak máme zase chvilku doma klid :wink: ,dokud nezačne hejkat míša :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ta mě pěkně štve,už tak krásně říkala pár slov a ted nechce říkat vůbec nic,jen svoji hatmatilu,ukazovat a všechno je ..mka a ..mška :confounded:
7. pro 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek