Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
adricc
7. pro 2009
jo me to taky nemrzi ale necekala jsem to 😃
anny84
7. pro 2009
My jsme taky koukali na Vypravej, Superstar jsem nevidela ani jednou, takze nemuzu rict.
kadel
7. pro 2009
Cau holky,
neměl by někdo z vás nebo vašich kamarádek využití pro Nutrilon 1? Já ho minulý týden koupila a spotřebovaly jsme asi čtvrtku, ale malá po tom dost blinkala tak jsem ho vysadila a dávám jinej. Je tam tak třičtvrtě krabice a byl otevřenej min. týden. Spotřebovat se má do 4 týdnů po otevření. Je mi líto to vyhodit, dám ho zadara.
ninus81
7. pro 2009
můj favorit je stejně Chodúr 😃 😃 😃
adricc
8. pro 2009
ahoj holky tak my jsme vzhuru od 6 ted jindra odvazel domika do skolky adam usina a ja varim a peru pak jedu do mesta projit prodejny mozna uz bych nejaky darecky vybrala 😃 kdy mate ten srazik ze bych taky dorazila se na vas kouknout 😉
ninus81
8. pro 2009
Ahojky holky přeji dobré ránko
Adri to je jasný někdy příští týden to se musíme ještě domluvit
mispuli
8. pro 2009
Nin IP 😉

ahoj všem,já to pořád říkám,že nemám děti veřejně chválit,včerejší noc úplně suprová,zato ta dnešní :-p :-N 8-( ,nakonec celá naše rodinka zaspala

já včera objednala pro děti poslední dva dárky a večer jsme sesmolili konečně kalendáře,ale jsem myslela,že u toho frantu trefí,no nakonec jsme to nějak zvládli,tak snad to bude pěkný,dobrý je,že jsme to udělali u fotostaru a ty maj v nabídce doručení,že si to můžeme vyzvednout ve sběrně přímo tady,takže místo poštovnýho 129 kč,budeme platit jen 39 kč
mispuli
8. pro 2009
tak jsem chtěla jít s míšou ven,koupit ještě nějaký formičky na vykrajování,ještě chci udělat linecký a ono začalo pršet =-) :-N ,třeba přestane
mispuli
8. pro 2009
holky konečně se mi podařilo zprovoznit rajče,možná nejsem až tak marná a dala jsem tam fotky z mikulášský s Krtečkem a zmikuláše u nás na náměstí http://supka.rajce.idnes.cz/Mikulas/,tak když budete chtít,tak se jukněte
mikesova25
8. pro 2009
mispul krásný fotky x-)
u nás prší teda dost, takže ven dneska nehrozí, chtěli jsme jít odpoledne zase procházkou ke tchýni

holky já nevím vůbec co vařit, mrazák narvanej a já nemám vůbec nápady, ani mě to nějak nebaví, člověk vaří každý den a někdy i 2x tak jsem mimo
dneska teda udělám sekanou s nádivkou a bramb. kaši,ale co zítra???????????
jinak zítra už tu budem jen já,taťka a venouš x-)

jo a už jsme se s manžou domluvili nahoře na kuchyni a já jsem zvítězila a bude tam ostrůvek a v něm zabudovaná trouba s indukční deskou a nerez komín nahoru x-) akorát nevím jak mám zkombinovat barvy, sedačku máme modro-šedou s černými vzory a nahoře to bude dohromady s kuchyní a já chtěla vanilkovou ale to k sobě moc nejde :-|
mispuli
8. pro 2009
zdeni to ti závidím,přesně něco takovýho bych si jednou přála taky,mě by ta vanilková nevadila,já myslím,že k těm barvám docela jde a nebo nějakou modrobéžovou nebo šedobéžovou

my máme dneska zbytky od neděle,maso,knedlík,zelí,ale co k večeři nevím,asi budou párky 😉 a co zítra už tuplem ne,hodte nějaký nápady
sayastautor
8. pro 2009
tak jsme zpet z ultrazvuku hlavicky a julca ma vse v naprostem poradku 🙂. omezovat v jidle nijak nemame a pohyb dozene 🙂. taky do 2 let veku se zadna obezita u deti neresi, pry si to dite samo upravi.
sayastautor
8. pro 2009
u nas noc taky desna :-p . jsme se vubec nevyspali 😞

a na vareni tip nemam. dnes budeme pect pernicky,testo uz mam pripravene 🙂

bendiga mi bylo lito,ale uz jsou tam vsichni dobry. libi se mi smajda, je zabavnej. chodur zpiva krasne,ale prijde mi nudnej :-N

zdeni,jsem stastna za tebe ze se vam blyska na lepsi casy 😉
ninus81
8. pro 2009
Ahojky já dneska ted už dovarují polévku vyvár se zeleninou masem a nudlema a druhé jídlo budou vepřové kotlety na přírodno + brambor

San: to je dobře
anny84
8. pro 2009
Dobre dopoledne 🙂
tak jsme se ted vratili z venku, jsem promocena jak blazen, kluky mam jeste pod oknem.
Tohle pocasi nesnasiiiiiim ]-(

Sadri, tak to je super, ze je vse ok 🙂

Zdeni, to uz vam babca odjizdi ted? To je super 😉

Ja dneska varim toto,
http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JPD...
mikesova25
8. pro 2009
san je dobře že vám to dopadlo výborně 😉

ano odjíždí zítra v 9 hod. x-) , jsem zvědavá jak dlouho tam s ní vydrží,počítám že nejdýl o víkendu je zpátky :-S |-|
anny84
8. pro 2009
A kam ze jede? To tam ma vydrzet az do Vanoc? 😃
mikesova25
8. pro 2009
jede k tý dceři do města a prý na dlouho, to víš nám nic neřekne, když mi jí taky neříkáme kam jezdíme a kdy se vrátíme 😃
mikesova25
8. pro 2009
mikesova25
8. pro 2009
okukuju kočárky na rok 2010 a musím říct že jsou kouzelný snad všechny
sayastautor
8. pro 2009
zdeni,ten je moc hezky 😉
tak bude sestricka nebo bratricek? 🙂
treba tam vydrzi dlouho 😃

me julka spi na balkone,usnula cestou z nemocnice,je tam beruska zachumlana,hotovy andilek x-)
murecka76
8. pro 2009
Ahojky,
San krásná zprávička. 🙂
To jsem přišla od doktorky pěkně vytočená, jeli jsme na očkování, máme jezdit UT ,nebo ČT mezi 9.30 a 13.30 jsou tam jen zdravý děti a poradna pro kojence. No my dorazili v 10.30 čekárna narvaná marodama, ptám se sestřičky jestli nás vezme na očkování, nebo mám přijít jindy, nebo čekat. A ona ať čekáme, po hodince začala Terka brečet jako blázen, byla mrzutá, nespala. 😞 No a oni si tam brali na zaklepání větší děti na očkování, vidí jak brečíme a nic, tak jsem se vytočila a Terku oblíkla a jeli jsme domů. Teď hezky spinká v kočárku. A já tady supím, nejraději bych sestře něco řekla, asi už tam dnes raději nepojedu. 😉
Zdeni, kočárek pěkný, Luci krásný čertíci. 🙂
sayastautor
8. pro 2009
jito a ke komu chodite? to bych teda byla pekne vytocena 8-(
anny84
8. pro 2009
Zdeni, kocarek je fakt pekny, a koukas jen tak, nebo jak? 😉 🙂

Jito, to bych bylo hooodne rozcilena, asi bych sestre neco rekla ]-(
murecka76
8. pro 2009
Chodíme k Fialové, já chápu, že toho mají hodně, ale proč nemají stejný metr na všechny, někoho vezmou a jiný musí čekat. A to jsme tam byli nejmenší.
Anny, no právě, že bych jí něco musela říct tak jsem raději odjela, měla jsem úplně slzy v očíčch jak jsem byli vzteklá, přišla za mnou paní, že nás půstí, ale před ní byli ještě 3 a ty se k tomu neměli, tak jsem poděkovala a odešli jsme. Tak doufám, že jsem tam nic nechytli za tu hodinku strávenou a ve čtvrtek si dáme druhé kolo.
anny84
8. pro 2009
Taky nechapu, ze nekteri lide nemaji tu slusnout pustit maminku s miminkem :-|
Z toho bych fakt vzdycky vykvetla.
mispuli
8. pro 2009
anny to s těma játrama taky občas dělám něco podobnýho,akorát do toho ještě přidávám kečup a zasypu majoránku,je to mnamka a nejlepší jsou k tomu branboráčky nebo topinky 😉

Jíto zlatá Sobolice,co 😃
anny84
8. pro 2009
Luci, to je taky dobry napad,priste vyzkousim, ja jsem jatra nemela tak strasne dlouho, a mam je taaaak rada 🙂
Nas tatka to neji, dneska dorazila segra, tak si prave dame do nosu 😉
mispuli
8. pro 2009
u nás to jíme oba a já játříčka miluju na jakejkoliv způsob 😉
ninus81
8. pro 2009
Jituš ahoj
mě malém ukamenovaly když jsme přišli z porodnice a jela jsem z malým na převážení - vzala nás bez čekání a to jsme tam byli 5 minut. No nechci se jí zastávat ona za to nemuže že některé maminky nerespektuji slovo pro zvané, kojence a zdravé děti má to jasně napsané i na dveřích kde prosí maminky aby nelezly z dětma co jsou nemocný do čekárny právě v téhle době - bohužel některé maminky asi neumí číst.