• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahoj holky,

Nin, nalad si toto
http://www.abradio.cz/radio/135/radio-koleda/
tam hrajou porad koledy, ale fakt pekny, takovy ty klasiky :wink:

My noc nic moc, Adikovi se asi klube dalsi zubak :confounded: Mela jsem ho celou noc v posteli a tatku jsme vystehovali do obyvaku :slight_smile:
7. pro 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super Anny děkuji za odkaz, už jsem i nějaké stáhla
7. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
anny, dik za typ s radiem,uz mi tu hraje :grinning:

u nas noc tez nic moc :unamused:

darek taky nemam jeste ani jeden :sweat_smile:
7. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky vyhravame :grinning:
7. pro 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si z Honzíkem taky pouštíme a má to na něj kladný názor že jsem ho i natáčela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Malej si oblíbil znělku TV novin, jen když jí slyší tak uplně zkamení a vykuli oči a kouká :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
CO se týče dárku pro malého mám všechno co jsem chtěla, mám připravený proutěné koše, koupenou kosmetiku a ještě dokoupit dobroty do košu, naaranžovat a je hotovo :slight_smile: ale věci do košu nakoupím tak 20-22.12 aby byli čerstvé :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, znelka u nas taky vede, a pak i sportovnich novin :grinning:
No, kdyz ro shrnu, tak jaka koliv reklama u nas vede :grinning: :grinning: :grinning: to se prestane i jist.
7. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ony na to ty dětičky maj nějaký senzory asi,když byl honzis malej,tak jsem krmili jen při reklamách,byl schopnej poznat i reklamy v angličtině a němčině :grinning: :grinning: a unás vede znělka večerníčku,to oba skáčou jak na pérkách,k vánocům nám chci koupit videokameru,tak se těším,až je natočím :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zase pri reklamach nepapame :grinning: to jsou v tranzu :grinning:
7. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo u nás taky reklamy vedou to vyvalí kukadla a to mám pocit že mám kamené dítě :grinning: :grinning: přesně je jako v tranzu.
Tak co jdete dneska na ten kamion????
A co ten zítřek???????????????????????
7. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme dát dopol sváču a pak se jde spinkat
7. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nam televize doma nebezi vubec,jen obcas ulice a ordinace,a to se juli bud koupe nebo uspava, takze juli reklamy nezna :grinning:

na kamion jdeme :slight_smile:

zitrek za sebe neslibuju. jdeme na ten ultrazvuk hlavicky, tak nevim jak dlouho budem cekat,ani jak to bude probihat, tak abych odsud rovnou neletela na sraz. taky mam edu po dlouhe dobe doma i pres den
7. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,
téda takhle po ránu a tady je živo :slight_smile:
já jsem akční, už mám připraveno na oběd, teď půjdu vysát a vytřít, pračka pere a prádlo už je složený :grinning:

venoušek je venku šel s "babi",normálně ona plánuje být pryč delší dobu :sunglasses:

na kamion jedem,ale jinak zítra nemůžeme protože čekáme kamarádku, jede k nám z daleka tak si jí chceme užít, má krásnou holčičku :dizzy_face: tak se nic těšíme

u nás noc dobrá do 3 hod. pak se táta vzbudil a vypnul svítící kometu v okně a bylo po spaní, venouš totiž nesnese tmu v místnosti, tak jsem vymyslela že budu svítit timhle, ale táta už to dneska nevydržel a vypnul a pak nadával že děláme kravál :angry:
7. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenhle pejsek je suprovej,škoda,že už spoustu podobnejch věcí máme http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4490631
7. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě jsem našla tohle a pokud nemáte dáreček,tak vřele doporučuju,je to fakt skvělý http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4513372
7. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no anny jak ti mohl rikat doktor ze jsou jednovajecny to je teda gol ja myslela ze se to pozna no tak asi ne mela jsi je prirozenou cestou nebo umele mi treba adamka mame umele domik je oplodnenej normalne a s adamke byli problemy a to do me davali 3 vajcka tyvole kdyby se uchytili tak je po me :grinning: :grinning: jindra ted odjel do pisku s tchyni odvezt ji k doktoru tak mi ´dojede koupit do zdravy vyzivy neco kvuli ty alergii tady vubec nevim kde je nejala zdrava vyziva ninus stal se zazrak volala mi sama Hlavata ze muzeme zacit ale jen jednou pujdeme do vanicky ted 17 a v lednu uz do bazenku zacneme tak mama radost ale to ze se ozvala samaa to jsem necekala byla jsem v soku i jsem koktala :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mi na kamion nejdeme mame plavani takze nic :wink:
7. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechcete některá prostěradla do postýlky,já poprosila kamarádku,aby mi koupila v Ikee na honzisovu postel,má jí totiž odsud a je to atypickej rozměr a jinak nesehnatelnej,no a ona mi omylem koupila do postýlky a ty my nepotřebujeme,jsou to dvě balení po dvou prostěradlech,bílý ještě nejsou rozbalený a zelený jsou vypraný,protože jsem si nevšimla těch rozměrů.Balení stálo 79 kč,ale dám slevu,50kč za jedno balení
7. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, kluci jsou prirozene :wink:

Zitra nakonec nemuzu, chtela jsem jeste do Vanoc ke kadernici, tak k ni jedu zitra do Pisku :slight_smile: uz se tesim, mam to jak poch...... slamu :grinning:

Pak bych mohla ve ctvrtek, nebo zase pristi utery.
7. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mě je to jedno já se přizpůsobím snad se nás domluví víc
7. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pristi tyden by se mi pasoval nejvic :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
luci - odvážný sny, ooooooooooooo :grinning:
zdeni - já dnes taky vysávala a vytírala, jen peru, prala jsem celý minulý týden, tak tam skoro nic nemám, ale zato mě čeká hora žehlení a jakub tam má asi 10 košilí................... to si k tomu budu muset otevřít flašku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já normálně začala dávat malou po o spát dýl, kolem 1, jak chodila ve 12, tak nespala, to jsem jí tam nechala do 2 a nic, minulý týden usnula je jednou, a to až v půl 2, tak dneska šla v 1 a usnula hned. Ona jak přes poledne nespala, tak kolem 4 byla protivná a pak to sní vydržet do 7 to byl teda mazec :angry:
7. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári a nemravný k tomu :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no téééééééééééda a co na to manžel??
7. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevím,ten se v tom snu nevyskytoval :wink: :wink:
7. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme tu z města,kamion nádhernej, opravdu jak v tý reklamě, ale těch lidí, venouška to tak zmohlo že usnul,to zase půjdeme spát o půlnoci :confounded:

ale využila jsem toho že máme s tátou čas pro sebe :dizzy_face: :sunglasses:
7. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky,
tady je to samá erotika - lucka, zdenča!!!
7. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste??? Jsem slaměná!!!
7. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
teda tady je to samá erotika jak píše Klárka
my koukaly na Vyprávěj, docela mě mrzí že se Superstar vypadl Jan Bendik :frowning2:
7. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mě to zase nemrzí vůbec :wink:
7. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek