• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jo me to taky nemrzi ale necekala jsem to :grinning:
7. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky koukali na Vypravej, Superstar jsem nevidela ani jednou, takze nemuzu rict.
7. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,
neměl by někdo z vás nebo vašich kamarádek využití pro Nutrilon 1? Já ho minulý týden koupila a spotřebovaly jsme asi čtvrtku, ale malá po tom dost blinkala tak jsem ho vysadila a dávám jinej. Je tam tak třičtvrtě krabice a byl otevřenej min. týden. Spotřebovat se má do 4 týdnů po otevření. Je mi líto to vyhodit, dám ho zadara.
7. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj favorit je stejně Chodúr :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak my jsme vzhuru od 6 ted jindra odvazel domika do skolky adam usina a ja varim a peru pak jedu do mesta projit prodejny mozna uz bych nejaky darecky vybrala :grinning: kdy mate ten srazik ze bych taky dorazila se na vas kouknout :wink:
8. pro 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky přeji dobré ránko
Adri to je jasný někdy příští týden to se musíme ještě domluvit
8. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin IP :wink:

ahoj všem,já to pořád říkám,že nemám děti veřejně chválit,včerejší noc úplně suprová,zato ta dnešní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes: ,nakonec celá naše rodinka zaspala

já včera objednala pro děti poslední dva dárky a večer jsme sesmolili konečně kalendáře,ale jsem myslela,že u toho frantu trefí,no nakonec jsme to nějak zvládli,tak snad to bude pěkný,dobrý je,že jsme to udělali u fotostaru a ty maj v nabídce doručení,že si to můžeme vyzvednout ve sběrně přímo tady,takže místo poštovnýho 129 kč,budeme platit jen 39 kč
8. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem chtěla jít s míšou ven,koupit ještě nějaký formičky na vykrajování,ještě chci udělat linecký a ono začalo pršet :confused: :sweat_smile: ,třeba přestane
8. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky konečně se mi podařilo zprovoznit rajče,možná nejsem až tak marná a dala jsem tam fotky z mikulášský s Krtečkem a zmikuláše u nás na náměstí http://supka.rajce.idnes.cz/Mikulas/,tak když budete chtít,tak se jukněte
8. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul krásný fotky :dizzy_face:
u nás prší teda dost, takže ven dneska nehrozí, chtěli jsme jít odpoledne zase procházkou ke tchýni

holky já nevím vůbec co vařit, mrazák narvanej a já nemám vůbec nápady, ani mě to nějak nebaví, člověk vaří každý den a někdy i 2x tak jsem mimo
dneska teda udělám sekanou s nádivkou a bramb. kaši,ale co zítra???????????
jinak zítra už tu budem jen já,taťka a venouš :dizzy_face:

jo a už jsme se s manžou domluvili nahoře na kuchyni a já jsem zvítězila a bude tam ostrůvek a v něm zabudovaná trouba s indukční deskou a nerez komín nahoru :dizzy_face: akorát nevím jak mám zkombinovat barvy, sedačku máme modro-šedou s černými vzory a nahoře to bude dohromady s kuchyní a já chtěla vanilkovou ale to k sobě moc nejde :unamused:
8. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni to ti závidím,přesně něco takovýho bych si jednou přála taky,mě by ta vanilková nevadila,já myslím,že k těm barvám docela jde a nebo nějakou modrobéžovou nebo šedobéžovou

my máme dneska zbytky od neděle,maso,knedlík,zelí,ale co k večeři nevím,asi budou párky :wink: a co zítra už tuplem ne,hodte nějaký nápady
8. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme zpet z ultrazvuku hlavicky a julca ma vse v naprostem poradku :slight_smile:. omezovat v jidle nijak nemame a pohyb dozene :slight_smile:. taky do 2 let veku se zadna obezita u deti neresi, pry si to dite samo upravi.
8. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas noc taky desna :stuck_out_tongue_closed_eyes: . jsme se vubec nevyspali :frowning2:

a na vareni tip nemam. dnes budeme pect pernicky,testo uz mam pripravene :slight_smile:

bendiga mi bylo lito,ale uz jsou tam vsichni dobry. libi se mi smajda, je zabavnej. chodur zpiva krasne,ale prijde mi nudnej :sweat_smile:

zdeni,jsem stastna za tebe ze se vam blyska na lepsi casy :wink:
8. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já dneska ted už dovarují polévku vyvár se zeleninou masem a nudlema a druhé jídlo budou vepřové kotlety na přírodno + brambor

San: to je dobře
8. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre dopoledne :slight_smile:
tak jsme se ted vratili z venku, jsem promocena jak blazen, kluky mam jeste pod oknem.
Tohle pocasi nesnasiiiiiim :angry:

Sadri, tak to je super, ze je vse ok :slight_smile:

Zdeni, to uz vam babca odjizdi ted? To je super :wink:

Ja dneska varim toto,
http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JPDMGRIPJ&id_kategorie=JNLMMNO3
8. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
san je dobře že vám to dopadlo výborně :wink:

ano odjíždí zítra v 9 hod. :dizzy_face: , jsem zvědavá jak dlouho tam s ní vydrží,počítám že nejdýl o víkendu je zpátky :confounded: :pensive:
8. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kam ze jede? To tam ma vydrzet az do Vanoc? :grinning:
8. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jede k tý dceři do města a prý na dlouho, to víš nám nic neřekne, když mi jí taky neříkáme kam jezdíme a kdy se vrátíme :grinning:
8. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
okukuju kočárky na rok 2010 a musím říct že jsou kouzelný snad všechny
8. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,ten je moc hezky :wink:
tak bude sestricka nebo bratricek? :slight_smile:
treba tam vydrzi dlouho :grinning:

me julka spi na balkone,usnula cestou z nemocnice,je tam beruska zachumlana,hotovy andilek :dizzy_face:
8. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
San krásná zprávička. :slight_smile:
To jsem přišla od doktorky pěkně vytočená, jeli jsme na očkování, máme jezdit UT ,nebo ČT mezi 9.30 a 13.30 jsou tam jen zdravý děti a poradna pro kojence. No my dorazili v 10.30 čekárna narvaná marodama, ptám se sestřičky jestli nás vezme na očkování, nebo mám přijít jindy, nebo čekat. A ona ať čekáme, po hodince začala Terka brečet jako blázen, byla mrzutá, nespala. :frowning2: No a oni si tam brali na zaklepání větší děti na očkování, vidí jak brečíme a nic, tak jsem se vytočila a Terku oblíkla a jeli jsme domů. Teď hezky spinká v kočárku. A já tady supím, nejraději bych sestře něco řekla, asi už tam dnes raději nepojedu. :wink:
Zdeni, kočárek pěkný, Luci krásný čertíci. :slight_smile:
8. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito a ke komu chodite? to bych teda byla pekne vytocena :rolling_eyes:
8. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, kocarek je fakt pekny, a koukas jen tak, nebo jak? :wink: :slight_smile:

Jito, to bych bylo hooodne rozcilena, asi bych sestre neco rekla :angry:
8. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodíme k Fialové, já chápu, že toho mají hodně, ale proč nemají stejný metr na všechny, někoho vezmou a jiný musí čekat. A to jsme tam byli nejmenší.
Anny, no právě, že bych jí něco musela říct tak jsem raději odjela, měla jsem úplně slzy v očíčch jak jsem byli vzteklá, přišla za mnou paní, že nás půstí, ale před ní byli ještě 3 a ty se k tomu neměli, tak jsem poděkovala a odešli jsme. Tak doufám, že jsem tam nic nechytli za tu hodinku strávenou a ve čtvrtek si dáme druhé kolo.
8. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nechapu, ze nekteri lide nemaji tu slusnout pustit maminku s miminkem :unamused:
Z toho bych fakt vzdycky vykvetla.
8. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny to s těma játrama taky občas dělám něco podobnýho,akorát do toho ještě přidávám kečup a zasypu majoránku,je to mnamka a nejlepší jsou k tomu branboráčky nebo topinky :wink:

Jíto zlatá Sobolice,co :grinning:
8. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je taky dobry napad,priste vyzkousim, ja jsem jatra nemela tak strasne dlouho, a mam je taaaak rada :slight_smile:
Nas tatka to neji, dneska dorazila segra, tak si prave dame do nosu :wink:
8. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to jíme oba a já játříčka miluju na jakejkoliv způsob :wink:
8. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš ahoj
mě malém ukamenovaly když jsme přišli z porodnice a jela jsem z malým na převážení - vzala nás bez čekání a to jsme tam byli 5 minut. No nechci se jí zastávat ona za to nemuže že některé maminky nerespektuji slovo pro zvané, kojence a zdravé děti má to jasně napsané i na dveřích kde prosí maminky aby nelezly z dětma co jsou nemocný do čekárny právě v téhle době - bohužel některé maminky asi neumí číst.
8. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek