Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
4. bře 2009
Přinejhorším bych si zavolala záchranku alespon bych se svezla z houkačkou 😃 😃 😃 😃 jéé já mám blbý nápady

Mě postýlku kupovala mamina 🙂 měla jsem jen za ukol si vybrat jakou což mě chvilku trvalo, ta scarlett bude v pokojíčku a jelikož máme velký 2 patrový byt musíme mít ještě jednu v obýváku a tu mě kupovali naši když jsem byla v nemocnici v Ikee
ninus81
4. bře 2009
jééé já ještě nemám cestovni no to stačí až po porodu aby jsmeměli na chalupě
mikesova25
4. bře 2009
já jsem ze začátku měla taky 2, jednu klasickou velkou v ložnici a jednu pojízdnou malinkou do 1/2 roku v kuchyni a obýváku abych měla malýho pořád u sebe
mikesova25
4. bře 2009
já jsem kupovala cestovní úplně obyčejnou za 800 ,- kč a byla jsem spokojená, taky jsem to chtěla jenom když pojedeme k našim a nebo někam jinam
ninus81
4. bře 2009
Se vám musím k něčemu přiznat né že se mě budete smát 😃 😃 😃 😃
ta šla chudinka do kolen
Jak jsme jeli na matriku (už po druhé) - poprvé jsem zapoměla rodné listy ( jsme debil ) 😃 😃 😃
tak dneska jsem pro jistotu zapoměla těhu průkazku 😃 😃 😃 - no ta matrikářka ze mě nemohla když mě řekla ještě průkazku a ze mě vyjelo ty vole já jí mám doma na stole - to jssem ale sklerotická 😃 😃 😃 😃
a ta ženská se tam tak smála prý slečno takhle mladá a sklerotická - no a já starej srandista jsem jí řekla že ne nadarmo se tomu těhu říká jiný stav 😃 😃 😃 ta šla smíchy do kolen
mikesova25
4. bře 2009
já bych si zavolala záchranku taky ale pak bych se smála kdyby přijel kamarád, to by mě snad i ten porod přešel rodit s ním v autě bych nechtěla 😃
mikesova25
4. bře 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mikesova25
4. bře 2009
se tady řežu smíchy
ninus81
4. bře 2009
Já taky budu kupovat nějakou obyč. aby jsme měli na tu chalupu

jé a já jsem fakt debil jak jsem psala stou matrikou tak mě ta věta z konce skočila na druhej řádek no já si dám facku
ninus81
4. bře 2009
se mi nesměj 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
4. bře 2009
Nin, to je dobry 😃 😃 😃 😃

my jsme jako svatebni dar dostali drahou cestovni postylku, co ma i prebalovak, vibruje, hraje, sviti, no proste vse. jelikoz bysme ji jinak neuzili, tak jsme do ni koupili kvalitni matraci a budem ji pouzivat na denni spani 🙂
sayastautor
4. bře 2009
ted maj cestovni postylku uplne obyc v akci v jysku za 750 kc 🙂
ninus81
4. bře 2009
už je mi 27 holt mám trochu nárok zapomínat - někdy u mě úřaduje ten německej pán co schovává ty věci (alzhaimer) 😃 😃 😃 😃
mikesova25
4. bře 2009
tak se s vámi jdu rozloužit přišel manža domů 🙂
mikesova25
4. bře 2009
dobrou noc a zítra
ninus81
4. bře 2009
no jo holky jsem prostě koumák 😃 😃
alespon měli veselo na úřadu - jinakby se tam unudili, no jo hlt na mě všude dlouho vzpomínají
ninus81
4. bře 2009
Dobrou a papa zítra já jdu zamíchat omáčku 🙂 🙂 🙂
sayastautor
4. bře 2009
dobrou noc 🙂
Nin, jeste prijdes nebo uz ne?
u me taky ten blbej nemec obcas je, ale me jeste vek neomlouva 😞. me ted max. tehotenska demence a ze je poradna 😃
ninus81
4. bře 2009
jééé a já tu zůstala sama 😞 😞 😞

Sanři taky jsem chtěla tu lepší jak píšeš že máš ty nejdřív jsem myslela do obýváku a pak mě naši koupili tu v ikee tak jsem řekla že už bude stačit obyč. ( tak to tam zajedu v pondělí do jysku ) až půjdu od Braunové a koupila bych do ní matraci a na chalupu to stačí
sayastautor
4. bře 2009
je fakt uplne obyc, jestli chces, mrknu do letaku a popisu ti ji 😉
ninus81
4. bře 2009
Jo jo Sandří jsem tu jen odbíhám míchat, maso je ještě trochu tuhý takže mám času - moře 🙂 🙂 🙂 no u mě se to zkombinovalo z věkem a jak píšeš i stou demencí - ještě že jsem v září udělala tu maturitu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ninus81
4. bře 2009
to nemusíš já se juknu na online letáky stejně nemám celé dny co na práci 😃
sayastautor
4. bře 2009
tak prepisuji 🙂:
cestovni postylka SAMSON
Prakticka cest. postylka, kterou jednoduse rozlozita a slozite podle potreby. Vcetne matrace a obalu. Rozmery 60 x 120 cm
puvodne 999 Kc, nyni 750 Kc
je tmava, rekla bych cerna, ale mozna tm. modra. ne tak spis cerna a opravdu jen obycejna, ale na chalupu staci 😉
sayastautor
4. bře 2009
ja taky nemam co na praci 😃
ale tak si ji aspon prohlidnes 😃
sayastautor
4. bře 2009
v kolik v pondeli jdes na kontrolu?
ja jdu v patek v 9 hod x-)
ninus81
4. bře 2009
Si myslím že na chalupu bude stačit koupim tam madraci a je to 🙂
Mě se strašně líbí tohle lehátko - http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=333123
tak přemýšlí že ho koupím jsem koukala tady u nás naproti a tam ho objednávají za 1600,- a tady je za 1200,- sakra rozdíl
murecka76
4. bře 2009
Koukala jsem na tu postýlku, nevypadá špatně, taky jí chceme na přespání u babiček, ale ta černá je divná, nezdá se vám?
ninus81
4. bře 2009
Já tam mam být mezi 9-9:30 no jsem zvědavá 🙂 🙂 jsem zvyklá na chlapa na gynekologa tak nevím nevím
sayastautor
4. bře 2009
ja jdu k zenske taky poprve :-N
ninus81
4. bře 2009
Koukala jse na ní nevypadá špatně, je to jedno jkou má barvičku si teda myslím já

Začni psát odpověď...

Odešli