• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Přinejhorším bych si zavolala záchranku alespon bych se svezla z houkačkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jéé já mám blbý nápady

Mě postýlku kupovala mamina :slight_smile: měla jsem jen za ukol si vybrat jakou což mě chvilku trvalo, ta scarlett bude v pokojíčku a jelikož máme velký 2 patrový byt musíme mít ještě jednu v obýváku a tu mě kupovali naši když jsem byla v nemocnici v Ikee
4. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé já ještě nemám cestovni no to stačí až po porodu aby jsmeměli na chalupě
4. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ze začátku měla taky 2, jednu klasickou velkou v ložnici a jednu pojízdnou malinkou do 1/2 roku v kuchyni a obýváku abych měla malýho pořád u sebe
4. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem kupovala cestovní úplně obyčejnou za 800 ,- kč a byla jsem spokojená, taky jsem to chtěla jenom když pojedeme k našim a nebo někam jinam
4. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se vám musím k něčemu přiznat né že se mě budete smát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ta šla chudinka do kolen
Jak jsme jeli na matriku (už po druhé) - poprvé jsem zapoměla rodné listy ( jsme debil ) :grinning: :grinning: :grinning:
tak dneska jsem pro jistotu zapoměla těhu průkazku :grinning: :grinning: :grinning: - no ta matrikářka ze mě nemohla když mě řekla ještě průkazku a ze mě vyjelo ty vole já jí mám doma na stole - to jssem ale sklerotická :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ta ženská se tam tak smála prý slečno takhle mladá a sklerotická - no a já starej srandista jsem jí řekla že ne nadarmo se tomu těhu říká jiný stav :grinning: :grinning: :grinning: ta šla smíchy do kolen
4. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych si zavolala záchranku taky ale pak bych se smála kdyby přijel kamarád, to by mě snad i ten porod přešel rodit s ním v autě bych nechtěla :grinning:
4. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
se tady řežu smíchy
4. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky budu kupovat nějakou obyč. aby jsme měli na tu chalupu

jé a já jsem fakt debil jak jsem psala stou matrikou tak mě ta věta z konce skočila na druhej řádek no já si dám facku
4. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi nesměj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, to je dobry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my jsme jako svatebni dar dostali drahou cestovni postylku, co ma i prebalovak, vibruje, hraje, sviti, no proste vse. jelikoz bysme ji jinak neuzili, tak jsme do ni koupili kvalitni matraci a budem ji pouzivat na denni spani :slight_smile:
4. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted maj cestovni postylku uplne obyc v akci v jysku za 750 kc :slight_smile:
už je mi 27 holt mám trochu nárok zapomínat - někdy u mě úřaduje ten německej pán co schovává ty věci (alzhaimer) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak se s vámi jdu rozloužit přišel manža domů :slight_smile:
4. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc a zítra
4. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo holky jsem prostě koumák :grinning: :grinning:
alespon měli veselo na úřadu - jinakby se tam unudili, no jo hlt na mě všude dlouho vzpomínají
4. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou a papa zítra já jdu zamíchat omáčku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou noc :slight_smile:
Nin, jeste prijdes nebo uz ne?
u me taky ten blbej nemec obcas je, ale me jeste vek neomlouva :frowning2:. me ted max. tehotenska demence a ze je poradna :grinning:
4. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé a já tu zůstala sama :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Sanři taky jsem chtěla tu lepší jak píšeš že máš ty nejdřív jsem myslela do obýváku a pak mě naši koupili tu v ikee tak jsem řekla že už bude stačit obyč. ( tak to tam zajedu v pondělí do jysku ) až půjdu od Braunové a koupila bych do ní matraci a na chalupu to stačí
4. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je fakt uplne obyc, jestli chces, mrknu do letaku a popisu ti ji :wink:
4. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Sandří jsem tu jen odbíhám míchat, maso je ještě trochu tuhý takže mám času - moře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no u mě se to zkombinovalo z věkem a jak píšeš i stou demencí - ještě že jsem v září udělala tu maturitu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nemusíš já se juknu na online letáky stejně nemám celé dny co na práci :grinning:
4. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak prepisuji :slight_smile::
cestovni postylka SAMSON
Prakticka cest. postylka, kterou jednoduse rozlozita a slozite podle potreby. Vcetne matrace a obalu. Rozmery 60 x 120 cm
puvodne 999 Kc, nyni 750 Kc
je tmava, rekla bych cerna, ale mozna tm. modra. ne tak spis cerna a opravdu jen obycejna, ale na chalupu staci :wink:
4. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja taky nemam co na praci :grinning:
ale tak si ji aspon prohlidnes :grinning:
4. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v kolik v pondeli jdes na kontrolu?
ja jdu v patek v 9 hod :dizzy_face:
4. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si myslím že na chalupu bude stačit koupim tam madraci a je to :slight_smile:
Mě se strašně líbí tohle lehátko - http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=333123
tak přemýšlí že ho koupím jsem koukala tady u nás naproti a tam ho objednávají za 1600,- a tady je za 1200,- sakra rozdíl
4. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem na tu postýlku, nevypadá špatně, taky jí chceme na přespání u babiček, ale ta černá je divná, nezdá se vám?
4. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam mam být mezi 9-9:30 no jsem zvědavá :slight_smile: :slight_smile: jsem zvyklá na chlapa na gynekologa tak nevím nevím
4. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jdu k zenske taky poprve :sweat_smile:
4. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jse na ní nevypadá špatně, je to jedno jkou má barvičku si teda myslím já
4. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek